500
Különös startégia ...
  • Hmuda
    #185
    itt millió név, csak a tiéd nem.
  • skorpio7
    #184
    Setting --> WinMX Peer Network --> Europe
  • skorpio7
    #183
    Mostmár megkereslek én !
  • skorpio7
    #182
    Milyen néven vagy fent ???
  • skorpio7
    #181
    Vagy még egyszerűbb ... Timo Maas -tól a To get down nevű számot .Csak arról akarok meggyőződni , hogy megy-e egyáltalán a letöltés .
  • Hmuda
    #180
    Itt se jelez. Mindenkit, csak téged nem.
  • skorpio7
    #179
    OK ... akkor próbaképpen , keress rá MANDY MOORE klipjeire és itt próbáld rólam letölteni a CANDY( LIVE AT NBC GIGA ).MPG file-t .Kétlem , hogy offline lennék .
  • Hmuda
    #178
    márpedig pont azt másoltam be névnek amit leírtál és ez azt írja, hogy offline.
  • skorpio7
    #177
    Az kizárt ...
  • Hmuda
    #176
    Ja, látom offline vagy. : (
  • Hmuda
    #175
    Nem találja. Pedig europain vagyok, rar-t is keres és a pontos nevet írtam be.
  • skorpio7
    #174
    Hmuda !
    Megvan !
    Nos ... csináltam egy 164 MB-os file-t hmudaee.rar néven .
    Ha fent van a WINMX-ed , akkor csak annyi a teendőd ( gondolom , hogy európai szerverre van állítva ) , hogy beírd a keresőbe a fenti file nevet .A SHARED FILES abalakon belül pedig ( nemtudom , hogy van-e lényege , bár szerintem csak így találod meg az "én" file-omat ) , a SHARED FILE TYPES -ban az Other file extension to share: írd be a rar kiterjesztést is .Így biztos le tudod tölteni rólam a file-t .
    Skorpio7816 néven vagyok bent a WINMX rendszerében ... szóval tölthetsz nyugodtan .
  • Executor
    #173
    nna.. megoldódott a baj. Letöltöttem haverról a CDjét. :)
    hogy kell full CD-t ISOba tenni?
    Bár crackes a cucc... :(

    Hol találok 1.04es cracket angolhoz? Mert cask németet talál a gamecopyworld.
  • skorpio7
    #172
    Ok !
    Addig töltök ... 2 file már lent van . :)
  • Hmuda
    #171
    Köszike! Addig csiszolom magam GTA3-ban. : )))
  • skorpio7
    #170
    OK!
    Akkor most elkezdem szedni és éjfél előtt még ideszólok , hogy hol is tartok .
    Utánna meg egy kis okítás WINMX ügyben . :)
  • Hmuda
    #169
    Amúgy szerintem hajnali 2-ig tuti fent leszek. Te döntesz. : )))
  • Hmuda
    #168
    Bocsi, kicsit rpg.hu-ztam. : )))

    Szóval, a Music is jöhet ha nem gond. A WINMX-es megoldás okés, csak majd magyarázd el, hogy kell, mert én még nem tanulmányoztam behatóbban.
  • MuERTe
    #167
    goto icq
  • skorpio7
    #166
    Mondjuk először le is kell töltenem a game-t .
    Holnap is dolgozok nappal , szóval esetleg holnap este jöhet össze a buli , hacsak nem éjszakázol ma este , mert akkor már most hozzákezdek leszedni .Mondjuk amilyen lassú ilyenkor a chello , éjfél is lenne , mire lejön az anyag .
    Kell a music addon is ?
  • skorpio7
    #165
    Esetleg tudsz helyet , ahova feltölthetem ?
    ( Az uw-re nem akarok beregisztrálni .Gondolom , hogy azt ajánlanád mint helyet feltöltésre .Volt ugyan az extrán regisztrációm , de mivel jó ideig nem használtam , így törölték ... legalább is gondolom , mert már jó ideje nem érem el . )
  • skorpio7
    #164
    Szerintem nem tudsz olyat mondani ( game és film ), ami nekem kellene ... de ha megvan esetleg már a Maffia , DOOM 3 vagy IGI2 és esetleg a Mátrix 2-3 , Gyűrűk ura többi része , akkor azt szívesen letölteném.
  • skorpio7
    #163
    Figyi !
    Írtam már I.C.ram-nak is , amikor a RED FACTION rip-et kérte tőlem , hogy szívesebben osztanám meg vele inkább egy file-cserélőn , mint felrakni valahová , ahol bármikor törölhetik .Mint tudod ez azt jelenti , hogy 12-14 kB upload-ot jelent nekem ( neked meg ennyit le ) ... szóval ha nem gond , akkor meglehetne úgy is oldani , ha esetleg a winmx-en keresztűl leszednéd tőlem ???
  • Hmuda
    #162
    Persze! Majd te is kérhetsz bármit. : )))))))
  • skorpio7
    #161
    Megnéztem , még mindíg fent van a rip és a music addon is .
    Mostmár könnyen vagyok a segítséggel hogy chello-m van .
    Akkor kell ?
  • Hmuda
    #160
    Kábel net, szóval nincs gond. : )))
  • skorpio7
    #159
    Mondjuk először le kell szednem a "helyről" és azután szívesen megosztom veled , ha érdekel .
    Amúgy milyen neted van , hogy 80(kB - gondolom )-nal szedsz ?!?
  • Hmuda
    #158
    Hu, mikor is? kb 5 hónapja? : )))

    Amúgy ha a RIP-et fel tudod rakni valahova, akkor NAGYON boldog leszek. : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • skorpio7
    #157
    Hmuda !
    Én rippet tudok neked adni , de ISO-t ha a "fene fenét eszik" , akkor sem .
    De neked megvolt a rip ... vagy letörölted ?
  • Hmuda
    #156
    Gondolom te se tudsz letöltési helyet. : (((
  • Hmuda
    #155
    Hm. Jó tudni. : )))

    Bezzeg mikor én nagyban atomot dobáltam az ellenfélre régen, egyet se láttam. : )))
  • Unknow
    #154
    Nem kiegészítő béta mert a rozmár mindig ott van a havas pályán:)Haverral nyomjuk még most is és tele van rozmárral az a szar:)))
  • Hmuda
    #153
    ilyen nincs. Nem tudja peccselni magát, mert nincs meg egy régi fájl! ááááá
  • Hmuda
    #152
    Most peccseli magát (hátha megjavul).
  • Hmuda
    #151
    Nem akarom elhinni, hogy sehol a neten nincs fent egy ISO vagy RIP. : (((
  • Hmuda
    #150
    Amúgy nekem nem kérdőjelek jönnek be, hanem ____________________-k.
  • Hmuda
    #149
    Szerintem ez a kiegészítő bétája lehet, mert én még nem találkoztam rozmárokkal havas pályán (ráadásul gyanusan nagy felbontású a rozmár textúrája).
  • Hmuda
    #148
    Nekem most 80-al szedi. : DDD

    Amúgy nagyon köszi! : )))
  • Hmuda
    #147
    Ez demo, RIP, vagy ISO?
  • Executor
    #146
    Megírtam emilbe.. mit cicózzunk fórummal...