1340
Mégis csak lesz ... :)))
  • Instict
    #483
    na most mi van? mért ment el mindenki?
  • Shep
    #482
    Na hát igen minden gomb megnyomva kapuk nyitva a 3ik egyébként a főkaput nyitja /a legalább 40cm es fakapu/ de semmi, na mindegy átnézem mégegyszer.
  • Instict
    #479
    azt nagyon remélem!:)
  • Instict
    #477
    én tuti jövök, sejtettem, hogy a gép adja, de asszem nekem Jones volt beírva, azért nem voltam benne biztos
  • LSC
    #476
    hát persze.Mindenki jöjjön este.
  • Instict
    #474
    :DD erről jut eszembe, ki fut nálunk a MR_NOT_NAMED név alatt? csak azért mert éjjel vagy 3 helyen is találkoztam ilyen nickkel külföldin szerveren. ma éjjel kirakom a _HUN-t, 3-4-ig tuti fentleszek, most 1 kicsit alszok, hogy este is nyomjuk Lifeforce szerverén, szerintem 7-9 között megyek, és téleg jó lenne ha gyűlnénk mert nagyon ruller 8 a 8 ellen:))
  • Instict
    #473
    Lifeforce:millió csók!:)
  • Lifeforce
    #472
    Szerver megint elindult.
  • Instict
    #470
    Conrad Te Gyilkos!:)) egyébként amit meséltem, mármint az egész tárat, az közvetlen közelről történt és pontosan a mellkasát lőttem az ellennek, pont egy sarokba voltam, és nem is nagyon tudtam volna még másfele lőni se. ellenben úgy célravezetőbb lőni, hogy sokszor kicsit, mert ha az első golyó nem talál a sorozatból rendesen, akkor a többi nem ér semmit:)
  • Instict
    #468
    hát nemtom, de nekem most se megy a szerver
  • Instict
    #467
    az volt a gáz, hogy lefagytam és nem volt kedvem ujrainditani, illetve nem hagytam a gépet bebootolni rendesen mert akkor túl sokat öltetek volna, és úgy jöttem vissza újra:))) arra legalább jó voltam, hogy a figyelmeteket eltereljem:))
  • Road Lee
    #466
    thnx!!
  • Road Lee
    #464
    szasztok
    srácok ebben a gémben nincs mentési lehetőség??
  • LSC
    #463
    van ez így de nálad valami gázos mert 30-as pibgel hiába lőttél el sem találtál.
  • Instict
    #462
    huuu...vazzz:))) erre nagyon rákattantam...idáig nyomtam külföldi szerveren, és fullon voltunk 8:8 ellen:)) LSC te lőttél le a legtöbször:PP :DD
  • LSC
    #461
    meg asszem a házban is lelőttem valakit.
  • LSC
    #460
    Az én voltam:).
  • Instict
    #459
    ja azt elfelejtettem, hogy az volt a csúcs, amikor bementem az egyik fürdőszobába, se ablak, se semmi, és kintről 1 kósza golyó eltalált:)))
  • Instict
    #458
    hát ma este voltunk végre többen, csak a gépem szarakodott. amit eddig nem láttam (kb 4 alkalommal multiztam), az az, hogy most mikor többen voltunk az emberek repkedtek össze-vissza, de megtörtént az is, hogy elöttem állt valaki kb 1 méterrel belelőttem egy teljes tárat, azaz 30 skúlót, és emberünk nyugodtan odaáll a fejemhez (miközbe belement a 28. golyó is), és egy lővéssel kinyír:(
  • Lifeforce
    #456
    Megy a szerver azt alig vannak rajta.Eddig meg sirtatok, hogy nincs szerver.
  • CaviaR
    #455
    Ugyebár az a feladatod, hogy kinyissad az ajtókat.
    3 kaput kell kinyitnod!
    Első ott van annál a háznál, ahol a számítógép van. Ha azt kinyitottad, átmész a kapun, és lesz ott még egy kis bódé, ahol szintén meg kell nyomnod egy gombot. (itt szerintem nem történik semmi...)
