3049
Jedi Knight II - Outcast
  • Muki100
    #2969
    registryben benne lenne netán?
  • waterfall99
    #2968
    Mikor éppen felraknám, az installálás úgy értelmezi a gamét, mintha már fel lenne telepítve. Pedig szemlátomást nincs is. Amúgy xp-m van, Radeon9200 vidoókarival.
  • ddomi87
    #2967
    nem értem,bocsi...
  • waterfall99
    #2966
    mármint a segítséget...
  • waterfall99
    #2965
    Sziasztok!
    Van problémám installálással. Felraktam, letöröltem. Aztán újra fel akarom rakni, Csak állandóan azzal csesztet, h egy ablakban utasítás h "deleted it all components?" bármire reáklikkelek, sehogyse telepíti fel.
    Előre is kösz.
  • ddomi87
    #2964
    megadod az msnedet nem akaok többet offolni?:)
  • ddomi87
    #2963
    na fel tuttam menni, de nem tudok dfazni meg még nemtom mijen kombók nem mehetnek...mitévő legyek?
  • ddomi87
    #2962
    mostmár fel birnék menni, de kilép a játék és kiírja ez a szar h wrong version...
  • Berei Tamás
    #2961
    Sztem csak a pingünk nagy de azért még próbálkozz!
    Amúgy meg 1.04-es patchünk van!
    Amúgy neled van klánod?
    Szivesen beveszünk ha most nincs!
  • ddomi87
    #2960
    a serveretek más protokollt használl az általános jéká serverekhez képest...vmit fel kell rakni h fel tudjak lépni,ha meg tudnád nekem tudakolni vhonan, szivesen jáccanék Veled eggyet:)
    én pfff már nem is tudom mikor jáccotam elösször:3-4 éve talán...nagy kihagyásokkaljácco azóta is.nyáron az SRW-be akartam bekerülni, de sajna nem volt elég időm a játékra:(.
  • ddomi87
    #2959
    nem az a baj...
    de lentebb ugyanez a problémája volt a srácnak...olvas vissza
    dióhéjban:ha ati videókártyád van akor ted fel a legujjab catalyst-ot,ha nvidida gforce-od van akkor a legujjabb drivert hozzá...
  • tomi5534
    #2958
    Helló
    Régen fen volt a jedi knight II de letöröltem és most fel akartam teni de Nem működik a játék: Ezt írja ki
    GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem
    Én a képernyőilesztőre gyanakszom.
    Mit csináljak???????????
    Kösssszzzzzzzz
  • Berei Tamás
    #2957
    csá!
    lehet hogy hülyeséget megkérdeznem de mi az a protokol?
    amúgy én 2 és feél éve játszok!
  • ddomi87
    #2956
    próbáltam felmenni...de 16os protokolotok van:(
  • ddomi87
    #2955
    megnéztem:)
    még elég gyerek cipőben jártok...de ügyik vagytok.
    csak legyen összetartás...ma este majd felmegyek serverre ha leszetek...
    te mijóta jáccol?
  • Berei Tamás
    #2954
    hahó!
    Hát úgy fél éves klán de már gyarapodunk!
    már 7-8 an vagyunk
    és ez csak növekedni fog!
    de nézd meg a honlapunkat és (majdnem) mindent megtudhatsz!
  • ddomi87
    #2953
    mijen idős a clán?
  • Berei Tamás
    #2952
    Császtok!
    Ha kell valakinek Star Wars Jedi Knight Jedi Outcast 2 klán akkor itt jelentkezzen: [email protected]
    .:Bellicum Dei:.
    Oldalunk www.bd-clan.gportal.hu

  • Koon JM
    #2951
    Szasztij:)!
    Multinak???:..........!
  • DETEKTIV5555
    #2950
    mostmár a mohha allied assault is megy:D azt már 20x végigtoltam ugyhogy csak a multinak élek s halok:D
  • DETEKTIV5555
    #2949
    és még 1x köszi szépen mindenkinek! :D
  • Koon JM
    #2948
    OK!xD
  • DETEKTIV5555
    #2947
    :D hát jah..izlések és pofonok..és először eztet akarom végigtolni aztán jön a jedi Academy:D de ha megbocsátotok én most megyek vissz gyilkolásznixD
  • Koon JM
    #2946
    Már válaszoltak, bocs, most nem olvasom el, hogy, hogyan segítettek, én azt ajánlottam volna, hogy rakjad újra, de ha rendben van, akkor nagyon örülök, régebben én is sokat játszottam vele, de már inkább Jedi Academy-zek, joban szeretem!:), én, szerintem!
  • DETEKTIV5555
    #2945
    KÖSZI SZÉPEN MINDENKINEK!!!!!KÖSZI :D
  • DETEKTIV5555
    #2944
    JEEEEHHHHHH!!!!!! SIKERÜLT:D
  • DETEKTIV5555
    #2943
    köszi:Dmajd irok ha van valami
  • DETEKTIV5555
    #2942
    ja ok
    kössz
    az elöbbbit már irtam hülye vok:D
  • DETEKTIV5555
    #2941
    igen..ismerős..:D köszi hogy segíte(tek)ssz de nekem nem jön be a honlap és ...áhh mind 1 nincs valami ami könnyebb?mármint honlap?szal érted..:D
  • ddomi87
    #2940
    innen szedd le a Catalyst Software Suite-ot-simán cél mentésével és rakd fel...ennyi.
