IL-2 Sturmovik, CloD, BoS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#81886
Barátom menjen is mindenki aki elég bátor.
Otthon én is állandóan könyörögtem a pénzemért,hogy ugyan fizessék már ki ha már a munkát megcsináltam.
Magyarországon nagyon nagy bajok vannak, leginkább a fejekben.
Az emberek nagy többségének fogalma sincs ,hogy hogyan müködik egy ország gazdasága.
Mindig mindenki ügyeskedik, lop, csal, hazudik.
Mindig mindenkinek minden okosba kell.
A legszörnyübb,hogy ezt tartják otthon normálisnak.
Aztán ha te becsületesen próbálkozol akkor be is csukhatod a boltot. A feketézők aládmennek az árakkal. Ráadásul a feketemunka miatti adókiesést is a hivatalosan dolgozókon vasalják be.
Odahaza is ez megy, a feketézők vígan dolgoznak, mert hozzájuk nem mehet be az adóhatóság, míg a szabályosan működőknél heti vendég a NAV...
Még mindig az megy,hogy 4 órába jelentenek be minimálbérrel. Mert megtehetik, mert a nép hagyja nekik.
Mindig mindenki csak arra vár,hogy majd valaki megoldja a gondjait ,addig ő csendben meghuzza magát és okosba csinál egy kis lóvét.
2006 ban pár ismerősöm megkeresett, (vármegyések, meg nagymagyarok)hogy most mindent megváltoztatunk menjek velük "tüntetni".
Tudod mit mondtam nekik? Hogy én balhézni meg autót borogatni nem megyek, de szedjenek össze 20 tökös legényt és irány a vár.
Mert mig a Tv székház előtt kukát borogatsz addig senki nem fog veled szóbaállni, de ha a várban az irattárat elfoglalod akkor már tárgyaló helyzetben vagy. Azt is mondtam , hogy ugy jöjjenek ,hogy ott lőni fognak rögtön nem volt senki országmegváltós hangulatban.
Magyarország azért szar hely mert a Magyarok olyannak akarják, nekeik ez tetszik, ha nem tetszene akkor nem ilyen lenne.
A normális gondolkodású emberek meg próbálnak változtatni meg tartani magukat ahhoz, hogy ők márpedig nem lopnak csalnak hazudnak.
Ez megy is egy darabig de aztán rájössz ,hogy egy életed van. Az idődet konvertálod át munkával pénzre nem mindegy ,hogy mennyi az annyi.
Mindezt mondom úgy ,hogy imádom a hazámat, de erről nem a hazám tehet hanem az emberek akik hagyják hogy ilyen legyen.
Pikk pakk rendet lehetne ám rakni, csak éppen magyarországon az élet részévé vált a korrupció, semmi sem működik nélküle.
Mindenki szeretné ha Magyarország végre rendbejönne de senki nem akar tenni érte, képzeld csak el hirtelen mindenhol dolgozni kellene, nem csak bejárni és eltölteni a napot.
Otthon voltam fél évet tavaly, gondoltam nekimegyek a fősulinak, könyvet kellene írni arról ,hogy miket tapasztaltam, kezdve a budapesti albérletkereséstől, a munkahelyi viszonyokig és az emberek viselkedési normáiig.
Siralmas, otthon még mindig kommunizmus van a felyekben,

A Béna.

