IL-2 Sturmovik, CloD, BoS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#82484
Ha jó, akkor megveszem. :-) És köszi a segítséget!
#82483
háááát nekem még ennyi csalás belefér, elég nehéz követni azt is hogy ki kivel van egyenlőre😊 Egyedül a térkép ami könnyítés.
Most egy olyan pályán voltam ahol akkora szél volt hogy idegbeteg volt tőle a gépem. Ha nem húztam a felhők fölé nagyon hamar ideges lett.
Ezt is szoknom kell...meg jó lenne végre lelőni valakit😊
Most is úgy szedtek le hogy egy ideje már követtem egy ellenséges gépet aztán egyszer csak hátba lőtt valaki, ez megzavart és elvesztettem a célt. Szerintem tutira a csapattársam volt mert onnantól kezdve hárman voltunk és abból csak egy ellenséges gép volt, amit miután elvesztettem elkezdett üldözni az ő nyomában pedig a csapattárs loholt. Persze nem tudta leszedni én meg mentem a levesbe a sérült gépemmel...
Akkor az is elég modortalan dolog mikor azzal szórakozik az ellenség hogy az éppen felszállni akaró gépeket lövöldözi a kifutón.
Viszont most olyat csinált a játék amit egyszer sem. Beindítom a Yak-ot felpörög a motor majd le áll és soha többet!
Ezt eljátszotta velem háromszor aztán meguntam és átültem a messzerbe. Ott nem volt ilyen gond.
Most egy olyan pályán voltam ahol akkora szél volt hogy idegbeteg volt tőle a gépem. Ha nem húztam a felhők fölé nagyon hamar ideges lett.
Ezt is szoknom kell...meg jó lenne végre lelőni valakit😊
Most is úgy szedtek le hogy egy ideje már követtem egy ellenséges gépet aztán egyszer csak hátba lőtt valaki, ez megzavart és elvesztettem a célt. Szerintem tutira a csapattársam volt mert onnantól kezdve hárman voltunk és abból csak egy ellenséges gép volt, amit miután elvesztettem elkezdett üldözni az ő nyomában pedig a csapattárs loholt. Persze nem tudta leszedni én meg mentem a levesbe a sérült gépemmel...
Akkor az is elég modortalan dolog mikor azzal szórakozik az ellenség hogy az éppen felszállni akaró gépeket lövöldözi a kifutón.
Viszont most olyat csinált a játék amit egyszer sem. Beindítom a Yak-ot felpörög a motor majd le áll és soha többet!
Ezt eljátszotta velem háromszor aztán meguntam és átültem a messzerbe. Ott nem volt ilyen gond.
#82482
Az szart se ér.Csak ismétlem csak full reál szerveren szabad menni.
Megszokod a könnyítéseket és úgy rögződnek a dolgok benned,,az meg nem jó.
Én soha de soha nem játszottam könnyített módban szimet,de még akkor sem amikor elkezdtem, pedig nekem még nem is segítettek mert azt se tudtam ,hogy játszanak mások is pl az IL2 vel. Kínkeserves volt néha de akkor se 😊
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.12. 19:53:26
Megszokod a könnyítéseket és úgy rögződnek a dolgok benned,,az meg nem jó.
Én soha de soha nem játszottam könnyített módban szimet,de még akkor sem amikor elkezdtem, pedig nekem még nem is segítettek mert azt se tudtam ,hogy játszanak mások is pl az IL2 vel. Kínkeserves volt néha de akkor se 😊
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.12. 19:53:26
#82481
HerrLaca vagyok,ez az álnevem (annyira nem is áll <#eplus2>#eplus2> ) mert átmenetileg (de lehet örökre) ki vagyok tiltva.
Jony moderátorral véleménykülönbség alakult ki is ..... szóval laca vagyok .
Én csak jót akarok akartam.
Mint mondtam bukni nem bukik rajta az ember mert ennyiért el is adja ha megunná.
