11569




Mielőtt kérdezel használd a keresőt a lap alján!





IGEN, MÁR MEGJELENT! | NEM, NEM TUDJUK HONNAN LEHET LETÖLTENI! | NEM, NINCS MAGYAROSÍTÁS!



ha warez témában írsz, törlődik a kommented
  • István100
    #11169
    HOGY IS VAN EZ???Küldhetnél nekem erről bővebb infót.légyszi.
  • dgianni28
    #11168
    Bocsánat, a fm 11 -ről van szó!
  • dgianni28
    #11167
    Szevasztok!
    Volna egy óriási kérdésem! Olvasgattam a hozzászólásokat (szinte az összeset), de sehol nem találkoztam a nálam tapasztaltakkal! Azaz, hogy vagy nagyon jól csinálok valamit vagy (ami valószínű) normál szinten túl könnyűvé vált a játék! Mert A Wolverhampton -nal vagyok és gond nélkül verek meg mindenkit! Ez hogyan lehet????? És a legnagyobb érdekesség, hogy a nehézség állításnál mindennek tudom állítani a nehézségét (játékosmorál, átigazolások, stb.) csak az ellenfelek erősségét nem lehet! Valaki tudna okosat írni ebben az ügyben, előre is köszönöm!
  • takibalint
    #11166
    Akkor nekem azért küldték az emailt, hogy letölthetem a Special Edition-t mert én Angliában élek. :)
  • Leslie87
    #11165
    special edition link
  • Leslie87
    #11164
    Special Editiont én úgy tudom hogy csak Németo. és Angliába lehet kapni! Nézz szét angol oldalakon!
  • István100
    #11163
    Sziasztok.Tudna valaki segíteni?Honnan lehet megrendelni a Special Editiont.Sehol nem találom.Előre is köszi a segítséget.
  • Andretti
    #11162
    Mivel nem érkezik sok válasz a [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1004812006&no=11148]#11148[/URL]-as felvetésre, ezért ezen a téren önállósítom magam.

    Egyébként az új, átkonvertált adatbázis elméletileg kész, csak hivatkozási gondok miatt (úgy tűnik nem jók a 09-es adatbázis fájl címei az újnak) nem tudja megnyitni az editor, úgyhogy gyakorlatilag még nincs kész.

    Előretekintve azonban lehet jelentkezni/vállalkozni csapatok karbantartására (a 16 nb1-es csapatról nagyjából pontos infók vannak a 11-es kiadásban, azok megmaradnak, de a többiről csak 2009-es állapot van), hiszen egy szurkoló nyilván jobban ismeri a csapatát, és több affinitást is érez a pontos eredmény prezentálására, mint például egy 500km-el arrébb lévő csapat esetében érezne egy semleges alkotó.
  • Andretti
    #11161
    A hivatalos oldalról fordítva, az alábbiakat jelenti:

    -A Live Season módban rendszeres frissítéseket kapsz a legújabb valódi eseményekről, adatokról. Ugorj bele a 2010/11-es szezonba bármely ponton, bármely európai topligába: Anglia, Franciaország, Németország (első 3 osztály), Olaszország, Lengyelország, Spanyolország, Ausztria, Svájc

    A Live Season adatok lefedik a:
    Bajnoki meccsek eredményei, és kulcsfontosságú események:
    Különböző kupák eredményei
    Játékosok formája - sérülések
    Különböző játékosstatisztikák mint például lejátszott meccsek, gólok, színes lapok, stb...

    -A Team Control teljes irányítást biztosít az egész csapat felett 3D módban.

    Speciális Bónusz:
    Ha van egy regisztrált Fifa 11-ed, akkor ez ingyenesen aktiválódik.

    -Premium Online Account
    Extra szolgáltatások az ingyenes online-mód-on túl.
    *Akció elemek, amelyekkel felturbózhatod a csapatod.
    *Avatar készítő egyéni elemekkel.
    *Saját fantázia-ligát bonyolíthatsz le.
    *További statisztikák.
    A premium online account tökéletes a stasztikák szerelmeseinek.

