World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
V9ykn8_TZL0
valamint aki kíváncsi wotlk spell/talentekre, itt mindent megtalál: thottbot wotlk edition
Get a life!
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"
Azt mesélik, ha Chuck Norris betesz a dvd lejátszóba egy szalámit, akkor visszatudja nézni a disznóvágást......:D
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
nem tudom miért kell állandóan a legsötétebb helyeken felvenni ezeket...
Ragnaros alli oldal, Bloodscalp horda vagy alli oldal, Neptulon horda oldal
Kihaltak-e a kezdõ helyek? hallottam vhol h elég néptelenek a kezdõ helyek.
Ragnaros-on és Neptulon-on biztos, hogy ilyen probléma nincs.
Elég ha csak az alap játékot veszem meg vagy mindenképpen kell a BC is?
Elég, de akkor max. lvl 60. Mindenképp érdemes megvenni a BC-t is.
Kb. hány magyar van azon a szerveren?
változó, magyarokból a legnépesebb a Bloodscalp (meg a legigénytelenebb is), utána ragna majd neptulon. elsõ servernek ajánlom mondjuk ragna alli oldalt. itt elég sok a kezdõ, sok a kis guild, de ugyanakkor a progress guild-ekbõl is van pár
Van-e olyan guild ami kis szintûeket felvesz?
van, minden szerveren van ilyen
tört szerverekhez képest sokkal kevesebb a lag?
igen (nekem lagproblémám pl. hónapok óta nem volt)
Patch-eket magától leszedi vagy nekem kell egy külsõ tárhelyrõl beszereznem õket?
automatikusan patch-el a játék
Elég.
Kb. 80%.Van.
Nem tudom, 2 éve nem voltam tört szerveren, van itt is lagg, de ritkán szerencsére.
Magától leszedi, de fel szokták rakni egy csomó helyre ahonnan gyorsabban le tudod szedni.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
Melyik szerverre menjek? Kihaltak-e a kezdõ helyek? hallottam vhol h elég néptelenek a kezdõ helyek.
Elég ha csak az alap játékot veszem meg vagy mindenképpen kell a BC is?
Kb. hány magyar van azon a szerveren? Van-e olyan guild ami kis szintûeket felvesz? T
ört szerverekhez képest sokkal kevesebb a lag?
Patch-eket magától leszedi vagy nekem kell egy külsõ tárhelyrõl beszereznem õket?
Na egyenlõre ennyit😊
pedig én most nem fogok azzal szórakozni az fix
V9ykn8_TZL0
41 pontos BM talent+100% energy regen cat/+20%hp maci = 51 pontos feral😛
+15% shred/maul crit(+4% minenre)
maul+shred+mangle 10% lassito debuff(5x stackelõdik)
-6 energy(cat) -20%cd(bear) a manglen
-10% spelldam+10% armor
!!!!catben is van feral charge!!!!!
V9ykn8_TZL0
V9ykn8_TZL0
maxdps nem is rossz ötlet
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
majd lecserélik ha nem lesz fontosabb dolguk. ez nem a tömegeknek szól mint a beta szal ilyenekre nem kell feltétlen figyelniük
V9ykn8_TZL0
๏̯͡๏﴿
2v2 re egyáltalán nem éri meg, mert akkor nincs siphon life (és mellé shadowburn sokkal jobban megéri mint morph)
3v3-ra ugyanez érvényes (de néhány setupnál talán használható)
5v5-re van tervezve egyértelmûen, ott meg a 45 seces melee elleni védelem eléggé kellhet majd. de attól is függ persze hogy milyen spelleket tud majd castolni, mert lehet hogy teljesen elveszted a support/cc képességeket, akkor meg akad jobb build.
Destro buffoknak nagyon örülök. Végre 'normálisra' megcsinálták (talán kicsit túl jó is).az egész treen összesen 2 talent van ami felesleges pvpre
Gigabyte 890XA-UD3 | AMD Phenom II X4 955 | Kingston DDR3 3*2GB | Ati Radeon 5770HD
occó e cigi és lötty érdeklődni pmben
