IL-2 Sturmovik, CloD, BoS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról
Az amik voltak tokáig gépesítve.
Si vis pacem, para bellum
Oroszország és Európa közös érdeke az együttműködés, külön-külön nincs esélyünk, nem hiába akarják az eurázsiai térséget szétrobbantani az amik, esélyt adva maguknak a gazdasági fölény minél további megtartása érdekében.
Si vis pacem, para bellum
www.smart-bus.hu
www.pumaszallas.hu
www.pumaszallas.hu
Egyébként úgy történt a telepítés ahogy írod, akkor nem ez lesz a gond.
www.smart-bus.hu
És igen, a frissítések egymásra épülnek, nem is kicsit, úgyhogy szerencsés lenne ezeket sorrendben, egymás után, hiánytalanul feltenni. 😊
www.pumaszallas.hu
Mindenhol kifagy sajnos... lesz egy kis időm, akkor vissza veszek minden tuningot, és megpróbálom úgy... no meg feltelepítem újra, mert a 4.0 után a 4.01 kimaradt, lehet az a nyűgje... 😊
www.smart-bus.hu
A steames file integrity scan-t viszont nem ajánlom, nekem volt régebben hang hibám, az angol géppuskáknak nem volt hangjuk, csak az utolsó pár lőszer kilövését játszotta le. Fájl ellenőrzés semmit nem talált. Kiszedtem a skineket és a controls config fájlt, majd legyalultam a gépről mindent. Visszaraktam, azóta nincs ilyen gondom.
Az ilyen hibák, amiket nem tudni mitől és miért jönnek elő, ezek a legszemetebbek. Ha nem mobilos nettel netezel, akkor mindenképp ajánlok egy alapos reinstallt: alapjáték, redist mappa, TF patchek.
Ha ezek után is rossz, akkor nem a cloddal volt a gond.
www.pumaszallas.hu
www.smart-bus.hu
www.pumaszallas.hu
Addig is egy gyors kérdés... olyan panasz nem volt, hogy csonttá fagy a CloD? Csak a reset segít.
Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.03.17. 14:52:33
www.smart-bus.hu
www.pumaszallas.hu
www.pumaszallas.hu
Csupán csak annyi, hogy elkezdtem egy champing-et. Most a 21. küldetésnél tartok, de még mindig nem jöttem rá, hogy a rádiózási protokoll hogy van a fel és leszállásoknál. Elolvasom mindig a küldetésleírásokat, de nem jövök rá például, hogy mi a hívójelem. Onnan következtetem csak ki, hogy csata közben szólnak, hogy szép lövés, vagy csatlakozzak a formációhoz. Így silabizáltam ki, hogy Luton 2, később Charlie 2 a hívójelem.
Továbbá amikor visszaérünk a repülőtérre elkezdődik a vontatott hosszadalmas leszállási protokoll, ahol elindul visszafelé a rádiózás Charlie 9-től. Csatlakozzon a körhöz, Charlie 8 ugyanaz... Legalább fél óra kilenc gépnél mire elérek oda, hogy én is megközelíthetem a pályát. El körözök addig, nincs is baj ezzel, de az már kínosabb, amikor visszaérek egy telibekapott géppel, ami okádja az olajat és a füstöt és csak a jó Isten tartja fent a levegőben nem a Newton. Ilyenkor hiába kérek leszállási engedélyt, Landing denied a válasz. Persze muszáj leszállnom és sikeres is a küldetés, de nagyon illúzióromboló.
Szóval ezzel kapcsolatban van egy kis értetlenségem. Biztos nagyon egyszerű a válasz, bocsássatok meg, de nem jövök rá. (kicsit gyenge az angolom)
www.smart-bus.hu
www.smart-bus.hu
De gondolok itt arra, hogy a lengyelek hivatalos álláspontja1. amerika barátsága 2. NATO 3. eu, más barátságok, stb...elég szánalmas.
Egy fél éve kirobbant botrányban az egyik miniszter a hangfelvételen szó szerint mondá:"Konfliktusba keveredünk a németekkel, az oroszokkal, de azt gondoljuk, hogy minden tökéletes, mert leszoptuk az amerikaiakat. Vesztesek. Komplett vesztesek vagyunk"-ja ez a külügyminiszter volt. És tényleg szó szerinti idézet.
Érted már Laca mire gondolok?!
Volt régebben egy videó sorozatod, ahol a 109-s fülkéjét mutatod be, csinálsz egy iskolakört, stb. Azzal mi lett? 😊
www.smart-bus.hu
Nem igazán tudom, hogy jó helyre írok-e így visszaolvasva (az egyébként érdekes) hozzászólásokat, de mégis szeretnék feltenni egy kérdést. Megvettem a cliffs of dover-t mert mostmár jól van optimalizálva és az ára is tök jó és ezzel kapcsolatban szeretnék feltenni egy kérdést. A küldetésekben a fel és leszállás logikáját nem értem igazán. Nézegettem egyéb fórumokat, de ezzel a játékkal kapcsolatban kihalt mát minden.