    -Szurkolói Csomag
    Mélyebb élményt biztosít.
    *2000 extra fénykép
    *15 extra háttér
    *1 exkluzív asztaldísz
    *36 egyedileg alkotott ligarendszer, amely 45 versenykiírást lefed.
    *Több mint 50 új stadiumfotó
  • Leslie87
    #11160
    Már letölthető: Link
  • Leslie87
    #11159
    kb 50%-os a magyarítás... Délután publikálom az oldalamon!
    Örüljön a fejetek!
  • kokusz93
    #11158
    rá mennék h next és nem kezdi el a telepítést:S segítsetek!
  • kokusz93
    #11157
    Fm11
  • kokusz93
    #11156
    Sziasztok!lenne egy kérdésem.A fifa manager 11-ben elindítanám a telepítést és nem kezdi el a telepítést vmiért.Mért lehet ez?
  • takibalint
    #11155
    Es tudja valaki, hogy miben kulonboyik a 11 kulonleges kiadas? MErt iden eloszor olyan is van. FIFA Manager 11 es FIFA Manager 11 Special Edition.
  • Jakuza001
    #11154
    Nem csinal, mar mindent kiprobaltam, ez valami szoftver bug.
    Jah es az a legszebb hogy escapere elojon a kilepesi ablak es megkerdezi, hogy tenyleg kiakarok lepni ? Tehat a jatek megy csak eppen a megjelenitessel lehet a gond, de mivel ugye nagy fekete kepernyo van, igy nem tudom hogy eppen hova kellene klikkelni a tovabblepeshez ill az osszefoglalobol kilepeshez. Bar szerintem azt be se tolti, mert akkor az ESC-re nem a kilepes ablak jelenne meg, hanem tovabblepne egy kepernyonyit a jatekosokat osszefoglalo ablakra. Bar lehet az is hogy az van a hatterben, ki tudja a fekete keprnyo mogott mi lapul :DDDD
    A legujabb driver van fent az sem lehet. Futni is hagytam csomo ideig de a fekete kepernyo nem valtozott meg.
  • Gill
    #11153
    Én a következőképpen jártam el, amikor a FM10-el játszottam:
    1. HMF09 kicsomagol valahová.
    2. a játékosok képeit bemásoltam a játékosportrék közé, a címereket a címerek közé
    3. adatbázis-szerkesztővel megnyitottam a magyar bajnokságot és már ott volt a csapatoknál a címer (amelyiknek nem a rendes neve van, azt átneveztem)

    Ennyi.

    Az FM10 User/fm10/.../graphic file-okat egy az egyben átmásoltam az FM11 megfelelő mappájába és az angol 6. osztály csapatainak is meg vannak így a címerei.
  • Andretti
    #11152
    Meg kéne nézni csinál-e crash dump-ot, hogy egyáltalán crash-e ez, vagy valami más dolog. Semmi windows pittyenés, hibára utaló ablak? A fekete képernyő alatt alt-tabbal kilépve sincs semmi háttérben megjelenő ablak? Ha nincs, akkor próbáld meg úgy reprodukálni a hibát, hogy fut háttérben a Task Manager (feladatkezelő) és nézd meg a memóriát mennyire telített, illetve hogy a fifa manager.exe mennyi memóriát eszik éppen. Ha kevesebb mint 1,5 gigát eszik a játék, még legalább 500 mega szabad hely van a fizikai memórián, és semmilyen ablak nem ugrik fel háttérben, akkor még a videómemória lehet ami gondot okoz, ott kicsit nehezebb kinyomozni a hibát, de próbáld meg feltenni a legújabb vga drivert. A (szűkös) hibaleírásod alapján errefele lehet elindulni a hiba kezeléséhez. Esetleg hagyd futni 5-10-15 percet, lehet megmoccan valamerre pár perc után, bár a 10-ben nekem is volt egy visszatérő végtelen ciklusba tévedéses bugom, ami szinte bármikor képes volt előugrani, és másfél órán át nem moccant. Nézd a jó oldalát, ismétlés a tudás anyja :D
  • Jakuza001
    #11151
    Azt hiszem lesz itt meg patch, mert nalam fagyogat a game, mikor kepernyot valt a jatek a merkozesek utan es jatszana be a merkozes osszefoglalot, akkor fekete kepernyot kapok es nem tolt tovabb. Ez nem minden merkozes utan, hanem random fordul elo.

