World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ForsyS
#123885
na jólvan.. én ebbõl olyan sokat értek. Holnap haverom hozza nekem az összes patch-et a wowhoz(jah.. magát a játékot is 😄), és a BC-t. Sztem 3 hét.. és nagyjából vágni fogom ezeket a dolgokat. 😄

... pont ez a baj ...

shaime01
#123884
ahahah ma ujraélesztettem sikeresen egy bábut akinek szivrohama volt \m/

Narxis
#123883
Közösség miatt, questek, bg, néha 1-2 raid. Most húzom fel az 5. karakteremet és már leírtam, hogy bármilyen hihetetlen de élvezem azt, hogy 5.-ére kísérem el a mechanikus csirkét Tanaris partjaira vagy ötödjére megyek be bgzni s1 + vindicatorért. Én is csodálkozom rajta, de ha nem élvezném akkor nem csinálnám. Sajnos az árok ásást nem élvezném ennyire, tudom mert itthon már csináltam. 😞 Az meg, hogy a felszerelésrõl szól hol zavar? Melyik mmoban rohangálsz pucéran?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#123882
Egy tapasztalt játékost szeretnék kérni hogy segítsen, akinek volt valaha warlockja és ért hozzá! szeretnék pár dolgot kérdezni, ha valaki érettnek érzi magát XD a feladatra plz privátot írjon! ty

picket
#123881
Nem veszed észre, hogy az egész hozzászólásod felszerelésrõl szól? Miért is játszol valójában?

ಥ_ಥ

picket
#123880
"A kieg elött kellemesen egyhitelni lehetett pl t3 ban a kék-lila gúnyás pvp cuccos arcokat" - o'rly? O.o

ಥ_ಥ

Rage47
#123879
<#wilting>nem hiszem
ForsyS
#123878
hy mindenkinek.

Én most kezdek el WoW-ozni. a BP szerveren leszek. Remélem találkozok majd veletek

... pont ez a baj ...

Narxis
#123877
"Állítólag."

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

bodesz
#123876
persze 1szerre 100fut a bétából

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

#123875
Tudtátok hogy már pár béta elindult a Lich Kingrõl? Csak nagyon nem publikus még... 😄

Ha lehetne egy kívánságom, azt kívánnám, hogy: MINDENKI KEZDJEN EL GONDOLKODNI!

