11569




Mielőtt kérdezel használd a keresőt a lap alján!





IGEN, MÁR MEGJELENT! | NEM, NEM TUDJUK HONNAN LEHET LETÖLTENI! | NEM, NINCS MAGYAROSÍTÁS!



ha warez témában írsz, törlődik a kommented
  • broy
    #11449
    Magyar csapatok cimereit honnan tudom letölteni?
  • CarterScott
    #11448
    Semmi baj :)

    Egyébként tényleg bevált, fizetés alapján igencsak fasza fiatalokat lehet szerezni :D
  • Szycsu
    #11447
    Akkor vmit igencsak benéztem. Én kérek elnézést! :)
  • CarterScott
    #11446
    Nem vagyok türelmetlen, ezt miből gondolod? :) Egyébként az utolsó hsz-emben nem kérdeztem semmit sem :O Az előtte lévő kérdéseimre pedig már megkaptam a válaszokat.
  • Szycsu
    #11445
    Ne legyél türelmetlen, van, amikor napokig senki nem néz fel a fórumra. Am, nemtudom kérdésedre a választ.
  • CarterScott
    #11444
    Ez egy igen hasznos tanács ;) Ennek még sokszor hasznát fogom venni :)
  • hitman1028
    #11443
    én mindig csak azt nézem,hogy mennyi a bére
  • hitman1028
    #11442
    minél nagyobb a bére annál jobb játékos
    17-18 évesnek az a jó ,ha kb 2000 vagy az fölötti a bére
  • CarterScott
    #11441
    Rendben... de ahhoz, hogy tudjam, kik a legjobbak, meg kell őket figyelnem. Ez Európában 5 nap, minden más helyen 10 napba telik, nem vesz el ez egy kicsit sok időt? :)
  • hitman1028
    #11440
    legolcsóbban úgy lehet jó játékosokat szerezni,ha nyaranta végignézed a nagy bajnokságok csapatait,és 17-18 évesek közül elhozod a legjobbakat
    az a jó benne,hogy mindegyik ingyen van
    pl ilyeneket
  • CarterScott
    #11439
    Nem semmi, nagyon jó játékosok! Azt hiszem, elsőnek Mats Rits jön közülük :D
    Remélem nálam is így fognak fejlődni ;)

    Köszönöm!
  • Szycsu
    #11438
    Totál utolsó Tatabánya ellen épp, hogy be tudtunk csikarni egy gólt... Röhej, hogy mivel nem tud még felidegesíteni a játék. Egymásba passzolják/rúgják a játékosaim a labdát, kell nekik egy kadrát föld mire megfordulnak a labdával. Eszméletlen... :D
  • hitman1028
    #11437
    vagy ők
    gareth bale
    lamina gassama
    kyle naughton
    john bostock
    connor wickham
    dodo
  • Wasse 1
    #11436
    Üdv! FIFA M 10-be spanyol bajnokságban vagyok, és a tartalékok közé ha rakok játékosokat nem játszhatnak vmiért, még tartósan is teszem oda, h tudom őket játszatni?
  • hitman1028
    #11435
    őt gomes után vettem 10 millióért a sportingtól
  • hitman1028
    #11434
    rui patricio
  • hitman1028
    #11433
    http://noob.hu/2011/08/15/Manager10_2011-08-11_19-17-21-10.JPG[/IMG]
  • hitman1028
    #11432
    mats rits
    én ezt ajánlom
    2010 nyarán hoztam el ingyen a G.Beerschot csapatától
  • Szycsu
    #11431
    Lemaradt a gollövőlista:
  • Szycsu
    #11430
    A linkek nem úgy jöttek össze, ahogy akartam, de majd megcsinálom következő beszámolónál :D
  • Szycsu
    #11429
    DVSC 2007/2008
    Szezon elején a szűkös átigazolási keret miatt csak 3 (illetve januárban jön a 4.) játékost sikerült leigazolnom. Így is túlléptem a keretet, de átlagon felüli játékosokat sikerült megszereznem.
    Stephane Leoni (Metz-ből):http://noob.hu/2011/08/15/Manager08_2011-08-15_13-59-07-35.jpg
    Tisza Tibor (Újpest-ből):http://noob.hu/2011/08/15/Manager08_2011-08-15_13-59-17-03.jpg
    Blaise N’Kufo (Twente-ből):http://noob.hu/2011/08/15/Manager08_2011-08-15_13-59-31-93.jpg
    Látni fogjátok, Kufo igencsak jó vételnek bizonyult!
    Az első negyedév végén, 8 forduló elteltével nem is állunk olyan rosszul, de a vezetőség a bajnokság megnyerését tűzte ki célül, dolgoznunk kell:http://noob.hu/2011/08/15/Manager08_2011-08-15_13-42-40-31.jpg
    Bl-ben a jogos elvárás egy kör megtétele volt, de ezt jócskán túlteljesítettük, a Liverpool elleni, idegenbéli 2-2 után otthon 4-2-re győztünk, így várhattuk a csoportkör sorsolását és mondhatom, a lehető legjobb csoportba kerültünk, 3. helyre reális esélyünk van, de a továbbjutás sincs olyan messze 1-2 bravúrra! Csoportellenfelünk a Roma, PSV, Besiktas trió.
  • Szycsu
    #11428
    Sry, de nemtudok. Én még leragadtam a 08-nál.
  • CarterScott
    #11427
    Ha valaki tud olyan játékosokat, akiket megéri leigazolni, akkor én szívesen hallgatom őket :)

    Nem olyanokra gondolok, mint pl. Messi, hanem olyanokra, akik még nem nagy sztárok, de mégis jó játékos lesz belőlük (Fifa Manager 11).
    Pl. C. Eriksen is ilyen játékos, a játék elején elég olcsón el lehet hozni, és nagyon jól fejlődik, jól is játszik stb. :)

