189
Ki az a Colin ?...
  • Lacc
    #103
    Nemtom, nekem GeForce 3-al P4 1.4 Ghz-vel egész szépen fut
  • Herr General
    #102
    Ej, mit lehet csinálni a szaggatás ellen -jobb gép vásárlása nélkül?
  • Nyiri
    #101
    hm... nem vagy kitarto :D
  • Lacc
    #100
    Szerintem aki azt mondja hogy szar a fizika, az nem tud vele normálisan játszani. Mert ezek a verdák tényleg ilyen instabilak voltak, és ilyen könnyő volt őket kormányozni és kicsúsztatni! Ha kicsit gyakorolsz, bele lehet jönni, és szerintem EZ a szimulátor.
    Amúgy nem tud valaki ehhez cheat-et? Mert ki szeretném próbálni az összes pályát és kocsit.
  • Lazarus
    #98
    Túl instabilak a verdák! :(
    Tönkretettem a kocsin az összes cuccost (20szor neki mentem 100al a fának) és jobban lehet irányítani mint új korába! Próbájjátok ki.. nem csúszik ki kanyarokban :D
  • Herr General
    #94
    Jó a gama, de...

    sajnos szaggat és nem értem miért:
    először mindent a legjobbra raktam elindult de akadozott. Most levettem mindent a minimumra és mig még mindig szaggat:( A legrosszabb benne, hogy mindig kanyar előtt és ugy nehéz bekanyarodni... Gondolom másnál ez nincs így.
    PII 600 128MB 32MB vid
    A másik gondom, hogy Fiat 500-ast szeretnék és nem a Forddal akarok nyomulni, hogy a végén amikor meguntam az egészet kezdjem előről. Ha valaki tud csalást kérem szépen írja le ide.
    Kösz
  • skorpio7
    #93
    Csak közlöm veled , hogy megy , onnan jövök és nincs frissítés .De minek is lenne , amikor nagyon nem is jött ki értelmes játék .
  • CSOCSO
    #89
    azaz legyél NIMDA virusos de megvana trophy:))))))))vigyázat csak virusirtoval menjetek!!
  • Cobra11
    #88
    ISO itt: http://warezcenter.warez.hu
  • shr3D
    #87
    nekem meg isoba... de rip is jo ha nincs mas
  • shr3D
    #85
    nincs meg valakinek a 12-es file nem akar lejonni vlmiert ...
  • Nyiri
    #84
    a warezcenter szar lett sajna
    max 2-3 a letoltes
  • shr3D
    #83
    ha valaki leszedte rakja mar fel valahova mert nekem rohadt lassan akar lejonni...
  • Preacher
    #82
    Rally_Trophy-FLT

    Letölthető a warezcenterről.

    (sorry a reklámért)
  • Toya
    #81
    02:25.91

    A legújabb információk szerint November 9-én már kapható lesz a program

  • Toya
    #79
    Van egy ranglista a világon.
    Ezzel az idővel benn vagyok a legjobb 50-ben

    Itt a cím
  • Bill
    #77
    Gratula!!:-))
    Én már rég jáccottam vele, de amint lesz időm, rávetem magam!!
    És felveszem a kesztyűt!
    A többiek is nevezhetnek!:-))
    Bye!
  • Toya
    #76
    02:26.38