#81885
Várjá mán😊 Én nem mondtam ,hogy mindenki menjen. Nekem tele lett a púpom oszt veszem a kalapom😊
Ráadásul elég sokáig húztam asszem, ha jobban belegondolok ugyan azt kellett volna csinálnom mint sok barátomnak akik 10-15 éve már szedték a sátorfájukat,de én mindig bizakodtam. Mondjuk xar szakmát választottam ,akármennyire is jó vagyok benne,ez az én hibám ezt aláírom.
De mint mondtam,én ebben az országban soha többet egy szöget nem teszek keresztbe ,és az én pénzemből egy politikus sem fog hízni arra mérget lehet venni. Jelzem nem véletlen,hogy nem kevés ember kihatolt már csak az ismeretségi körömből is.
És persze,hogy tudsz itthon dolgozni.Én is tudok.-nék. Csak nem mindegy mennyi az annyi . Már a 15 évvel ezelőtti árakat is sokallják !
Akkor lakjanak barlangban szoktam mondani.
GaBika6
#81884
És akkor velünk mi lesz? Annak idején 48-ban is el kellett volna mennie mindenkinek faxér szabadság harcoltunk, mikor veszett fejszenyél volt minden. Aztán valami csak lett. 56!!! Akkor azok mentek, akiknek menniük kellett! Az a baj, hogy mindent lehet fikázni! Aki itthon marad és akar, az tud dolgozni! Abban egyetértek hogy a jó szakemberek és aki "szeret dolgozni", szereti a munkáját kint könnyeben boldogul. Viszont számtalan példát tudnék felhozni a nagy magyar munkaerőről kint, akik hazajöttek és előadták a nagy dumát. Szóval az éremnek mindig két oldala van. Kint sincs csokiból minden! Ha jól meggondoltad, akkor kívánok neked minden jót és jöjjön össze az élet. Aztán majd csak lesz valahogy. Csak az asszony bírja ki! A szimulátorozást meg ne hagyd abba...

"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"

#81883
Az a másik.Eddig elvoltam itthon mert azért összeszedtem a betevőt ,de mostanában az építő ipar az meghót.
Csöpög a munka de vagy nem ,vagy késve fizetnek,vagy fillérekért akarják.
Nemrég felhívott egy ficak aszonta bruttó 160 at adna per hó .Nem írom le a reakciómat ,de nem hinném,hogy még egyszer megkeresne.
Most keresek fordítót mert a szakmunkás bizonyítványt meg a mester levelemet le kell fordíttatnom,mert csak abban az esetben kaphat az ember normális bért kint, egy cimbimnek nincs ez meg és biza nem is kapja meg a szakmunkásnak járó pénzt akármilyen ügyes is.
Na ez a különbség bakker ,ott úgy látszik nem lehet minden jöttment "szaki"
Stuttgartba megyek ,mondjuk azért hetente biztos nem jövök onnan haza,de úgy gondolom ,hogy lévén nincs más dolgom ,3 hétig belehúzok,és havonta egy hétre hazajövök. legalábbis a terv az ez. Egyet biztosan tudok. Én itthon soha többet nem dolgozom, bár már hallom az infókat,hogy nincs szakember nagyon. Mondjuk meló se 😊
#81882
Maradnék a Horvátoknál. Őket kedvelem.
Szabi
#81881
állítólag Szerbia szép ilyenkor <#idiota>

"Nulla tenaci invia est via"

#81880
Egyedül. A gyerekek már nagyok ,asszonynak meg itt a munkája. Aztán meglássuk mi lesz,de mondom a cél ,hogy ebben a pár évben függetlenítsem magam ettől a szemétdombtól . Mert mindenütt jó de legjobb máshol ,ahogy nézem. Lehet vissza se jövök,eladunk itt mindent oszt megyünk délre😊
#81879
Családdal mi lesz? Egyedül mész?

#81878
Üdv a Klubban HerrLaca!
Nem olyan nagy ügy ,a Germánoktól pikk-pakk itthon vagy simán lehet a hétvégéket itthon tölteni.
A te munka moráloddal ott az 1 hetes melót megcsinálod 3 nap alatt meg azért ott rendesen megfizetik a szakmunkát.
Sok szerencsét!

A Béna.

#81877
Van zoom. De valahol el van dugva ,ezért mondtam,hogy Tom a te embered.Puma fórumon kérdezz rá.