Szerencsétek,hogy nincs kedvem játszani,mert meg se mutattam volna😊
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.12. 19:49:51
Jony moderátorral véleménykülönbség alakult ki is ..... szóval laca vagyok .
Én csak jót akarok akartam.
Mint mondtam bukni nem bukik rajta az ember mert ennyiért el is adja ha megunná.
Szerencsétek,hogy nincs kedvem játszani,mert meg se mutattam volna😊
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.12. 19:49:51
#82480
a G940est tényleg kipróbálhatod? Gondolkodtam azon hogy holnap egye fene talán mégis megveszem lévén hogy szabadnapos vagyok és lenne időm végre kicsit játszogatni de akkor jó hogy mondod mert így biztos nem hívom fel. Nem akarok veled kicseszni😊
Annak is örülök ha te veszed meg mert akkor legalább már végre túl léphetek ezen a dolgon mert nagyon nem tudom eldönteni hogy kell e nekem vagy sem, hiszen csak 3 hete kezdtem szimulátorozgatni... Ma is kétszer megnéztem már hogy megvan e.
Pontijonny a te hibád!! Miért kellett felcsigáznod! 😄
Szal úgy próbálgasd! Szerintem vedd meg!
Jó lesz az! 😄
Annak is örülök ha te veszed meg mert akkor legalább már végre túl léphetek ezen a dolgon mert nagyon nem tudom eldönteni hogy kell e nekem vagy sem, hiszen csak 3 hete kezdtem szimulátorozgatni... Ma is kétszer megnéztem már hogy megvan e.
Pontijonny a te hibád!! Miért kellett felcsigáznod! 😄
Szal úgy próbálgasd! Szerintem vedd meg!
Jó lesz az! 😄
#82479
Tudom azért nem tudtam felszállni egy csomó ideig!
De már bárhol felszállok😊 Ott is!
De már bárhol felszállok😊 Ott is!
#82478
😄
Össze vissza váltogatom a szervereket de olyanon nem megyek ahol ikon is van.
Össze vissza váltogatom a szervereket de olyanon nem megyek ahol ikon is van.
#82477
<#eljen>#eljen> Talán az egyik legjobb film a közelmúltból !
#82476
A Made In Hungaria egy nagyon jópofa retro film a 70-es éveket idézve. Bakker, még a hajszárító is olyan volt, mint a miénk, gyerekkorunkban. A film egy kicsit olyan, mint a kultikus "Moszkva tér", de annál könnyedebb.
A filmet megnéztük még egyszer családik körben is, hogy a gyerekek is részt vegyenek egy kis "időutazásban".
A miénk sárga volt :
A filmet megnéztük még egyszer családik körben is, hogy a gyerekek is részt vegyenek egy kis "időutazásban".
A miénk sárga volt :
#82475
Annyit én ki nem adnék egy joy ért. Az irreális ár szerintem.Tudom,hogy jó ,de nekem annyit biztos nem érne.120+ egy pedál.. És az se jobb szerintem.
A G940 az amúgy jó nagyon,egy a bibi,a vezetékek,de azt megcsinálod és onnantól hibátlan,már ha előjön a bibi.
Jó a FFB amúgy tényleg érzed a vasat,de nekem már biztos nem kéne még egyszer ,nyüstöltem pár évet őket😊
A G940 az amúgy jó nagyon,egy a bibi,a vezetékek,de azt megcsinálod és onnantól hibátlan,már ha előjön a bibi.
Jó a FFB amúgy tényleg érzed a vasat,de nekem már biztos nem kéne még egyszer ,nyüstöltem pár évet őket😊
#82474
Engem az ffb miatt érdekel a G940. Tudom, te már unod. :-) Az X55 szerintem is jó választás, de én elgondolkodnék a Warthogon is.
