91287




IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése

IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
  • mustangdc3
    #90084
    én már próbáltam párszor, A hányinger a motion sickness miatt jön elő, az agyad azt érzi hogy mozogsz de közben mégis egy helyben vagy és nem tudja hova tenni eleinte. Emiatt szokni kell, mint az igazi repülést is. Kis idővel elmúlik.
  • sakkay
    #90083
    Nem gond, hamar előjön ki nem bírja, és arra vannak progik. Mármint amitől senki nem szédül.
  • i robot
    #90082
    Uuuu durva lehetett! B-17-et még nem láttam élőben repülni. Nagyon szép gép, de a hangja a legjobb!
  • i robot
    #90081
    Köszönöm, majd lehet élek a lehetőséggel! Kicsit mondjuk tartok tőle, több helyen írják a hányingert.
  • repvez
    #90080
    A hétvégén voltam a Sanicole repnapon.
    A 75. ww2es évforduló alkalmábol repült a P-51-es ,meg egy Spitfire XVI és az egyetlen európában müködőképes B-17 (sallyB)




  • sakkay
    #90079
    Faxa lehet. Vr meg kötelező kipróbálni. Ha Győrben jársz, jöhetsz.
  • i robot
    #90078
    Jó reggelt! Nekem nincs meg az összes modul és nem is lesz. F-14, F-18, F-16 az majd csak a jövő. Gondoltam is nem fogok több gépet beszerezni, de hát szép az összes. VR-t még nem próbáltam. Most pl. a Kurvafürstel kínlódok, egyszerűen nem akarja az igazságot.

    Más. Ha esetleg jártok Londonban, érdemes meglátogatni a Hendon-i RAF Museum-ot. Átrendezték a termeket és kinyitottak egy Spitfire-t amiben lehet kicsit üldögélni. Rángatni a botot, gázkart stb. Igaz egy Mk.XVI ha jól emlékszem, de jó érzés belehuppanni az ülésébe.
  • sakkay
    #90077
    Ezért kell max 2-vel repülni, az sem baj, ha a kategória is más-úgy könnyebb nem keverni. Vr-ben repülök, max grafikával-és szinte naponta van olyan pillanat, amikor hangosan mondom, hogy de kurva jól néz ki...F-18-al 90% maradék 10 % minyó.
  • i robot
    #90076
    Nem kell egyet értenünk. Túl sokat függök DCS-el sajnos. Majdnem minden nap felnézek rá. (Egyszerűen annyira gyenge a memóriám elfelejtem az adott gép sajátosságait, aztán 2 hónap múlva be se tudom indítani.)
  • sakkay
    #90075
    Nem értünk egyet-de nagyon nem-dehát ez van. Menyit repülsz DCS-vel amúgy?
  • i robot
    #90074
    Jó lesz ez a új map! DCS-ben is pont hulladék a nevada. Megvettem a Perzsák öblét is (így utólag minek) az is fos. Szerintem amúgy is inkább a repülőgépen legyen a hangsúly, főleg a belsején hiszen azt bámulom a fenti hatom után a legtöbbet. Nekem még inkább az időjárás, felhők, fényviszonyok, a fontosabb.
  • mustangdc3
    #90073
    látom már. van különbség az tény. de szerintem az is dob rajta hogy jóval másabb a domborzat is. Annak ellenére hogy sivatag több a hegy mint majd a 5.0 ban lesz
  • VO101Tom
    #90072

