3049
Jedi Knight II - Outcast
  • DETEKTIV5555
    #2929
    oksa..köszi..de és melyiket? de tényleg nem titeket akarlak húzni hanem ebben a konkrét témában tényleg nem vagyok járatos..sorry egyépként mindent megoldok magamtól mert vagy rájövök viszonylag elég hamar vagy pedig magamtól is tudom..de még velem nem fogdult ilyen elő hogy ennyire béna legyek xD ezért adtam meg az msn címem..én tudtam előre hogy nem lessz könnyű..én csodálom hogy még foglalkoztok velem:P..és köszi hogy megértetek engem..sokan már otthagytak volna a píííbe :D
  • ddomi87
    #2928
    innen
  • DETEKTIV5555
    #2927
    és honnan töltsem le
  • DETEKTIV5555
    #2926
    oksa kösszi:) majd "jelentkezem" ha jó ha nem:)
  • Daell Drow
    #2925
    Ez a hiba nekem is volt 3 éve, valamilyen OpenGl hiányra hivatkozik.
    az ATI hoz véletlenül se tölts Nvidia drivert.
    RADEON 7000 hez ATi Catayst tölts le, és nem szükséges a legfrissebb egy ilyen régi kártyához 5.13 vagy 6.4 is jó szerintem. Most nem irom le még milyen hibák lehetnek az okai a JK 2-nek amiért nem indul. A driver cserével müködnie kell, ha nem akkor irj ide.
  • DETEKTIV5555
    #2924
    na várj..hülye vok..az én videokártyámhoz az nvidia-tól nem tok letölteni semmit ugye? mert nem az a kategória ha jól tudom..akkor inkább ugy teszem fel a kérdést hogy:mit kell tennem? ill honnan tölsekle mit ehez a kártyához? HELP! :)
  • DETEKTIV5555
    #2923
    oké:)köszi..közbe rájöttem pár dologra..pl.: hogy a videókártyám: RADEON 7000/RADEON VE Family (Microsoft Corporation) és azt nem tudom hogy ehez milyen illesztőprogi kell..vagy mit töltesk az nvidia.com-ról mint drivert vagy nem tom. hogy működjön a játék?
  • ddomi87
    #2922
    ha van még kérdésed akkor tedd itt fel a fórumba,én szivesen segítek.próbáld meg leírni...
  • DETEKTIV5555
    #2921
    hogy ez eddig miért nem jutott eszembe..:D köszi:D remélem nekem is menni fog.. még egyszer köszi..:) vegyél fel léci msn-re még lenne egy kérdésem ha nem gondd..csak azt most kicsit bonyorult lenne leírni. tudom..kicsit el vok maradva de majd igyekszem...xD
  • ddomi87
    #2920
    a videókártyadriver a próbléma...nekem is volt ien...
    valószínűleg uj videókártyád van és az a vicces h nem ismeri fel a játék...
    ha ATI-d van akkor catalyst-ot tegyél fel...
    Nvidiánál meg keresd meg az oldalon a kártyádhoz illő drivert a hivatalos oldalon...
    elvileg ennyi...így nekem ment...
  • DETEKTIV5555
    #2919
    sziasztok! kéne nekem egy kis segítség.. a probépa az hogy amikor be akarom tölteni a játékot ezt írja:GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem
    és egyszerűen már belefáradtam hogy minden félével próbálkozom...pedig régebben ment..:( de nem tudom hogy mi lehet a baj...előre is kössz:) Ui...az msn címem:[email protected] ott valamivel könnyebb lenne ezt megbeszélni:)
  • ddomi87
    #2918
    all seeing eyest tedd fel...az kiírja a magyarokat...
  • Zsolesz0721
    #2917
    Csákány.1-2 napja kezdtem el jáccani a multi részt.Csak még nem tok szervert csinálni, és nem nagyon látok magyar szervereket.Ha valaki tud 1 pár magyar szervert irjon már pár ip-t.A cimem:[email protected],vagy ide.
    Lécci.
    köszike
  • GamerAdams007
    #2916
    Jedi Knight 2: Jedi Outcast Multiplayer Blog
  • SZilaJMaGGoT
    #2915
    nincs mit
  • Kikoki
    #2914
    ja az más én meg azt hittem hogy az két külön game!Köszi szépen!
  • SZilaJMaGGoT
    #2913
    A játék teljes címe Jedi Knight II - Jedi Outcast.... Nincs külön két játék...
  • Kikoki
    #2912
    Valaki légyszi!
  • Kikoki
    #2911
    Sziasztok lenne egy kérdésem mi a külömbség a Jedi Knight2 és a Jedi Knight 2 Outcast között??????
  • dinomano
    #2910
    én anno felbehagytam gémet, de vmikor folytatni szeretném...1 idöben elegem lett 2 palyabol(azt hiszem 2 ugralos-keresd meg a kijaratot tipusu palya volt 1mas utan; a nagyvarosi+egy gyartelepes palya...); még a régi mentesem megvan, majd folytatom... Az Academy-t jatszottam elöbb, az jobban tetszett...
    D.
  • Szmuuu
    #2909
    Hy!
    kissé elakadtam, és ehhez kéne egy kis segítség, vagy ha tudtok hozzá végigjátszást az is jó lenne!
    Szal most épp Landoval vagyok az űrhajójánál, és ő már a hajóban nagyban gépezik. A két kicsi alagúton átmentem, és megnyomkodtam a gombokat, aztán a hajón megint nyekergett nekem valamit. Na innentől nem toom hova tovább! A pályán már vagy 3x végigmentem, de semmi!
    Előre is köszike!
  • GamerAdams007
    #2908
    Na idokozbe megoldotott a szerverlista-hiba (tuzfal volt a hibas), es azota rendszeresen nomom multiba :)
  • GamerAdams007
    #2907
    Ti melyik szerveren nyomjatok? Én ramegyek a multiban, hogy join server, es a lista ures! /eredeti a jatek/ Felul LAN helyet INTERNETET valasztottam, es ugy se jelez egy szervert sem :(
  • Harly18
    #2906
    google???!!!
  • bandi15
    #2905
    Ki tudja oda adni a jk2 no cd cracket az erre az msnre írjon [email protected]
  • Csak2209
    #2904
    hello,nekem is nagyon tetszene a játék csak hogy nincs meg.Megszeretnék kérni valakit hogy írja le hol?honnan lehet leszedni!!!!
    Jedi Acasemybe miért nincsen 1 szerversem???Remélem hogy tudtok helyet ahol lelehet tölteni..egésznap játszanékvele.
  • BBird
    #2903
    www.jk2files.com
    Ott a patch között megleled.
    Érdemes esetleg itt rákeresni egy esetleges ATI problémát javító patch -re, mert az sem kizárt jelen esetben, hogy esetleg a kártyádat nem szereti. Azért nem tudom, mert én Nvidiával játszottam. Good Luck!
  • Rozsomák
    #2902
    nincs patch-elve, 2005.05 havi driverrel Readon 9000-res kártyám van. 9.0c a DirectX.
    eddig minden jó volt csak a 4. pálya betöltésénél dob ki az alábbi hibával.

