IL-2 Sturmovik, CloD, BoS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

VO101Tom
#84287
Itt a legtöbbünknek a ww2 szimulátorok a legkedveltebb időszak, nekem is. Mondjuk én mindennel repkedek, Condortól a Falconig, de akkor is a clod az alap 😊 (főleg a multi miatt. abban sajnos a dcs ww2 is elég kihalt, clodnál hétvégenként azért csak betelik az a 80-100-as szerver)

www.pumaszallas.hu

#84286
Ne is mond, most tanulom terelgetni a huey-t😊 (le volt árazva na....)

Ha meg "árkád" szimulátorra van kedvem akkor ott a tündérke.
Sajnos más alternatíva nem lévén én is a dcs-ben látom a szimes jövőm.A grafika egyébként nálam sem a legfontosabb dolog egy játékban, inkább a hitelesség, kezelhetőség ilyesmi.Szerintem a köv. leárazáson beszerzem a koreai időszak repcsijeit, a nagyon modern hadviselés sajnos nem érdekel.

VO101Tom
#84285
Saját magukat a hardcore szimulátorok és a war thunder közé lövik be, ötvözve mindegyiknek a jó tulajdonságait: nem túl bonyolult, de azért a WT-nél pontosabb FM, és fizikai modell. Ehhez képest a mi szemszögünkből pont hogy a rossz tulajdonságaikat ötvözték, a HC szimek kidolgozottsága, bonyolultsága és a WT ingyenessége hiányzik, kapsz jó alapokra tett pocokméreg drága játékot, néhány idegesítő hibával, és összecsapott játékmodokkal. A grafika és a körítés az nekünk másdolagos, ha egyébként a szimulátor jó lenne. És ha jól megnézzük, az ár is. DCS-re én is sokkal többet elköltöttem már, mint amennyibe a BoS és a BoM együtt kerülne.

www.pumaszallas.hu

#84284
Köszi a választ! Az anyagi része nem lenne gond, de ha az online része ilyen döglött akkor hosszabb távon nem túl sok értelme van.(azért pár órát bohóckodni offline egyedül még drága)
Lesz ez még 5 euro team fusion moddal és online játékosokkal😊

Jah ezek a titkos orosz dokumentumok úgy látszik nagyon el vannak terjedve....
Hát azért köszi, majd max. jövő nyáron visszatérek rá, addig hátha jön 1-2 jófajta ww2 dcs modul, ami jobban megéri a pénzét.

VO101Tom
#84283
Üdv. Hogy kinek mit érdemes megvenni, és mennyiért, az szubjektív, azt neked kell eldönteni. A BOS egy repülős játék, a dcs egy hardcore szimulátor. A lényeg asszem ebben benne van. A dcs után sokkal egyszerűbbnek tűnne, nincs klikkelhető kabin és minden gépet ugyanazzal a pár gombbal kezelsz. FM-ben van pár "érdekes" hiba, ami csak a német oldalt sújtja, a fókát is megint sikerült a legszarabb vadásznak megcsinálni, de felháborító azt feltételezni, hogy szándékosan gyengítenék a német oldalt, egyszerűen nekik más doksijaik vannak, mint nekünk itt Európa többi részén... ha érted a célzást 😊 Ettől függetlenül a gépek vezethetősége jó, a grafika szép, a körítés igényes. Ideig-óráig el lehet szórakozni vele, de online nincs élet, offline nincs hadjárat, csak dogfight és quick mission-ok (bár bevallom, a hivatalos fórumot egy ideje már nem követem, lehet, hogy a lelkes júzerek már töltögetik fel a saját maguk kreált küldetéseket, ezt érdemes lenne lecsekkolni, ha offline játékban gondolkozol).

www.pumaszallas.hu

#84282
Üdv urak!
Pár kérdésem lenne.Steam sale-n érdemes megvenni most a BoS-t féláron? Hallottam róla meleget-hideget.Ebben is jó orosz szokás szerint "gyengítve" van a német technológia?Repülők mennyire viselkednek realisztikusan(DCS ww2 gépekhez képest, mivel csak ott van normális FM tapasztalatom)?
A válaszokat előre is köszi.

