IL-2 Sturmovik, CloD, BoS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#82435
Mondjuk ebbe nem értek egyet mert azért bőven vannak jó magyar filmek,de az akció résszel igen.
Emlékszem amikor megfilmesítették Rejtő Három testőrét, én megnéztem és zokogtam.
Mecsoda filmeket lehetne azokból a könyvekből csinálni,tuti világsiker lenne már ha profin oldanák meg.
Mondjuk a párbeszédeket nem tudom más nyelveken élveznék e a népek.
De a karakterek azok tuti ütnének😊
macleody
#82434
Valaki írta tegnap, hogy hibásak a Rhino-k, eltörik rajtuk valami alkatrész. Nem emlékszem, hogy itt vagy a DCS topikban.
repvez
#82433
Hát én a magyar filmektől jó messzire távolodom , talán 2 film van(indul a bakterház és az argo) ami nézhető és poénos és egyedi. az összes többi magyar film vagy eröltetett humorú vagy gagyin megcsinált vagy politikai jellegű és a rendszereket figurázza.
És ha belegondolunk még egyszer sem csináltak akciófilmet vagy valami látványosabb dolgot, pedig világhírű CGI csapataink és embereink vannak. rendezönk is van talán pár normális.Igaz a szinészek száma elég szükös és azok is amatörnek hatnak a nyugatiakhoz képest. Azt meg ne mondja senki, hogy nincs rá pénz vagy technikai háttér, mert minden meglenne hozzá csak ugy kéne nekiállni.
#82432
jujj hát ez nagyon komoly cucc! Nagyon jól néz ki!

mustangdc3
#82431
Ha már a filmekről volt szó ez sem lehet nagyon rossz

Si vis pacem, para bellum

#82430
492 dodo és minden megvan.
Jelzem annyira nem is sok.
http://www.amazon.com/Saitek-Flight-H-O-T-A-S-Throttle-System/dp/B00HHAIY72
#82429
Igen, a pro. Ja hogy te a gázkar melletti, alatti kijelzőre gondolsz? Mindenfélét lehet arra is rakni szerintem. Mondjuk én nem használom, inkább a képernyőt figyelem harc közben.

TiR 5-öt nem hiszem, hogy be tudsz szerezni 20-ért. Pláne klippel. Lévén nincs benne kopó alkatrész, egy használt is majdnem ugyanolyan jó, mint egy új. Másrészt alig van belőle kínálat.
#82428
Tudom tudom hogy meglehet itthon is csinálni csak ha 15-20 ért betudtam volna szerezni egy garantált üzembiztosat akkor szerintem én azt választanám nincs kedvem vacakolni, letölteni azt kalibrálni amazt stb stb,de ahogy elnézem nem úszom meg
#82427
ez az x52 nem?
http://www.saitek.com/uk/prod/x52pro.html
#82426
Nézd, én a kamerát alakítottam át házilag (meg tudtam csinálni, pedig nem vagyok műszakis), clipet meg megkértem Lacát, hogy csináljon.

Az X52 gázkaron meg egy nagy kék gomb van, arra is lehet funkciót pakolni.
Utoljára szerkesztette: Lysandus, 2015.03.11. 14:04:54
#82425
az x52nek
Amúgy már agyon kerestem a netet használt trackir ügyében de semmit sem találtam😞
Csinálni meg lusta vagyok vele vacakolni 😛
#82424
Melyiknek?
PhantomAss
#82423
nincs pedál, de a joyt tudod tekerni (twist) és az kezdésnek jó lesz a pedál helyett, én évekig így játszottam.
A trackir-em is csak tr3, de 15e ft-ért vettem kb 2 éve.

Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.03.11. 13:57:29

GOOBY, pls

#82422
annak mit tud az a kis zöld kijelzője a gázkaron?
#82421
Mondjuk ha meglesz a G940, akkor lesz egy eladó X52 és egy CH pro pedál. :-)
#82420
De ahhoz alapból van pedál is?
Amúgy egy azonos árban lévő trackir-5 is már többet segítene nekem mint ez a joy mert borzalmasan lassú és körülményes nézelődni ki merre azt utálom a legjobban az egészben 😞
PhantomAss
#82419
Én viszont a helyedben várnék azzal a 60 rugós joy-al. Én inkább felhajtanék egy használt x52-t, az 20k körül van. Én is kb 10 évig toltam vele, meg itt a fórumban is majd mindenki.
Ár / érték arányban verhetetlen, igaz nem olyan szép meg jó meg nagy meg ffb-s mint a g 940.
Aztán majd ha tényleg tetszik a szimezés, később lehet venni jobb joystickot is.
Szerintem tapasztalatszerzésre bőven jó.
Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.03.11. 13:26:03

GOOBY, pls

#82418
semmi gond😊
Ha én valamit nagyon akarok venni és van rá pénzem akkor én azt meg is veszem! 😊
Nyilván ezt még nem akarom eléggé mert gondolkodom rajta úgyhogy ha más veszi meg utólag nem fogom hibáztatni magam hisz mostani 2-3 hetes játéktapasztalatom tudatában úgy érzem reális döntést hoztam😊 Még felszállni sem tudok! 😄
Ezért mondtam hogy 50ért egye fene az még a hülyének is megéri hát ha...😊
Azt meg hogy nem gyártják már meg ritkaság nem izgat majd lesz más, újabb típus stb stb..az élet nem áll meg! én meg ráérek.
Kéne egy versenykormány szett is az xbox one-hoz nekem... 😊 arra is már egy ideje várok mert csak thursmaster gyárt hozzá eddig én meg fanatecet akarok csak most kicsit összebalhézott a két cég de úgy néz ki lesz...na az meg kétszer ennyi mint ez a joy újonnan...
Áhh sok minden kéne....😊 Miért nem tudok nyerni a lottón??? 😄
Tegnap elromlott a csap is a mosdóban, kerámia betétes mofém mégis elromlott és nem lehet javítani szal mehetek venni egy új csapot. Az is lesz vagy 8 rongy...😊




Utoljára szerkesztette: RepeszElek, 2015.03.11. 13:13:51
#82417
Későn😊)Most már akárki veszi is meg ha megveszi az 65 öt fog kiköhögni érte.Lehet 55 be odaadta volna .
Na mind 1 én nem akarok most joyt😊)
#82416
Ezért szóltam! :-)
#82415
Mondjuk jó lenne ha nem ütnétek egymást😊))
Meg kell beszélni itt ki az aki megvenné,és akkor azért ezeket az anomáliákat el lehetne kerülni.
Persze ,hogy nem enged ha több érdeklődő is van,én se tenném😊
#82414
Bocs, de én is felhívtam tegnap, szerintem ezért nem akar alkudni...
#82413
Sanszosan az már nem lesz meg addigra.Főleg ,hogy belinkeltem ide ,de legyen szerencséd😊
Különben ez egy olyan ,hogy én mindig pont annyiért adtam el őket amennyiért vettem😊) ergo bukni sose fog az ember rajta,hiszen nincs, nem gyártják,nem lehet boltban venni,akinek meg kell az megveszi. Mondjuk a legköltséghatékonyabb megoldás így mert hotas+ pedál+force.
Külön külön ha megveszi az ember az se olcsóbb sőt.
Azért mindig fel felbukkan egy egy darab,hiszen sokan megvették,és aztán bonyolult nekik a repszim,vagy csak egyszerűen nincs rá idejük,és eladják.
#82412
Ha film, akkor ajánlanék három magyart, nekem nagyon bejött mindegyik :