    tudsz valami megoldást rá?? a patch megoldaná??? honnan lehetne leszedni??
  • BBird
    #2901
    Van fenn 1.3 1.4 patch? DirectX milyen verzió? Milyen videókártyával játszol?
  • Rozsomák
    #2900
    hello!

    Valaki tudna nekem segíteni??? Az Artus Detention nevű pálya végén mikor kiugrom a csőből és betöltené a köv pályát akkor kidob Win-be és kiírja hogy:


    ----- R_Init -----
    Initializing Shaders
    ----- finished R_Init -----
    UI menu load time = 51 milli seconds
    Couldn't find image for shader [nomaterial]
    Parsing menu file:ui/hud.menu
    UI menu load time = 1 milli seconds
    AS_ParseFile: Loaded 10 of 194 ambient set(s)
    ...loaded 9034 faces, 87 meshes, 0 trisurfs, 0 flares
    Couldn't find image for shader gfx/2d/crosshairj
    WARNING: reused image gfx/hud/w_icon_atst with mixed glWrapClampMode parm
    Corrupt JPEG data: bad Huffman code
    ----- CL_Shutdown -----
    RE_Shutdown( 1 )
    Shutting down OpenGL subsystem
    ...wglMakeCurrent( NULL, NULL ): success
    ...deleting GL context: success
    ...releasing DC: success
    ...destroying window
    ...resetting display
    ...shutting down QGL
    ...unloading OpenGL DLL
    -----------------------
    ----- Server Shutdown -----
    ==== ShutdownGame ====
    ... ICARUS_Shutdown
    ... Reference Tags Cleared
    ... Navigation Data Cleared
    ... Ghoul2 Models Shutdown
    ---------------------------
    Unsupported marker type 0x18



    valaki tud megoldással szolgálni???

    előreis köszi
  • zsolesz92
    #2899
    de karcos. ezért most azt csinálom hogy letöltöm az assets0.pk3 fájlt. a CD ről kimásolom a fájlokat berakom mellé az assets0.pk3at és CD képet csinálok
  • BBird
    #2898
    CD nem karcos véletlen?
  • zsolesz92
    #2897
    hy pls segítsetek mert nem tom mi a baj:D azt irja ki a telepítésnél (16%nál) hogy vmilyen hiba és nem tudja folytatni és zárójelbe hogy CRC. mi lehet a baj? ja és a hiba: G:GameData->GameData->Base->asets0.pk3
  • BBird
    #2896
    Amúgy a jk2files-n tele van skinekkel, de nekem olyan mód kellett volna, ahol alapból megvan a lézerkard és jediképesség. De most mindegy, mert format c volt pár napja, azóta nem raktam fel, majd egyszer. Meg nyáron végre befejezem a JK2 alá épített 80%-os pályát. :-) Sniper pálya rulez. :-))
  • BBird
    #2895
    Simán megy, de kell hozzá majd az 1.03 és 1.04 patch, ha jól emlékszem. Ezután már mehetsz is, még ma is vannak magyarok. :-)
  • Checkerboy
    #2894
    00:28:45 ennyi még
    Egyébként ez a játék amit letöltök simán megy multiplayerben?
    Szóval nem olyan mint a SW Battlefront ami csak eredeti cd-key tudja a multihoz vezetni :D
  • Checkerboy
    #2893
    2:26:06 :D ennyi idő kell még h lehozza torrentről a Jk 2 :D
    Lehet h még találkozunk a multiban :D
  • Checkerboy
    #2892
    Igaz, nincs meg a játék de www.lucasfiles.com van Yoda skin stb. talán nem segítettem de én láttam :)
  • BBird
    #2891
    Kedvet kaptam egy kis JK2 single-höz, de szeretnék egy olyan moddal játszani, amiben egy jedivel mehetek alapból, ha lehet választható skinnel. Létezik ilyen? Azt tudom, hogy volt a Mace Windu féle mod, ahol Kyle helyett ő volt, teljes Jedi képességgel, de én most más skint szeretnék. :-)
  • sike
    #2890
    csö mér megy cd nélkül de mért van az hogy le dob a szerver kb 30mp után?
    segítsetek!!:D