s0n1c
#123874
Ez akkor lenne helytálló, ha CSAK arenapontokból össze lehetne szedni a cuccokat, amivel aztán az arenaba jani lehetsz. De ez sajnos nem így van, ki kell seggelni a többi "hozzávalót" is a resi miatt. Ez az új pvp trinket meg tényleg elég gusztustalan megoldás, de már megszokhattuk, a vicc az, hogy az a 25 resi számít annyira, hogy kifarmold, ha komolyan arenazol és ezt a Blizzard is tudja, pontosan ezért tálalja ilyen geci módon. Timesink semmi más. A lényeg: senki nem lesz jó/jobb játékos attól, hogy kifarmol több 10/100 ezer honort, szerintem.
#123873
Sziasztok!
Három napja lejárt az accom és hogy ne vonja tovább az összegett megadtam neki 1 fake számot amit el is fogadott hisz már nem tudok belépni.
Most újra felakarom tölteni és nem fogadja el a bankártyám számát és a ccv kódót se. Eddig 1 évig errõl a kártyáról fizettem. Nem, nem irtam el semmit. Van ilyen korlát hogy 1 accon nem lehet ilyen sûrû idõközönként kártyaszámot cserélni , vagy mi a gond?
Elõre is köszi.
Narxis
#123872
A jó cucc összeszedéséhez BC elõtt ügyesség, egy összeszokott, alkalmazkodó emberekkel teli guild kellett. Ma szintén ez kell ha az 1%-nyi hc guildekre gondolunk, pl. "téhatja" nincs mindenkinek, az meg, hogy s1+vindicator vérpista leveri stv-ben majomkodó kék repu vérjanit egyéni szoc. problem, miért nem volt olyan türelmes, hogy kiseggelje a legelemibb cuccokat?Vagy ha ügyesebb akar lenni akkor keres egy olyan guildet ahol komoly esélye van t4-et-t6-ot szerezni. A wow sose az egyéni teljesítményekrõl hanem több ember összehangolt(ehhez kell skill!) klikkelgetésérõl szólt. Nézd meg: legkisebb insta 5 fõs, legkisebb aréna csapat 2v2. Ez persze magával hozza azt is, hogyha valaki egy kicsit bénább, azt kompenzálhatják a többiek, más kérdés, hogy az ilyenek kibuknak a Nihilium szintû guildokból. Ahhoz valóban nem kell skill, hogy felhúzzunk 70-re egy karaktert, vagy hogy lilába öltöztessük.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#123871
Onyxiát leszólozni is egyfajta idõtöltés<#vigyor2>Szólóban ugyan nem próbálom be de ketten öltük már ugy egy hónapja lock-paladin felálással.P3 ban elsõre be is wipeoltunk (nem kelett volna fire aurára váltanom jobb végig a concentration az adok miatt) viszont elfogyott 15 manna poti és cdre nyomtam az albatroszt is.Igazából igy hetvnen hyjal-bt gearben ez nem egy akkora durranás.A kieg elött hatvanon öten le partyzták egyszer be is linkelte ide a srác de már nem emlékszem ki volt, no az szerintem nagyobb teljesítmény mint most leszólózni.

Ez a pve-pvp összehasonlitgatósdi meg értelmetlen.A blizzard teljesen különválasztotta a két dolgot qrvára semmi közük egymáshoz.A kieg elött kellemesen egyhitelni lehetett pl t3 ban a kék-lila gúnyás pvp cuccos arcokat viszont nem 1 v 1 rõl szól a pvp rész.Akit a pve rész érekel az szépen esténként leraideli az aznapit lootol néha és halad elõre.A kinõtt t4-t5 cuccát meg beváltja mostmár pvp cuccra és azt nem kell összekockulnia.T6 szinten is elébb utóbb DE lesz pár item akkor azt is ellehet vinni és majd azt is be lehet váltani s3-ra ha kijön az s4.

Picketnek igaza van abban hogy a játék végét valóban 1% látja, a kieg elött másik szerveren én is egy teljesen casual guildban voltam ahol egy zg is kihivás volt.A jelenlegi guildemmel végig értünk a bc instáin vagy 3 hete mehetünk sunwellezni de ez valahogy már nem az.Erre a blizzard is rájött és a következõ kiegészitõben a raid instákat 10-és 25 fõsre lövi be.Ugyanazoka bossok lesznek vagyis mindenki végig érhet csak a lootok lesznek mások ill az erõsségi fokozatuk.Kicsit hajadzani fog a mostani sima ill heroic módú instákhoz.Így azok szája is bé lesz fogva akik az én nem látom soha... kezdetût szeretik mondani.
picket
#123870
Semmi ügyességet nem igényel, hogy a kiseggelt karaktereddel és felszerelésével leapríts valakit, aki nem seggelte ki. Betanítok egy cerkófmajmot, és simán fog top guildben raidelni, mert ahhoz sem kell sok ész. Ha ész kéne hozzá, akkor a hülyék nem vennék meg, és az rossz üzletpolitika. Én csak azt mondom, hogy a világ úgy statikus ahogy van, és évente egy peccses ívent ezen mit sem változtat. Akinek élmény a felfedezgetés meg a jó társaság, de nem érdekli a farmolás, meg a lowIQ pistikék, annak bb wow. :\

&#3237;_&#3237;

