World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Davidus
#123985
viszont a bloodsurge pvp esélyes talent fury ágon😛 bloodthirst crit után instant slam

V9ykn8_TZL0

Davidus
#123984
ha kirakod a titan gripet akkor nincs imp intercept úgyhogy az pve talent

V9ykn8_TZL0

shaime01
#123983
warriornál a titan grip nem néz ki rosszul 2x lolherald :p

#123982
szóval, itt a fullos lock t7 😊


valamint aki kíváncsi wotlk spell/talentekre, itt mindent megtalál: thottbot wotlk edition

#123981
Wow Accountomat cserélném egy paladin található rajta 66os, de nagyon meguntam az acchoz adok mindent (au key stb e-mail változtatás) Akinek hasonló gondja van küldöj egy üzenetet felvan még töltve egy hónapig.

Get a life!

bodesz
#123980
akkor szarva mittomén mije van 1 ufónak xD

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

Tatyla
#123979
az nem fül hanem a szarva,mármint a drenájnak

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

bodesz
#123978
sztem csak a draenei füle miatt ilyen fos

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

rhazid
#123977
az alulsó szem az király lenne de az a yoda fej elég fura rajta

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

Lynx_TWL
#123976
akkora pancserok ezek az armor designerek

๏̯͡๏﴿

Davidus
#123975
érdekes sapka😄

V9ykn8_TZL0

tegla
#123974
Gratz!

Azt mesélik, ha Chuck Norris betesz a dvd lejátszóba egy szalámit, akkor visszatudja nézni a disznóvágást......:D

Tatyla
#123973

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#123972
Gondolom t8 akar lenni, csak eltevedt kicsit a srac. Szoval vagy fake, vagy nincs kepben a csavo.

bodesz
#123971
kéne 1 gyik oldal 😄

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

#123970
tier7 video
nem tudom miért kell állandóan a legsötétebb helyeken felvenni ezeket...

#123969
Melyik szerverre menjek?

Ragnaros alli oldal, Bloodscalp horda vagy alli oldal, Neptulon horda oldal

Kihaltak-e a kezdõ helyek? hallottam vhol h elég néptelenek a kezdõ helyek.

Ragnaros-on és Neptulon-on biztos, hogy ilyen probléma nincs.

Elég ha csak az alap játékot veszem meg vagy mindenképpen kell a BC is?

Elég, de akkor max. lvl 60. Mindenképp érdemes megvenni a BC-t is.

Kb. hány magyar van azon a szerveren?

változó, magyarokból a legnépesebb a Bloodscalp (meg a legigénytelenebb is), utána ragna majd neptulon. elsõ servernek ajánlom mondjuk ragna alli oldalt. itt elég sok a kezdõ, sok a kis guild, de ugyanakkor a progress guild-ekbõl is van pár

Van-e olyan guild ami kis szintûeket felvesz?

van, minden szerveren van ilyen

tört szerverekhez képest sokkal kevesebb a lag?

igen (nekem lagproblémám pl. hónapok óta nem volt)

Patch-eket magától leszedi vagy nekem kell egy külsõ tárhelyrõl beszereznem õket?

automatikusan patch-el a játék

MarkBlade
#123968
De csak akkor elég az alap ha nem dranei vagy blood elf akarsz lenni 😊Illetve ha pvp vagy pve szervert akarsz.. pve az Arathor pl.
Narxis
#123967
Bloodscalp.Nem.
Elég.
Kb. 80%.Van.
Nem tudom, 2 éve nem voltam tört szerveren, van itt is lagg, de ritkán szerencsére.
Magától leszedi, de fel szokták rakni egy csomó helyre ahonnan gyorsabban le tudod szedni.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#123966
Gyors help kéne! Most kezdeném a játékot!
Melyik szerverre menjek? Kihaltak-e a kezdõ helyek? hallottam vhol h elég néptelenek a kezdõ helyek.
Elég ha csak az alap játékot veszem meg vagy mindenképpen kell a BC is?
Kb. hány magyar van azon a szerveren? Van-e olyan guild ami kis szintûeket felvesz? T
ört szerverekhez képest sokkal kevesebb a lag?
Patch-eket magától leszedi vagy nekem kell egy külsõ tárhelyrõl beszereznem õket?
Na egyenlõre ennyit😊
#123965
pedig rád vár e nemes feladat, nekünk nincs rá idõnk xD

