IL-2 Sturmovik, CloD, BoS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
If you ask me, you do what you want... :) Intel Xeon E5-2678 v3, 12-Core, 3300 MHz (33 x 100) | 32 Gb RAM | Geforce 1660Ti 6Gb
\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"
www.smart-bus.hu
Hihetetlen amit a felelősségről és az emberi természetről mesél a történet.
Én mondjuk személy szerint Fekete István könyvein kívűl minden kötelező olvasmányt lecserélnék, az a sok vontatott szar semmi másra sem jó, csak hogy megutáltassa az olvasást minden gyerekkel<#nezze>#nezze>
Mondjuk én is megkérdeztem az irodalom tanárom 6.ban mikor elvette tőllem a Boigáncs című Fekete István regényt amit a pad alatt olvastam,hogy hát neki tulajdonképpen örülnie kellene,hogy olvasok hiszen ez az irodalomoktatás lényege nem?
Ő azt mondta, hogy olvassam inkább a Légy jó mindhalálig című depressziv förmedvényt... Mire én közöltem ,hogy az szar, és adja vissza a könyvemet. Minden év végén 3 táska könyvet adtak vissza a tanáraim amiket év közben elvettek.
Mondjuk aztán volt egy fizika tanárom később aki az elvett könyvemet óra végén visszaadta, hogy ez olyan jó, hogy nem veszi el de ha befejeztem adjam kölcsön 😄
A Béna.
If you ask me, you do what you want... :) Intel Xeon E5-2678 v3, 12-Core, 3300 MHz (33 x 100) | 32 Gb RAM | Geforce 1660Ti 6Gb
www.pumaszallas.hu
MErt hiába van világhirű operatörünk és olyan visuál effekt csapatunk és egyéni látványtervezőink a világba, még is mikor hazai filmet forgatnak az nagyon gyengére sikerül. PErsze nem az ő hibájukból, de ha gyenge a forgatókönyv a szövegek és a szinészi játék akkor akármilyen jó operatőr is valaki nem lesz olyan minőség mint a kinti verzió.
Igy lehet itt is az lesz, hogy bár a könyv maga tökéletes szórakozást nyujt, a játék adaptácoiiója meg köszönő viszonyba se lesz vele, mivel gondolom nem egy az egybe lesz megcsinálva a könyv történése.
\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"
If you ask me, you do what you want... :) Intel Xeon E5-2678 v3, 12-Core, 3300 MHz (33 x 100) | 32 Gb RAM | Geforce 1660Ti 6Gb
Zsoldostól nekem a Viking visszatér, Távoli tűz, Az utolsó kísértés sorozat a kedvencem. Nemerétől pedig Az utolsó bolygó című regény, bár hozzá teszem, hogy Daniel Defoe Robinson Crusoe-ja szintén ott van a nagy kedvencek között... 😄
If you ask me, you do what you want... :) Intel Xeon E5-2678 v3, 12-Core, 3300 MHz (33 x 100) | 32 Gb RAM | Geforce 1660Ti 6Gb
De jók voltak bakker. Zsoldostól A feladat-ot minden évben legalább egyszer megnézem.
\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"
Ennek a teaser videonak kb annyi a lényege, hogy "itt vagyunk, készül". Sem grafikára sem a játékmenetre nem lehet ebből következtetni még, de amit láttál animációt, az a Digic Pictures-nél készült, a szinkront ismert szinkronszinészek adják (egyik srác volt Harry Potter szinkronhangja, a csaj a Twilightben szinkronizálta a főszereplőt), a környezet meg majd sokkal jobban fog kinézni, ha a modellek, propok rendesen le lesz gyártva.
Ha szereted a sci-fi -t, akkor tetszeni fog.
www.pumaszallas.hu
www.smart-bus.hu
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
Interjú a készítőkkel: LINK
Nemere könyve alapján, magyar sci-fi írók bonyolítják a szálat, magyar szinkron színészek, magyar készítők! 😊
Aki bírja a stílust, annak ajánlom a figyelmébe! 😉
www.smart-bus.hu
Ha valakinek jó áron kell 128GB-s SSD: LINK
Nektek 10K!
Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.11.17. 20:31:57
www.smart-bus.hu
www.pumaszallas.hu
\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"
"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"
\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"
\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"
\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"
GOOBY, pls
\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"
\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"
\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"
4.12.2 re tettem fel hsfx 7.0.3 at. miután más forrásból updateltem a hsfxet, azután működött.
4.13 nál nem próbálkoztam még
Si vis pacem, para bellum