Melóm? Megyek a germánoknak kövezni a házait. Hál istennek egy jó barátom 15 éve kint van építész mérnök,na még annó én tanítottam burkolni,és hozzá megyek. Lehúzok egy pár évet még ,lehet haza se jövök többet ,hanem onnan irány dél és beveszem magam az adria mellé öregségemre. 😊 És magasról xarok erre a retek országra . Jelzem röhely,az összes cimborám a szakmából már mind kint van valahol a világban ,én húztam eddig csak.
És a legtöbbnek eszébe sincs hazajönni.
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.02.25. 19:01:55
#81876
Mi lesz a melód? Ja és nem találtam zoomot a beállításokban.
Utoljára szerkesztette: Valka78, 2015.02.25. 18:37:22
#81875
No skacok. Eldőlt ,megyek ki a germánokhoz dolgozni. Nehezen vettem rá magam ,de az utóbbi 1-1.5 évben szarabb volt a helyzet mint valaha az életemben. Tele lett a púpom.
Nohab
#81874
Az is hozzátartozik, hogy itt ne várj olyan látványos lelövéseket, mint a 46-ban. Itt jóval ritkábbak szárnytöréses esetek. Ha ~1 másodperces sorozat ül a géptörzs elejébe, akkor az már elég sok kárt tud okozni a rendszerben.
#81873
Az ő korában az IL2 volt az isten, a király. Ezt nem lehet elvenni tőle.Visszatekintve a mostani szimek mellől persze,hogy egyszerű érzetet kelt ,de akkor amikor megjelent iránymutató és különleges volt,nagyon sok szép és izgalmas órát köszönhetünk neki.
Mi több talán sose lesz még egy hasonló ami így összekovácsol közösségeket ,emberek sokaságát.
Számomra az IL2 az A minden idők legjobb rep szimje ,játéka címet bőven kiérdemelte. Az más kérdés,hogy amint kipróbáltam annó a CLOD ot ,onnan egy másodpercre sem indítottam el ,viszont a mai napig a gépen figyel😊 Bár nem tudom minek😊)
GaBika6
#81872
Nem akarok megsérteni senkit, de a szomorú igazság az, hogy a 46-nak a repülőszimulátorhoz annyi köze van ma, hogy repülők vannak benne. Régen nem nagyon volt más, de szerencsére ma már lehet válogatni mindenkinek szájíze szerint! Most rákaptam a CLOD-ra a g940 miatt. Valahogy megfogott, pedig korábban nem tetszett. Valahogy más repülni normális joy-al, pedállal.
A BOS pöcsről annyit, hogy valamivel jobb lett, de az alapdolgok nem sokat változtak. Pl. rohadt igazságtalan dolognak tartom, hogy egy lagocska nem esik le ha 20 minissel televerem. Jó dolog, hogy többet bírnak a gépek, de sztem eltúlozták ezt most meg. És a szárnya továbbra is füstöl ha eltalálom, amit ezidáig nem tudtak megmagyarázni továbbra sem. Az f4 továbbra is kicsit papírrepülő érzést ad, bár lehet a CLOD miatt összezavarodtam, de mintha valahogy gyengült volna ez az érzés is. Persze továbbra is szar! Összességében javult, de a gyerekbetegségek még mindig megvannak. A skin készítés 1.008-ban jó pofa. 1.009-ben a mission editor és a multi szerver jó dolog nagyon. Az ai erősebb lett valamivel, de az idióta imbolygása megmaradt, bár nem annyira erősen, valamivel gyengébben billeg úgy vettem észre. Remélem a következő frissítésben ráállnak a komolyabb hibákra, mert nemtom ki veszi meg a következő géparzenált.
Utoljára szerkesztette: GaBika6, 2015.02.25. 10:30:07

"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"

#81871
Persze ,hogy lehet.Ottan van a beállításokban .
Mindent lehet állítani. Kérdezd meg Tomot ő a nagy mágus ebben ,én is mindig őt kérdeztem meg ,oszt elmondta ,beállítottam oszt évekig úgy is maradt😊 Séróból nem is tudom mi mihez tartozik.
Gyakorolj oszt menni fog az. Más teljesen mint amit megszoktál a régi Il ben ,itt más a lövedékek röppályája meg kell szokni ,no meg az elé,alá ,mellé tartást is. Vegyél Track Ir-t mit szenvedsz ezekkel a free vackokkal. Mondjuk olyat sose próbáltam ,azaz egyszer 1 napig ,de meguntam igen hamar a baxakodást .
Na meg a repülés is más, a gépek viselkedése is. BF el ,de mindennel is legyen az hurkány ,vagy spit csakis energia harc ,az összes többi csak időpocsékolás,meg ha felmész majd online ra akkor ha elkezdesz forgolódni ,akkor úgyis pikk pakk lelőnek.Mondjuk eleinte így is úgy is.
Aztán vagy megedződsz ,vagy feladod😊
#81870
Hát körbe is lőttem, meg bele is 😊 Itt valahogy másképp szállnak a lövedékek, de azért az látszik, mikor eltalálom. Mondjuk most kezdtem el headtracket használni és eléggé összezavar.
Nem tudom, hogyan kell zoomolni - lehet egyáltalán? És a joy tengelyeket lehet úgy állítgatni mint a '46-ban?
#81869
Valka78! A DCS Dora még eladó, vàlaszoltam reggel. HUNter