#123869
na de mostmár valaki tényleg mondhatna valamit a lockról... nagyon jó ajánlatot kaptam . jobban örülnék pm-nek elõre is köszi.!
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=%C3%81nuszdapro

#123868
wts gc és még sok más 😊

occó e cigi és lötty érdeklődni pmben

Narxis
#123867
Ahhoz, hogy valakinek tetszen a Lotr, élvezni kell a Gyûrûk Ura világát is. Én már régóta fontolgatom, hogyha WoWot megunom Lotrozni fogok. Csak megvárom a kieget mielõtt megvennék egy másik fizetõs mmo-t.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#123866
Aoc-ba az az újdonság, hogy új, a kor igényeinek megfelelõ grafikával. Gondolom a Blizzard hibáiból is tanultak. Szvsz egy idõ után ott is megy majd a sírás, csak teljen el 1-2 év.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#123865
Igen én, ugyanaz mint a questhelper csak fogta egy csóka és fizetõssé tette.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#123864
Én úgy tudom a van vagy 6 karija. 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#123863
"Akkor megis milyen megoldast varsz? Olyat, ami nullara redukalja a beleolt idot, es megvan mindened amit akarsz instant?"

nem, nem ilyen megoldást akarok.
de pl. nem értem, hogy miért kell mindig minden szart újra és újra kifarmolni.
mondok egy példát:
van egy veteran csukád, vetted mondjuk 20000 honorért, meg 20 tokenért.
miért kell akkor kifarmolnod minden egyes szezon kezdéskor egy új csukát újabb 20000 honorért és 20 tokenért, s miért nincs olyan lehetõséged, hogy te mondjuk csak upgradelni szeretnéd 5000 honorért és 10 tokenért a veteran csukádat vindicator-re?

igazából nálam ott szakadt most el a cérna, ezzel kapcsolatban, mikor megláttam az új pvp trinketet. van egy kék pvp trinketem, egyel kisebb kategória, azért is sokat ültem bg-kben, mire meglett, most miaf*szért kell 3x annyit ülnöm újra bg-kben, hogy lecserélhessem és kukázhassam ki a francba a régit, mikor upgradelni is lehetne?

tudom, ja timesink, meg hasonló sz*rságok, de ez már akkor is durva...

(egyre jobban érik bennem is a gondolat, hogy hagyom a francba ezt az egészet, s megyek inkább aoc-ozni én is.)

#123862
Ismeri valaki ez a Map Mod V2-t ?

Get a life!

Sephi
#123861

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

k O T T A
#123860
szóval nem szárnyalhatok ...😄
pedig véleményem szerint a játék egyik legszebben kinézõ spellje

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

#123859
Nem a változatosság vagy az újdonság varázsa az ami leköt. A wow "fénykorában" próbáltam sok más mmo-t is, mint pl a duplanulla gw, vagy a félresikerült lotro, stb. A wow maradt, mert a sok rossz között ez volt a kevésbé rossz. De jött az aoc, aminek komolynak tûnõ tartalma, óriási hangulata van, így most az jelenti a minõségi szórakozást, amíg mégjobb nem jön.

PiszkosFred
#123858
Bar, a blizz mar gondolt rad a kiegben, ha igaz ez az "oroklesi" dolog, akkor lesz dinomdanom ket hetig, aztan indul a kovetkezo siras hullam...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#123857
Felreertes ne essek, engem csak a pve resze erdekel, pvphez segghulye vagyok, nem is eroltetem, nem is erdekel, csak hobbi szinten - es ha agyonvernek (marpedig rendszerint agyonvernek), akkor igy jartam, rejoin es amig van fun, addig hajra. De nezzuk a problemadat: Arenaban jol akarsz szerepelni, de 1.: nem vagy szado, hogy honapokig szivassanak, igy ezt az utat nem valasztod. 2: mar gombolyodik a korabbi kockara ult hatsod (lassan ketszamjegyu 70essel rendelkezel, engedtessek meg nekem e kifejezes, no offense), ezert az s1et is necces mar kifarmolnod, hiszen szerinted ez balfaszsag. Marpedig ritka az a dolog, amit elvezettel csinalunk, de balfaszsagnak hivunk (alvas talan ilyen, egyedulikent). Vagyis ezt az utat sem akarod vegigjarni. Ujra.