    Az a legszebb az egeszben, hogy pont nyertem a 3. helyezett ellen a rangadon, mivel az elso vagyok es a kapusom nem kapott 990 perce golt, erre ez a szar meg lefagy, amikor 2:0-ra elpicsazom.
    Pedig milyen szepen mutatott volna a streak 1080 perc. :DD
  • Andretti
    #11150
    Nem szorzóval, hanem relatív táblával dolgoznék. Pl (RB esetén):
    LB:-10 LWB:-10 CD:-5 SW:-5 RB:0 RWB:0 ANC:-5 DM:-5 LM:-15 CM:-10 RM:-5 AM:-15 LW:-20 RW:-10 CF:-20 ST:-25

    Ehhez lenne minden pozícióban hozzáadva az RB célszám (ez az attributes-okból kiszámítható), jelen példában 62 volt.

    Ekkor minden pozícióhoz kell egy relatív tábla, ami valamennyire elfogadottnak tekinthető, és minden adott pozícióban játszó játékosnál az lesz beírva. Annyit lehet variálni, hogy mondjuk egy +-3 -as intervallumban randomizálni lehet minden játékosnál az értékeket.
  • savafan
    #11149
    az első megoldást támogatom. a kérdésem csak az, hogy mi alapján adod meg a poziciónkénti szorzót?
  • Andretti
    #11148
    Az adatbázis konvertálás során felmerült egy kérdés:

    Ahogy a [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1004812006&no=11097]#11097[/URL]-es postomban is leírtam, mostmár külön szintje van minden játékosnak egy pozícióra, úgy ahogy eddig volt szintje minden képességre. Mivel ez eddig teljesen hiányzott, ezért az új adatbázis készítésénél nincs elsődleges forrás amiből lehet generálni az értékeket minden játékosnál. Az egyenkénti megadásra ne is gondoljatok, ~13000 (tizenháromezer) játékosról van szó. (A képességeik új formátumra konvertálása kb másfél órába telt a konverternek :D) Tehát ki kéne találni valamit, ami alapján minden játékosnál meg lehet adni a pozíció szinteket (kötelező megadni, úgyhogy kihagyni sem lehet).

    Elsőre két megoldás jutott eszembe:
    MEGOLDÁS1:
    Azt tudjuk a játékosokról, hogy mi a posztja amit szánunk neki (17 féle van GK tól ST-ig) és azon poszt szintje tehát lehetne készíteni 17 sablont, minden pozícióhoz 1-et. PL: egy jobb hátvéd esetén a jobb hátvéd szintje megegyezne a célszinttel (pl RB: 62), és ahogy távolodunk ettől a poszttól, úgy csökken a szint (pl az előbbi 62-es RB többi pozíciója így alakul: LB:52 LWB:52 CD:57 SW:57 RB:62 RWB:62 ANC:57 DM:57 LM:47 CM:52 RM:57 AM:47 LW:42 RW:52 CF:42 ST:37), a mezőnyjátékosoknak a GK (kapus) lehet mindig 5, a kapusoknak a mezőnypozíció szintén mindig 5.

    MEGOLDÁS2:
    Az összes pozícióhoz tartozik néhány skill, meg súlyozási százalékok, ami alapján kiszámol az adott poszthoz egy képzettségek adta számot, ezt a számot kombinálja később a pozíció szinttel, ami megadja a játékos végső szintjét. Megoldható az is, hogy a pozíció szint mindig megegyezzen a képzettségek adta szinttel. Ennek az a hátránya, hogy a koncepciót ami miatt létrehozták a pozíciószinteket gyakorlatilag eliminálja, hiszen mindenhol megegyezik a két szám amiből átlagot von a gép.

    Egyelőre ennyi jutott eszembe, jöhetnek a vélemények, hogy hogyan gondoljátok a megoldást.
  • Andretti
    #11147
    Valszeg elég hasonló módon, mint ahogy a 09-be lett berakva, a HFM11 keretein belül érintjük a témakört, de Leslie fordít, én adatbázist konvertálok, más meg nem tudom dolgozik-e rajta, szóval aki kiderített dolgokat, ne tartsa magában.

    Ajánlani tudom a fórumokat:
    http://www.en.fifam.info
    http://www.fifa-manager.com/
    Itt már elkezdtek ilyen témakörökkel foglalkozni...
  • mrenrich30
    #11146
    hello mindenkinek

    tudna nekem segiteni vki? az lenne a kérdésem hogy a fifa manager 9ből hogy tudom a Magyar csapatok címereit,és mezeit a 11be rakni? :S
    előre is kösz a választ...
  • gstup
    #11145
    Sorry,*Fusion
  • gstup
    #11144
    Sziasztok!

    A fuisont tudta már valaki használni?Vagy regisztrálni kell hozzá egy FIFA 11-et is?