    A harmadik kapu pedig a sentry gunnal szemben van. Aztán vissza a háztetőre kijárat felett.
  • Shep
    #454
    OK köszi a másik nekem is egy zárt ketrec volt, de aztán védelmi rendszer deaktiválva, kapuk nyitva viszont az a hülye Priboi nem jön a 2 őrt aki a kaput őrzi azokat sem találom /lehet már meghaltak/ vissza mentem Prihez de az csak ott ül és néz ki a fejéből az ajtaját nem tudom kinyitni. Ilyenkor mi van?
  • CaviaR
    #453
    Én a Sentry gun-os ajtón mentem ki. Lehasaltam, kinyitottam az ajtót, és a fal mellett végig. De sokszor volt, hogy már az ajtóban észrevett. Ilyenkor nyomtam egy sprintet, és hozzám se szagolt.

    Cvd: Én onnan nem tudtam kimenni. Az egy zárt "ketrec". Lehet, h én valamit máshogy csináltam, de nem vezetett semmire. Ja, és az őrtoronyból mindig rámlőttek, ha pedig visszlöttem, egy egész hadsereg jött a nyakamra.
  • Cvd
    #452
    A másik ajtón menj ki, ahogy felérsz a lépcsőn az elején, akkor fent rögtön balra van.
  • Shep
    #451
    A börtönös pályán hogy tudok kimenni a főépületből? A sentry gun szitává lő mindíg.
  • Shep
    #450
    Ati legvégső eset win reinstall. OFP van crackelt patch hozzá /tudom én mi az a crack meg a patch/ és ha ezt rakod fel hozzá nem lép akcióba a FADE.
  • Instict
    #448
    :)) tegnap este probáltam de nem ment
  • CaviaR
    #447
    Te aztán bemutatkoztál srác. Ahogy AgentM is mondta, van mentés, csak kicsit ki kéne nyitni a bamba szemedet, öreg.
    És a másik: "jobban lőnek, mint én az ellenfelek"
    Csak következtetni tudok, mit akatál leírni. Szóval, ha nem tetszik, hogy ugyan olyan tűzerővel rendelkezel, mint a másik katona, menj Serius Sam-ezni.
    Na mind1.
  • Lifeforce
    #446
    Mi a fenéről beszéltek?
    Megy a szerver és kong az ürességtől.Már arra gondoltam,hogy lekapcsolom mert senki nem játszik rajta.
    (H.G.S)
    ip: 212.92.18.49 (default port)
    ha valaki nem tudná vagy béna az sll see eyeje :)
  • Instict
    #445
    ha viszont valaki tud müködő szervert az ordítson!:)
  • Instict
    #442
    csak azért írok mert már a lap alján voltunk, asszem a 46 vagy 47. volt a topic:))
  • Instict
    #441
    hát...nincs szerver:(
  • Shep
    #440
    OK thx, csak egyenlőre a létrát még nem vettem észre, de csak megtalálom.
  • dtk1985
    #439
    Menj fel a letran a falra es ott atmehetsz a kerites masik oldalara. Ott pedig lemaszol egy masik letrarol.
  • Instict
    #438
    én nemtok róla, hogy készülne
  • Shep
    #435
    Srácok 6ik pálya, deaktiváltam a kamerákat, elektromos kerítést megszereztem az EMP gránát terveit, de aztán semmi, hogy tudok a kerítésen belűlre jutni van egy panel ugyen de hát a kerítés másik oldalán az meg ugye nekem nem jó, átmászni nem tudok, syóval semmi, mit kellene csinálnom? Előre is kösz.
  • Instict
    #434
    én is megyek rögtön
  • [DCF]SkipeR
    #433
    Felmentem IRC-re:)
  • [DCF]SkipeR
    #432
    Hat nem megy meg egyik sem sajna:(
    Hat persze hogy befogadunk (meg en is kezdo vagyok:DD hehehe) , kellenek a jofej emberkek, akikkel jol lehet jatszani. Szoval hajra magyarok, ha van szerver jelezzetek, en is igy teszek, nuh have fun!
  • Mayday
    #431
    Mer' nem megy?