IL-2 Sturmovik, CloD, BoS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Sokan marhára el vannak tévedve, mert itt lobog eggyel arrébb a délibáb(Nyugat-Európa). Pedig ha magasból nézzük, a legtöbb embertársunkhoz képest a képzeletbeli piramis inkább teteje felé, mint a közepén állunk<#wink>#wink>. Csak még van feljebb is és sajnos látjuk<#alien>#alien> na ez a baj...az ember ilyen.
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
Utoljára szerkesztette: lala42, 2015.06.22. 21:46:30
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
Közben gondolkodtam mit is védek ennyire, mikor egy csomó dolgot utálok a mai modern "európai" gondolkodásban. Arra jutottam, hogy azt a képességet amivel nagyapáink egy porrá rombolt európát felépítettek pár év alatt (45 után), és azt a fajta erkölcsiséget amit még-ha jól figyelek-léptem nyomon megtalálok (főleg vidéken) rokonoknál. Na azt a képességet és világfelfogást. És túl minden (ál)humánumon. Azt mondom a fiamnak, hogy tartsa tiszteletben a hajléktalant is mint embert és ne merjen tiszteletlenül viselkedni vele-amíg normális ember módjára viselkedik. De!! Soha nem maradjon egyedül ilyen személlyel és nagyon nyissa ki a szemét, mert páran közülük, már rég nem emberi lényként gondolnak magukra-és bármire, szó szerint bármire képesek-persze nem így mondtam neki amíg kicsi volt, de értette mire gondolok. Csak ugye nem tudni melyik melyik, mert nincs ráírva. Na így van ez a bevándorlókkal is. Sokan vannak, és egy részük bármire képes lenne. És én nem vagyok Jézus, hogy mindenkit elfogadjak olyannak amilyen és , hogy azért tombol, meg gyilkol mert így szocializálodott...leszarom!!! Főleg, hogy akár a gyerekeim, unokáim élete is lehet a tét. Mert 50 éven belül az a tét.
Egyébként elég összetett a probléma. Nem állíthatom, hogy erről a nagy nyugat nem tehető felelőssé, csak az elszenvedői nem is a közvetlenül az okozók lesznek, hanem "MI" a többség aki élni akarja egyszerű életét.
Én pl: szívesen lemondok az Afrikában termelt szójáról, aminek nagy részét Európában adják el. Beteg ez a világ komolyan.
Ott éheznek, de nagy termőföldeken ipari növényeket meg szóját termelnek NEKÜNK...aztán azt esszük hús helyett, vagy mellé keverve, kicsit "gazdaságosabbá" téve. Csak nézzétek meg pár élelmiszer és "élelmiszer" származási helyét a bevásárló központokban.
Meg ezt az erőszakosságot sem értem. Ez is bizonyítja, hogy a bevándorlók jó része nem azért jött Európába, hogy végre MÁSKÉPPEN éljen. Vagy egyszerűen ennyire birkák, hogy utánuk jönnek a radikálisok és ismét a befolyásukat kiterjesztik rájuk.
Most már lassan az "őslakosok" lesznek kisebbségben EU-ban mindenhol (nyugaton), vajon ők majd ugyanilyen vehemensen védhetik most már kisebbségi jogaikat?
Miért nem lehet olyan törvényt hozni, hogy a kinek nem tetszik a helyzet ami van nem kötelező ott maradni ,dolgozni.
Mindamellyett meg sem próbál legalább tenni az érdekében, hogy ezeket a kivánalmakat megérdemelje.
Érdekes modon a kinai és sváb kisebbség miért tud szépen csendben ellenni dolgozgatva , mig a rejtett erőforrások meg csak rombolni képesek még a meglévőt is?
Tisztán le kénne fektettni, hogy ahhoz hogy kapja valamit tenni is kell érte.