#82473
A joyt? Addig variáltok míg valaki ki nem csapja a lét oszt csak pislogtok😊
Mondjuk én ha vennék most lévén semmim sincs mert eladtam ,tuti az X55 öt venném pakkal amit minap linkeltem.120 és ingyé hozzák pedállal TR5 el. Max azt a tányért még frissibe kicserélném fémre oszt annyi. Nagyon tetszik az a joy😊 Az a sok kapcsoló 😊
Mondjuk én ha vennék most lévén semmim sincs mert eladtam ,tuti az X55 öt venném pakkal amit minap linkeltem.120 és ingyé hozzák pedállal TR5 el. Max azt a tányért még frissibe kicserélném fémre oszt annyi. Nagyon tetszik az a joy😊 Az a sok kapcsoló 😊
#82472
Felvettem a kapcsolatot a sráccal. Szakmabeli. :-) Rendes, hétvégére ideadja kipróbálni.
#82471
"Én térképen szoktam nézegetni merre vagyok az nekem eléggé bevált."
Egy full reál szerveren kóvályognál navigációs tudás nélkül napestig ,vagy míg a benya ki nem fogyna.
Az alap,hogy tudja az ember,ráadásul egy intenzív harc közben nem is mindig tudja követni az ember hova keveredik ,még ha a harc kezdetén pontosan tisztában is volt a helyzetével.
Ha nem tudod ezt akkor ,ha a társak azt mondják,hogy pl XY szektor numpad 7 ben vannak és oda kéne menned ,akkor mit csinálsz ,ha azt se tudod hol vagy ,és onnan ,merre is kéne menni.
Vagy csak haza akarsz keveredni.
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.12. 15:20:20
Egy full reál szerveren kóvályognál navigációs tudás nélkül napestig ,vagy míg a benya ki nem fogyna.
Az alap,hogy tudja az ember,ráadásul egy intenzív harc közben nem is mindig tudja követni az ember hova keveredik ,még ha a harc kezdetén pontosan tisztában is volt a helyzetével.
Ha nem tudod ezt akkor ,ha a társak azt mondják,hogy pl XY szektor numpad 7 ben vannak és oda kéne menned ,akkor mit csinálsz ,ha azt se tudod hol vagy ,és onnan ,merre is kéne menni.
Vagy csak haza akarsz keveredni.
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.12. 15:20:20
Írtam ám neked privátot tán egy hete is robbantási szakember!<#nyes>#nyes>
Olyan szervert keress ami full realistic. Ott a felszállás is komoly dolog...
Olyan szervert keress ami full realistic. Ott a felszállás is komoly dolog...
"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"
#82469
Na várjál. Te olyan szerveren játszol ahol a térképen mutatja a helyzetedet?
Nyugtass meg ,hogy nem ,mert mindjárt elsírom magam.<#falbav>#falbav>
Mert az ÁRKÁD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Az nem szimulátorozás,az egy vicc egy fos ,egy semmi.
Csak szólok.
Tán még ikon is van? mert akkor eret is vágok magamon
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.12. 15:07:37
Nyugtass meg ,hogy nem ,mert mindjárt elsírom magam.<#falbav>#falbav>
Mert az ÁRKÁD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Az nem szimulátorozás,az egy vicc egy fos ,egy semmi.
Csak szólok.
Tán még ikon is van? mert akkor eret is vágok magamon
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.12. 15:07:37
#82468
Az biztos...Ez az orosz havas táj nem túl változatos..Sokszor a jeges leszállót is úgy kell keresni. Én térképen szoktam nézegetni merre vagyok az nekem eléggé bevált. Most egy olyan pályán multiztam hogy már ment le a nap és vastag sűrű felhőréteg volt. Ott aztán lehetett bujkálni.
Egyébként azt is élvezem ha lelőnek, mert előtte mindig van egy kis akció😊 Nem adom én magam olyan könnyen,és hát az azért nagyon élvezetes mikor süvít a levegő a lyukakon, az olajnyomás leesik, de te még ütközésig tolod a gázkart és egy gyors orsóba kezdesz stb stb...és ha még el is tudsz menekülni és hazavánszorogsz a reptérre és le rakod a gépet az aztán az igazi öröm!😊
DE jó lenne már azt mondani egyszer nekem is hogy:
ABSCHUß!!!