    Sokat szenvedtem vele, de csak összejött
  • CSOCSO
    #75
    mindegy kormánnyal egész pofás csak idegesít hogyha elengedem a gézt kanyar közben akkor nem kanyarodik az autó!!!
  • CSOCSO
    #72
    a kocsu sulya miatt:) igaz arról a 800 kilóról beszélgetünk:) ez nem a fizikáhz tartozik hogy elmegy az auto másik irányba!! az nem értelem szerű!! nem néha egy egy kanyar után amikor akor seb el megyek!! hanem ha megyek 20 al elkanyardook és visszajön a kocsi akkor nem fordul el de visszajön arról nem is beszélve hogyha nem noymom a gázt nem kanyarodik az auto egy idő után.. ez sem élethű.. max akkor ha fékezésnél lenne ez!! ennyit rólatok!
  • CSOCSO
    #71
    nah liprobáltam kormánnyal... mostmár az a magátol fordulos dolog korrigálodott!!! és igy 3 perc:05 let az időm második nekifutással ugy hogy nemtudom merre van a pálya 3 szor csusztam ki mert még furcsa kormánnyal és nemtom mekkorát fordítsak a kormányon hogy jol kanyarodjak.. egy kicsit még furcsa azt kell modnanom hogy pofás darab igy már kezd tetszeni!! de!!! nemtom mé kel az hogy minden gamezban felborulj a legkiseb bokortol és nemtom mért jo az hogy ha elengedem a gázt az autó nem kananyarodik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ez nem élethű!! akinek van kormányuk irják le hova van álítva nekik a dead zone a sensitivity meg a másik!! köszik!! hja és az xtreme inkább billel!!
  • CSOCSO
    #68
    nah kirpobálom majd kormánnyal de ha ugy is elmegy az auto én szétverem a programozokat titeket meg majd elhivlak elbeszélünk a Kiss el hogy hogy is müxik a rally auto..
  • CSOCSO
    #67
    igazad van csak küldd el a cd nekem:)) amugy meg nemtom én ha végignézek akárhány rally -t a tv ben azok olyan gyönyörűeket ugratnak hogy jujj... amugy meg már mondtam carmageddonos feelingje van:) szoval nekem tetszik asok borulás stb stb... én nem vezettem rally autot de tudom hogyha kanyarodok az auto nem megy ela másik irányba és tudom ha kanyarodok akor az euto beveszi a kanyart akkor is ha nem nyomok gázt nah ez a két dolog pl a trophyban nem igy van.. elhuz az auto ellenkező irányba miután a kanyarbol kijövök anélkül hogy ellenkormányoznék..power slideolok és miután a kanyar végén vagyok elmegy az auto a másik irányba:) ez az igazi szimulátor tényleg!! a másik mikro elengettem a gázt és nem kanyarodott az auto.. azaz kanyarodott egy ideig majd egyenesen ment miközben és balra nyomtam az irányt:) és egyenesen ment az auto.. nem azért d igennagy lámerek vagytok ha ilyen dolgokat nem vesztek észre!! amugy grafikailag a trophy jobban bejön!!
  • Breki33
    #64
    szerintem jo az XTreme es a RAlly TRophy is
    nem lehet igazabol osszehasonlitani.
    Egyik arcade a masik inkabb szimulator.

    A Rally TRophy elso ranezesre billentyuzettel tenyleg elegge nehezen iranyithatonak tunik.

    Da kis gyakorlassal es joy vagy kormany alkalmazasaval jelentosen javul az iranyitas.
    EZ A GAME NEM BILLENYTUZETRE VAN!!!

    Jo mondjuk en amator vagyok a 3 perc koruli idommel.

    Tenyleg a teljes mikorra varhato?
  • Bill
    #63
    Ahoy!
    Na megjött a Rally Champ. Xtreme!
    Hát mit is mondjak....
    Szoval 1 biztos!
    A programozok eljártak rajzorákra!
    -mert a grafika télleg nagyon szép (bár szvsz a cmr2 után már minden ilyen lesz majd)
    Valszeg eljártak Zene/ének orákra is!
    -mert valoban nagyon jok a hangeffektek, és a motorhang is az "elmegy" kategoriába van!
    Valoszinű, hogy számtech orákon is voltak a fiuk!
    -mert haverom alapabb gépén is szépen futa game (nálam pefect)
    DE EGY BIZTOS!!!
    A fiuk nem jártak fizika órára!!!
    Amit nagyin sajnálok, mert ebből lehetett volna 1 jo AUTOSZIMULÁTORT kihozni!!
    De igy....
    Sajnos nemtom mi a programozok "Házifizikája", mert én a valos fizika szerint szeretnék vele menni, de vhogy sohasem ugy viselkedik az auto!
    Szoval CSOCSO-nak nem adok igazat!
    Jelenleg a RallyTrophy az IGAZIbb autóSZIMULÁTOR!
    Én vezettem Rallyautot (sőt!), és az vhogy nagyon közel álla a valosághoz!
    De az Xtreme-nek ne haragudj, de semmi köze nincs a szimuláciohoz!!!
    És ezt akárki meg fogja neked mondani, aki már ült autoban, (esetleg versenyautoban) az nem hinném, hogy szimultáornak meri beállitani ezt a ghámát!!!
    Jo-jo, de nem az IGAZI!
    1 biztos, én azért Uninstalláltam....
    1 Nap alatt kijáccottam magam!
    És baromira felhuzott, mert hazudik....
    Ennyi!
    Bocsi az OFF-ért!