#81868
Nem akkora élmény?😊)) Azért ha a két program közötti különbséget zongorázni tudnám😊) a 46 az valami borzasztó ehhez képest ,azért azt leszögezhetjük😊
A spitek azért tűnnek páncélnak számodra ,mert körbelövöd őket mint a vursliban a hurkapálcát.
Gyakorlás ,gyakorlás,gyakorlás. Majd ha eltalálod akkor le is esik.

A Dórát nem tudom ,hogy kell átadni másnak.
#81867
Nem igazán. Az előbb lőttem le 1-et.

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#81866
És eladnád? Mert szívesen kipróbálnám a DCS-t is.
Utoljára szerkesztette: Valka78, 2015.02.24. 22:12:06
#81865
Elindult, játszottam quick missiont, nagyon szép, de szerintem nem akkora élmény, mint a '46. Amúgy online is páncélspitek vannak, vagy ez csak valami single play fícsör?
#81864
Nekem van egy Doram
#81863
Mintha lett volna valami, de én is meginverzeltem, és jó lett.
#81862
Az másnál is előfordul, hogy a facetraknoir önkényesen és mindenféle logikát mellőzve inverzzé tesz néhány a tengelyt, a játék indulásakor?
#81861
De már igen
GaBika6
#81860
BOS 1.009 update! Valaki le tudja tesztelni?

"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"

#81859
Sikerült elindítani. 4.3-ig felpöcsöltem, de a Microsoft FF2-t nem látja valamiért.
#81858
Jóvan' elég vót'!