😊
Egyébként azt is élvezem ha lelőnek, mert előtte mindig van egy kis akció😊 Nem adom én magam olyan könnyen,és hát az azért nagyon élvezetes mikor süvít a levegő a lyukakon, az olajnyomás leesik, de te még ütközésig tolod a gázkart és egy gyors orsóba kezdesz stb stb...és ha még el is tudsz menekülni és hazavánszorogsz a reptérre és le rakod a gépet az aztán az igazi öröm!😊
DE jó lenne már azt mondani egyszer nekem is hogy:
ABSCHUß!!!
😊
#82467
Na majd ránézek... 😊)
www.smart-bus.hu
Annyira azért nem csak valahogy nem jön át. Ez ilyen sólyom airways paródia lenne
én meg Wizzair gépeket szolgálok ki. lowcost mindkét társaság, de a szereposztás és úgy a sorozat szintén az
én meg Wizzair gépeket szolgálok ki. lowcost mindkét társaság, de a szereposztás és úgy a sorozat szintén az
Si vis pacem, para bellum
#82465
Ez. Szerintem zseniális:-D:
#82464
Szerintem nagyon a szívedre vetted. :-)
Egy sorozat az m1 en dilettánsok gyülekezete csinál egy légitársaságot, vígjáték lenne de én csak sirtam rajta
Utoljára szerkesztette: mustangdc3, 2015.03.12. 11:54:55
Utoljára szerkesztette: mustangdc3, 2015.03.12. 11:54:55
Si vis pacem, para bellum
Szerintem nem érdemes nézni! én ilyen nagy vasakkal dolgozom van pici belátásom egy légitársaság működésére és nagyon gagyi paródia a sorozat az első 5 rész után feladtam
Si vis pacem, para bellum
#82461
Mi az a Fapad? 😊
www.smart-bus.hu
#82460
Biztos jók, csak nekem fura, hogy nincs külön gázkar.
#82458
Hát ezért várnak egyesek a, x55 "pro"-ra.
Fel nem tudom fogni, hogy jutott eszükbe azt a korongot műjanyagból csinálni.
De ha megnéztek ilyen szétszerelős, rugócserélős videókat, látható, hogy az egész megoldás nagyon gagyi.
De persze a Warthog is hiába van fémből, arról is olvastam már komoly problémákat.
Elmehetnek a p...ába mind!
Nem hiszem, hogy olyan rohadt nehéz lenne összehozni egy normális konstrukciót, ha már ebből akarnak meggazdagodni.
Fel nem tudom fogni, hogy jutott eszükbe azt a korongot műjanyagból csinálni.
De ha megnéztek ilyen szétszerelős, rugócserélős videókat, látható, hogy az egész megoldás nagyon gagyi.
De persze a Warthog is hiába van fémből, arról is olvastam már komoly problémákat.
Elmehetnek a p...ába mind!
Nem hiszem, hogy olyan rohadt nehéz lenne összehozni egy normális konstrukciót, ha már ebből akarnak meggazdagodni.
#82457
Földi légvédelem mondása. És általában így is járnak el, hogy az ég szakadjon rájuk! :-)
Egyébként pedig volt egy keresztes hadjárat 1209-29 között Franciaországban az albigensek ellen. Beziér ostromakor kérdezte a hadművelet vezetője, Simon of Montfort, Leicester grófja a pápai küldöttet, hogy a támadásakor hogyan tegyen különbséget a város eretnek és katolikus lakói között. Arnaud-Armaury, Citeaux abbéja erre válaszolta neki a következőt:
- Neca ecos omnes. Deus suos agnoscet.
Azaz:
- Öljétek meg mindet, Isten majd megismeri az övéit!
Másik fordítás:
- Öljétek meg mindet, Isten majd kiválogatja az övéit!
