World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bodesz
#123935
a fake DK-ok

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

Narxis
#123934
ez nem is igaz me csupa feketék és misztikusak

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lynx_TWL
#123933
jelenleg még csak úõgy néznek ki a dk-k mint egy warrior :S

๏̯͡๏﴿

Davidus
#123932

V9ykn8_TZL0

Davidus
#123931
fake

V9ykn8_TZL0

Lynx_TWL
#123930

๏̯͡๏﴿

Davidus
#123929
fake

V9ykn8_TZL0

Lynx_TWL
#123928

๏̯͡๏﴿

Davidus
#123927
nem-.-

V9ykn8_TZL0

capaszabi
#123926
maxdps.com iz jor frend

DJ RX7
#123925
fake.

:3

Davidus
#123924

V9ykn8_TZL0

Davidus
#123923

V9ykn8_TZL0

bodesz
#123922
jó gamelést 😊

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

#123921
Megvan a probléma!!!!!!
Köszi a segitséget:-)))))

A gond nem ezekkel volt hanem valami Vlan tagging disabled volt és amint bekapcsoltam egybõl nem volt DC.
Mégegyszer köszönöm a segítséget.
bye

#123920
a checksum tx/rx-en volt, a speed/duplex meg auto-n, de hiába állitottam át a helyzet ugyanaz...
(bár most már megjelennek az NPC-k nevei, amik eddig unkown-ok voltak:-))

bodesz
#123919
vagy próbáld ki hogy
vezérlõpult->eszközkezelõ->hálózati kártyák->xy->tulajdonságok->speciális->checksum offload->disable
illet itt még a Speed/Duplex Mode-t növelni
ált ezt szokták wow fórumokon írogatni

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

bodesz
#123918
akkor frissítsed a drivereket fõleg alaplapit

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

The Garrett
#123917
ehe, oks 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#123916
Nem. Nem indult be. Csak gyözött a józanabbik felem. Majd lesznek infók, ha lazítanak az NDA-n. Addig nem postolunk az alfából.
The Garrett
#123915
ja Blackravensrol is leszedték a wotlk alfa-s híreket. gondolom beindult a blizzard cenzura. 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

DJ RX7
#123914
nem mutatja a képet.

:3

#123913
Uj gépem van ugyhogy uj a win is, ezzel nem lehet gond szerintem.
És hova is irt pontosan?
Kösz a segítséget

#123912
Havernak ugyanez volt. Írj a blizzardnak, küldeni fog egy levelet ami a jó netbeállítást tartalmazza. havernak teljesen megszûnt ez a gond utána.
bodesz
#123911
ne a wowot hanem a winfost rakd újra.elötte ments le mindent ami kell és format úgy ahogy van ha azsem segít akkor nemtom mi de a netnek sztem nemsok köze van hozzá.

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

#123910
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, hátha valaki tudja rá a választ.:-)))
Megy a Wow rendesen amig el nem érek egy nagyobb városba (jelen esetben IF), amit odaérek DC.
A nagy karimmal belépek SH-ba és egybõl dc.
Ujratelepittem, de semmi se változott.
Gyanakszom a netre, mert a dc után semmi sincs (se ie, se levelezés), és csak a táp ki-be huzása után éled ujra netem.
Valakinek valami ötlet?
A szolgáltato szorakozik?
Vagy valamelyik portom nincs nyitva? (azt hogy tudom megnézni, hogy melyik van egyáltalán nyitva?)
Tûzfal kikapcs és virusirtó kikapcs esetén is ugyanez a helyzet ugyhogy nem ott lehet szerintem a gond.
Minden ötlet érdekel.
Köszöntem...

Davidus
#123909
buckalakó v2.0

V9ykn8_TZL0

#123908
vótmá'? <#idiota>
warlock T7 sapka, meg vállas

Narxis
#123907
e-bay, én is onnan vettem pár full epix 70-est.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#123906
Tudna nekem valaki mondani egy hiresebb nemzetközi wow acc seller oldar cimet ? köszi elöre is
#123905
erdemben nem tudok hozza szolni, de talan itt talalsz olyan infot, ami segithet...
edios
#123904
Az a baj vele, h wow incompatible-nek ismeri fel.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Mighty
#123903
A google csodákra képes 😊

wow auctionsort, elsõ találat.

http://www.google.hu/search?hl=hu&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&hs=pKL&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=wow+auctionsort&spell=1

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

edios
#123902
Sziasztok! Szükségem van egy kis helpre. AH browsolásnál az aukciókat egységár szerint szeretném rendezni. Auctioneer tud ilyet, csak még sok egyéb dolgot is, ami nekem fölös/idegesítõ. Nem lehet megoldani vhogy h csak ez a browsolás funkció legyen?

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

k O T T A
#123901
na srácok theorycraftoljunk
226 haste rating megéri -e ha lecserélem a mostani crit gearem és vesztek 4.8% critet
hit meg ap ugyanaz maradna
akkor lenne 304 haste ratingem plusz esetleg 10 haste enchant kesztyûre 15 str helyett-236haste pluszban
14.75% haste vs 4.8% crit

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

Narxis
#123900
Nehogy bevegyétek, beírta a lottószámokat aztán kész. 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lynx_TWL
#123899
๏̯͡๏﴿

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

DJ RX7
#123898
zomg! 😮

:3

#123897
hát igen 😊 de meg is tanulsz komunikálni elhiheted 😄

Ha lehetne egy kívánságom, azt kívánnám, hogy: MINDENKI KEZDJEN EL GONDOLKODNI!

#123896
jobb oldalon van a státusz

Ha lehetne egy kívánságom, azt kívánnám, hogy: MINDENKI KEZDJEN EL GONDOLKODNI!

Rage47
#123895
hehe csak oda kell az angoltudás
#123894
azon a szerveren mennyi láma van te jó ég 😄 inkább erre menj: Scape 6000 online player a rekord eddig

Ha lehetne egy kívánságom, azt kívánnám, hogy: MINDENKI KEZDJEN EL GONDOLKODNI!

Rage47
#123893
szted eredetin játszik?? BP szerver írta is.
#123892
eredetin hogy játszol ha haverod viszi a játékot?

Ha lehetne egy kívánságom, azt kívánnám, hogy: MINDENKI KEZDJEN EL GONDOLKODNI!

capaszabi
#123891
ööö.sokadik 😄 (70 mage,70 hunter, 53 hunter,70 sámán, 70 rogue, 56 rogue, 60 rogue, 63 paladin, 61 paladin, 70 mage, 70 mage, 70 warrior, 63 druid, 43 druid, 70 lock, 55 pap)

17. kari lesz 😄

ForsyS
#123890
azt én sem tom 😄

... pont ez a baj ...

#123889
melyik gm ad neked illi pengét? -.-

Ha lehetne egy kívánságom, azt kívánnám, hogy: MINDENKI KEZDJEN EL GONDOLKODNI!

ForsyS
#123888
kösz 😄

... pont ez a baj ...

Lacee
#123887
a lényeg hogy azonnal kérj a GMtõl dupla illi pengét, kezdéshez kelleni fog!44!négy

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Lynx_TWL
#123886
alap

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;