A DCS dora még eladó?
#81857
Program Verzió Telep. méret GUID Szerző Telep. dátuma
Microsoft Silverlight 5.1.30514.0 Ismeretlen {89F4137D-6C26-4A84-BDB8-2E5A4BB71E00} Microsoft Corporation 2014-08-12
Microsoft SQL Server 2005 Compact Edition 3.1.0000 Ismeretlen {F0B430D1-B6AA-473D-9B06-AA3DD01FD0B8} Microsoft Corporation 2014-05-24
Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable (x64) 8.0.59192 Ismeretlen {6ce5bae9-d3ca-4b99-891a-1dc6c118a5fc} Microsoft Corporation 2014-03-28
Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable 8.0.56336 Ismeretlen {7299052b-02a4-4627-81f2-1818da5d550d} Microsoft Corporation 2013-11-07
Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable 8.0.61001 Ismeretlen {710f4c1c-cc18-4c49-8cbf-51240c89a1a2} Microsoft Corporation 2013-10-08
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable - x64 9.0.30729 9.0.30729 Ismeretlen {14297226-E0A0-3781-8911-E9D529552663} Microsoft Corporation 2013-03-24
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable - x64 9.0.30729.17 9.0.30729 Ismeretlen {8220EEFE-38CD-377E-8595-13398D740ACE} Microsoft Corporation 2014-05-22
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable - x64 9.0.30729.6161 9.0.30729.6161 Ismeretlen {5FCE6D76-F5DC-37AB-B2B8-22AB8CEDB1D4} Microsoft Corporation 2014-08-10
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable - x86 9.0.21022 9.0.21022 Ismeretlen {FF66E9F6-83E7-3A3E-AF14-8DE9A809A6A4} Microsoft Corporation 2014-01-14
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable - x86 9.0.30729.17 9.0.30729 Ismeretlen {9A25302D-30C0-39D9-BD6F-21E6EC160475} Microsoft Corporation 2013-03-24
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable - x86 9.0.30729.6161 9.0.30729.6161 Ismeretlen {9BE518E6-ECC6-35A9-88E4-87755C07200F} Microsoft Corporation 2014-08-10
Microsoft Visual C++ 2010 x64 Redistributable - 10.0.40219 10.0.40219 Ismeretlen {1D8E6291-B0D5-35EC-8441-6616F567A0F7} Microsoft Corporation 2014-05-01
Microsoft Visual C++ 2010 x86 Redistributable - 10.0.40219 10.0.40219 Ismeretlen {F0C3E5D1-1ADE-321E-8167-68EF0DE699A5} Microsoft Corporation 2014-05-01
Microsoft Visual C++ 2012 Redistributable (x64) - 11.0.61030 11.0.61030.0 Ismeretlen {ca67548a-5ebe-413a-b50c-4b9ceb6d66c6} Microsoft Corporation
Microsoft Visual C++ 2012 Redistributable (x86) - 11.0.50727 11.0.50727.1 Ismeretlen {22154f09-719a-4619-bb71-5b3356999fbf} Microsoft Corporation
Microsoft Visual C++ 2012 Redistributable (x86) - 11.0.60610 11.0.60610.1 Ismeretlen {95716cce-fc71-413f-8ad5-56c2892d4b3a} Microsoft Corporation
Microsoft Visual C++ 2012 x64 Additional Runtime - 11.0.50727 11.0.50727 Ismeretlen {AC53FC8B-EE18-3F9C-9B59-60937D0B182C} Microsoft Corporation 2014-10-24
Microsoft Visual C++ 2012 x64 Additional Runtime - 11.0.61030 11.0.61030 Ismeretlen {37B8F9C7-03FB-3253-8781-2517C99D7C00} Microsoft Corporation 2014-03-22
Microsoft Visual C++ 2012 x64 Minimum Runtime - 11.0.50727 11.0.50727 Ismeretlen {A2CB1ACB-94A2-32BA-A15E-7D80319F7589} Microsoft Corporation 2014-10-24
Microsoft Visual C++ 2012 x64 Minimum Runtime - 11.0.61030 11.0.61030 Ismeretlen {CF2BEA3C-26EA-32F8-AA9B-331F7E34BA97} Microsoft Corporation 2014-03-22
Microsoft Visual C++ 2012 x86 Additional Runtime - 11.0.50727 11.0.50727 Ismeretlen {FDB30193-FDA0-3DAA-ACCA-A75EEFE53607} Microsoft Corporation 2014-10-24
Microsoft Visual C++ 2012 x86 Additional Runtime - 11.0.60610 11.0.60610 Ismeretlen {3D6AD258-61EA-35F5-812C-B7A02152996E} Microsoft Corporation 2014-08-10
Microsoft Visual C++ 2012 x86 Minimum Runtime - 11.0.50727 11.0.50727 Ismeretlen {2F73A7B2-E50E-39A6-9ABC-EF89E4C62E36} Microsoft Corporation 2014-10-24
Microsoft Visual C++ 2012 x86 Minimum Runtime - 11.0.60610 11.0.60610 Ismeretlen {E7D4E834-93EB-351F-B8FB-82CDAE623003} Microsoft Corporation 2014-08-10
Nálam ezek
Utoljára szerkesztette: lala42, 2015.02.24. 12:09:08

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#81856
<#nevetes1>

www.smart-bus.hu

#81855
Igen, de az nem kompatibilis semelyik pc-s porttal. <#vigyor>
#81854
Minden tf patch telepítés után el kéne indítani, nem?
#81853
Bazzeg, volt már valami ami neked elsőre működött? 😄

www.smart-bus.hu

#81852
Ezek a vc redist-ek vannak fent:
[/url]

Utoljára szerkesztette: Valka78, 2015.02.24. 12:00:29
#81851
esetleg a 64 bites?
Vagy még1 tipp. Inditsd el a steam-ot. Ott nyitsd meg a játékkönyvtárat, majd csinálj egy fájlok épségének ellenőrzését az IL-2 CloD-ben. Akkor mindent rendberak, majd telepítsd fel a javitásokat amit a TF kiadott.
Utoljára szerkesztette: lala42, 2015.02.24. 11:49:19

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#81850
Megtaláltam ezt a vc redist-et a redist mappában, de így sem telepíti, mondván, hogy van már fent egy újabb verzió...
#81849
Itt meg van mindegyik

