3049
Jedi Knight II - Outcast
  • rorr
    #2843
    http://www.torrentreactor.net/?topref=torrentsearch
  • ponty1
    #2842
    bővebben !!! www.torrent.com ???
  • rorr
    #2841
    torrent?
  • ponty1
    #2840
    Az kár !!! Valaki mondjon már !!! Biztos van olyan aki letöltötte ! Vagy már törölték a honlapokról mert elavult ?
  • BBird
    #2839
    Én csak olyat tudok, amin az újabb rész van... megawarez
  • ponty1
    #2838
    Helló emberek ! Megvan a játék és a single jét már végig is vittem de multi nem megy mert szar a cd-m ! Valaki tud mondani helyet ahonnan letölthetném mert kipróbálnám a neten a játékot szívesen valakivel !
  • Jimmyke
    #2837
    Ja én is :)
  • MagyaR
    #2836
    Szntem majd vmikor előveszem és végignyomom 5-ödszerre is :D
  • MagyaR
    #2835
    Jah. Én is.
    Szntem jobb, mint a 3. Az vhogy túl ilyen hétköznapi vagy nemtom milyen szóval jellemezni. Tehát ennek a 2-nek jobb a hangulata, szebbek a pályák és ennél a jknál jobb a línáris játékmenet.

    Tehát, az teccik benne, hogy ugye mindig kapsz újabb és újabb erőket és nem neked kell beállítani.
    Stb. Lehet, hogy a 3-ba van mindenféle fénykard meg ilyenek, de azokat nem lehet jól kihasználni, mert a trükkök inkább csak látványosak, minthogy hatásosak is : D
  • BBird
    #2834
    noproblem
  • vinko
    #2833
    Köszönöm B-Bird-nek a segitséget,továbbjutottam !
  • Rage47
    #2832
    Huuu de rég láttam ezt a jo kis játékot!:)
  • BBird
    #2831
    Akkor keresgess... ahogy a többiek is, én sem mostanában vittem végig, így csak halvány emlékeim vannak erről a részről.
    Keress valami más teremben kapcsolót, vagy valami szétlőhető pózna... vagy ha van húzás erőd, akkor azt használd, nem tudom már. :-)
  • vinko
    #2830
    Megtaláltam azt a helyet,amit irtál,percekig álltam ott,felül többször kinyilt a felső ajtó,ahol a szállitódoboz megy be,de alul nem nyilt ki semmi,kapcsolót sem találtam igy nem jutottam tovább.
  • BBird
    #2829
    Ha jól emlékszem oda nem belülről jutsz be, hanem ott kell lennie a közelben egy ajtónak, ami oda a zöld folyóhoz visz ki, a szabad ég alá. Ott, ahol az ajtón bemegy az a szállító "doboz", alatta ki kell nyitni vmi kapcsolóval egy kis rést, vagy asszem magától kinyílik? Na szóval oda be, aztán szétlővöd, amit kell... és folyt.köv.
  • vinko
    #2828
    Az első küldetés után ,amiben a droidgyárban voltam,most a szurdokok közt egy bányához érek,ahol zöld kristályokat bányásznak.Az épületbe csöveken ugrálva jutok be,mert az árokban zöld szinü mérgező folyadék van.Az épületben két irányitóterem van.Az egyik mellett elekktromos villódzású szállitószalag van,erre nem lehet rámenni.A másik mellett egy szemétégető vagy fertőtlenitő.Itt jön fel mindig egy cső,ami fülütt megállnak a csillék.A végigjátszás szerint a hulladákszállitó alatti piros csöveket kéne szétlőnöm,de nem jutok le alá.Ehhez kéne segitség.Köszönöm !
  • MagyaR
    #2827
    Holis vagy? Írd le pontosabban
  • vinko
    #2826
    Valaki legyen oly jó és irja meg a megoldást,mert már szétbasz az ideg
    órák óta irr tökölök !
  • MagyaR
    #2825
    A bányás nemis a 2. : D.

    Jah a 2. bányás pályán??
    4-szer toltam végig a gamet, de már nem emléxem rá :D
  • vinko
    #2824
    Hello ! Valaki irja meg nekem,hogy lehet a 2. pályán / a bányás / lejutni a fertőtlenitőbe!Valami csövet irnak a végigjátszásban.Én csak a fertőtlenitőben találok egyet,de ez sosem nyilik ki,igy mindig meghalok !Köszönöm !
  • Ronny
    #2823
    ez történt 2éve:)
  • Ronny
    #2822

  • Sheppard
    #2821
    akar valaki multizni? az szóljon azt csinálok egy szerver többen gyertek
  • burkusdió
    #2820
    senki többet harmadszor??? :SSS
  • burkusdió
    #2819
    hy all!
    az lenne a kérdésem,hogy mi kell a multizáshoz?
    úgy értem, melyik pecs?
  • gypeti
    #2818
    Hi all!

    Lenne egy kérdésem. Azt hogy lehet megcsinálni hogy pl megnyomom a d -t és a nevem átvált másikra (multiban).
    A válaszokat előre is köszi.
    GyPeti
  • Bandita
    #2816
    Hogy lehet megcsinálni a starpad nevű pályát?már itt vagyok
    a hajó mellett.
  • Punker
    #2813
    DC koli hub, elméletileg lassan k.o.t.o.r is lesz fenn.
  • kyle reese
    #2811
    tudom nem ide tartozik detud e valaki segíteni hogy honnan lehetne beszerezni /letölteni/ a jedi knight 1 mysteries of nthe sith című kiegészítőjét?
  • Bandew
    #2809
    Rusty?
  • Augustus Gigo
    #2806
    én nem emlékszem rá, mondjuk a bétát nyomtam anno, aban nem volt
  • Hixer
    #2805
    Van térkép a játékon, belül??
  • marsu
    #2802
    végigjátszás, cheat kód, itt.

    [URL=http://free.x3.hu/mr-titok/index.html
  • Gladiator
    #2799
    rájöttem köszi. tudtam hogy így kell, de aszittem nem lényeg hozzá a jump 2-es szintje, azé nem értettem mér nem csinálja.
  • Bandew
    #2798
    Csak ha akkor tudsz falon futni, ha a jump elérte a kettes szintet. Úgy hogy futsz a fal mellett; nyomod az előrét és az oldalt is, és akkor ugrás. Falról hátraszaltót úgy tudsz, hogy szemből neki futsz a falnak (nem arccal :D) és gyorsan megnyomod 2x az ugrás gombot. Így az ellenséget is meg tudod rúgni.
  • Gladiator
    #2797
    valaki mondja már meg, hogy hogyan tudok falonfutni, meg ilyen a falról hátraszaltót, mert elfelejtettem, most kezdtem újra, de nem jut eszembe. köszi.
  • Bandew
    #2796
    Nem igazán értelek. Ha a szerver tűnik el, az azért van mert épp nincsen :D. Szt nem tom miért nem akar fölengedni. Sok oka lehet. Lehet, hogy tele van, vagy jelszavas, vagy épp szarakodik. Nem tom. Engem mindig felenged, eddig semmi problémám nem volt vele.
  • Bandew
    #2794
    végigjátszás
  • Bandew
    #2792
    Lehet, hogy rossz a Coincilmaster IP címe. Vagy nem látja a tied, de nem tom.
  • marsu
    #2790
    Sziasztok
    A végigjátszást itt megtaláljátok.
    http://free.x3.hu/mr-titok/index.html