IL-2 Sturmovik, CloD, BoS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#84387
<#eljen>Dettó.
Sokan marhára el vannak tévedve, mert itt lobog eggyel arrébb a délibáb(Nyugat-Európa). Pedig ha magasból nézzük, a legtöbb embertársunkhoz képest a képzeletbeli piramis inkább teteje felé, mint a közepén állunk<#wink>. Csak még van feljebb is és sajnos látjuk<#alien> na ez a baj...az ember ilyen.

#84386
Próbálnád csak valamelyik arab országban az ő törvényeiket be nem tartani.

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84385
Pont az. És még sok minden más. Van egy (nekem szép, okos jó )feleségem. Van két (nekem)szép, okos jó gyerekem. Minden nap van mit ennem, innom, van fedél a fejem fölött. Egészséges a családom és én is. Gyakorlatilag, ugyan nem nagy igényeim vannak, de azokat ki tudom elégíteni. Meg tudok venni egy-egy jó könyvet. Ha megkívánom, akkor fizetés előtti napon is tudok venni, sajtot, újságot,(igaz azt megválogatom), vagy valami édességet. Nem ébredek fegyverropogásra, halálsikolyokra. Tudom nem mindenki mondhatja el magáról ezeket, de én akkor is itt vagyok otthon. MAGYARORSZÁGON !!!! Ez nekem a menyország.
Utoljára szerkesztette: lala42, 2015.06.22. 21:46:30

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84384
Érdekes módon azt kell, hogy mondjam, Magyarországban még sokkal több az önvédelmi reflex, mint nyugati országokban. Ugyan már a mi agyunk is keményen meg van dolgozva, de fele annyi behatástól is azonnal ébredeznek az emberek, hiába a ballib. sajtó és kiabálás. Az is igaz, hogy mi csak 20 év óta kapjuk a liberális szart.<#alien> Szó se róla 50 évig más jellegű mocsokkal tömtek minket, de ez most más.
Közben gondolkodtam mit is védek ennyire, mikor egy csomó dolgot utálok a mai modern "európai" gondolkodásban. Arra jutottam, hogy azt a képességet amivel nagyapáink egy porrá rombolt európát felépítettek pár év alatt (45 után), és azt a fajta erkölcsiséget amit még-ha jól figyelek-léptem nyomon megtalálok (főleg vidéken) rokonoknál. Na azt a képességet és világfelfogást. És túl minden (ál)humánumon. Azt mondom a fiamnak, hogy tartsa tiszteletben a hajléktalant is mint embert és ne merjen tiszteletlenül viselkedni vele-amíg normális ember módjára viselkedik. De!! Soha nem maradjon egyedül ilyen személlyel és nagyon nyissa ki a szemét, mert páran közülük, már rég nem emberi lényként gondolnak magukra-és bármire, szó szerint bármire képesek-persze nem így mondtam neki amíg kicsi volt, de értette mire gondolok. Csak ugye nem tudni melyik melyik, mert nincs ráírva. Na így van ez a bevándorlókkal is. Sokan vannak, és egy részük bármire képes lenne. És én nem vagyok Jézus, hogy mindenkit elfogadjak olyannak amilyen és , hogy azért tombol, meg gyilkol mert így szocializálodott...leszarom!!! Főleg, hogy akár a gyerekeim, unokáim élete is lehet a tét. Mert 50 éven belül az a tét.

#84383
Erről a feltétlen segítségről és befogadásról mindig az észak-amerikai indiánok jutnak eszembe, akik segítsége és önzetlensége nélkül a legelső aprócska telepes kolóniák egyszerűen elpusztultak volna az első télen...

Egyébként elég összetett a probléma. Nem állíthatom, hogy erről a nagy nyugat nem tehető felelőssé, csak az elszenvedői nem is a közvetlenül az okozók lesznek, hanem "MI" a többség aki élni akarja egyszerű életét.

Én pl: szívesen lemondok az Afrikában termelt szójáról, aminek nagy részét Európában adják el. Beteg ez a világ komolyan.
Ott éheznek, de nagy termőföldeken ipari növényeket meg szóját termelnek NEKÜNK...aztán azt esszük hús helyett, vagy mellé keverve, kicsit "gazdaságosabbá" téve. Csak nézzétek meg pár élelmiszer és "élelmiszer" származási helyét a bevásárló központokban.

