IL-2 Sturmovik, CloD, BoS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#81836
No ennyit a Nato ról az oroszokkal kapcsolatban.
http://aktiv.origo.hu/nagyvilag/20150222-nemetorszag-nem-szallit-harckocsikat-litvanianak.html
#81835
Menjetek Atagra. Minek AI-k ellen gyakorolni,jobb az élő ellen😊 Teher alatt nő a pálma ahogy szokták mondani..
#81834
Ja a gyors küldit azt vágom, de az lenne a cél, hogy ketten egy oldalon géppárban repülni, gyakorolni, megismerni a gépet stb.... és közben TS en tudunk kommunikálni mit hogyan kellene.

Z97-PRO gamer - i7 4790K @ 4.00GHz - 32GB Dual-Channel DDR3 @ 1199MHz - 4095MB NVIDIA GeForce GTX 960

#81833
Vannak a gyors küldik,berak magának 6 AI-t mondjuk a tenger felett ,ő meg egyedül .Annál nem kell jobb a gyakorlásra. Aztán meg irány az ATAG oszt pár hét -hónap múlva már talán nem lövik le.
Amúgy én ezt az AI-k elleni gyakorlást max a lövészet csiszolására tartom jónak.
#81832
Én nem a nagy atomhatalmak közötti háborúra gondolok. Szerintem érik egy kiszélesedő konfliktus ami vallási alapon fog folyni,és ahol nem lesz éles határvonal a szemben álló felek között.. Amúgy ez most is folyik ha jobban megnézzük,és lassan el is ér mindenkit ,lásd franciák ,ők is érinthetetlennek hitték magukat. Idő kérdése,hogy Europa nagyvárosaiban mikor lesznek hasonlók . Megismétlődik a nagy keresztes háborúk kora . Ukrajna az nem tétel,ott a Nato nem fog beavatkozni érdemben ,én attól nem tartok amúgy.
#81831
Sziasztok,
Öcsém újra csatlakozott a fotelpilóták táborához sok év kihagyás után. Hajdanán a régi IL-2-őt tolta aktívan multiban, de most a CLOD-al ismerkedünk. Tegnap csináltunk egy szervert hogy csak ketten legyünk és el tudjam magyarázni az alapokat és a főbb változásokat, de amikor kiválasztottuk a nemzetett és a repteret, a "create" gombra nem történt semmi, tehát nem adott be a reptérre. Nem tudom mit csesztünk el. A másik kérdésem, hogy hogyan lehet Coop-ban reppenni AI-k ellen. Az alapok gyakorlására az lenne a legideálisabb.

Üdv, Harmless-HUN

Z97-PRO gamer - i7 4790K @ 4.00GHz - 32GB Dual-Channel DDR3 @ 1199MHz - 4095MB NVIDIA GeForce GTX 960

Willenbrock
#81830
Senki nem merne totális háborút indítani talán,mert a szembenálló hatalmak hatalmas nukleáris arzenállal rendelkeznek.Ha valaki ilyennel támad,a válaszcsapásokat nem tudja elkerülni.Elég ha csak pár rakéta betalál,pl egy tengeralattjáróról,máris New York méretű városok hamvadhatnak el.A nukleáris felhők a légkörben eljuttatják mindenhová a radioaktivitást,nukleáris tél stb. Esetleg ha a támadó biztos benne,hogy olyan védelmi rakétapajzsa van,ami mindenfelől meg tudja védeni nagy biztonsággal,akkor merne nukleáris első csapást mérni. De bizonyára a védelmi rendszere is hasonlóan fejlett a szembenálló feleknek,úgy hogy a hidegháborús elrettentés reméljük józanságra inti azokat,akik esetleg megpróbálnák a totális háborút.

#81829
Pedig szerintem nem is oly sokára elpattan az a bizonyos húr .Én szkeptikus vagyok , lassan el fog jönni az ideje egy újabb világégésnek .
Willenbrock
#81828
Nekem főleg az nem teteszik bennük,hogy globalizálni akarják a világot. A maguk pillanatnyi érdekei szerint,konfliktusokat generálnak,hogy újabb konfliktusokkal teremtsenek ideig-óráig "globális biztonságot", miközben újabb ellentétek magvait hintik szét. Mindezt a gazdaságuk pörgése és újabb piacok szerzése érdekében. Abban szerintem igaza van Putyinnak,hogy ez az egypólusú világrend már nem szolgálja a valódi globális biztonságot, el kéne fogadnia az USA-nak is lehetősége határait, az ázsiai hatalmakkal egyféle status quot kéne inkább kialakítaniuk. Esetleg földrészek békés birtok-kicserélése által vagy ilyesmi. Az a baj,hogy nyugaton a magántőke befolyása már oly mértékű, hogy a politikai strartégiák talán érvényre sem juthatnak. A rövidlátó haszonelvűség látszik eluralkodni, apolitikusok nagyrészt gazdasági érdekcsoportok bábjai lettek. Remélem nem kockáztatnak meg egy újabb világháborút, mert annak aligha lehetne győztese.
Utoljára szerkesztette: Willenbrock, 2015.02.22. 07:02:54