    kíváncsi vagyok fb-ről enged-e linkelni?
  • VO101Tom
    #90071
    Mindenki ezt reméli :)
  • feca1229
    #90070
    Nagyon baró lesz mikor kész lesz!
  • VO101Tom
    #90069
    Részben igen.
  • feca1229
    #90068
    Cliffs of dover Tobruk
    Ahogy a képeket nézem elég ígéretesnek tűnik! Szerintem még nagyon sokat fog javulni a tobruki map. Itt aránylag sok képet szoktak felrakni, nekem nagyon tetszenek.
    Tom a hajókat te csinálod?
    Utoljára szerkesztette: feca1229, 2019.09.14. 19:34:41
  • VO101Tom
    #90067
    Én a hajókat várom (ezek a 3D modell importok sajnos sokkal több időbe telnek, mint előre bárki gondolta volna), az még durva lesz, hogy a HMS Warspite meg Prinz Eugen méretű hajókkal mit kezdünk majd (több mint 10 új hajó is lesz, romboló, cirkáló, csatahajó), amiket úgy csinálunk meg, hogy minden egyes légvédelem és ágyú az külön létező modell, nem csak a nagy hajó "életereje" csökken ha bombázod, hanem ahova a bomba esik, ott kiüti a légvédelmet, meg a többi fegyvert is, akkor is ha a hajó még úszik tovább. A szárazföldi csata mellett a legtöbbet a tengeri hadviselés fog változni, a repülős részen komoly változás nem lesz. Lesz 30+ új típus (altípusokat külön számolva persze), amiből kb. a Wellington meg a nehézvadász Ju 88 C-2 lehet kissé más stílus, mint ami eddig volt, a többi ugyanaz csak pepitában.
  • sakkay
    #90066
    Remélem hamarosan kijön valami átfogóbb viditek is, nem ártana kicsit többet mutatni-esetleg kiemelni az újdonságokat fizikát stb. Tudod azokat, amiben a CLOD az erős-és amiért szeretjük. Az ilyesmi vidiket itt alant el kellene engedni-tudom a map team dobta ki, a saját gyereke mindenkinek szép :))
  • VO101Tom
    #90065
    "ha messze repülsz a lényeges helyektől, messze szarabb a textúra." Ezt mondom én is, amikor csak a 3D modellre húzott low res textúrád van, tereptárgyak nélkül, akkor az rusnya. DCS-nél is az. Ráadásul még így is 37GB a DCS Perzsa térkép, meg 150GB a teljes DCS (lehet, hogy másnak még több), mi ennek a töredékéből gazdálkodunk, és nagyon reméljük, hogy sokan értékelik majd a gameplayt .
  • VO101Tom
    #90064
    Ettől függetlenül CloD-nál még mindig az fps spórolás az elsődleges szempont, a modellek, a térkép, az effektek, minden a játszhatóság alá van rendelve, hogy maradjon erőforrás a fizikára, a szimulációkra, az online repkedésekre. A teljesen új időjárás is azért került bele első sorban mert a CPU helyett GPU-n számolódik, úgy lesz szebb, és úgy tud többet, hogy az fps-t még növeli is. De azt már előre tudom mondani, hogy a térkép vagy a 3D modellek nem fognak DCS szintű poligon és textúra mennyiséget kapni. Az sosem volt cél.
  • sakkay
    #90063
    Reméltem, hogy ezt fogod írni "effektek, tesszeláció (kamera távolság függvényében hozzáadott extra detailek), textúra is messze nem végleges" de én aki sokat repülöm Iránt is-szóval azért nagyon jó a sivatag is. Mármint ahhoz képest, hogy sivatag :))) Persze ott is van csel, ha messze repülsz a lényeges helyektől, messze szarabb a textúra.
  • sakkay
    #90062
    De nyugodtan írd be a keresőbe, hogy dcy persian gulf. Na most persze az összehasonlítás nem korrekt-lévén, hogy a dcs közben alap motort váltott. Ellenben a CLOD normandia térképén nem akkora nagy a különbség, mint a dcs normandia, mivel a sok tereptárgy mindegyiken jól néz ki. Viszont ha nincsen semmi, akkor a semminek igen jól kell kinézni-főleg a fényeknek. És ott látszik a kor. DE. A CLOD egy igazi szim, tehát ha az ígért dolgok meglesznek, minden régi iles' megveszi. Az újakkal lesz nehéz dolog. Meg Ugye az a fránya vr, de Tom ígéri, hogy kiadás után érkezik.
  • VO101Tom
    #90061
    Nézd meg ezt 1:30-nál. DCS WORLD - SUPERHERO, az F-15-ösök amilyen táj fölött repkednek. DCS sem tud csodát tenni, ha a homokon kívül nincs ott más.
  • VO101Tom
    #90060
    Ez még csak WIP, rengeteg dolog hiányzik róla, effektek, tesszeláció (kamera távolság függvényében hozzáadott extra detailek), textúra is messze nem végleges, a csempék közötti normális átmenetet is csak nemrég oldották meg. Magunk közt szólva én sem tettem volna még ki, de a map team az külön csoportban dolgozik. Amúgy meg a sivatag minden szimben a szarul néz ki, ha csak a talajon lévő homokot látod. Környezet, atmoszféra, fények, tereptárgyak, épületek, növényzet, apró részletek - ettől lesz egy térkép szép. DCS-ről is lehet olyan szar screenshotot lőni, hogy el sem hiszed az DCS. A sivatag már csak ilyen. Ha szép screenshotot akar valaki csinálni, akkor legyen ott más is, ne csak homok
  • sakkay
    #90059

    természetesen csak a sivatagi részeket nézzed.
  • mustangdc3
    #90058
    én nem nagyon értek a grafikához, így nem tudom milyennek kellene lennie.Tudtok linkelni videót arról hogy kellene hogy kinézzen a sivatag egy szimulátorban?
  • sakkay
    #90057
    Pont azon agyalgattam, hogy kb a DCS szerű grafika az, amiben egy sivatagot jól el lehet adni. De majd meglátjuk a teljes mappot, meg a lényeget a légiharcot. De Normandia után elég csöves' a táj, az tagadhatatlan.
  • Lysandus
    #90056
    Ezt nem kellett volna felrakniuk. Ez nagyon ronda. Falcon bms szint azokkal a foltokkal a talajon. Borzasztó!
  • sakkay
    #90055
  • feca1229
    #90054
    :-)
  • VO101Tom
    #90053
    Várjámá', ezt még én sem láttam :D
  • feca1229
    #90052
    Release Notes for Blitz 4.56
    Ha valaki még nem látta volna!
  • mustangdc3
    #90051
    Van egy kis gondom a bossal. Megáll a trackir egy pozícióban kb olyan mintha megfagyna és elég sűrűn csinálja. nem ír ki hibát csak nagyon meg kell mozgatnom a fejem hogy újra tegye a dolgát.
    tr 4em van és 5. a szoftver amit használok hozzá.
    lehetséges hogy fps gond van a háttérben?
  • Lysandus
    #90050
    Igen, azon.
  • repvez
    #90049
    Az HBO GO-n néztem én .
  • i robot
    #90048
    Az a All 4 ? Az ingyenes?
  • Lysandus
    #90047
    Egész jó, sőt, nagyon jó lett ez az új 22-es csapdája minisorozat. Én most néztem meg on demandon.
  • sakkay
    #90046
  • VO101Tom
    #90045
    Én csak saját magamat tudom felhozni ellenpéldának , VR-t használok DCS-ben, de BMS-el sokkal többet repkedek azóta is (ugyanúgy, mint előtte). A VR qrva jó, de nekem a gameplay legalább ennyire fontos. És reméljük a CloD-ot a gameplay adja el.

    De ettől függetlenül rajta vagyunk ezen a két témán, egyik a PBR anyagok bevezetése, a másik a VR. De ezekre csak az 5.0 kiadása után kerül majd sor. Ha valaki csak az után veszi meg a játékot, ha ezek készen lesznek, nekünk az is jó