    Üdv mindenkinek!
  • Anee
    #62
    Én is sajnálom hogy egy valósághűbb játékkal nem tudsz játszani.
    Annak az a baja hogy teljesen más az irányitása s nem szoktam át
    Neked is ez lenne a bajod de te ehellyet rávágod hogy szar
    már nemazért ha megnézdnéz még 5* rájönnél hogy ari ha 10szer hogy állat s 20szor hogy isten
    CSAK AZ XTRAME AZ ARCADE
  • Dreet
    #61
    Én az előző életemben vezettem egy mustangot. De nekem fekszik ez a game.
  • CSOCSO
    #60
    azé mert anne nem bir a pályán maradni azt sajnálom én eben is simán a pályán maradok ahogy az összes pályán is... csak a trophy a szar!! azé játszottam vele csak 3 szor mert játszhatatlan szar!
  • Anee
    #59
    bazdmeg hülyének születtél
    genetikailag sérült vagy ha ilyeneket fogalmazol
    meg ugye neked az a jó hogy borulsz mint a szar?úttartást ismersz?
    bazz ha ennyire csonthülye vagy azért még talán esetleg beállíthatnád a sensitivyt és a dead zoneal is játszhadozhatnál
    egyszerüen...........haggyuk
  • Toya
    #58
    Hogy mondhatsz véleményt úgy, hogy egy programot 3x próbálsz ki ?
    Vagy mi alapján adsz olyan emberek véleményére, akik még tőled is kevesebbszer vezették a programot ?

    Érdekes nekem semmi hasonló gondom nem akadt az irányítással (igaz minden felesleges csúszkálást mellőzök), sőt azt kell mondanom, hogy nekem egyre jobban tetszik.

    Igaz Én elég sokat játszok vele, mivel igazi csoda lenne ha sikerülne már 2:30 alatti időt mennem (jelenleg 2:31.70 körül járok), így az autó már úgy viselkedik ahogy megszoktam.
  • CSOCSO
    #57
    én életeben 3 szor gameztam a trophyval és nem nekem nem taláták ki avgy ilyesmi ezzel senki nem tud menni 3 embert ültettem le a gépemhez midnegyik igen jol tud menni az autos gamezokkal ebből 1nek van kormánya és tizen valahány éve vezet vezetett már dodge vipert is meg mást is ugyhogy nem kis vezetési tudással rendelkezik és ez a gamez nem élethű vagy csak nálam viselkedik abnromálisan a trophy?? miért nem értitek meg??? jo..szoval nálatok is csinálja azt hogy beveszem a kanyart majd ellen kormányzok de amerre kormányzok ( ellen kormányzok) arrra az autüó magától is elmenne igy ellenkormányozva tul kanyarodok majd visszahuzom az autot egyenesbe de ilyenkor megint elmegy az auto ugyhogy minden egyes kanyarnál bukta van!! szal nálatok is igy viselkedik ? mert ha igen és ez nektek élethű akkor...hihihih szal?
  • Toya
    #56
    Ennek mi értelme van Csocso ?
    Senki nem szidott téged, erre Te elkezdesz itt másokat szidni.

    Tény, hogy aki 4 perc körüli időeredményt ér el a Rally Trophyban az vagy 3 percig játszott a programmal vagy pedig nem tud vezetni.
  • CSOCSO
    #55
    te buzee coliban tocában nef ben lehet hogy levernélek szar az irányitás ez nenm rally bazzeg!! ennél az ösrégi stunts is job ha neked ez rally akkor gratulálok!
  • Anee
    #54
    inkább azt mond hogy nem neked találták ki a szimulátorokat
  • CSOCSO
    #53
    én modnanám hogy 4 perc kb.. mert egyszerűen irányithatatlan.. kanyarodom beveszem a kanyart ajd elmegy a kocsi az ellenkező irányba!! szivesen levideoznám vagy vmi de nemtom hogy.. nincs dig kártyám..
  • Bill
    #52
    2:28:10 MS Sidewinder Ffb:-)
  • Breki33
    #51
    nyeremenyautok?
    billentyuzeten hova allitjatok az erzekenyseget es a tobbit?

    en elovettem a T alaku joy-om..
  • Anee
    #50
    az én időm 2:35 billentyűvel
  • Scooter
    #49
    Egyet mondok, remélem isteni játék lesz!
    Sokat várok tole. Csalódást semmiképp sem :)
  • CSOCSO
    #47
    sziasztok most töltöm én is csináltam autos gamezt és fontoljátok meg az ottani tanácsaimat!! én meg végre megfogom szörös seggemet és megcsináltatom a kormányomat!!!
    csá