11569




Mielőtt kérdezel használd a keresőt a lap alján!





IGEN, MÁR MEGJELENT! | NEM, NEM TUDJUK HONNAN LEHET LETÖLTENI! | NEM, NINCS MAGYAROSÍTÁS!



ha warez témában írsz, törlődik a kommented
  • takibalint
    #11489
    Biztos Krisztusnak kepzelik magukat a jatekosok, azert van igy a kezuk. :)
  • AdamBeyer
    #11488
    köszi szépen, párat leszedek
    kár hogy újat kell kezdeni miattuk,
    lenyomtma már két szezont, de ez legyen a legnagyobb probléma :D
  • qkackagabika
    #11487
    Sziasztok!

    Amíg készül a HFM12, addig tettem fel pár letölteni való linket, szerintem érdemes megnézni!
    Főleg képek, hangok, de amennyiben tetszenek a cuccok, fogok még feltenni sok mindent! :)

    Fifa Manager 12 Csütörtöki Csokor


    üdv:

    Qkacka
  • AdamBeyer
    #11486
    barátságos meccsen annyit cserélsz amennyit akarsz ez nem bug, ilyen az életben is

  • owen20
    #11485
    Helló,

    A regeditnél nem lehet valami ami maradhatott régebbről és az okozhatja ezt?

    Üdv Feri
  • FrezeR
    #11484
    nem raktál be valamilyen patch-t ami ezt okozhatja? mez vagy grafikai javítás akármi. esetleg egy régebbi vidkari driverral próbáld meg
  • Pluskast
    #11483
    F1 gomb. Amúgy azért én találkoztam egy érdekes buggal. Barátságos felkészülő mérkőzést játszottam a svédekkel (Belgium nemzeti csapatát viszem) és azt vettem észre, hogy a gép ötször cserélt. Persze a végén azt írta, hogy háromszor de a saját szememmel láttam.
  • owen20
    #11482
    Sziasztok,

    http://kepkezelo.com/viewer.php?file=1vfoqach94kuoyku3i5.jpg

    Itt látható a problémám amivel már napok óta küzdök hogy mitől lehet és mi rá a megoldás.
    Feltettem a fifa manager11-et és a 3D-s meccsnél a játékosok feltartott kézzel állnak és egy csík húzodik le a testük felé, olyan mintha kitarott bábuk lennének amiket fel szoktak akasztani és zsinegekkel irányítják őket. Lásd kép.
    Ez mitől lehet?
    Eredeti játék, és az updateket is felraktam lehet ez volt a gond,
    A játékosok feltartott kézzel állnak vagy valamilyen videókártyával kapcsolat gond lehet?
    Videókártya driver- ujrarakása nem oldhatja meg?, de mondjuk más játék hibátlanul mükszik.pl: fifa 12 heroes 6
    Nvidia Geforce GTX 550 Ti-m van.Raktam már fel 3 féle drivert ugyanez a probléma már nem tudom mi orvosolná... :(
    Ötletek?

    Üdv Ferenc
  • Domma
    #11481
    meg persze a 11-be is benne volt ez a funkció
  • Domma
    #11480
    Szia, én se találtam meg hogyan lehet meccs közbe cserélni, vicc, ez a mostani kezelőfelület nem lett a legjobb:S
    Viszont azt se hogyan lehet irányítani egy db játékost a 3d meccs alatt... Eddigi években mindig benne volt ez a funkció, most kivették volna? mindig kilehetett választani játékkezdésnél , hogy kit akarsz a csapatból 3D alatt irányítani , vagy ha játékosedző vagy akkor akár te is beállhattál játszani, és tudtad magad irányítani, a 09-be és 10-be sokat játszottam így....ezért is keresem most annyira az ideibe is...:/
    Ha valaki tud erről valamit , az kérem írjon , köszi.
  • savafan
    #11479
    Én ma próbáltam de ilyet még nem találtam. Viszont Te megtaláltad, hol lehet 3d meccs alatt cserélni és melegíteni küldeni a játékosokat?
  • Domma
    #11478
    Sziasztok. Játszik innen valaki már a 12-vel? Én tegnap kezdtem.
    Lenne egy kérdésem , az ideiben már nincs benne a funkció, hogy 3D meccs alatt lehessen irányítani 1 játékost? Mert próbáltam, de nem tudok irányítani játékost benne, de az előző években mindig lehetett, nekem elég fontos lenne ez a funkció, szerettem vele szórakozni.
    A válaszokat előre is köszi!
  • owen20
    #11477
    Sziasztok,

    Van egy kis gondom...
    grafikai hiba a feltartott kezü játékosok vannak 3D-s meccsnél.
    Valószinű a videókártya driverrel van a gond mert eredeti game semmi frissités se mód és mégis ugyanaz a hiba.Eredeti gammel csak magát a játékot raktam fel és ugyanúgy megvan a grafikai hiba a feltartott kezü játékosok.
    Nvidia Geforce GTX550-em van.
    valakinek van ilyen kártyája aki fifa managerezik?
    Valaki ötlet mit csináljak hogy jó legyen?