PhantomAss
#84281
elindult a Steam summer saleeee <#pias>

GOOBY, pls

#84280
Én gyerekek megoldanám ezt a menekült kérdést, egyszerüen és olcsón. Mert ki is akar ittmaradni közülük? Senki. Tehát aki átlépi e céllal a határt (mármint menekültként) 1 feltételt szabnék neki. Fel kell venni a magyar állampogárságot. Ott azon nyomban. Felvette, kap egy szig.-et, oszt jónapot. Uniós állampolgárként megy amerre lát. Nem maradna itt. Mint menne az anglusokhoz, vagy Merkel asszonyhoz. Mivel nincs korlátozva mint uniós állapolgár, oda megy ahova akar. Van menekült ügy? Ugye hogy nincs.<#hehe>
Minek ment kétszer?
Utoljára szerkesztette: lala42, 2015.06.12. 08:15:26

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

L Viper
#84278
Kár, hogy hozzájuk csatolták Romániát <#integet2>
L Viper
#84277
Kb, mint Te az enyémet 😊)))
L Viper
#84276
Azért ott sem mindenki elbutított média idióta <#eljen>
#84275
Nem különösebben kedvelem az amikat...most finoman fogalmaztam. De4 ez a klip kurva jó-a zene sem rossz.

#84274
Nem különösebben csípem a Viktor & Co.-t, de a kérdőívet visszaküldöm, számukra kedvezően kitöltve.
Amennyiben mégis idebaxxák nekünk a szomáliai kecskepásztorokat, az Onesta mellé beszerzek egy számszeríjat is.

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

#84273
Én kedd éjjel jöttem meg Erdélyből, egy hetet töltöttem ott, bejárva egy jó nagy részét egy kertbarát körrel. Hát mit mondjak, jelenleg gondolkodom azon, hogy hogy is lehetne oda "kivándorolni", olyan szép az ottani táj.

#84272
Az én álláspontomat az ügyben szerintem alaposan ismered! 😊)))

www.smart-bus.hu

L Viper
#84271
Egészségükre, én inkább maradok ciki 😊 jó ez <#eljen>
#84270
De amerikainak lenni menő dolog, magyarnak lenni meg ciki! 😊)

www.smart-bus.hu

L Viper
#84269
Hihetetlen ez a "turbómagyar" jelző is.
Amerikában meg az utolsó kis trafikon is ott lobog a nemzeti lobogójuk. Büszkék rá. Itt meg, náci-nyilas-turbómagyar vagy, ha esetleg némi pozitív érzelemmel viselkedsz azzal, hogy magyar nemzet.
#84268
Ha még csak hidegen hagyná őket... 😊 Ha viszont téged érdekel, akkor "turbómagyar" vagy... 😊)

www.smart-bus.hu

L Viper
#84267
Hát igen. Annyira befogadóak, csak épp a határon túli magyarság hagyja hidegen őket. Beteg egy társaság.
#84266
+1

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#84265
Ne is mond... ezzel a plakát mizériával kezdenek az agyamra menni... hirtelen mindegyik milyen befogadó lett, bezzeg amikor a kettős állampolgárságról volt szó, akkor meg riogattak a több millió "román" munkavállalóval... Mindegyiknek a kertjébe telepítenék 40-50 ilyen bevándorlót, kíváncsi vagyok mennyi idő alatt változna meg a véleményük.
Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.06.11. 09:40:54

www.smart-bus.hu

L Viper
#84264
Az ellenzék, már ha azokat a pár %-os pártocskákat annak lehet egyáltalán nevezni, mindenre hörög. Most a sereg állapotára éppen. Ha mondjuk venne az ország 5 db helikoptert, akkor meg épp az ellenkezőjét fröcsögnék, hogy minek, meg miből. Szánalmas amit művelnek.
A valós ellenzék már régen a Jobbik, már a Fidesz is elismerte. Az már más kérdés, hogy a (ballib) médiában szinte nem is szerepelnek.
#84263
Már napirendre került. Nem mintha ez azért lett volna, mert foson van a honvédség-na ez tényleg nem azért volt-de attól még ráugrott az ellenzék keményen. Persze a honvédség foson van szó se róla...