#123964
t7-eket senki nem akarja összerakni? ~~
pedig én most nem fogok azzal szórakozni az fix

#123963
mondjuk érdekelne hogy a berserk milyen CD-n lenne

#123962
nem rossz nem rossz, bár legalább két helyen el van gépelve a tooltip a másik weboldalhoz képest (berserk és survival of the fittest)

Davidus
#123961

V9ykn8_TZL0

Davidus
#123960
feral összefoglaló😛

41 pontos BM talent+100% energy regen cat/+20%hp maci = 51 pontos feral😛
+15% shred/maul crit(+4% minenre)
maul+shred+mangle 10% lassito debuff(5x stackelõdik)
-6 energy(cat) -20%cd(bear) a manglen
-10% spelldam+10% armor
!!!!catben is van feral charge!!!!!

V9ykn8_TZL0

Davidus
#123959
Lynx_TWL
#123958
xXgaymodsXx

๏̯͡๏﴿

Davidus
#123957
detektálhatatlan hekkeket használok

V9ykn8_TZL0

Lynx_TWL
#123956
mé banoltak?

๏̯͡๏﴿

Davidus
#123955
de ha van EUban 2 millió elõfizetõ akkor a negyedét most bannolták?-.-

V9ykn8_TZL0

Davidus
#123954
560k

V9ykn8_TZL0

Davidus
#123953
k bannolt eu account. mehetnek aocozni😄

V9ykn8_TZL0

Davidus
#123952

V9ykn8_TZL0

k O T T A
#123951
destro lock ftw
maxdps nem is rossz ötlet

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

Davidus
#123950
alpha= szarnak a bc logóba
majd lecserélik ha nem lesz fontosabb dolguk. ez nem a tömegeknek szól mint a beta szal ilyenekre nem kell feltétlen figyelniük

V9ykn8_TZL0

#123949
XD XDDDDD XDDDDDDDD . :/

Lynx_TWL
#123948
afasz

๏̯͡๏﴿

Lynx_TWL
#123947
http://wow.allakhazam.com/images/guides/mage/INV_Misc_Food_10.jpg

๏̯͡๏﴿

#123946
kérdés: magéknak mi a feladata általába raideken és hogy bírják manával?

DJ RX7
#123945
akkor mi az a burning crusade logo? -.-
szóval fake, ércsed 😄

:3

#123944
ha végig gondolnád hogy mire jó, akkor máshogy látnád
2v2 re egyáltalán nem éri meg, mert akkor nincs siphon life (és mellé shadowburn sokkal jobban megéri mint morph)
3v3-ra ugyanez érvényes (de néhány setupnál talán használható)
5v5-re van tervezve egyértelmûen, ott meg a 45 seces melee elleni védelem eléggé kellhet majd. de attól is függ persze hogy milyen spelleket tud majd castolni, mert lehet hogy teljesen elveszted a support/cc képességeket, akkor meg akad jobb build.

Destro buffoknak nagyon örülök. Végre 'normálisra' megcsinálták (talán kicsit túl jó is).az egész treen összesen 2 talent van ami felesleges pvpre

geri777
#123943
Hellosztok hol lehet megvenni a játékot és menyiért és hogyan lehet velel neten játszani menyibe kerül ?

Gigabyte 890XA-UD3 | AMD Phenom II X4 955 | Kingston DDR3 3*2GB | Ati Radeon 5770HD

shaime01
#123942
szerintem a warlock Metamorphosis picit elszálltak hál istenek még csak alfa

Davidus
#123941
feral 51 pontos nagyon pro😄

V9ykn8_TZL0

Davidus
#123940
alpha?

V9ykn8_TZL0

#123939
macselek
#123938
Ha Dk lenne, nem a wotlk logójának kéne a bal fölsõ sarokban lennie a bc helyett?

#123937
link ?

occó e cigi és lötty érdeklődni pmben

#123936
geci soul linket átrakták 11 pontos talentre 😄DDDDDDDDDDD