Akkor megis milyen megoldast varsz? Olyat, ami nullara redukalja a beleolt idot, es megvan mindened amit akarsz instant?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fehercsoki
#123856
Kéne neki S3 shoulder.

Narxis
#123855
Azért ennél árnyaltabb a kép, ha valaki sétálgatni akar a wowban meg letolni 1-2 questet ahhoz tényleg nem kell nagy ész, de a pvp és a pve és igényel egy minimális ügyességet. BC elõtt legalábbis így volt.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#123854
"Sz*passanak ha ugy hozza a sors a kek gearemben, segond, hetrol hetre majd veszek ujabb es ujabb cuccokat, mert szivasert is jar pont, aztan majd nem fognak sz*patni (annyira)."

te jó nagy mazo vagy, ha te ezt tényleg élvezed, meg szeretsz 100-200 pontokért szivni hosszú hónapokon keresztûl, mire életképes lesz a karid. (s nem, ne mondja senki, hogy mert s1-s3 között nincs akkora különbség, mert van. méghozzá nem is kicsi.)

#123853
erre gondoltam.

Rage47
#123852
Gondolom aoc is hasonlóan "unalmas" lesz egy idõ után, hiszen az is mmorpg... nem? Bár én még a wowot is élvezem, de amiket olvasok róla elég kiábrándító.
#123851
Te csak elégedetlenkedsz és mégis folyamatosan játszod.
Aoc-al néhány órát eltöltve képtelen lennék akár egy mobot is megölni wow-ban, ha ennyire nem tetszik próbáld ki te is és hátha számodra is ég és föld lesz a különbség.

PiszkosFred
#123850
Nah igen, mert mindenki fejehez egy pisztolyt tartanak a blizzard feliratu poloban feszito emberek...

Erdekes, hogy a raid progressben heteken, korabban honapokon at szivott mindenki, mire kitakaritottad MC-t, BWLt, Naxx-t, stb. Az osszes boss rohogott rajtad, a bugos eventek miatt a blizz is rohogott rajtad, a despawnolo bossok es lootkunyera miatt a GMek is rohogtek rajtad. De a vegen csak osszejott a kill, meglettek a cuccok. De PVP az mas, ott mindenki king-of-the-hill akar lenni, azonnal, tegnapra...

Mirol is beszelunk? 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

picket
#123849
"A skill tünt el a játékból, nem kell ügyesnek vagy kitartónak lenni, hogy jó cuccod legyen, van idõd bármit megkapsz." - Nem a skill tûnt el a játékból. Az elsõ perctõl nem kellett egy cerkófmajom intelligenciájánál és motorikus képességeinél több ahhoz, hogy elindulj, és felfedezd a wow világát. Órákat töltöttél vele, mert nem tudtad milyen új ötletes terület, poénos küldetés, vagy segítõkész társak várnak a következõ sarok után. Már csak arról szól, hogyan lehet 0 ötletességgel embereket droidokká alakítani, és minél több játékidõt igényelni tõlük ennek-annak a farmolására, miközben a dizájnerek vagy a töküket vakargatják, vagy a következõ (1% számára elérhetõ) contenten gondolkoznak egy csokis fánk társaságában.

&#3237;_&#3237;

picket
#123848
Szenvedj, alázzanak meg, használjanak lábtörlõnek, de te csak tûrj, mert majd eljön a te idõd is 2-3(4-5-6) hónap múlva! Ez ám a tartalmas szórakozás!