    Üdv Mindenkinek
  • savafan
    #11143
    eleinte én is nagy csapatokkal kezdtem (Roma, Madrid, Sevilla), mert ott mindenből volt bőven:) aztán rászoktam, hogy a Honvéddal próbálok kijutni nemzetközi szintre és ott elérni valamit:) furcsa volt, hogy sok mindent nem tudok "beszerezni" de nagyobb a sikerélmény:)
    egy nagy bajom van, hogy még a 10-ben nem lehet magyar csapatorvost szerződtetni mert nincs:(( külföldi meg nehezen vagy egyáltalán nem akar jönni:(
  • Jakuza001
    #11142
    Ugy am, szerintem az a manager szoftverek halala, amikor jon a player aztan beleul egybol egy nagycsapat szekebe.
    Birom amikor a mokus mondjuk egybol egy MU-val kezd, mikor pont az a lenyeg, hogy valami kiscsapatbol csinaljon nagyon a kezdetektol indulva.

    Azert is szoktam a legalacsonyabb angol ligaban jatszo csapatokkal kezdeni. Azert angol mert ott van a jatekban a legtobb alacsony liga igy tovabb tart felkapaszkodni a csucsra. Csak igy van ertelme a jateknak.
  • Andretti
    #11141
    Én azért szeretek sok ligával játszani, mert kicsit reálisabb a világ. Mikor nincs szimulálva a dán/svéd/cseh bajnokság, akkor túl könnyű Magyarországról bl-be kijutni. A vb-n eb-n teljesen fel van borulva az erősorrend, és 10-15 év múlva már csak azok az országok léteznek gyakorlatilag, amik szimuláva vannak. Igaz szinte mindig a magyar/angol vonalon edzősködök (bár legutóbb rendes karriert kezdtem, nem pedig csapatot választottam és horvát-olasz-angol volt a sorrend) de jó az is, hogy angol 2. 3. osztályban ha vagyok, vagy itthon, akkor pl a belga másodosztályból tudok igazolni, mint ahogy történik ez a valóságban is. Nagyon régóta így játszok, nehéz lenne visszaszokni 5-10 országra...

    Egyébként szoktam figyelni a memóriafogyasztást, 180 ligánál bruttó 3(fizikai)+1,7(virtuális) giga memóriahasználat volt a rekord. Bruttó úgy értve, hogy az oprendszer + más programok dolgai is benne vannak (kb 600-1000 mega) szóval ha bővítést tervezel 4 gigát ajánlanék célnak (2*2 vagy 4*1 formában), ez olyan 10-15k-ból meg is van.
  • matthias92
    #11140
    azigen :O én kevés ligával szoktam játszani, de lehet, hogy egyszer kipróbálom ezt is :DD
    persze csak miután beszereztem még 2 giga ramot (elvileg ez a leggyengébb most a gépemben, és ha veszek, akkor 2-3 évig megint nem kell egy fillért sem ráköltenem)
  • Andretti
    #11139
    Nem, ha van megfelelő géped, akkor lazán viszi. A 2010-ben c2d e6600 procival és 3 giga rammal nekem elég simán vitte a 180 ligát, 14 éves karriert csináltam vele kb 10-14 napnyi játékidővel ha jól emlékszem, és ennek csak a fele volt a szimulálási idő (1 napos szimulációkkal játszok). Teljesen tűrhető időkkel dolgozik, igazán csak néhány pillanatban érzed, hogy nagy adatbázissal játszol, így pl betöltéseknél/mentéseknél (2 perc) évzáró szimulációnál júni 30-án (10 perc) ups&downs előtt (5 perc), nagyjából ennyi. 15-30 mp alatt leszimulál egy napnyi continue-t.
  • matthias92
    #11138
    meg gondolom azzal a 200 ligával olyan lassú, hogy az nemigaz :D
  • Andretti
    #11137
    Aki szűkösnek érzi a játék által felállított korlátozást a ligák számára nézve, annak íme a megoldás:

    a C:\Users\"neved"\Documents\FIFA MANAGER 11\Config\ mappában nyisd meg a user fájlt (notepad/jegyzettömb megnyitja), és írd bele a következő sort:
    IGNORE_LEAGUE_LIMITATION=1
    majd mentsd el.

    Aki sok ligát kiválaszt, az ebben az esetben nagyon sok hibát (egyszercsak kilép a játék / Crash To Desktop) tapasztalna, ezért nekik egy másik dolgot is meg kell csinálniuk:

    Win7 esetén ha jól emlékszem a vista verziót kell használni.