Meg ezt az erőszakosságot sem értem. Ez is bizonyítja, hogy a bevándorlók jó része nem azért jött Európába, hogy végre MÁSKÉPPEN éljen. Vagy egyszerűen ennyire birkák, hogy utánuk jönnek a radikálisok és ismét a befolyásukat kiterjesztik rájuk.

repvez
#84382
Már most sem teszi, később megmár nem tudja majd érvényesiteni a jogait 😞
#84381
Ez a tolerancia diktatúrája.

Most már lassan az "őslakosok" lesznek kisebbségben EU-ban mindenhol (nyugaton), vajon ők majd ugyanilyen vehemensen védhetik most már kisebbségi jogaikat?

repvez
#84380
Ezt sose értettem, hogy hogy lehet az, hogy egy kisebbség igényeit tartják elörébb mint a többségét vagy épp a honpolgárét egy betelepülttel szemben.
Miért nem lehet olyan törvényt hozni, hogy a kinek nem tetszik a helyzet ami van nem kötelező ott maradni ,dolgozni.
Mindamellyett meg sem próbál legalább tenni az érdekében, hogy ezeket a kivánalmakat megérdemelje.
Érdekes modon a kinai és sváb kisebbség miért tud szépen csendben ellenni dolgozgatva , mig a rejtett erőforrások meg csak rombolni képesek még a meglévőt is?
Tisztán le kénne fektettni, hogy ahhoz hogy kapja valamit tenni is kell érte.
#84379
Ez elég vadul hangzik... 😞

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#84378
Sógor mondta, hogy azóta még durvább a helyzet. Bevezették ugyanis a sariát. Kisebb ügyekben (szomszédviták, autótörés) a muzulmán bíróság is hozhat ítéletet a muszlim negyedekben. Akkor is, ha az egyik fél nem muzulmán!!! De tele van az ottani sajtó a kettős mércével. Repülőtéren a check-in-nél a muzulmán csaj kiszolgálhat a tradicionális fejfedőben, de a katolikus csajt kirúgták, amikor kereszt medált rakott a nyakláncára. Muzulmán negyedben a Tescsóban sincsen disznóhús (csak nálunk nyomatják a multikultit), illetve nincs olyan étterem, amiben disznóhúst szolgálnának fel, még a nem muszlimoknak se.
#84377
És hol vannak ilyenkor a brit skinheadek, meg focidrukkerek? Má ezekbe' sincs semmi önvédelmi ösztön....
mustangdc3
#84376
Nem óhajtok vitába bocsátkozni ezzel kapcsolatban
de ha neked ez itt a mennyország akkor éllj benne bár nem tudom mi tetszik benne annyira az Il2 -n kívül 😊

Si vis pacem, para bellum

L Viper
#84375
A durva, hogy nem is új a cikk. 2013. 01. 25-ös.
PhantomAss
#84374
pár röpke év és Budapesten is ez lesz...

GOOBY, pls

Willenbrock
#84373
Akkor már csak idő kérdése mikor kezdenek pl a Trafalgar téren kövezni?
Utoljára szerkesztette: Willenbrock, 2015.06.22. 00:33:39

#84372
Igaz. Sógorom Londonban él, náluk is vannak. Ők is muzulmán negyedben élnek (azt tudják megfizetni.)
#84371

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84370

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84369
Így kétlem hogy odakerülsz majd.
Én már ott vagyok. :-)
két ilyen kevély népet mint ez a 2 nem látott ez a világ. A japók sem semmik. Az egyik leglustább nép is egyben. Fehér alap, piros korong. Semmi kreativitás. :-)
Utoljára szerkesztette: lala42, 2015.06.22. 00:12:55

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84368
Így kétlem hogy odakerülsz majd.
Én már ott vagyok. :-)

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84367
Már én is lemondtam róla, de most nagyon örülök neki! <#eljen>

D9

mustangdc3
#84366
Az Ateisták nem csak Istenben nem hisznek de a mennyországban sem. Így kétlem hogy odakerülsz majd.
Egyébként nem csoda hogy felsőbbrendűnek tartják magukat ugyanaz az ősük mint a zsidóknak. De még két ilyen kevély népet mint ez a 2 nem látott ez a világ. Na de nem baj jön a bélyeg meg a 3. templom azt kész vége már nemsoká

Si vis pacem, para bellum

#84365
Vagy az annyok nem kezd el morogni<#eplus2>

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84364
"...Mivel ateista vagyok..."