    Én tudom még ajánlani Lukakut - aki fiatal kora ellenére is rendre vágja a gólokat -, és R. Boudebouz-t. Utóbbi játékos sok gólpasszal veszi ki a részét a csapatból :)
  • Szycsu
    #11426
    Intézkedem :D
  • blbogus
    #11425
    nekem jöhet!!
  • broy
    #11424
    magyar csapatok címerét honnan tudom letölteni fifa manager 10-be
  • Szycsu
    #11423
    Ezek szerint nem nagy az igény a beszámolókra :D
  • CarterScott
    #11422
    Nem járt le, még bő 2 hét volt hátra belőle :)
  • Szycsu
    #11421
    Fraps szórakozott kicsit, így csak ezt az egyet tudom mutatni, pedig csináltam jó párat, csak hová lettek, Isten tudja!
    Lényeg, a lényeg: Visszavonom, hogy nem tudok nyerni 3Dben (Bajnokságban 2. a csapat). Lehet, hogy szezon végén jövök egy hosszabb beszámolóval, ha van rá igény, de ismétlem: Fifa Manager 08-ról van szó!
  • Szycsu
    #11420
    lol
  • broy
    #11419
    hol lehet a pénz csaklást elmenti hogy a játékba is ott legyen mert nekem mindig eltünnik elöre is köszi
  • savafan
    #11418
    nem járt le az átigazolási határidő?
  • icso87
    #11417
    Szasztok! A játékosok arcképeit hol találom?
  • Szycsu
    #11416
    Nincs vmi nagy élet...
  • Szycsu
    #11415
    Sziasztok. Én is egy kérdéssel fordulnék hozzátok!

    Ősidők óta foglalkoztat és nem tudok megnyugodni. 07-ben és 08-ban is tapasztaltam (utóbbival játszom). Nemtudom, hogy befolyásoló tényező-e, de nem hiszem: A Debrecennel tolom. 3D meccsben alig tudok nyerni, pedig nem irányítok senkit (ha irányítok akkor sem). Két pl, mert frissek az élmények: (Tudni illik előtte, hogy leigazoltam Blaise Nkufo-t, és S. Leoni-t.) Szóval a példa: Debrecen 749 - Honvéd 650 és ennek ellenére meccsből 1-szer sikerült nyernem, nagynehezen, -szer kikaptam. Debrecen 749 - Győr 681. Döntetlen úgy, hogy közöm nem volt a meccshez. Debrecem 749 - Diósgyőr 739: Döntetlen. Lehet Én vagyok telhetetlen, de akkor is furcsa, hogy pl döntetlent játszok egy sokkal gyengébb (ezek szerint papíron) csapat ellen, úgy hogy kétszer ők vezettek és a 90+2-ben tudtam egyenlíteni, OTTHON! Debrecen 749 - Aberystwyth 453 simán nyertem otthon is és idegenben is csak azért írtam le, hogy mutassam, hogy a gyengébbeket leverem. Egyszerűen nagyon nem értem, hogy miért képtelenek nyerni. Kufo 2 meccs alatt 1 gól és 4, ismétlem 4 kapufa!!!44!!NÉGY!!!

    Mégegyszer mondom, lehet, hogy Én vagyok telhetetlen, de nem értem.
    Ui.: Bocs, ha néha elragadtattam magam, de tényleg nagyon idegesítő. Jaa, Instant Results-nál ontom a gólokat, bejön a taktika, nyerem a meccseket, de direkt nem mentettem el úgy mert csak kíváncsi voltam. Eszméletlen mik vannak itt.
    Előre is kösz a válaszokat.
  • varerv
    #11414
    Sziasztok! Én tanácsért jöttem most ide, ezért kérdezlek titeket:)

    Szeretnék egy jól védekező csapatot összehozni, veszek a védőt is, de vmi egyáltalán nem oké. Mármint most nem a játékosaim képességére gondolva, mert az is lehet a bibi, de úgy gondolom, hogy az ilyen téren az edzést nem találtam el. Mezőny képességeknél eddig a letámadást erőltettem, de nem gondolom, h csak ennyit kellene tennem. Valami tanács? Vagy esetleg vkinek már ilyentéren vmi jött már be?
    Köszönöm a tanácsaitok előre is:)
  • CarterScott
    #11413
    Üdv mindenkinek! :)

    Van egy igen fontos kérdésem. A Barcelona csapatával játszom, most kezdtem el a 2. évet, már végeztem a barátságos meccsekkel. A probléma csak az, hogy ebben az idényben, tehát ebben az elmúlt egy hónapban eddig még egy játékosomat sem vették meg... átadólistára tettem őket(némelyiket elég olcsón is), de senki sem jelentkezik értük, az ügynök sem talál semmit, és mikor kluboknak ajánlanám, ott sem jelenít meg senkit :/ Esetleg tudja vki, hogy mi lehet a baj, vagy a megoldás?

    Körbenéztem már a Google segítségével rengeteg helyen, sőt, még itt is rákerestem a problémára, de sehol semmi.

    Előre is köszönöm, ha vki tud segíteni! :)
  • broy
    #11412
    valaki lécci segitsen valahogy.... videóval vagy részletes leirásal
  • broy
    #11411
    még mindig nem menti el nem értem:@:( ???????
  • takibalint
    #11410
    Kulon tudnak a jatekosok edzeni 2 kulonfele edzestervet lehet csinalni nekik, ha jol tudom. Igen, attol meg megmaradsz klubmenedzsernek.

    A menteseid nem vesznek el, elvileg.