Ha jó helyre írtam, kifejtem a kérdésemet, ha pedig nem, akkor bocsi mindenkinek az off-ért! 😊
Mindenesetre most én úgy látom,a Lengyelek nem engedik meg még egyszer,hogy letolt gatyával álljanak és mindenki azt csináljon velük amit akar.
Legközelebb az I.vh után kreáltak egyet a győztesek. (Volt egy varsói hercegség a napóleoni háborúk idején).
Adolf meg Joszif Visszarionovics gyakorlatilag visszaállította az I.vh előtti határokat.
A lengyelek egyébként sem voltak olyan kis áldozati báránykák, ahogyan feltüntették őket a 2.vh után.
Egy kemény széljobbos kormányuk volt, ami komoly atrocitásokat követett el a L.o.-ban élő német kisebbség ellen.
10 és 60ezer közé teszik a 2.vh-t megelőző közvetlen időszak és a háború kitörését követően megölt lengyeloszági német nemzetiségűek számát.
És elég ronda módon öltek... (Gugli: lengyel atrocitások a német kisebbség ellen)
Pár éve linkeltem a HT vagy a 2.vh-s topikban egy magyar nyelvű könyvet, amit még Goebbelsék adtak ki (és a háború után hitelesnek ismertek el a lengyelek is!), mit mondjak, borzasztó dolgok / képek voltak benne.
Még a németekkel nem tulságosan szimpatizáló Molnibalage is megjegyezte, hogy már részben érti a német katonák viselkedését...
Sajnos ez a könyv eltűnt a netről, én hülye meg nem töltöttem le.
Írom mindezt úgy, hogy anyai ágon akad bennem lengyel vér is (Podmaniczky dédszülők)
Szóval minden éremnek két oldala van...
Hopsza, itt van angolul, képek nélkül LINK
Utoljára szerkesztette: Lacusch69, 2015.03.17. 11:45:47
\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról
Mindamellett én a Lengyeleket tisztelem de nagyon,ők megtanulták,hogy senkinek nem hisznek,legyen az Nato,vagy Oroszok,szerintem most bárki megszenvedne velük ha baxogatni akarná őket.Nem véletlen,hogy minden fegyvert elfogadnak és használnak is amit csak elérhetnek.Ugye a németek felajánlottak harckocsikat ,az is kellett nekik,de a régi orosz technikát is üzemben tartják.Vagy a repgépeik.Van ott minden.
Bár nem tudom most mekkora a hadseregük,,de ,hogy bőven elég ahhoz,hogy megvédjék magukat akárkik ellen is abban biztos vagyok.
Az se véletlen,hogy berzenkednek az Ukrajnai helyzet miatt.Na nem azért mert szeretik az ukránokat ,hanem nem akarják az oroszt a közelségükben.
Amúgy csórókkal nagyon kicsesztek a VH alatt ,után.A nyugat ,hogy odadobta őket az oroszoknak,pedig nem kevés Lengyel áldozta az életét értük. Van egy könyv amiben a volt pilóták mondják el,hogy mennyire szíven ütötte őket amikor közölték velük mi lesz Lengyelország sorsa.
Na azóta ezek mint mondtam senkinek nem hisznek el semmit. És jól teszik.
Utoljára szerkesztette: GaBika6, 2015.03.17. 08:40:57
"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"
Különben milyen érdekes,hogy sem a Finnek elleni agresszió sem a lengyelek elleni nem hozott magával semmi retorziót az nyugat felől. Bezzeg a németeknek rögtön tudtak hadat üzenni.
www.smart-bus.hu
"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"
Szerintem még egy év és végük lesz.
Nincs multi a már említett okok miatt. Ki a retket érdekel ez anélkül? Még ha minden kerek is lenne a gépekkel.
Nem tudsz egy online wart összehozni.
Nyárra ingyé lesz az alapjáték majd figyel ,csak ,hogy az új gépeiket megvegyék páran.
Ja azaz az egy új játék lesz? Mondjuk a moszkvai csata sem érdekesebb mint a sztálingrádi😊
Akkor pláne ki a retek fogja megvenni kérdem én?
Ráadásul az is téli map😊)) hogy ne kelljen sokat vesződni a teksztúrákkal ami megenné a számító gépeket😊 Ezután mi jönne? A sivatag? Abba se kell sokat variálni
Utoljára szerkesztette: pontijonny, 2015.03.16. 20:12:10
Na meg talán egy kis légi harcot is oktatnak majd neked.
LKátom elhivatott vagy ,ez örömteli😊 csak maradjon is meg a lelkesedés.