IL-2 Sturmovik, CloD, BoS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egy csak egy megoldás lenne a probléma kezelésére,de azt senki sem meri, akarja
felvállalni.Háború,azaz erővel "rendet " tenni azokban az országokban ahonnan
jönnek ezek az emberek. De maga a háború így is elkerülhetetlen lesz ,csak nem
mindegy számunkra ,hogy hol fog lefolyni.
És még egyszer. Nincs humánus megoldás sajnos.
Ezek a menekültek nem passzióból vágnak neki az ismeretlennek ,sokszor a pici
gyerekükkel a karjukon,hanem mert már nincs veszteni valójuk. És nem érdekli már
őket sem veszély sem kerítés sem semmi.
Én tudom milyen az amikor emberek minden veszélyt vállalva nekiindulnak ,nem
érdekli már őket akkor semmi,ha meghalnak az sem. Láttam annó ilyen embereket
nem keveset ,elhihetitek nekem.
Persze nem azt mondom,hogy ide kell engedni őket.Közel sem.Ha csak egy két ,vagy
pár tucat eltérő vallású,kúltúrájú család lenne az nem probléma,hisz
asszimilálódnak ,de tömegben már nem fognak ez egyértelmű.
Ráadásul ezek az emberek ,nem csak ,hogy kúltúrálisan mások,de hasztalanok egy
fejlett európai országban ,hisz sem tudásuk sem semmi olyan értékük nincs ami
hasznos lehetne egy egy befogadó országnak.Csak terhet jelentenek.
És persze ha már jó sokan vannak akkor bizony elkezdődik a fosztogatás,a sok
kiéhezett fiatal férfi bizony nekiesik az asszonynépnek ,összepiszkítják a
környezetüket (mást nem is nagyon tudnak,lévén az emberi szükséglet az már csak
ilyen) ,így egy egy társadalomnak bizony védekezni kell ellenük ,és fognak is csak
idő kérdése. Addig van szerencsélyük a bevándórló tömegeknek amíg csak a
rendőri ,katonai szervekkel kerülnek kapcsolatba,de ha majd az európai népesség
fog vadászni rályuk ,akkor elkezdődik az a bizonyos háború mint fentebb
említettem.Mert akkor majd ők is védik magukat ha tehetik.A Franciáknál már
lassan el is jön ez az idő,de nem csak ott.
És a kör bezárult.
És most már azt is kár boncolgatni ki miatt is lett mindez így ,ez már történelem
sajnos, a folyamat megállíthatatlan.
Történelmi pillanat tanui lehetünk kollegák,egy új világégés van kialakulóban a
szemünk előtt,bár azt hittem az én életemben ilyen nem fog bekövetkezni.
És ,hogy mennyire is mindegy nekik ,itt tisztán látható.
https://www.youtube.com/watch?v=Dsd7Yxb1lik
Az az EU-s ország ahova nem mennek vagy csak a töredéke jut el,meg röhög a markában és köszöni jól megvan.
Mert nem hallottam semmi hirt arról , hogy az EU vagy más támogatná az országot , hogy ugymond eltartjuk a bevándorlókat akik az ő országába ment volna.
Az is egy bicskanyitogató dolog, hogy egy bevándorlót alanyi jogon megilletnek a gyogykezelések, ingyen fogászat és akár kemo kezelés is, addig egy tisztes államporgálnak sulyos pénzeket kell fizetni vagy hosszú hónapokat várni rá.
A napi ellátás összege is messze meghaladja egy dolgos állampolgár napi keresetét vagy segélyét, akkor hol van itt igazságos rendszer?
Egyébként meg minden európai ország fogadjon be x% bevándorlót a régi gyarmatairól, országelhagyási tilalommal.
Mi járnánk a legjobban a Ferenc József-föld okán... <#awink>#awink>
Illetve volt még valami icipici kínai gyarmatunk is, de annyi kínai úgyis van itt, amennyi a kvóta lenne.
\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
Utoljára szerkesztette: Willenbrock, 2015.06.17. 07:22:44
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
www.smart-bus.hu
Nos ez most kezd visszaütni.
©Lacusch69
De a probléma még mindig adott. Jönnek. Ez bizony előbb-utóbb háboruhoz vezet.
Utoljára szerkesztette: lala42, 2015.06.16. 21:21:31
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
Aztán jött a felháborodás, hogy miért traktor, miért nem kaja...
Egyébként meg: "Európa az európaiaké!" Aktualizált Monroe-elv (nekik lehetett???), és szerintem itt lenne a kutya lényege elásva.