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
de ha neked ez itt a mennyország akkor éllj benne bár nem tudom mi tetszik benne annyira az Il2 -n kívül 😊
Si vis pacem, para bellum
Utoljára szerkesztette: Willenbrock, 2015.06.22. 00:33:39
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
Én már ott vagyok. :-)
két ilyen kevély népet mint ez a 2 nem látott ez a világ. A japók sem semmik. Az egyik leglustább nép is egyben. Fehér alap, piros korong. Semmi kreativitás. :-)
Utoljára szerkesztette: lala42, 2015.06.22. 00:12:55
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
Én már ott vagyok. :-)
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
D9
Egyébként nem csoda hogy felsőbbrendűnek tartják magukat ugyanaz az ősük mint a zsidóknak. De még két ilyen kevély népet mint ez a 2 nem látott ez a világ. Na de nem baj jön a bélyeg meg a 3. templom azt kész vége már nemsoká
Si vis pacem, para bellum
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
Amíg nem találod magad egy zuhanó repülőgépen. 😊)
Amerikában meg itt-ott működne.
Nálunk olyan ajvékolás lenne a rasszistafasisztanácikok magyarokról (<#action>#action>TASZ, AI, HRW, MSZP, SZDSZ, Liberálisok, DK, Együtt-PM, Brüsszel, Vatikán, Juncker, Cohn-Bendit, Soros Gyuri, Netanjahu... soroljam még?), hogy az egész várost tényleges életfogytiglanra varrnák be, 7 generációra előre...
És ezt most nem poénból írtam...<#shakehead>#shakehead>
Utoljára szerkesztette: Lacusch69, 2015.06.21. 10:50:56
\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról
GOOBY, pls
Ez viszont jó! Mindenki a pokolra jut, amig van két vallás. Mivel ateista vagyok enyém a mennyek országa.<#taps>#taps>
Ez jó.
Ami képet alább linkeltem, ott meg kiképzőtábort létesítenék a katonáinknak. (éleslövészet)
Utoljára szerkesztette: lala42, 2015.06.21. 10:20:12
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
Basszus, mint a makákók :-)
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
Basszus, mint a makákók :-)
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
Ha lehet hinni már a hírekben.
Utoljára szerkesztette: lala42, 2015.06.20. 11:23:26
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
Forrás? 😊
www.smart-bus.hu
"...Ami meglepetés: a szlovák kormányfő kemény kiállása Orbán mellett. Robert Fico a Globsec biztonsági konferencia péntek délutáni panelbeszélgetésén azt mondta: „Magyarország tiszteletet érdemel azért, hogy megpróbálja saját erőből megoldani az illegális bevándorlás következtében a határain kialakult helyzetet. <…>…> Szeretném bizonyos értelemben kifejezni tiszteletemet Magyarország iránt. Arról ugyanis nem sok szó esik, hogy Magyarországra több bevándorló érkezett, mint Olaszországba vagy Görögországba. És nem voltak rendkívüli csúcstalálkozók, senki nem kért semmit. Most azonban, amikor a migránsok Görögországba vagy Olaszországba érkeznek, ráadásul kisebb számban, mint Magyarországra, ebből egyszerre világméretű probléma van...”
A CloD-ban még Spitek is voltak a hangárban és a fiam úgy csinálta meg. A feleségemet is szidta a Spites :-)<#hehe>#hehe> ( a fiam anyját LOL )
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
Ez durva:
Az afrikai népség sajnos olyan amilyen ,ha a fehér ember nem megy oda akkor ezek a mai napig kőkorszaki körülmények között élnek ,ami valszeg jó is lenne nekik,nem lenne nagy a népszaporulat ,oszt ellennének. Dolgozni nem akarnak ,sose voltak híresek erről,pont annyit csinálnak ami az életben maradásukhoz kellett. Az ,hogy pl az usa ban rászoktak a melóra csakis annak köszönhető,hogy volt a rabszolga tartás,és kénytelenek voltak. Félreértés ne legyen én nem bántom őket ,olyanok amilyenek ,de kíváncsi sem vagyok rájuk. Meg kell nézni délafrikát mi is lett abból az országból,amint a feketék kezdtek el intézkedni.
Ja tudom, ez csak egy álom, ez nem mostanában fog megvalósulni. Ott van az a hatalmas földrész, Afrika, és kb. 3/4 részén nyomor van az idióták miatt akik a saját hasznukat nézik. Pedig simán élhető hely lehetne...
GOOBY, pls
http://alfahir.hu/kialtsa_taxi_budapest_es_elobujnak_szegeden_a_bevandorlok
Utoljára szerkesztette: acidrain, 2015.06.17. 20:36:52
"Rácsapott, mint Kukori a műmenyétre."