Innen jön a Kill 'em all! is...
Utoljára szerkesztette: Lysandus, 2015.03.11. 23:19:12
Egyébként pedig volt egy keresztes hadjárat 1209-29 között Franciaországban az albigensek ellen. Beziér ostromakor kérdezte a hadművelet vezetője, Simon of Montfort, Leicester grófja a pápai küldöttet, hogy a támadásakor hogyan tegyen különbséget a város eretnek és katolikus lakói között. Arnaud-Armaury, Citeaux abbéja erre válaszolta neki a következőt:
- Neca ecos omnes. Deus suos agnoscet.
Azaz:
- Öljétek meg mindet, Isten majd megismeri az övéit!
Másik fordítás:
- Öljétek meg mindet, Isten majd kiválogatja az övéit!
Innen jön a Kill 'em all! is...
Utoljára szerkesztette: Lysandus, 2015.03.11. 23:19:12
#82456
Fapadot nem nézitek? Érdemes, zseniális! :-)
#82455
Amúgy tudsz a térképen tájékozódni? Ez azért fontos dolog.Iránytű szerint repülni pl?
Javallom azt is gyakorold.
Csinálj egy küldit ,előtte nyomtasd ki a térképet,és tervezz meg egy útvonalat olyan 3-4 kanyarral De jó hosszzút.Természetesen ugyan oda érj vissza.
Na az útvonalat berajzolod a térképre és szépen egy szögmérővel megnézed ,hogy hány fokon is kell repülnöd az első pontig,majd onnan mennyin a másodikig és így tovább.Természetesen a távolságot is jegyezd föl ,nem árt nézni majd a sebességed ,meg egy stopper se rossz dolog (clodban jól működik az óra Bos ban nem tudom) ,hogy tudd mennyi ideig is kell kb abba az irányba menned,meg persze a tereptárgyak alapján is tájékozódni kell. Na ha egy ilyen kanyart abszolválsz akkor már alakul.Aztán hasonlót ,csak 100 méteren,hogy n tudd nézni a tereptárgyakat.
Jelezném van olyan izgi mint ha harcolnál😊
Főleg az orosz havas területen jól jön ez a tudás majd!
Javallom azt is gyakorold.
Csinálj egy küldit ,előtte nyomtasd ki a térképet,és tervezz meg egy útvonalat olyan 3-4 kanyarral De jó hosszzút.Természetesen ugyan oda érj vissza.
Na az útvonalat berajzolod a térképre és szépen egy szögmérővel megnézed ,hogy hány fokon is kell repülnöd az első pontig,majd onnan mennyin a másodikig és így tovább.Természetesen a távolságot is jegyezd föl ,nem árt nézni majd a sebességed ,meg egy stopper se rossz dolog (clodban jól működik az óra Bos ban nem tudom) ,hogy tudd mennyi ideig is kell kb abba az irányba menned,meg persze a tereptárgyak alapján is tájékozódni kell. Na ha egy ilyen kanyart abszolválsz akkor már alakul.Aztán hasonlót ,csak 100 méteren,hogy n tudd nézni a tereptárgyakat.
Jelezném van olyan izgi mint ha harcolnál😊
Főleg az orosz havas területen jól jön ez a tudás majd!
#82454
Zseniális szöveg... 😄
www.smart-bus.hu
#82453
Igen én írtam. Nem tapasztaltam, csak olvastam,hogy az a rész törik, vagyí fordul ki, ami az x-52 pro markolata alatti részén fémből van. A Rhinonál állítólag valami műanyg, vagy gumiszerüség. Alul az a tányér, amire felfekszik a rugó.
Gyertek ATAG-ra
Gyertek ATAG-ra
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
A 3 közül zenés táncos mulatságú filmek nálam kilőve, a másik kettő meg a szokásos gagyi kivitelezés és eröltetett dolog, és igen az argo is ugyan olyan gyagyi ,de mivel az volt az első olyan ami ki tudott törni az addigi mokuskerékből ezért az jobban megmaradt, a többi az csak koppintás már ami megprobálja leutánozni, hogy ezzel szerezzenek lóvét,de semmi eredeti vagy komoly munka nincs mögötte, mármint kamera kezelés és vágás szinészi játék.