#81827
Sziasztok! Van egy feleslegessé vált akciós FW190 Dora eladó, vagy cserélhető másik DCS gépre! Csere a P-51D-re nem aktuális. HUNter

#81826
Én úgy gondolom amire nekik szükségük van azt tudják,a többi meg nem érdekli őket .Igazság szerint pont lexarja az átlag ami ,hogy hol van Ukrajna ,de szerintem itthon se kell messzire menni,hogy óriási blődségeket mondjanak a hazánk fiai ha megkérdeznénk őket földrajz ismeretekből.
AZ Usákok elvannak magukkal,,mégpedig elég jól,aztán,hogy a kormányaik mit ,hogy csinálnak az megint egy más kérdés,de az biztos,hogy mindig úgy csinálják,hogy nekik legyen jó. Mármint az egyszeri amerikainak is. Nem egy szeretet szolgálat a világ iránt az biztos,de melyik nagyhatalom volt az a történelem folyamán kérdem én.
#81825
Én a 80-as évek második felében születtem. Én is néztem a rajzfilmjeiket,a flúgos futamot, vagy éppen a testvársorozatát amiben a "Süsü Keselyűk Rohamosztag" állandóan egy postagalambot próbál elkapni a mai napig képes vagyok nézni,ha épp eszembe jut. Az USA-ért, az amerikaiakért kb úgy rajongtam,ahogy először te is. A rajongás akkor kezdett elmúlni amikor kiköltözött ismerősök révén hallottam az amerikai közoktatásról.Az sem növeli nálam a népszerűségüket, hogy például a CNN ami állítólag a világ vezető hírtelevíziója, képes mondjuk Ukrajnát a térképen berakni Pakisztánba! Az,hogy egy kentucky farmergyereknek fogalma sincs,arról,hogy hol van Ukrajna,az egy dolog. De ha a világ "vezető, mértékadó hírtelevíziója" ilyen baromságokat közvetít az már szánalmas. Ha a térképen nem tudják mutatni a témaként szolgáló országot, akkor miből gondoljam, hogy az amit mondanak róla, az majd igaz lesz? Ez a gyakran a semmire alapozott nagy arc ami elsősorban zavar bennük, a politikájuknak sem vagyok rajongója.

#81824
Köszi.

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

macleody
#81823
Nálam elvileg a legfrissebb van, 4.1.0.7013, és benne van a bill kombó.
#81822
Ja ja a régebbi verziót tedd fel .2.3.1 abban benne van minden.Újakból kivették. És magyarra is át lehet állítani asszem.
#81821
Nos az a baj,hogy nem emlékszem,hogy az AB-ben hogy jelent meg a beállításokban az az opció, hogy bill. kombinációt lehetett hozzárendelni, pl. képernyőmentés, video felvétel. Nis nekem (mivel valamelyik családtag elbaxta (felelős nincs) eltünt az AB. ami fent volt. Nos a mostaniban nincs ez a lehetőség.

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#81820
Ha te sem emlékszel ,akkor mit vársz tőlem😊 Valamikor csináltam de hol van már a tavalyi hó😊 De nem nehéz az ha jól rémlik.
Elég egyértelmű miket kell beállítani,,utána megvágod ,és any videó konverterrel letömöríted..
#81819
#81818
Na valaki a 81817-re?<#rolleyes>

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#81817
HELP!!!! :-)
Msi AB-vel vennék filmet. Csak már nem emlékszem,hogy mit kell átírni, beállítani, felrakni az AB mellé, hogy müködjön a dolog. Tudi valaki?
Ráér holnap, megyek aludni.
Utoljára szerkesztette: lala42, 2015.02.20. 23:44:38

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

Vogel
#81816
A repülőgépet volt szerencsém megnézni Kecskeméten. Hát a gerlével biztosan izgalmasabb volt anno 😊

Nohab
#81815
Tartsál futókacsát a kertben. Bezabálja őket, de a növényeket nem bántja. Laca képén pont azok vannak.
PhantomAss
#81814
Kiszel Tünde búcsúztatta? Már nem szállnék fel <#eplus2>

GOOBY, pls

#81813
Ez egy ordenáré nagy baromság! Amúgy meg hajrá blöff... vagy blikk, vagy mifene.
#81812
#81811
Én úgy látom, hogy a nagy átlagban vagyunk benne, Kína meg India is csak azért marad le, mert ott nincs mit enni. 😊
Mondjuk Szepy csigaevő barátait nem látom a listán, de evvel én is úgy vagyok, hogy aminek szarva van és meg kell enni, legalább a háza ne legyen a hátán. 😊
Utoljára szerkesztette: artivizsla, 2015.02.19. 20:40:21
#81810
Na ugye ,hogy ott vagyunk a topp 5 ben 😊 Úgy ,hogy be is foghatjuk a szánkat😊)
#81809
Mondom, hogy figyelnek minket !

Mai cikk a Blikk-ből :

#81808
Mai repülős hír.

