1340
Mégis csak lesz ... :)))
  • Instict
    #543
    az egyik én voltam:)) hihi:)
  • Lifeforce
    #542
    Az nem tud mindig menni. :(.
    Megmondom a frankót.Keresem azt a játékot ami folyamatosan mennifog.IGI2-szervert akartam csinálni de megmondom az őszintét, hogy sztem az év bukása lett a játék :(.A single az isteni, megmaradt az a hangulat ami az elsőrészben, de az ellenség butult. :(
    A multi részéről inkább nem beszélek.A játékmenet isteni és a grafika is megfelelő de az összes többi egyenlő a nullával :(.És tudjátok, hogy mi a legszörnyübb?Hogy ez az egyik legnagyobb igirajongó,fun és....stb szájából hangzik el. :( (aki én lennék).Nagyon kezdtem örülni amikor elkezdtünk játszani a nem publikus 0.34-es demoval.Az tökéletes volt csak a grafikán kellett volna egy kicsit javítaniuk.Ehelyett nagyot javítottak a grafikán és a netkodot úgy elbaszták, hogy 70-80-as pingel repkednek az emberek....stb.Visszatérve a szerverhez, nem én állítottam le.Megint leállt.Na nem mintha sokat számított volna mert 22órakor ránéztem és 2ember szaladgált rajta.
  • LSC
    #540
    Vegyétek már rá hogy mindíg menjen a szerver,de ahhoz az kell hogy többen és többet játszatok.
  • LSC
    #539
    tudom csak olyan nyalósan hangzott,de télleg neki köszönhetjük.
  • Instict
    #538
    :PPPPPPPP ha ő nem lenne, még ez az egy szerver se lenne:P :))
  • LSC
    #537
    slup-slup.aaaaahhh.
  • Instict
    #534
    Lifeforce ne haragudj, nem akartam alkalmatlankodni, persze első a munka, így is úgy is TE vagy az ász és kész!:) köszike még1x mheee21:ip: 212.92.18.49 port: 26001
  • Lifeforce
    #531
    Sry csak nekem ez munkaeszközöm és most fejeztem be a melót.Na megyek elindítom.
  • Lifeforce
    #530
    Most indítom
  • HBA|Pvt. Danny
    #528
    Instict! Köszi szépen rendes vagy! :))
  • Instict
    #527
    :DDD az:D
  • Instict
    #525
    Lifeforce! mikor inditod a szervert?
  • Instict
    #524
    egyébként megint 1 marha jót multiztam, egy marha jó csapattal:PPP :DD
  • Instict
    #523
    leírom részletesen, hogy minden klappoljon:)
    Futtatás, oda beírod: regedit. ott kiválasztod:HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\IGI 2 Retail\CDKey és ott átírod a kulcsot. Írok ide 1 generált cd kulcsot neked, KÉRNÉM AKKOR EZT MÁS NE HASZNÁLJA FEL CSAK mheee21!!! tehát a key: 7f26-8b23-1c76-2869
  • Instict
    #522
    #518-ba írtam
  • Instict
    #519
    Lifeforce nincs ICQ-m, de nem megy a szerver!:)
  • Instict
    #518
    regedit:HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\IGI 2 Retail\CDKey itt írd át a keyt, és nézd meg a #313-as üzenetet, ahol Lifeforce jóvoltából találsz generátort a kulcsra
  • Instict
    #517
    szia! jah igazad van, belekerültem asszem 2 napja 1 védő csapatba, elég vegyes felállással, 8-an voltunkcsapatonként. a mi csapatunkba volt svájci, lengyel, angol, német és én mint magyar, képzeld én a 26 évemmel majdnem a legfiatalabb voltam, a legidősebb meg 41 éves volt. na a lényeg az, szintén a timberlake-en védtünk, és néhány perc alatt sikerült beilleszkednem, szuper csapat voltunk, mindenki tudta, hol a helye, amit jónak tartottam és megcsináltam, a lengyel srác rögtön csinálta utánam, egyszóval marha élvezetes volt. viszont tegnap 1 olyan csapatba voltam, az ellen a bizonyos klán ellen, hogy 6-an vagy 7-en voltunk, de abból csak 3-an maradtunk együtt a többi meg elkószált a nagyvilágba... lehetetlen volt támadnunk úgy. jó lenne ha összeszoknánk néhányan, és amikor igazán beindulnak majd a szerverek, illetve a klán háborúk el tudnánk érni komolyabb eredményeket.:)
  • HBA|Pvt. Danny
    #516
    Szasztok! Ti eredeti IGI2-vel nyomjátok? Mert én nem tudok felmenni a serverre. All Seeing Eye látja, én ráconnectolok, aztán elkezdi tölteni. Minden jónak tűnik, töltöget a játék, de az utsó pillanatban mindenféle hibaüzenet nélkül kilök a játékból. Nem tudjátok mi lehet? Nagyon kipróbálnám pedig.
  • Road Lee
    #515
    hali !
    hol is van ez az 1.1 -es paccs??????
  • Shep
    #512
    Köszi közben rájöttem, hogy felületesen néztem szét, most a kínai 2 es pályán tartok.
  • Instict
    #511
    belekeveredtem egy klán elleni háboruba, hihetetlen, ahogy azok nyomják...fut az ember és menetközbe kinyir vagy 5 ellenséget, de úgy, hogy éppen meglátod és már ki is nyírt...ha csak nem valami csíter klán volt:DD
  • Instict
    #510
    Akkor megyek gyakorolni, mert az angolok szarrrá vertek:(
  • Lifeforce
    #509
    Elindítottam
  • Lifeforce
    #508
    sry most vettem észre, hogy leállt.
    Elindítom.Ha leállna akkor szoljatok icq-n.
    Katt a logómra és ott a számom.
  • Instict
    #507
    aludj jól, szia, akkor holnap
  • Instict
    #505
    nincs sajna, most jövök külföldiről, de magyarokkal az igazi...:(
  • Instict
    #502
    ok, szólok ha van valami
  • Instict
    #500
    figyeled itt a forumot?
  • Instict
    #498
    ha Lifeforce észreveszi biztos megcsinálja
  • Instict
    #497
    most ment szét fél órája kb.
  • Instict
    #495
    aki akar mirc-en beszélgetni a gémről, vagy csak úgy: #igi2.hu csatin megteheti
  • Instict
    #494
    hát elméletileg ip:212.92.18.49 port:26001 jelszó nincs, de most épp nem megy. ha meg külföldi szerverre akarsz menni, szedd le a IGI2 multiplayer demot, és onnan nyomnd
  • Instict
    #492
    akkor lehet megyek külföldi szerverre
  • Instict
    #490
    :( ez nem jó... nekem is format c-t kell csinálnom mert szarakszik a gép
  • Instict
    #489
    mi van? szétesett a szerver?
  • CaviaR
    #488
    Onnantól felhoztad magad 2 és fél óra alatt az uccsó elötti-elötti pályára? :)
    Pont most fejeztem be azt a pályát. Bemész a házba, azon az ajtón ahol a kamera van, és azon a szinten kimész az elkerített részhez, ahol a generátor (vagymi) van.
    Egy jó tanács: tartogass mentést a vége-felére is... ;)
  • Shep
    #486
    A dockos pályán asszem a 13ik. hogy tudok bejutni a generátorhoz, hogy a darunak energiát nyomassak?
  • Instict
    #485
    kabbe:PPP tegnap nemtod ki volt aki amikor beléptél legelöször lelőtt téged?:DD
  • Lifeforce
    #484
    DEhogyis nem megy. csak üres.