91287




IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése

IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
  • sakkay
    #90044
    VR-Tom. Tudom megbeszéltük-de kb a 20-25 % a komoly szimeseknek azzal repül már. És aki azzal repül-mással nem fog.
  • Lysandus
    #90043
    A csudába! Pedig tényleg úgy gondoltam, hogy már nem sok idő... :(
  • VO101Tom
    #90042
    A két hetezést meghagyom Wagsnak :D
    Én is várom már, őszintén megmondom, idén még le sem ültem játszani CloD-dal...
  • feca1229
    #90041
    Az a szegény aki még ígérni sem tud... legalább mondd azt a mágikus varázs szót, hogy "két hét" :-))))

    Le a kalappal előttetek TOM! Biztos vagyok benne, hogy nagyszerű munkát végeztek!
    Attól függetlenül tényleg nagyon várom már.
  • VO101Tom
    #90040
    Nem jól veszed ki. :(

    Folyamatosan fut a teszt már hónapok óta, az éppen aktuálisan betett dolgokat teszteljük, ne mindent a végén kelljen megnézni. Viszont nincs olyan, hogy "végső" teszt. Sok gép importálva van, de vannak amik még nem. P-40, wellington pl még nincs importálva (3D tkp kész, de kódolás még hátravan), mesza az szerintem már jó, kis igazítás, néhány kapcsoló kell még a kabinba, és a Z változatok kódolódnak jelenleg, de az nem vészes. Hurricane import csak most kezdődött, mc202 is importra vár, Ju 88 is. Ez azért qrva nagy csomag, ha az összes gépet végignézed, és akkor nincs szó térképről, hajókról, földi cuccokról (szerencsére azok nagy része csak új skint kapott BoB-os cucc), Egyéb fícsörökről. Vettünk pl egy külsős időjárás engine-t (én azt hittem ez még titok, de már facebookon és dev update-ben írtak az új "weather" engine-ről), a TrueSky-t, ennek az integrációja is elvitt egy kis időt, de szerintem rohadtul megéri. Igaz, inkább a BoB térkép fog ebből profitálni, bár a sivatagi homokvihart is ez az engine fogja kezelni. Lesz eső, hó, felhőket, komplett időjárást teljesen másképp kezeli, mint a jelenleg engine, de ami a legjobb, hogy indie stúdióként nevetséges áron kaptuk meg, amiért nagy pacsi a Simul-os fejlesztőknek. Szóval a gépek importja mellett sok más is készül, ami ugyanúgy a csomag része lesz.

    Félkészen vagy bugosan nem fogjuk kiadni, mert azt nem engedhetjük meg magunknak. Majd kiadjuk ha kész. Tudom, hogy júzerként ezt utáljuk a leginkább hallani, de nincs értelme tippelni, ha mi sem tudjuk biztosra, hogy mikor mibe futhatunk bele, mi mikor lesz kész.
  • Lysandus
    #90039
    Én remélem, hogy most már hamarosan kijön. Ezek már a végső tesztek, ha jól veszem ki.
  • VO101Tom
    #90038
    Passz. A gépek importja javában halad, meg még mellette csomó más fícsört is beleteszünk, de senki nem beszél határidőkről, mert akkor adjuk ki amikor kész.
  • feca1229
    #90037
    Kurva nagy lesz!
    Mar nagyon varja szerintem mibdenki!
    De gondldolom több idő mint a szokásos két hét :-) mig kijön! Idén meglesz szerinted?
  • VO101Tom
    #90036
    Persze. Szöviknek az összes sivatagi Hurricane I, II és Spit I, II, V változat (a, b, c, d szárnyakkal), P-40 (B, C és E), amerikai F4F licenc alapján gyártott angol Martlet, Wellington (ennek a kabinja qrva szép lett), Gladiator, D.520 a francia frontra.
    Német/Olasz oldalon az összes 109 változat (E-7, F-2, F-4, trópusi és GM-1 változatok is, póttankkal, gunpoddal, amelyikre volt), Mc 202, Cr-42, Ju-88 sivatagi változatok, A-4, A-5, C-1, C-2, C-6, Heinkel 111 H-6 (lesz torpedó is, ami kell is mert qrva sok új nagy hajó is készül), 110-esekből új alváltozat nem lesz, de sivatagi kiegészítőket magkapják azok amik repültek ott is. Ja, meg a Bf 108 kis futárgép, de ez még nem biztos (be lesz fejezve, de ezzel régóta nem foglalkoztam, ha csak ezen múlna, akkor ezt hozzáadjuk később).
  • feca1229
    #90035
    Tom ezek is benne lesznek a Tobrukban?
  • Lysandus
    #90034
    Már nem azért urak, de Hurricánnak áldozatul esni idáig sem volt túl nagy dicsőség.
  • VO101Tom
    #90033
    Meg túl sok lőszer sem fér bele, és a gép sem túl virgonc két ekkora tökkel a hóna alatt, de azért ja, sokkal jobban kell majd figyelni ki elé keveredsz oda.
  • VDomino
    #90032
    Jahogyja... akkor meggondolandó lesz itt egy akció bárki ellen.
    Bár gondolom, a 40- es pontatlan lesz , meg lassú, mint a fene.
  • VO101Tom
    #90031
    Tudod mi lesz a durva? A Hurricane IIc a négy huszassal, meg a IId a 40mm-es browningokkal a szárnya alatt ...
  • VDomino
    #90030
    Pusztító lesz ez a 20 mm + 2x20 mm gunpod kombó bomberek ellen, de ésszel használva Spit ellen is szigorú B&Z taktikával, várós nagyon.
    Kell vennem megint egy TrackIR-t , sájze.
  • Lysandus
    #90029
    Ok! :-)
  • VO101Tom
    #90028
    Bocs, ha félreérthető volt amit írtam, egy vessző lemaradt :)
    Most 5.0-ban lesz repülhető Mc 202, és ha eljutunk a 6.0-ig, akkor abban lesz Mc 205.
  • Lysandus
    #90027
    Tom, akkor 1:15-nél az mi a videóban? Vagy nem lesz még repülhető?