Utoljára szerkesztette: Lacusch69, 2015.06.16. 21:04:03
\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról
Európa meg a liberálisok acsarkodása közben bal*aszkodik. <#szomoru1>#szomoru1>
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
www.smart-bus.hu
Aki ezt normálisnak tartja, az nem normális..
Utoljára szerkesztette: artivizsla, 2015.06.15. 17:51:40
Szomorú hogy ekkora baj van a fejekben hogy ennyi lóvét nem szégyeltek a gépek bérlésére elkölteni. Fenntartani a rendsztert meg már nincs miből
Si vis pacem, para bellum
Mellesleg van egy mai cikk az indexen hogy a gripen pilóták harmada elmenne fapados pilótának (jó tudom index, de akkor is, azért van benne valami)
Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.06.15. 15:38:40
GOOBY, pls
Si vis pacem, para bellum
Hát igen, DX11 plusz a több állítási lehetőség.
www.smart-bus.hu
És ha konkrétan kur** messzi lévő egyetemre akkor még fontosabb. 😄
Az FPS számot sima egyedül repülésnél sikerült 25-35 közé sűríteni, 1v2-es csatában 19-30... Clodnál ez a két intervallum 40-60 és 24-40...
www.smart-bus.hu
A laptop pedig nem igazán gamelésre kell, csak arra használom míg nincs jobb dolgom. 😊
Alapból úgy lett megvásárolva hogy az AutoCAD és az Inventor fusson rajta rendesen + gyors legyen. Majd jelzem ha lesz valami siker az FPS szám növelésében.
A BoS a DX9 miatt nagyon CPU limites, a két magos i3 pedig nem az a CPU szörny, amire ezeknek a játékoknak szüksége van. Én nem vagyok benne biztos, hogy ezekhez a játékokhoz egy laptop jó választás.
www.smart-bus.hu
Ezzel megy a játék 12-16 gépes légiharcok esetén szaggatás nélkül. Akkor szokott enyhe fps esés lenni ha bombázókat támadunk (olyanokat amiknek sok géppuskája van), de akkor is elviselhető és csak pillanatnyi szokott lenni.
ROF beállításaim:
Ez is szaggatás nélkül fut...
Egy hónapos és telepítés után direkt ment egy rendrakás is, töredezettség mentesítés minden...
Utoljára szerkesztette: sulyid, 2015.06.15. 09:36:36
milyen géped van?
www.smart-bus.hu
Közben rájöttem, hogy a hátsó kereket elfordítja majdnem 90°-os szögben ezért fordulok én annyira... Néha sikerül felszállnom így is... az erdőn keresztül... 😄
www.pumaszallas.hu



A fuel pressure tényleg nulla, gondolom bugos (angol gépekkel nagyon ritkán repülünk), de annak csak hajtómű indításkor lenne jelentősége meg akkor ha azu üza pumpa meghibásodhatna. Német gépeken működik, tehát a játék tudja kezelni, az angol gépeken valamiért nullát mutat. Az angol és a csillagmotoros gépeket melegíteni kell felszállás előtt (olaj 40 fokos legyen, csillagmotornál a motor olyan 150-250 fok között - pontos értékek a gépkönyvekben vannak), addig nem ad le elég teljesítményt. A meszánál is, ha indítás után rászúrod a gázt, akkor kb kétszer olyan hosszú felszállópálya kell neki, de az angol gépekkel még taxizni sem lehet. Figyelni kell a légcsavar állásszögre és a mixture-ra is, és a hűtőt is kinyitni időben, hogy a hajtómű ne melegedjen túl.
Ha az angol nyelvű doksikkal elboldogulsz, innen tölts le mindent, ezek nagyon jó összefoglalók a játékhoz. Gépek kezeléséről, játék kezeléséről:
Chuck's Guide to Cliffs of Dover
Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2015.06.14. 11:39:50
www.pumaszallas.hu
www.pumaszallas.hu
Most ismerkedem a CloD-al, és kezd bejönni a progi, de a startup/takeoff még problémát jelent.
Blenheim IV-el próbálkozok felszállni youtube-os videó alapján, de ahogy beindítom a motorokat elfordítja a repcsit jobbra annyira, hogy nem tudok belépéssel/trimmel ellentartani, és így felszállni sem tudok. Mit rontok el, vagy mit lehet ez ellen tenni?
A Hurricane-t is elcsavarja, de azt belépéssel (nagy nehezen) lehet korrigálni, abban viszont nincs elég power hogy el tudjon emelkedni, a fuel nyomás 0, gondolom annak nem ott kéne lennie. 😛 Erre is jöhet tanács, köszi. 😊
Utoljára szerkesztette: artivizsla, 2015.06.14. 08:42:15
Messzer
Si vis pacem, para bellum