#84262
Túl alacsonyan volt, vagy gond lehetett az üléssel, hogy nem vált le ?

Nem csodálkoznék rajta, ha napirendre kerülne a politikában és a közéletben a hadsereg állapota. ( Vszeg nem azért, mint ha nagyon érdekelné őket, csak egy kis hirig jól jön az ellenzéknek. )

Jobbulást a pilótának !
VO101Tom
#84261
Kádár Sanya kattintot belőle, a szék nem vált le, azzal együtt ért földet. fb-n írta, hogy többszörös csigolyatörése van, de egyenlőre úgy néz ki, hogy megússza műtét nélkül. De a legfontosabb, hogy túlélte.

www.pumaszallas.hu

#84260
Én fordítva vagyok, nem olvasom a fórumot, csak az FB oldalukat szoktam nézegetni. 😊
VO101Tom
#84259
Köszi,
TF fórumán nem láttam linkelve, azért voltam csak kíváncsi, hogy ez honnan van.

www.pumaszallas.hu

#84258
Facebook, Team Fusion oldala...
Tessék
VO101Tom
#84257
Ezt ki és hova posztolta?

www.pumaszallas.hu

#84256
Végre van valami életjel a Spitfire MkIIB kapcsán. 😊
#84255
Ismét egyel kevesebb a Grippenek száma.
mustangdc3
#84254
Küldtem privátot

Si vis pacem, para bellum

#84253
Ez ám a dogfight 😄



A kutya jól nyomja 😊

A jó pilóta egyik szemével céloz, a másikkal a 6 óráját nézi. Ha az ellenségeid lőtávolban vannak, akkor te is. Gut,Besser,Messer. Magyarán, a Messer messze a legszebb

#84252
Nem, az én édesapám a honvédségnél volt Szentkirályszabadján Minyó (Mi-8) sárkányos és később Szolnokon csirkecomb (Mi-2-es) szerelő. Az AN-2-eshez nem sok köze volt mint szerelőnek, ismeri a típust de még nem repült vele.
mustangdc3
#84251
Nekem egy munkatársam An 2-n volt szerelő anno a mezőgazdaságban használták a típust permetezésre és brigádokban dolgoztak
volt a pilóta a szerelő meg vagy két segítőkéz a vegyszernél. Gondoltam esetleg a te Édesapád is AN-2 guru.

Si vis pacem, para bellum

#84250
?
Ezt a kérdést hogyan értsem?
mustangdc3
#84249
Brigádba dolgozott?

Si vis pacem, para bellum

#84248
Ha az ember apja sportot űz már belőle hogy összetörje az összes bögréjét, akkor az ember vesz már valami különlegest, hátha arra majd jobban odafigyel a szintúgy repmániás (ex-hivatásosrepszerelő) apja.
mustangdc3
#84247
😊 igazán hasznos kellék

Si vis pacem, para bellum

#84246
A reggeli kávéhoz is vettem egy kis kelléket. 😊
#84245
Nem, egy egyszerű "hütőmágnest" (vagy használom aminek akarom, ha kisebb lenne akkor kulcstartónak használnám), a kép azért ilyen, mert a vörös laptop tetején fotóztam hogy rendesen látszódjon hogy mit is ábrázol. 😊
mustangdc3
#84244
Kocsit a matricához?

Si vis pacem, para bellum

#84243
Vajon mit vettem sétarepülés után? 😊
#84242
<#eljen>

VO101Tom
#84241
Köszi, megnézem.

www.pumaszallas.hu

#84240
Küldtem privátot. Ez publikus-már ami a benne lévő infókat illeti. <#alien> A Falusis részeket tekerd át!

#84239
Ha már sorozat, és valaki nem látta volna:
LINK.
(Angolul: Generation war)

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

VO101Tom
#84238
Black Sails sorozat (imdb). Nagyon jó, csöcsök és kalózok 😊 A 2. évad nemrég ért véget, angolul már tölthető.

www.pumaszallas.hu

#84237
Tom ez melyik filmből van?

A Béna.