Made in Hungaria
Fekete leves
Megdönteni Hajnal Tímeát
#82411
"...Most egy időre abbahagyja a repülést, meg lehet nyugodni. Majd ha meggyógyul folytatja..."
#82410
Nah hát felhívtam a g940 tulajt. Valamelyikőtök tanácsolta hogy próbáljam meg hátha 65 helyett 50ért odaadja. Nagyon utálok alkudni nem stílusom de gondoltam próba szerencse. Hát nem engedett az árból.
Amúgy teljesen igaza van szerintem is ér annyit ha szinte új állapotban van csak gondoltam hát ha sürgősen kell a pénz neki.
Nem jött be😊
Úgy hogy még gondolkodom rajta. Ebben a hónapban már biztos nem mert eléggé kiköltekeztem már,de ha jövő hónapban még meglesz akkor szerintem megveszem😊
#82409
Majd hagyja ,hogy a nők mondják meg neki mit csináljon. 72 éves már azért közelebb a vége neki is,mi lehet szebb mint 80+ évesen repkedni oszt jóóóóól lezuhanni😊 Jobb mint kórházban csövekkel teleaggatva eltávozni szerintem😊
Egyik kedvenc filmem a Bakancslista. Na ő is azt tehet amit akarr ,nem kell néznie a pénztálcáját ,így a nőknek kuss szerintem.Ha nem tetszik nekik,mehetnek,majd jön másik.Jelentkező akad bőven gondolom.
#82408
Hát igen, ez lett belőle... Vége, mint a botnak...<#rinya>

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

#82407
Ez azért kurva nagy élmény lehet... 😊

A pilóta jogsit meg hagyjuk... még a vitorlázás is horror hosszútávon! 😊

www.smart-bus.hu

#82406
Mi a faxnak? Hogy kihányjam a sörömet amit megittam előtte?
Ébresztő testvírem.Ez már nem a játékról szól,ha annyira ez kell neked menj el egy repklubba és amibe ez kerül megszerzed a pilóta engedélyt oszt élvezed az igazit.
#82405
Ez már beteges szerintem is... mondjuk horror játékoknál egy jó kis hulla szag dobna az élményen rendesen! 😄DD

Viszont egy ilyen kütyüt egy oculus-l el tudnék képzelni a padláson,

www.smart-bus.hu

#82404
Na mennyenek mán😊 Én repülés közben szerettem kortyolgatni a sert pl meg a HP-t ,annak az illatát inkább kultíválom,mint az égett olaj szagát.Ha ültél már repülőben tudod milyen hányadék egy szag terjeng benne.Jó ,hogy komolyan veszi az ember a hobbyt de ekkora ökörséget még?)
Ez kell a népnek. Majd ki se mozdul otthonról,mert virtuálisan még le is copják mert arra is kitalálnak majd valamit😊
#82403
Apropó búvár sisak... EZT nézd! 😄

www.smart-bus.hu

#82402
Ugyan már😊 Majd lesznek. Na meg minek neked a Fos akarom mondani a Bos😊 Úgyse repkedsz😊Meg búvár sisak sincs még😊
#82401
<#vigyor1>

www.smart-bus.hu

#82400
Hát igen, belegondolva G50-el talán több messzer lőtt le eddig, mint Spit.
Főleg, mikor kitaláltam, hogy ha sárga festés nélkül megyek be, jobban el tudok elegyedni a Hurrik közt. Na sikerült is... <#zavart2>
#82399
Tomcsival egy élmény ezt akárhonnan nézzük😊 Imádtam vele repkedni😊

Egyszer 😊))) csináltam baj is.

Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.10. 19:07:06
#82398
"- De ez messzer, baszki, így kötezebbrő megnézve.
- Na a búsztot levettem akkó
- Pedig má...
- Há igen má, az ember ideges.
- igen, igen."

<#nevetes1><#nyes><#worship>
Szinte bepipiltem!
#82397
Tényleg nem nézek ilyet, eléggé előítéletes vagyok a filmek terén. Ok, poénnak jó, de ebből 4 bőrt-vagy mennyit-lehúzni már sok. De mondom, attól még lehet , hogy végigröhögném. Ez olyan mint a Győzike, baxa az agyamat, hogy milyen faxságot csinál a cigánygyerek-de elvből nem néztem meg egy részt sem. Tényleg. RTL és tv2 is kilőve a repertoárból 3-4 éve. Nem is értem bent amikor a srácok az éppen aktuális gyökérségről beszélnek. Nem baj, meghagyom nekik<#alien>. Nagyon egy háklis gonosz öregember lesz belőlem, ezt én is érzem.