  • DETEKTIV5555
    #2939
    há wazzz nem hozza be az oldalt..nem baj megpróbáltam amugy beirni ezt a honlapot az a szar h én németes vok...és ha angol lenne akkor is tudnék regisztrálni..de ez igy nem megy illetve a hagyományos regisztráció,...megpróbáltam de nem magy:....
    :( nincs valami másik oldal?ami esetleg könyeb?:Dmár tisztára ki vok borulva hogy nem tok játszani vele...a multkor amikor még ment kb 1 éve akkor elakadtam és annyira ki voltam készülve hogy letöröltem a gépről és hozzáváktam a falnak a cd tokját:D na jó ez kicsit tulzás..:Daz igazi sztori az úgy volt hogy elakadtam és már 5 napja rágódtam h mi a mgoldás és a végén hozzá sem nyúltam 1 honapig..:D és a végul letöröltem..de már azóta felnőttem agyilag:P aztán most végig akarom vinni
    :D
  • Daell Drow
    #2938
    ATI catayst drivert valahogy én sem találtam könnyen de ITT letoltheted 35mb. viszont regisztrálnod kell.
    Fel vennélek msn-re de mivel nem vagyok net közelben egész nap nincs értelme. majd ide irsz ha nem jó :)

    Én személy szerint imádom a star wars-os játékokat ezeket kivétel nélkül végig viszem. jk2 is háromszor ki vittem, iszonyat nehéz volt és idegesitők a pálya felépitések, van ahol napokig szorakoztam mire rájöttem a megoldásra. Ilyenkor mindig olyan állapotban voltam hogy "azért is átviszem ha bele pusztulok is". Szóval csak erös idegzetüeknek.
  • DETEKTIV5555
    #2937
    egész helyes regényt írtam nem?!:D nah vegyetek fel msn-re..:D
  • DETEKTIV5555
    #2936
    fúú..most fájnak az ujjajim:D
  • DETEKTIV5555
    #2935
    pedig nem vagyok béna nehogy azt higgyétek csak erre tényleg nem tudom a választ:( és nem véletlenül adtam meg az MSN-CIMEM!:D épp ezért mert a fórumba egyrészt hosszú mire válaszoltok és bonyorult..illetve nem is az a baj hogy bonyorült de akkor is..:D tehát még 1x megadom az msn-címem:D ---> [email protected] <---:)azért én még remélem hogy megértitek hogy msn-en könnyebb és elfogadom igaz hogy nem emlitettétek de a fórumba más is tud segíteni..ez tény és való:D én ide is benézek naponta 3x hogy mi a státusz:D és én már jáccani akarok!!!:D nagyon régern nem tudtam és nagyon sajnálom mert tényleg jó játék..ha felvett volna valaki msn-re már rég kijátszottam volna 2x:P nah szépenkérlek titeket hogy ne azt higgyétek hogy jaj majd a mási felvesz és megoldjuk hanem tessék felvenni:Dmert hinni a temploba kell:P :D
  • DETEKTIV5555
    #2934
    amiben eredetileg is ha egy picit lejebb mész akkor meglátod:D nah inkább leírom:D szal:amikor a játékot be akarom tölteni akor hirtelen kilép és ezt irja:GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem nah és ahogy mondta "ddomi 87":D szal ö is segitett nekem és ö irta hogy valószinüleg az lehet a baj hogy újj videókártyám van (ami igaz is) és a játék nem ismeri fel..GÁÁÁZZZZZZZ...pedig régebben ment a game és nekem bejön nagyon:) nah és az én videókártyám az:: RADEON 7000/RADEON VE Family (Microsoft Corporation) és mondták hogy ehez ATi Catayst-ot töltsek le vagy 5.13 v 6.4-est és úgy menie kéne...de nem tom hogy honnan töltsem le..és inkább ugy teszem fel a kérdést hogy: mit ajánlotok...mit töltsek akkor most le..és honnan..:) na ennyi eddig és röviden az én problémám:) ja és köszi a tippeket csak nem találom amit le kéne tölteni..vagy van valami egyszerűbb honlap?mert én kerestem sokszor ezt a bizonyos ATi Catayst-ot és nem találtam meg..illetve megtaláltam csak letölteni nem tom..de azon a honlapon amit mondtatok ott nem találom..:( HELP!:)
  • Koon JM
    #2933
    OK, moost inkáb nem, sval miben segítsek neked ???Jah, és kösz!
  • DETEKTIV5555
    #2932
    skacok segítsetek... Airon neked meg csk azt tudom mondani hogy menj le a lap aljára és kezd el szépen olvasgatni az üzeneteket:) és ha majd ide érsz az oldal tetejére akkor megtudod a sztorit:D
  • Koon JM
    #2931
    Sziasztok, én is, minta z előbb látszott Airon üzeneténél is, JK2-3 rajongó vagyok, a Duma miről folyik, inkább rögtön elmondom, hogy én vagyok Airon, csak valami hülyeségért adtak büntetőpontokat, fogalmam sincsen, hogy miért, de ugyan azok vagyunk:D:S:D:S:D:S:D:S:D:S:D:S:D:D
  • Airon
    #2930
    Császtok, én is JK2-3 rajongó vagyok, miről folyik a Duma, mert szeretnék hozzászólni!