World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
๏̯͡๏﴿
V9ykn8_TZL0
V9ykn8_TZL0
V9ykn8_TZL0
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
Köszi a segitséget:-)))))
A gond nem ezekkel volt hanem valami Vlan tagging disabled volt és amint bekapcsoltam egybõl nem volt DC.
Mégegyszer köszönöm a segítséget.
bye
(bár most már megjelennek az NPC-k nevei, amik eddig unkown-ok voltak:-))
vezérlõpult->eszközkezelõ->hálózati kártyák->xy->tulajdonságok->speciális->checksum offload->disable
illet itt még a Speed/Duplex Mode-t növelni
ált ezt szokták wow fórumokon írogatni
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
És hova is irt pontosan?
Kösz a segítséget
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
Lenne egy kérdésem, hátha valaki tudja rá a választ.:-)))
Megy a Wow rendesen amig el nem érek egy nagyobb városba (jelen esetben IF), amit odaérek DC.
A nagy karimmal belépek SH-ba és egybõl dc.
Ujratelepittem, de semmi se változott.
Gyanakszom a netre, mert a dc után semmi sincs (se ie, se levelezés), és csak a táp ki-be huzása után éled ujra netem.
Valakinek valami ötlet?
A szolgáltato szorakozik?
Vagy valamelyik portom nincs nyitva? (azt hogy tudom megnézni, hogy melyik van egyáltalán nyitva?)
Tûzfal kikapcs és virusirtó kikapcs esetén is ugyanez a helyzet ugyhogy nem ott lehet szerintem a gond.
Minden ötlet érdekel.
Köszöntem...
warlock T7 sapka, meg vállas

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
wow auctionsort, elsõ találat.
http://www.google.hu/search?hl=hu&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&hs=pKL&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=wow+auctionsort&spell=1
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
226 haste rating megéri -e ha lecserélem a mostani crit gearem és vesztek 4.8% critet
hit meg ap ugyanaz maradna
akkor lenne 304 haste ratingem plusz esetleg 10 haste enchant kesztyûre 15 str helyett-236haste pluszban
14.75% haste vs 4.8% crit
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
Ha lehetne egy kívánságom, azt kívánnám, hogy: MINDENKI KEZDJEN EL GONDOLKODNI!
Ha lehetne egy kívánságom, azt kívánnám, hogy: MINDENKI KEZDJEN EL GONDOLKODNI!
Ha lehetne egy kívánságom, azt kívánnám, hogy: MINDENKI KEZDJEN EL GONDOLKODNI!
Ha lehetne egy kívánságom, azt kívánnám, hogy: MINDENKI KEZDJEN EL GONDOLKODNI!
17. kari lesz 😄
Ha lehetne egy kívánságom, azt kívánnám, hogy: MINDENKI KEZDJEN EL GONDOLKODNI!
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