    Nem gond, ha csak később adjátok ki, nem ez a fő csapásirány :-) Csak az hittem a videó alapján.
    Utoljára szerkesztette: Lysandus, 2019.07.11. 12:51:07
  • VO101Tom
    #90026
    CR valódi ellenfele kb csak a Gladiator lehet, Gladiátoré meg csak a CR. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán a bombázókat utolérnék. Én nem tettem volna bele ezeket, mert nincs más gép a korszakukból, és szerintem a játékosok 99%-a a modernebb gépekkel fog repülni, de volt aki rászánta az időt, energiát, ezért benne van. Az Mc 202 meg majd 6.0-ban (ha eljutunk oda) az Mc 205 azok jó gépek lesznek.
  • Lysandus
    #90025
    Lesz pár új repülhető gép.

    Kíváncsi leszek a CR-re, de főleg a Macchi 202-es Folgoréra (remélem jól szúrtam ki a típust). Pláne Spit ellen, amikor a két Schneider kupa győztes leszármazott összecsap. :-)
  • feca1229
    #90024
    Team Fusion Simulations edited highlights of work in progress 2019 (up to July 8th)
    Egy kis kedvcsinálónak! Szerintem már most is nagyon szépen néz ki!
  • VO101Tom
    #90023
    Igen, az angoloknak lesz 20mm-es Hispano-juk, ami a jelenlegi CloD gépparkban nekik még nincs.
  • VO101Tom
    #90022
    A kiskalibert gyűjtötték, a 20-ast kidobták. Se a motor alatt, sem a gondolában hely sem lenne tárolni, utóbbinál pl a lőszer dob az a szárnyban van, és majdnem akkora mint a gunpod maga.
  • Lysandus
    #90021
    Igen, középen meg szórja, a jobb oldal helyett. Viszont én úgy tudom, hogy a motorkanone és az orrba szerelt géppuskák lőszereinek hüvelyeit nem szórák ki, mert nehéz lett volna kivezetni őket át. Ehelyett a motorburkolaton belül gyűjtötték őket egy kivehető dobozszerűségbe.
  • PhantomAss
    #90020
    Jah, így már értem. Nem kötözködni akartam, csak úgy értettem mintha most az angoloknak lenne de a németeknek nem.
  • Lysandus
    #90019
    Szerintem arra gondolt Tom, hogy most már az angoloknak is lesz 20-asa. :-)
  • PhantomAss
    #90018
    Az F4 orrában nem 20mm-es van alapból?
  • VO101Tom
    #90017
    Most látom a 109-esen a jobb oldali gpu gondola nem szórja a hüvelyeket... hmm, ezt meg kell nézni, hogy miért.
  • VO101Tom
    #90016
    109 sokkal gyorsabb lesz, arányaiban nagyobb lesz a különbség mint a BoB-os gépek közt. Annyira, hogy még a '42-es P-40-est is be lehet tenni, az is lassabb lesz mint az F-4.
    Az angoloknak viszont lesz 20 mm-esük, ami viszont nagyon veszélyessé teszi a messzi lövéseket is (ha tudnak célozni).
  • Lysandus
    #90015


    Lesz itt minden, mint a búcsúba. :-) Póttank, gépágyúgondola, Martlet (brit Wildcat), körhinta meg céllövölde. :-D Már alig várom.

    Arra azért kíváncsi vagyok, hogy a Spit V-höz képest hogyan muzsikál az F4.
  • feca1229
    #90014
    Team Fusion Simulations update 7 July, 2019 - Introducing the Bf 109 F4 Trop - WIP
    Szinte minden nap jön ki valami info! Nagyon bízok benne, hogy nem sokára kijön a Tobruk!
  • PhantomAss
    #90013
    Van egy szerver ami fullon szokott lenni, meg azon kívül is vannak fent játékosok.
    Igaz hogy nem olyan szimulátor mint a DCS, de simán el lehet vele szórakozni online. Vr szemüveggel marha jó.
  • mustangdc3
    #90012
    BOS megvételen gondolkodom. Mennyire jó a játék? illetve vannak fent sokan online?
  • Lysandus
    #90011
  • feca1229
    #90010
    Spitfire Vb tropic

    A hangzásban nagyon jó lett!
  • feca1229
    #90009
    Mit gondoltok melyik gép lesz? Tom te tudsz erről valamit?
    10pm Friday GMT 28th June
  • sakkay
    #90008
  • PhantomAss
    #90007
    Én nem hasonlítottam össze őket, a srác mondta ezt a videóban. Egyébként egyetértek veled, köze nincs a kettőnek egymáshoz sem gépigényben, sem minőségben :D
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2019.05.31. 19:43:08
  • sakkay
    #90006
    Mondjuk a wartündért fel nem fogom, hogy hasonlíthatod a dcs-hez :))) nem is egy kategória! Hol szimulátor a tündér? Szerinted a két játék egy azon időben mennyit számol. Az egy játék és ennyi.A kérdés inkább az, hogy vajon mekkora lehet a grafikai nyereség' ha a hp erősen le kell venni dcsben, a a fix 45 vagy 60 fps-re. Mert az a nem mindegy, hogy akkor hogyan néz ki. De majd jól megmondod, aztán onnan majd tudom
  • LeonSilver
    #90005
    Tudod jól, hogy az ilyesmi (sem) gond ;) Nagyon ritkán törlök hsz-t.