Igaz nekem is amikor inditok, akkor telepiti a MS redist 1.1 vagy melyiket, de nem foglalkozom vele. Ez évekkel ezelőtt azután jött, hogy újraraktam az op.rendszert. Azóte együtt élek vele. (nem nehéz :-) )

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

repvez
#81848
A NET ből már a 4.5 ös a legujabb , de a mappák között a redist mappát keresd meg CLOD on belül, ott megvan minden szügséges telepitő is.
#81847
A net 3.5-öt, meg valamelyik DX-et már felrakta. Nincsen telepítőm, steam-ről települt.
Utoljára szerkesztette: Valka78, 2015.02.24. 10:31:38
repvez
#81846
Tedd fel a directx-et ami a telepitőben van vagy keress a neten egy 9es telepitőt. hiába van ujabb a gépeden ha nincs meg benne a régi futtatásához szügséges dolgok.. sztem ez megoldja.vagy net keretredszert.
#81845
Felraktam végre a clod-ot, de nem megy. Indításkor kiírja, hogy; első indítás telepítés alatt microsoft VC Redist package, de rögtön be is záródik. Ez még csak az eredeti steam-es verzió, nem raktam rá semmi patchet, vagy modot. Mi baja lehet? Steamservice.exe-t már átengedtem a tűzfalon.
#81844
Na ja,és ez magával vonzza ,hogy erősíteni kell a rendvédelmi szerveket ,korlátozni az emberi jogokat (még ha nem is veszi észre a polgár) és mindezt az emberek érdekében ugye,ami megint csak elégedetlenséget fog szülni sokaknál ,ergo ez egy jól megkonstruált gebasz lesz .
Lesz külső és belső nyomás .Sajna mi nem Ámerika vagyunk,hogy olyan könnyen el lehessen zárni magunkat mint ahogyan ők teszik,mert ugyi oda csak úgy ma már nem toppanhat be a paraszt.
#81843
Sajnos valószínűleg ez a jövő.

#81842
😊
Már kezdődnek a védekező mechanizmusok beindulni,de ez is csak olaj lesz a tűzre,lévén azokat a tömegeket is magunk ellen fordítjuk aki semmi rosszat nem akartak ,akarnak tenni ,de ugye elég csak 100 idióta,mint azt nemrég megjegyeztem,az meg akad mindig.Viszont kiszűrni nem lehet így mindenki gyanús. No most ha baja lesz valaki családtagjának ( ne legyen soha) az nem fog ec -pec kimehetsz-t számolni ki is a jó vagy a rossz.
Akció -reakció.És ez a célja is azoknak akik akarják a feszkót.Ebből jól nem jövünk ki abban biztos vagyok.Már Európa .
#81841
No ,ezen sincs semmi meglepő😊)
http://aktiv.origo.hu/nagyvilag/20150222-tizennegy-vadaszrepulot-vesz-izrael-az-egyesult-allamoktol.html
#81840
A németek rohadtul nem érdekeltek egy Európában lezajló háborúban. Merkel hamar rájött, hogy Obama palira akarta venni Ukrajnával kapcsolatban. Az amik fegyvert vittek volna Ukrajnába, meg hadihajókat a Fekete-tengerre - ahol hamar ki is lőtték volna őket - provokálni az Ivánékat, amivel kettő legyet ütöttek volna egy csapásra. A kitörő háború gyengíti Európát és az oroszokat is, így már csak Ázsiára kellene koncentrálni, mert azért Kína kezd egyre keményebb falatnak tűnni a számukra és egyenlőre úgy nézem, hogy nem nagyon találják a békés ellenszerét a kis sárgáknak.
#81839
<#eljen>

#81838
Kicsit átlátszó, de nem baj. Legalább kijönnek a mögöttes dolgok kontúrjai.
#81837
Nyugalomra semmi ok, sikerült megoldani. Iszonyat jó játék ez, de a menüje még mindig csapnivaló (zene nélkül is)

Z97-PRO gamer - i7 4790K @ 4.00GHz - 32GB Dual-Channel DDR3 @ 1199MHz - 4095MB NVIDIA GeForce GTX 960