DE nem akarom tulspilázni a dolgot, csak megemlitettem , mindenkinek egyéni izlése , hogy mit néz és mi tetszik.
DE nem akarom tulspilázni a dolgot, csak megemlitettem , mindenkinek egyéni izlése , hogy mit néz és mi tetszik.
#82451
Nem.Ezt Negh mondta annó,
" Lőjünk le mindenkit ,majd a Jóisten kiválogatja"
Bár szerintem ő is hallotta valakitől😊
" Lőjünk le mindenkit ,majd a Jóisten kiválogatja"
Bár szerintem ő is hallotta valakitől😊
#82450
Ja elfelejtettem, hogy Te Bos-t tolod.
végül is mindegy, a szempontok ugyanazok, legfeljebb az orosz gépeknél kicsit mások a jellegzetességek. Ha saját gépre támadsz, tapasztaltabb pilóta ált. jelezni fog neked, mielőtt lelövöd. A mazsola meg majd megtanulja, hogy jelezzen, ha lelövik egyszer kétszer <#eplus2>#eplus2>
Asszem Savas szokta mondani: "az a biztos, ha lelőjük, a jóisten majd kiválogatja"
Utoljára szerkesztette: 77pxdumbo, 2015.03.11. 21:07:27
végül is mindegy, a szempontok ugyanazok, legfeljebb az orosz gépeknél kicsit mások a jellegzetességek. Ha saját gépre támadsz, tapasztaltabb pilóta ált. jelezni fog neked, mielőtt lelövöd. A mazsola meg majd megtanulja, hogy jelezzen, ha lelövik egyszer kétszer <#eplus2>#eplus2>
Asszem Savas szokta mondani: "az a biztos, ha lelőjük, a jóisten majd kiválogatja"
Utoljára szerkesztette: 77pxdumbo, 2015.03.11. 21:07:27
#82449
Gonoszkodást félretéve. Az bizony több kevesebb -inkább több- idő és gyakorlat után fog menni. Figyeld a gépek mozgását, abból következtethetsz leghamarabb. Spit, messer, hurri is általában jellegzetesen repül. Messziről mekkora pöttyöt látsz: nagyot és lassú vlsz bomber, nagyobb gyors spit vagy hurri. Ha már látod a sziluettjét, a messer inkább kereszt alakú (a szárnyai közelebb vannak az orrhoz) a szövi gépek meg inkább + jelre hajaznak. Az is árulkodó lehet, hogy hol látod, milyen magasságon milyen irányon. De egyik sem jelent 100%-os támpontot.
Fő szabály: amíg nem biztos az ellenkezője, MINDEN KONTAKT ENEMY. Eképpen kell közeledni hozzá.
Utoljára szerkesztette: 77pxdumbo, 2015.03.11. 21:00:40
Fő szabály: amíg nem biztos az ellenkezője, MINDEN KONTAKT ENEMY. Eképpen kell közeledni hozzá.
Utoljára szerkesztette: 77pxdumbo, 2015.03.11. 21:00:40
#82448
Dumbo jól mondja.
Minden gépnek van egy sajátos alakja sziluettje.Plusz a festés is árúlkodik.Messzát pl a szárny alatti hűtöről könnyen felismerni ha a háta mögött vagy mert ugye 2 darab van neki ,orosz vasaknak meg egy az is középen.Szárny forma.
És qrva sok idő amíg ez rögzül benned,akkor a jó ha már egy pixelből megmondod ki az mi az😊
De nem véletlenül mondtam ám az elején ,hogy olvasgass. Asszem a Pumákoknál vannak is képek a gépek sziluettjéről.