Amíg nem találod magad egy zuhanó repülőgépen. 😊)

#84363
"Mert még nem törték el egy-két ember? állat kezét és nem dugták fel a seggükbe."

Amerikában meg itt-ott működne.
Nálunk olyan ajvékolás lenne a rasszistafasisztanácikok magyarokról (<#action>TASZ, AI, HRW, MSZP, SZDSZ, Liberálisok, DK, Együtt-PM, Brüsszel, Vatikán, Juncker, Cohn-Bendit, Soros Gyuri, Netanjahu... soroljam még?), hogy az egész várost tényleges életfogytiglanra varrnák be, 7 generációra előre...
És ezt most nem poénból írtam...<#shakehead>
Utoljára szerkesztette: Lacusch69, 2015.06.21. 10:50:56

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

PhantomAss
#84362
már a jelen...ha nem tesznek semmit az európai politikusok (márpedig nem úgy fest hogy tennének) akkor lesz még rosszabb is.

GOOBY, pls

#84361
Nagyon úgy fest. Azonban reménykedem,hogy nem. Ugyanis a muszlimok azt mondják,hogy ők a felsőbbrendüek. Na ezt mondják a zsidók, meg még 385491 más náció. A zyidóknál is csak egy goj, egy másodrendü ember vagy. De a történelem bebizonyitotta,hogy akik így gondolkodnak, azok elbuknak. Minden így gondolkodó népcsoport megfeküdt az idők során. Birodalmak tüntek el, népk szüntek meg. Csak attól félek,hogy amig nem tünnek el ezek a csoportok, népek, eszmék, még nagyon sok kárt és fájdalmat okoznak az emberiségnek. Visszatérve Debrecenre és más ilyen menekült szállós helyre, az utt lakók megérdemlik, hogy ez van. Mert még nem törték el egy-két ember? állat kezét és nem dugták fel a seggükbe.
Ez viszont jó! Mindenki a pokolra jut, amig van két vallás. Mivel ateista vagyok enyém a mennyek országa.<#taps>
Ez jó.

Ami képet alább linkeltem, ott meg kiképzőtábort létesítenék a katonáinknak. (éleslövészet)
Utoljára szerkesztette: lala42, 2015.06.21. 10:20:12

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84360
Ez lesz a jövő ?
#84359
Kávé mellé.
#84358
miért megy kétszer?

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84357

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84356

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84355

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84354

Basszus, mint a makákók :-)

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84353

Basszus, mint a makákók :-)

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84352
http://www.parameter.sk/rovat/belfold/2015/06/19/fico-szerint-magyarorszag-tiszteletet-erdemel-menekultugy-kezeleseert

Ha lehet hinni már a hírekben.
Utoljára szerkesztette: lala42, 2015.06.20. 11:23:26

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84351
Az igen...

Forrás? 😊

www.smart-bus.hu

#84350
Kettős mérce :

"...Ami meglepetés: a szlovák kormányfő kemény kiállása Orbán mellett. Robert Fico a Globsec biztonsági konferencia péntek délutáni panelbeszélgetésén azt mondta: „Magyarország tiszteletet érdemel azért, hogy megpróbálja saját erőből megoldani az illegális bevándorlás következtében a határain kialakult helyzetet. <…> Szeretném bizonyos értelemben kifejezni tiszteletemet Magyarország iránt. Arról ugyanis nem sok szó esik, hogy Magyarországra több bevándorló érkezett, mint Olaszországba vagy Görögországba. És nem voltak rendkívüli csúcstalálkozók, senki nem kért semmit. Most azonban, amikor a migránsok Görögországba vagy Olaszországba érkeznek, ráadásul kisebb számban, mint Magyarországra, ebből egyszerre világméretű probléma van...”
#84349
😊

#84348
<#eljen> <#vigyor>
#84347
Ez semmi!
A CloD-ban még Spitek is voltak a hangárban és a fiam úgy csinálta meg. A feleségemet is szidta a Spites :-)<#hehe> ( a fiam anyját LOL )

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#84346
Sziasztok!

