189
Ki az a Colin ?...
  • Bill
    #46
    Nézegettem én is az Official Forumot, és télleg nme semi idők!:-)
    A 2:28 azt még meg lehet csinálni még a 29:98-bna is hagytam rendesen, az elképzelhető, de a 25 huha ahhoz már dolgozni kel, és vhogy nekem sincs annyi türelmem!:-)
    Pedig tettem ajánlatot a srácnak az autokiállitáson a beta-ra, már nagyon várom a Full-t!
    Nem adta el, aszonta, hogy beperelnék őket...
    Pedig mondtam, hogy én nem mondanám senkinek, ha lehuzna 1 példányt..:)
    De nemtette!:((
    Már kinőttem a DEMO-t várom az aszfaltos pályákat!:))
    Téleg vki tudja, hogy alapbol elérhető lesz az összes auto?
    Utállom a nyereményautokat...
    Persze ugyis az alapoktol kezdeném talán épp a MINI-vel!:-)

    Na üdv mindenkinek!
  • ember
    #44
    nekem is ez volt, töltsd le megint, amíg jó nem lesz.

    a hivatalos oldal a http://ds1.jowood.at/rallydemo.exe
  • Cikó
    #43
    Sziasztok!
    A kérdésem a következő lenne: Ti honnan töltöttétek le a demót? Ugyanis én a www.hardwired.hu címről szedtem le, de installálásnál hibát jelez.
  • Bill
    #42
    Redriot!
    Te mivel nyomod?
    Hja és télleg rulla a Mini!:-)
  • Bill
    #41
    Hehh!
    2:29:98:-))))
    De még van benne mindig!
    Én a 2:01-et nme akarom elhinni, szerintem az csalás!!!
  • Bill
    #36
    Greg5: Record Time: 2:33:58 (de még mindig van benne szerintem pár másodperc!)

    RallyTrophy>Forumán olvastam,hogy vkinek 2:01, de ez számomra eddig elképzelhetetlen!!!

    HELP: Sidewinder-esek figyelem!!!
    Lehet gondok adodnak nálatok is, már 1 haver visszajelzett, hogy nem megy neki sem a kormánnyal!
    Megoldás: Ketté kell választanmi a gáz- és fékpedáll tengelyét! (persze szoftveresen:))

    Sidewinder Profile Editor>Pedal>separate>save
    És utánna müxik, nem kell az optionban sem boklászni!:-)
    2 nap után vettem észre, hogy nincs fékem!:)
    Mondjuk nem mintha hiányzott volna, de néha jol jön...
    De ha különválasztjátok akkor müxeni fog!
    NA további jo nyomulást mindenkinek!
    Hja képek>>>> http://www.jowood.com
    http://www.rallytrophy.com

    Itt talál az érdeklődő!
    Hogy mást ne emlitsek...
    Bye!
  • Bill
    #33
    uff

    Elirtam az időeredményem!

    Tehát helyesen: 2:41
  • Bill
    #32
    Sziasztok!

    Na végre lejött a DEMO!:-)

    1, Az Autókiállitáson a "Versenyautó Kiállitás" c. Pavilonban lehet kiprobállni az emeleten! (nemtom melyik pavilon az, ugyis megtalaljatok!:-)
    ha jol tudja az kicsakó, akkor Athlon 1400, és GeForce II. a config! (Többet nem tudott!)
    Hja, és Vmi Logitech szutyok a controller...
    (elég suxx az hétszentség...)
    4 gép van asszem 2-n a DEMO, 2-n pedig a beta fut! (már sajnálom, hogy a beta-t nem proballtam ki, de a DEMO-ban rekordot állitottam fel!:-)

    2, Nekem nagyon bejön a Gháma, rég jáccottam ilyen jot...:-)
    Elsőre 3:01 volt az időm!
    Kicsit nyoszogtatva most 1:41-nél járok, de ugy érzem hagytam még benne min. 3mp-t!

    Aki nme látta töltse le!!!
    Aki letöltötte, az pedig élvezze ezt a GYÖNYGSZEMET!

    Apropó!
    1 bug már kiütközött!:-(
    Ha ugy inditom el, hogy egyből versenyre megyek, akkor behuzott kézifékkel akar elindulni...:-(
    De persze nem megy...
    MEGOLDÁS:Az option menübe "szétnézek" a contr. beall. menüben, nem kell elpiszkállni, csak nézz be!
    Hja, ez MS Sidewinder FFb-re vonatkozott, de lehet egyedi hiba, és a re-install segitene!
    De mind1!
  • Alexease
    #24
    Ez is komoly rally lehet, hogy 3 perc alatt van egy szakasz...
    Amugy, sajnos, meg nem lattam, letoltottem, de fake lett. 1k-val megegyszer nem szedem le...
  • Toya
    #22
    Tasi akkor is ilyen magas lenne az értékelés ha nem kaptad volna meg tesztelésre a programot ?