De csak így tovább kollega. Ne add fel ,ha lelőnek 100 x fuss neki 101 edszer is.
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.11. 20:47:42
Minden gépnek van egy sajátos alakja sziluettje.Plusz a festés is árúlkodik.Messzát pl a szárny alatti hűtöről könnyen felismerni ha a háta mögött vagy mert ugye 2 darab van neki ,orosz vasaknak meg egy az is középen.Szárny forma.
És qrva sok idő amíg ez rögzül benned,akkor a jó ha már egy pixelből megmondod ki az mi az😊
De nem véletlenül mondtam ám az elején ,hogy olvasgass. Asszem a Pumákoknál vannak is képek a gépek sziluettjéről.
De csak így tovább kollega. Ne add fel ,ha lelőnek 100 x fuss neki 101 edszer is.
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.11. 20:47:42
#82447
Mind a hármat ajánlom, jó szórakozás mindegyik. A Fekete leves-re azt akartam írni, hogy olyan mint az Argo, de inkább nem akartam előre lelőni a poént, de ha már szóba hoztad...
#82446
Az szép lenne! A festett kockahasú Dobó István lassított felvételen szórná szanaszét a várfalról a török nindzsákat...
#82445
Felismerjük <#nyes>#nyes>
#82444
háhááá
Megtanultam taxizni (sima ügy!), a felszállás nem gond, és az sem jelentett akadályt hogy multiplayerben keressek egy aránylag sima talajt amibe csont nélkül tökéletesen leraktam a füstölő, szakasosan járó agyon lőtt Bf-109met😊
Igazából nem hencegni akartam azzal ami nektek már a kisujjatokban van hanem valaki megtudja mondani hogy mikor multiplayerben játszunk honnan tudjam melyik az ellenséges gép?
Honnan tudjam kire repülök rá? Ti ezt hogy csináljátok?
Megtanultam taxizni (sima ügy!), a felszállás nem gond, és az sem jelentett akadályt hogy multiplayerben keressek egy aránylag sima talajt amibe csont nélkül tökéletesen leraktam a füstölő, szakasosan járó agyon lőtt Bf-109met😊
Igazából nem hencegni akartam azzal ami nektek már a kisujjatokban van hanem valaki megtudja mondani hogy mikor multiplayerben játszunk honnan tudjam melyik az ellenséges gép?
Honnan tudjam kire repülök rá? Ti ezt hogy csináljátok?
Oké, pontatlanul fogalmaztam a 90es évektől napjainkig filmjeire gondoltam, és mint mondtam mindenkinek más tetszik, nekem ezek az észrevételeim a magyar filmekről és persze azt is aláirom, hogy vannak jó filmek még és olyanok is amiket nem is láttam.
DE a nagy költségvetésű országos mozivetitésü filmeknél az utóbbi időben nálam ez jött le.
DE a nagy költségvetésű országos mozivetitésü filmeknél az utóbbi időben nálam ez jött le.
Vagy ez is számomra nagyszerű alkotás...
"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"
Nem értek egyet veled, mert amiket felsoroltál azokon kívül még rengeteg jó magyar film van. És a korábbi magyar filmek közül is számtalan akad! Nekem pl. az ilyen filmek is tetszenek és nagyon sok mondanivalója van... Az tény hogy "Az Egri Csillagok" -at megnézném "A 300" rendezőjétől!
"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"
#82440
Kontroll ?
Hát igen a filmek is egyéni izlésü dolgok, nem mindenkinek ugyan az tetszik. Momentán amit linkeltél is ugyan azokat a kliséket tartalmazza amitől nem tud elszakadni egyetlen mostani magyar film sem, ezeket a narrátoros alámondásokat és a piedonés verekedéseket vagy a begyorsitott kameramozgásokat és , hogy csak 2 ember van egyszerre egy időben a vásznon .
#82438
#82437
Akkor mindig új joyom lenne😊 Törik cserélik😊 De biztos megoldanám fémből ha akarnám.
#82436