Hozzá egy könyvajánló :

#81807
Az '46 nálam több mint 16GB, de, mint azt ma már tudjuk, a mennyiség mégsem csap át minőségbe.
#81806
Csak?! A '46 14 GB nálam. Na mindegy, hétvégén megvettem vagy 750 jó magyar forinté. Ha megjön a ram, fel is telepítem.

Utoljára szerkesztette: Valka78, 2015.02.19. 16:49:55
#81805
Ha legközelebb lesz valami tali, viszek neked egy kosárral. Tele van velük a kert. Naaaaaagy, hízott csigák! :-DDD
#81804
Méret: 8,65 GB (9 292 831 820 bájt)
Lemezterület: 8,67 GB (9 317 195 776 bájt)
#81803


#81802
A clod patchekkel meg minden egyébbel együtt mekkora helyet foglal?
#81801
Mifelénk terem a fűben, ingyé.
PhantomAss
#81800
Szepy, egy kis erős pistávan minden finom..

GOOBY, pls

Willenbrock
#81799
A csigát csak fahéjasan szeretem meg kakaósan 😊 A francikat viszont sehogy sem.

#81798
"Akkor egyél sokat. 😊)) Bocs, de ezt nem bírtam kihagyni. 😊"

Ennék én csak ne lenne olyan rohadt drága <#nevetes1>

De most komolyan. 5-6 db olyan 1500 Ft. És ez csak előétel. Szóval jól nem laksz vele.

És mondjuk a tengeri herkentyűket sem szeretitek?

A jó pilóta egyik szemével céloz, a másikkal a 6 óráját nézi. Ha az ellenségeid lőtávolban vannak, akkor te is. Gut,Besser,Messer. Magyarán, a Messer messze a legszebb

#81797
Ajánlom az alkímiát. Ha arannyá változtatod, csillogni fog. <#zavart1>
#81796
Hugiék 3 évet éltek kint ,és való igaz ,elég nagydarabok ahogy mondták. De nagy a jólét ,tudod mekkora sonka van egy szenyóban?
Itthon abból az egész család megvacsorázik😊 De sokan sportolnak is ,hugi mondta ,hogy reggelente tömegek futkároznak mindenfele,és mivel a sógor focizott kint így egy olyan helyen laktak ahol valami sportlétesítmény volt olyan egyetemi mittudomén mi,na az is tele volt mindig ahogy mondta.
#81795
Nem. 😊) Ilyen népi gyógymódokon túl vagyok.Még a polír paszta se. Kenődik ez a retek ólom.Reszelővel lehetne😊) de akkor oda a minta. Még a csiszpapír is csak keni
macleody
#81794
Pedig a féllábú csirke egészséges. Meg a hal is 😊
#81793
En egyszeru gyerek vagyok egyszeru szabalyokkal: Csak es kizarolag olyat eszek aminek minimum 2 maximum 4 laba van! Mer' aminek 2nel kevesebb a laba az csuszomaszo aminek meg 4nel tobb az rovar <#nezze>

A Béna.

#81792
A fogkrém nem viszi le, mint az ezüst esetében ?
#81791
Unokaöcs nem rég volt kint az USA-ban 2 hétig oktatni és nekem is az volt az első kérdésem, hogy tényleg olyan kövérek ? Hát bizony, azt mondta, hogy igen, ez ott népbetegség. Mindent édesítenek - tejet, kenyeret, húst - mert így többet esznek a népek, az étteremben az első cola után ingyé volt a többi, szóval mindent megtesznek azért, hogy a fogyasztás ezerrel pörögjön. Ha meg a túlsúlytól sok a beteg, akkor meg lehet nyomatni az egészség bizniszt, gyógyszeripari termékek forgalmazását, fitness, wellness ipart...
#81790
Na szarni rá.Ma érkezett azaz kb 2 órája egy Wade & Butcher.
Már a nyelet megcsináltam neki amíg úton volt ,a régiről áttettem a díszítést ami ólomból van.Ólmot mivel lehet fényessé tenni ,mert nem igazán sikerül.


#81788
Hááát Uraim, nekem a munkámból kifolyólag van rálátásom a különböző nációkra bőven, és azt kell mondanom, hogy 75%-ban igazolják a sztereópiákat... 😊

www.smart-bus.hu

#81787
Ha a szükséges lett volna ők is ugyanúgy végigrepülték volna a háborút. Sokan voltak nem volt rá szükség.
Gondolj bele,hogy európába el se hoztak olyan gépeket harcolni amiket a csendes óceánon használtak.És ők is 2 fronton tolták .
Szinte felfoghatatlan micsoda katonai potenciál volt ott és még van is. Az más kérdés ,hogy lévén nem hülyék igencsak jól jöttek ki az egészből.
#81786
<#eljen>

Szepy.
Megint általánosítás az amikkal szemben. Nézz körül hazánkban. Mennyi elhízott ember van? Na ugyi. Ráadásul az egészséges életmód mint üzlet ott aztán virágzik,hidd el ők se mind gurulnak ,bár van egy jólét náluk ami nekünk kicsit elképzelhetetlen.