    Ha besétáltál volna a boltba és kicsengetted volna érte a nem kevés pénzt...akkor is megkapta volna a magas százalékot ?
    Nem éreznéd magad erőssen átverve ?
    Szerinted hogy érzi majd magát a vásárló aki besétál a boltba és a Te 90%-os értékelésed alapján veszi meg a programot ?

    Szerintem ez az Add-on maximum ingyenes kiegészítésként lett volna elfogadható.
  • Anee
    #21
    Háááát na igen a grafika FASORBA se ér annyit már megbocsájts
    Bazz a Q3 olyan gépen amin ez meg úgy 80%os procihasználattal már 40-50fps-t pörög
    Meg annyi a bug mint az állat
    én maxximum a 25ös skálán 14et adtam volna
  • Bilux
    #17
    pláne belső nézetből. A fák még mindig "négyágúak" úgy látom ez így is fog maradni a rally-knál..


    Hát nekem nem 4 águ... nagyon szépek..
    Mindent a maxra és high-re állítottam!
    De ezt már a radeon és a 1064Mhz-es cele is megérezte..:( /mondom minden max volt/
  • Toya
    #16
    Ebben a programban nem lesz modern autó, arra ott a Colin 2
    Az eredményedre pedig annyit, hogy nagyon tudhatsz ha 25 perc alatt ilyen eredményt értél el (ja és ezt 1 kipördüléssel)

    Amúgy a demo alapján a legjobb rally programnak tűnik, de azért várjuk meg a megjelenést.
  • Anee
    #14
    2:54 bill
    az utóbbi idők legjobb rallyja
  • Breki33
    #9
    a teljes mikorra varhato?
  • Breki33
    #8
    http://www.hardwired.hu/dl/3/5/rallydemo.exe
  • Madman
    #6
    Nekem bejon, bar hardverigenye az van rendesen, 850Mhz, 256Ram,Gef2MX400 64Mb, on igencsak szarul megy 1024ben 32 biten!Iranyitas: vegyetek mindent a maximumra (sensitivity, force) es akkor lehet hasznalni!Jah, es ez az elso olyan rally game amit jobb belulrol vezetni! (legalabbis nekem!)
  • marlowe
    #5
    Ja, a fizikai modell, nekem is néhol furcsának tűnt...de lehet a kocsi miatt is volt, meg a száraz kemény út miatt, vagy mittudomén szokatlan :)
  • marlowe
    #4
    Leteszteltem én is...hááát a grafika szép részletes, de olyan rajzfilmszerű inkább mint valósághű...pláne belső nézetből. A fák még mindig "négyágúak" úgy látom ez így is fog maradni a rally-knál..

    Az irányítás: billentyűzettel elég macerás tényleg, de a többi is az :)
    A kocsi érdekesen pattan vissza a fákról , de lagalább a tábkák elvivését észrevenni

    A narrátor külön jópofa szövegű, anyázik rendesen 1x megjegyezte, mi lenne, ha kinéznék a kocsiból is, vagy ilyesmit :))

    Viszont valami normálisabb kocsit is betehettek volna a demoba..:((
    Az irányítás egyébként a NFS5 (porche)-re emlékeztet..
  • KeviN
    #3
    Kiprobaltam....a grafika nagyon szep, gyonyoru. Viszont az iranyitas (legalabbis bill-el) kimeriti a kinzas fogalmat :) kezelhetetlen (ismetlem bill.-rol van szo). A fizikai modellezessel sem vagyok kibekulve...vegig olyan erzesem van mintha az auto csak siklana az ut folott. Azert 1 letoltest meger majd, ha kijon a full :)
  • skorpio7
    #2
    Megvan !!!
    De mivel enyhén szólva is nehézkes a fileplanetes letöltés , ezért máshonnan szedtem le .
    Ezt rakjátok be a letöltésvezérlőbe és hasít is lefelé a demó !

    http://ds1.jowood.at/rallydemo.exe

    Tuti jó a game !
  • skorpio7
    #1
    Na emberek !
    El kell hogy mondjam , hogy nagyon szeretem az autószimulátorokat is .Aki olvassa a PC-GURU-t és látta a programot bemutató cikket , az tudja , hogy egy nagy durranás rally program fog megjelenni a közeljövőben .És lám , most kijött a demója !!!
    Már töltöm is most le a fileplanetről ! Ajánlom mindenkinek !