    Üdv Owen
  • savafan
    #11476
    úgy, ha megválasztanak a válogatott szakvezetőjének. és persze elfogadod a felajánlást. utána a csapat logoja helyén van a válogatott zászlaja és arra kattintva tudsz "váltani" a két csapat közt.
    remélem erre gondoltál.
  • Hunor1
    #11475
    Hali.

    Kinn van a 12. manager is.Furcsa hogy nincs topicja.Ennyire nem játszik senki fifa managert?
  • haydn99
    #11474
    Sziasztok! Nem tudom, hogy van -e itt még valaki, de azt szeretném kérdezni, hogy hogy lehet beállítani, hogy a fű ne öntött-zöld legyen, hanem látványosabb, mert elég zavaró. A másik pedig az, hogy hogy lehet selejtezőket, majd a világbajnokságot lejátszani a válogatottakkal? Segítségeteket köszönöm!
  • qkackagabika
    #11473
    Bármilyen hasonló kérdésre választ találsz a gamemanager.hu oldalon. A fórumhoz és letöltéshez reggelni kell, ne használj citromailt!

    Friss híreket is találsz nálunk, és tippmix rovatunk is van!

    Gyere szóljjál hozzá!

    Egyébként a bűntetések miatt adnak minusz pontokat, álltalában mert nem tudták betartani a licensz anyagi feltételeket!

    üdv


    @
  • Szycsu
    #11472
    Valaki nem tud egy fusiont küldeni fifa manager 08-hoz? Tudom, hogy van, csak sehol nem találom... fmhungaryről sem lehet már leszedni. Fakk
  • Huszi84
    #11471
    Off!

    Meg tudná nekem mondani valaki,h melyik csapatok lesznek 4,illetve 3.5 csillagosok a Fifa12-ben?
  • qkackagabika
    #11470
    Hali!

    Minden ami a játékkal kapcsolatos, friss hírek, aktuális események, letöltések, segítség az alábbi linken:

    http://www.gamemanager.hu/

    Érdemes megnézni...

    @
  • qkackagabika
    #11469
    nono28!

    A megoldás fent van a gamemanager.hu fórumán!

    @
  • Szycsu
    #11468
    EB-t lenyomom az Írekkel, aztán jöhet a beszámoló!
  • nono28
    #11467
    HFM 11 2.rész telepitése után nem adja be az editort ez mitől van?
  • Szycsu
    #11466
    Köszi a bíztatást :)
    Magam is ebben bízom, mert így nem lesz bajnoki cím. 6 meccs, szerintem azt még este lenyomom aztán holnap du összedobok egy beszámolót első évemről.
  • blbogus
    #11465
    hajrá, lesz jobb :)
  • nono28
    #11464
    Felraktam a HFM 11-et és csak az alap osztály van.Mitől van ez?
  • Szycsu
    #11463
    Ja, és kb október-november óta KÉPTELENEK vagyunk otthon nyerni. Most április közepén járok...
  • Szycsu
    #11462
    24. forduló előtt a tabella: 1. DVSC 43p, 2. Újpest 41p, 3. Nyíregyháza 41p. Újpest 4-0-ra kiütötte otthon REAC-ot, 44p.
    DVSC - Nyíregyháza: Első meccs 1-0 nekünk az ősszel. Most az eredmény alakulása: 0-1, 1-1, 2-1 félidő, 3-1, 3-2, 3-3, 83. percben 3-4 és ez a vége. Nem kaptam agyfaszt? Forduló után: Újpest, Nyíregyháza 44-44p, DVSC 43p...
  • Szycsu
    #11461
    Szezon végén jövök a beszámolóval, most annyira nem érek rá :D
  • qkackagabika
    #11460
    Jóestét!

    A HFM11 VÉGRE elkészült!

    23:10 óta fent van itt:

    http://www.gamemanager.hu/



    @
  • hitman1028
    #11459
    csak sikerült
  • hitman1028
    #11458
    játékosom
  • hitman1028
    #11457
    játékosom
  • hitman1028
    #11456
    játékosom
  • hitman1028
    #11455
    játékosom
  • hitman1028
    #11454
    http://noob.hu/2011/08/25/Manager10_2011-08-25_19-23-49-50.PNG
  • hitman1028
    #11453
    meg van az első 100 milliós játékosom
  • Szycsu
    #11452
    Pihiznének, ha nem lenne Ligakupa. Naaaa mind1, este betolom a beszámolót. 6-7 új játékos érkezett, középpálya gond úgytűnik, megoldva! (kopp, kopp, kopp)
  • Szycsu
    #11451
    Féltávnál a bajnokság, éppen pihiznek a srácok. Du jövök egy hosszabb beszámolóval, legalábbis ez a terv!
  • broy
    #11450
    http://www.facebook.com/pages/Fifa-manager10-raj%C3%B3ng%C3%B3i-oldal/261494733867922?ref=ts
    lécci dobjatok egy lájkot Fifa manager rajongoi oldal és osszátok meg kösszi!