    Vista esetén:
    1. Töltsd le az Explorer Suite programot az Explorer Suite oldaláról (ingyenes)
    2. 64-bites Vista esetén az "x64.zip." -et csomagold ki, és ugorj a 6-os pontra. 32-bites Vista esetén az "x86.zip" -et csomagold ki és haladj sorban a pontokon.
    3. Menj a "Start" -> "All Programs/Minden Program" -> "Accessories/Kellékek" és jobb klikkelve a command prompt/parancssor-ra indítsd el adminisztrátorként/run as administrator.
    4. Írd be az alábbi sort:
    bcdedit / set IncreaseUserVA 3072
    5. Indítsd újra a gépet
    6. Adminisztrátorként futtasd a "CFF Explorer.exe" programot a nemrég kicsomagolt könyvtárból.
    7. Az Explorer Suite-ból nyisd meg a "Manager11.exe" -t (az FM11 mappájából) a File -> Open menün keresztül.
    8. A bal oldalon keresd az header NT / File header menüpontot és klikkelj a File headers. A jobb oldali ablakban keresd a "click here" feliratot, és klikkelj rá. Pipáld ki az "App can handle > 2gb address" pontot majd mentsd el a "File" -> "Save" menüponton keresztül. Mikor azt kérdezi felül akarod-e írni az ".exe"-t, nyomd hogy igen.


    XP esetén:
    1. Jobb klikk a My Computer/Sajátgép-en -> Properties/Tulajdonságok -> Advanced/Haladó???(nem tudom hogy van magyar windowson) -> a "Startup and Recovery"/"Indítás és visszaállítás???" részben a "Settings"/"Beállítások" gombra klikk ->
    majd klikk az Edit/Módosítás gombra -> majd írd be:
    / fastdetect
    azután:
    / noexecute = OptIn / usepmtimer / PAE / 3GB / USERVA = 2990
    2. Indítsd újra a gépet.
    3. http://www.ntcore.com/exsuite.php oldalon Explorer Suite download (32bit-es XP esetén az X86 verziót, 64bit-es XP esetén a multi-platform verziót)
    4. Kicsomagolás/Telepítés majd a CFF Explorer-ben -> a "File" -> "Open" menüben keresd meg és válaszd ki a Manager11.exe -t -> keresd meg a "file headers" menüt - a jobb olali ablakban -> megtalálod a "Click here" gombot -> kattints rá, majd pipáld ki a "App can handle> 2gb address space," részt -> klikk az "OK" gombra majd felül mentés a "File" -> "Save" révén, kérdezi hogy felül akarod-e írni az .exe fájlt, és igen.
    5. Indítsd újra a gépet.

    Ezek a módosítások gyakorlatilag minden évadra alkalmazhatóak, amiben van ligakorlátozás (azt hiszem 09-ben volt először, de ha korábban, akkor arra is jó), személy szerint csak a 09, 10, 11-re teszteltem, és ha megcsinálod mindkettő lépést, akkor 150-200 ligával simán játszható a játék, elvétve fordul elő kilépés (olyan 2 játékévente találkoztam 1-el).
  • matthias92
    #11136
    ez a link már nem él, ha jól látom! :( kellene hozzá amúgy a fifa 08?
  • Jakuza001
    #11135
    http://www.fmhungary.hu/letoltes/Fusion_patch_for_FifaManager_08
  • matthias92
    #11134
    A Fifa Manager 08-hoz is lehet ezt a football fisiont használni? :$ ha igen, hogyan? vagy hogy lehet megcsinálni, hogy a saját játékosaimmal játszhassak?: D
  • Dunadan11
    #11133
    Igen köszi a szellemes választ, idén is az lesz a vége mint minden évben.
    De elötte gondoltam megnézem müködik e rendesen a Football Fisiont .:D
  • Leslie87
    #11132
    Itt a kód:

    VEDD-MEGA-JÁTÉ-KOTÉ-SNEÍ-ROGA-SSID-EWAR-EZES-DOLGOKAT

    Próbáld ki!!!
  • Dunadan11
    #11131
    Sziasztok
    Nem tudna nekem irni valaki 1 regisztrációs kódot a fifa manager 11 hez?
  • Jakuza001
    #11130
    Nagyobb popec es sokretu lett a 11.