3049
Jedi Knight II - Outcast
  • toarpad
    #3009
    ÉS ő hol van azon a páylán ? meliyk rszén ?
  • Muki100
    #3008
    Megkeresni Landot ő tudja a jelszót.
  • toarpad
    #3007
    Ja ez már a páyla felénél / végénél van ez a jelszós robot .
  • toarpad
    #3006
    Hello . Elakadtam ott aghol egy szemét gyárban vagyok és egy kis robot valami jelszót kér de amit a hapi mond nem jó egy se . Most mit kell csinálnom ?
  • ddomi87
    #3005
    mégse jó:(
  • ddomi87
    #3004
    köszi ugy tűnik ez volt a baj....de ez miért állitotdott el? azt nem tom...mert elötte meg jó volt...
    köszi még1x
  • Darth981
    #3003
    Ja amugy mindenkinek a figyelmébe ajanlom a The All seeing eyes nevu programot ami kifejezetten a jk hoz jo . servereket latod vele azt is hogy magyar vagy nemet . be kell pipalni aversionnal az 1.02 ot és a modifiers countryn belul europe ennyi Atom program mashoz is jo .Ha esetleg mas is érdekelne valakit

    MSN em - [email protected]
  • Darth981
    #3002
    az optionba kell a v sync et beallitani és leesik 60 ra az fps es akkor mar jo lessz amugy mindenki jatszon a sima 1.02 es verzioval ami alapbol a jatek mert az a legjobb egyre kevesebb a player es ha jonnetek ujra fellendulne koszi bye :)
  • Kicsikiraly
    #3001
    jéé téék :D amugy megoldódott a probléma. Force modelst ki kellett kapcsolni :)
  • Kicsikiraly
    #3000
    azt is próbáltam már :S pls vki help mer igy nagyon élvezhetetlen az egész :(
  • ddomi87
    #2999
    nekem most egy multis problémám van:a pingen nagyon jó...az fpsem 80-90 között mozog,mégis akaodozik mindeki aki körülöttem mozog mintha tiszta laggos lenne az egész.
    más játékonál semmi probléma nincs...csak ennél:S
    volt ujra telepités....semmit nem ért
    pls help!

    kicsikirály:nézd meg a főmenübe h a playernél mi van beállitva:próbáld meg egy másik skinnre rakni..lehet akkor mindeki uyganolyan lesz:P
    de egy próbát megér:)
  • Kicsikiraly
    #2998
    van egy kis problémám. Multiba, nem neten akarok gyakorolni, berakom a botokat, és amikor belépek, az összes ugyanugy néz ki mint én :S megprobáltam ujratelepiteni, úgy is megmaradtak :( pls valaki help
  • Koon JM
    #2997
    szivi:)
  • Neogan
    #2996
    Szerintem már nem lesz rá szükségem de azért köszi!
  • Koon JM
    #2995
    Sok sikert!
  • Koon JM
    #2994
    Naná, aki nem tud rendesen botot bedobni, ez lesz! próbáld ki ezt a progit RCON-se! Ez profi, és ezzel ha nem vagy játékban is tudsz üzit írni, csak te nem ltáod, ha visszaírnak:RConSe
  • Neogan
    #2993
    Na megpróbáltam úgy hogy 2 botot teszek be csak az egyiket dobta ki :)
  • Neogan
    #2992
    sv_maxclients "2"
    g_maxGameClients "0"

    a többi csak max ping meg max fps
    ezekkel van gond?
    nem értem :(
  • Muki100
    #2991
    Nézd meg hogy az sv_maxclients nincs-e nagyon kicsin. Nem vagyok 100% biztos benne de mintha lenne valami olyan is hogy sv_maxbots vagy hasonló, érdemes annak is utánanézni (j2mp.cfg-ban)
  • Neogan
    #2990
    Hi!
    Újra elővettem ezt az örökzöldet, ám ha csak gyakorolni szeretnék, botokkal akkor pl ha JM-módban az 1.HUMAN 2.(vmilyen bot) beállítás van, a játék kezdetekor a bot kb 3 mp-ig online utána a (bot)kicked üzenet ugrik be és egyedül maradok. Ez mitől lehet?
  • Muki100
    #2989
    Meg van persze a JK2 is de inkább a JKA-val szoktam játszani, mostanában nem sokat. De néha ha hívnak vagy kedvem van akkor nyomás JK2 CTF mert az olyan jó :D
  • ddomi87
    #2988
    muki100?te aktív jékás vagy?sokat tolod fennt?
  • Szuperkaraj
    #2987
    köszi
  • Muki100
    #2986
    próbáljátok konzolba /connect xxx.xxx.x:port
  • Szuperkaraj
    #2985
    sziasztok! az mitől lehet hogy nem látom haver szerverét, sőt, ha rámegyek a Get New List-re akkor még a netem is elmegy? :D
    az lehet a gond hogy nem routerrel van megosztva a net, hanem össze van kötve a két gép és egy a külső ip-nk?
  • Swy
    #2984
    a motor indítása?? Az a töltőképernyő a háttérben? Mert az elindul és utána a jk2mp.exe hibát észlel. Haveromnak megy a multi is ugyanerről csak őt a játék közben dobja ki mással. Az szerintem egy másik történet.
  • ddomi87
    #2983
    mit ír ki pontosan?
    a quake motor inditása közben dob ki winfosba?vagy utána?kiír vmit?
  • Swy
    #2982
    sziasztok!! Az lenne a kérdésem h mi a teendő akkor ha mindig mikor elindítanám a multiplayert hibát észlel. Újratelepítettem peccseltem minden módszerrel de semmi.
  • Valesar
    #2981
    Ok köszi szépen.
  • Muki100
    #2980
    Nem, a frapssel azt veszed fel ami a képernyőn van és aztán azt még konvertálhatod is, magyarán kisebb méretű lesz. Összevágni sztem nem lehet vele, bár én se sokat használtam...én ahhoz a windows movie makert és az adobe premiert tudom.
  • Valesar
    #2979
    A Fraps nem csak arra való,h összevágjam(bár még nem láttam) vele a videokat???
  • ddomi87
    #2978
    nagyon sokan nyomják,főleg magyarok!ha van kedved nézz fel.
    gaints cave a szerverünk!csak szólj elötte itt, h hánykor jöszz!
  • Muki100
    #2977
    Hát ja, a JKA alapból nem lett valami jó :\
    Egyedül a siege az ami miatt megérte "váltani" nekem. Majd visszanézek azért JK2-be egyszer, de ahogy látom már alig játsszák :(
  • ddomi87
    #2976
    szigorúan jk2.nálam.
    3 év?az szép.Láttalak párszor anno...
    örülök h van egy jékás sgs:P
  • Muki100
    #2975
    JK2-ben sárgával Muki néven, klán nélkül főleg CTF-et.Hát úgy kb. 3 és fél éve :D De már elég rég játszottam.
    JKA van most fenn, ott =Muki Kacsa= (szivárvány színekkel, lehetetlen összekeverni), klán Gun Squad azt is 3 éve, kizárólag siege és moviebattles, néha CTF.
  • ddomi87
    #2974
    csá!jkzol?mien néven?klán?mijóta tolod?
  • Muki100
    #2973
    /record
    de szerintem egy FRAPS-el jobban jársz.
  • Valesar
    #2972
    Csá!
    Lehet hülye kérdés,de h tok felvenni videot a gameban???
    Consolba mit kell beírni???
    Előre is köszi.
  • waterfall99
    #2971
    Jah már minden tiszta.
  • waterfall99
    #2970
    A registryben már megnéztem mindent, de ott nincs.