Ez durva:

#84345
A probléma nem az európai menekültekkel van leginkább (albánok stb), hanem akik afrikából ,meg az arab részről jönnek.
Az afrikai népség sajnos olyan amilyen ,ha a fehér ember nem megy oda akkor ezek a mai napig kőkorszaki körülmények között élnek ,ami valszeg jó is lenne nekik,nem lenne nagy a népszaporulat ,oszt ellennének. Dolgozni nem akarnak ,sose voltak híresek erről,pont annyit csinálnak ami az életben maradásukhoz kellett. Az ,hogy pl az usa ban rászoktak a melóra csakis annak köszönhető,hogy volt a rabszolga tartás,és kénytelenek voltak. Félreértés ne legyen én nem bántom őket ,olyanok amilyenek ,de kíváncsi sem vagyok rájuk. Meg kell nézni délafrikát mi is lett abból az országból,amint a feketék kezdtek el intézkedni.
PhantomAss
#84344
Rendnek kellene lennie mindenhol, az Arab félszigeten és Afrikában is, és akkor lenne hely mindenkinek, nem kellene menekülni.
Ja tudom, ez csak egy álom, ez nem mostanában fog megvalósulni. Ott van az a hatalmas földrész, Afrika, és kb. 3/4 részén nyomor van az idióták miatt akik a saját hasznukat nézik. Pedig simán élhető hely lehetne...

GOOBY, pls

Willenbrock
#84343
Ami egész elképesztő,hogy mikor már kis híján ég a ház,még mindig nyomatják a "sokszínűség" és a "fogadjunk be mindenkit" baromságaikat bizonyos körök. Állítólag az ENSZ elkezdte kiplakátolni itthon a sikeressé vált bevándorlók képeit stb. Mások érzelgős videókat linkelgetnek arról,mi a véleménye a bevándorlónak a "magyarországi rasszizmusról" A rózsaszín álomködből nagyon fájdalmas lesz az ébredés azt hiszem. Azt azért nem értem, hogy mi van a nőkkel és a gyerekekkel? Az általam eddig látott bevándorlók gyakorlatilag mind férfiak, ritka a gyerek, még ritkább a nő. Ha veszélyből és háborúkból jönnek,akkor ezek hol vannak? Otthon hagyják őket a veszélyben?

L Viper
#84342
Sajnos ez egyre gyakoribb. Ilyenekről persze kussol a liberális média.
#84341
Azért egy csöppet bonyolultabb a helyzet, és erre bőven kevés a jól bevált összeesküvés szar. Ráadásul ez nagyon nem csak az országról szól. Ha kicsit az ember olvas\hallgat egy két mai-tényleg-nagy koponyát(pl. Nógrádi) a dolgokról, hát csak még jobban elgondolkodik mi lesz itt...úgy látszik már csak tényleg pár év.

#84340
https://www.facebook.com/AlexLamyh/videos/1590693521217034/?pnref=story
acidrain
#84339
Baszod, már majdnem itt vannak a kertben!
http://alfahir.hu/kialtsa_taxi_budapest_es_elobujnak_szegeden_a_bevandorlok
Utoljára szerkesztette: acidrain, 2015.06.17. 20:36:52

"Rácsapott, mint Kukori a műmenyétre."

#84338
Bonyolultabb lett? Inkább a fejére állt. Ez az egész valahogy annyira ellentmond a józan észnek, hogy valami "huncutság" lesz a dolog mögött. Csak nekünk sajna soha nem fogják elmondani a "miért"-eket. Meg azt sem, hogy kik kavarnak. Jó "magyar" szokás szerint majd mindenki néz ki a fejéből; majd valaki úgyis csinál valamit. Igen, azt hogy majd jól elszedik azt a maradék kis valaminket ami maradt, aztán mehetünk isten hírével nagy duzzogva, hogy milyen szerencsétlen ez a magyar sors.