#82396
Veszek is, csak jöjjön már... csíkok nem érdekelnek, elhatároztam, hogy olyan játékkal játszom csak, ahol nincsenek gondok! 😄 Sakkay mester intézi a BoS frissítéseket, és majd jól megveszem azt, abban nincsenek ilyen hibák! 😄

A kalibrálásnál kapott profil a "driverhez igazodik"... ha a driver eleve csak 16-235 közti értéket produkál, akkor a kalibrálás is ehhez igazodik... asszem... 😊 Akárhogy is van, durva a különbség, hogy nyalnák meg az NV-s CSAJOK a ................. fülcimpámat! 😄

"Ő nagy kavaró mester hardver ügyileg,van valami tehetsége ,hogy kiszúrjon akármilyen apró bibit (amúgy azzal mindenki elvan) és ettől ideges lesz aztán addig variál míg már ő sem tudja mi a baj😊)"

Hát ebben van valami... XD

www.smart-bus.hu

#82395
Végül is ez valóban ízlés dóga.
Pont, mint a hangszóróknál. Ott is van, aki azt élvezi, ha az ultrabasszus dobálja a beleit, azt letojja, hogy mit kavirnyákolnak a zenészek középtartományban. Pedig ott még nem is pénz kérdése. Én 10k-ért vettem nemrég egy fadobozos genius-t, ami olyan tisztán szól, mint a kisangyal (na jó, ha valaki nagyon igényes, ott is bele lehet szaladni a félmillióba).
#82394
Ne csináld már😊 Gyerekkorunk akcióhőse,ez a legnagyobb ötlet amit valaha is kitaláltak.
Én minden részét végigvigyorogtam,lévén az egész egy nagy poén,ők is pont úgy veszik😊


Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.10. 16:46:47
#82393
Nem nézek ilyen gyökérségeket, de ezen percekig röhögtem!

#82392


"Ha Chuck Norris betesz egy szelet szalámit a dvd lejátszóba, vissza tudja nézni az egész disznóvágást."
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.10. 16:30:11
#82391
Soltnak írtam😊) Ő nagy kavaró mester hardver ügyileg,van valami tehetsége ,hogy kiszúrjon akármilyen apró bibit (amúgy azzal mindenki elvan) és ettől ideges lesz aztán addig variál míg már ő sem tudja mi a baj😊)

Ja most olvastam.
én hallottam, hogy a halálnak volt már Chuck Norris közeli élménye...
#82390
Én nem vuduztam<#miaz>, becs szó. Azt a bótban csinálták, én csak betőtöttem a kapott profilt, ahogy mondád.
#82389
Vegyél AMD-t.😊)))) Ott meg majd csíkokat látsz,meg hasonló anomáliákat😊)
Különben megadhatsz a vezérlő pultban a színkezelésnél bármilyen profilt és azt fogja használni.Mit vuduztok itt ennyit nem is értem😊)
#82388
Tudtommal az ICC file nem írja felül a VGA drivert... a driver az úr! 😊

Az AMD-nél nincs ilyen gond, ott a teljes színskála az alapértelmezett... szemetek! 😊


Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.03.10. 16:09:17

www.smart-bus.hu

#82387
És azt a ICC file nem írja fölül?
Bevallom, én nem értek többet hozzá, mint, hogy megcsináltam otthon, amit a boltban mondtak (azért még ahhoz is kellett googlizni, mivel a win colormanagement-ben vagy nem tudom hányszor pluszban le kell okézni, hogy valóban azt tőccse be, amit akarok).
Ja, meg nekem csak sz@r AMD-m van<#wilting>.
#82386
Na, most ez kb annyira nem érdekel, hogy eddig nagyjából semmit nem kalibráltam rajta és megfelel. Kivéve a tükrözést, de abba már beletörődtem. Szerintem mikor megjelenik az első normális vr sisak, jön vissza a kis monitor, ez meg megy anyámhoz tv-nek. 70K volt, ingyen kihozták.... 80-at nem adnék a másikért.