&#3237;_&#3237;

picket
#123847
"My name is Wildor, and I'm a farmer. And what's your game?" <#idiota>

&#3237;_&#3237;

PiszkosFred
#123846
En ertem, vagyis ott vagyunk megint ahol a szokasos rinyagepek a forumokon... 😊 Sz*passanak ha ugy hozza a sors a kek gearemben, segond, hetrol hetre majd veszek ujabb es ujabb cuccokat, mert szivasert is jar pont, aztan majd nem fognak sz*patni (annyira). Hja hogy nem akarok sz*pni, de 300k honort farmolni sem? Hat az pech...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Narxis
#123845
Szerintem arra gondolt, hogy ahhoz, hogy arénában ne szopassanak szét, ki kell seggelni az s1-et meg vindicatort KEZDÉSNEK, ha ezek meg vannak akkor gondolkozhatsz azon, hogy LFG 2v2/3v3/5v5.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#123844
Szerintem a pvp eme részében nem lesznek nagy változások, amikor honorból kiszedhetõ s1(késõbb s2 majd s3) az egyértelmûen egy mézesmadzag azoknak akik "könnyen" (de sok idõt eltöltve) akarnak viszonylag jó gearhez jutni. Mivel egy bizonyos idõre fizetjük a játékot így tuti maradnak azok az állapotok, hogy minél több idõt tölts el ezzel vagy azzal a játékban. A skill tünt el a játékból, nem kell ügyesnek vagy kitartónak lenni, hogy jó cuccod legyen, van idõd bármit megkapsz. Hogy ez jó-e vagy rossz azt nem tudom, Blizzardnak biztos jó, mert több GC fogy.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Mighty
#123843
Jelenleg mi alapján sorsol össze az arénában két csapatot?
Gear vagy personal rating vagy csapat rating alapján? Netán mindhárom alapján?

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

PiszkosFred
#123842
Hat azert az is gond, hogy mindenki egybol az arena kiralya akar lenni. Dolgozz meg a cuccokert, veszits ha ugy adodik, aztan majd meglesz a gear, amiben te leszel a "jani"... De nem, mindenki a csatlakozas utan mar verhetetlen akar lenni, 2000+ ratinggal.

Gondolom az is nagy balf..sag, hogy le kell menni tobbszor egy-egy raid instaba, hogy osszejojjon a Tx gear. Mekkora szemetseg, nem egybol lvl70 ding utan kapod meg kezbe.

Nem akarsz farmolni? Hat ne tedd! Arenazz, aztan majd osszejon a gear, es mutasd meg mit tudsz S4 kezdetekor, addig siman osszeszeded "folyamatosan sz*pva" azt a geart, ami kell neked.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#123841
a játékban a legnagyobb gáz és a legbalf*szabb dolog is jelen pillanatban az a honor farmolás.
abszurd egy helyzet, hogy ahhoz, hogy arénában lépni tudj kettõt kb. ~300.000 honort kell begyûjtened, hogy tudj valamit kezdeni, s ne halj instantban (kék repus pvp gear egy rakás sz*r kb.)

na ezzel kéne valamit kezdeni...

új pvp insignia is mi már? 40.000 honor? LOL? menjen a pics*ba a blizzard, erre kb. ennyit tudok mondani <#szomoru2>

#123840
resto - healer - druida egy tökéletes választás, ha raid-elni akarsz.

#123839
hanyadik is az a kari? 5.? 😄
capaszabi
#123838
a torch-ot és az attuned izét kidobhatod, nem fog kelleni már...

capaszabi
#123837
hát a palám most 57, engi 365, mining 290, 1x vittek le RFD-be (34en), és egyszer ZFbe (51en), és 4 nap playednél tartok...
szoval a 17 nap elég sok...

#123836
Nem mérvadó a played.A rugómnak van 27 nap játékideje és 67 es igaz 39 en majd egy évet töltött valamint raktárként szolgált.Most is csak azért szintezem fel mert kell egy herbás-miner karakter.