World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Shongi
#124285
Ez érdekes, mert ha beírom hogy veoh.com akkor ezt kapom, de ha pl WCmovies-on linkelt veoh videóra kattintok simán lejátsza...

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

bAguziB2
#124284
Sziasztok. Nekem is kéne az a 160 megás Asheth áltak készített mappack.
egy linket naon megköszönnék.

shaime01
#124283
" Veoh is no longer available in HUNGARY."

ehh?

#124282
t4 gruul, kara
repu nem kell, a kiválasztott frakciónál tudod beváltani a tokent a cuccra.
Illetve lehet már pvp itemre is, a szigeten.

DPS nek alap a recount&co, mindenki szereti magát fényezni😊
/meg aggromalackodni/

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

#124281
saman szvsz mert ha megunod a pvpt samanbol cement ele meg resto is lehet raiden meg pvpben is palabol meg csak healer..
#124280
wf
Fehercsoki
#124279
DPS szempontjából mia jobb a windfury vagy a seal of command?

Fehercsoki
#124278
PvP szempontjából most retri palát vagy cement sámánt érdemes csinálni?

antgecc
#124277
Minden egyes nyert vagy vesztett meccs plus illetve minusz rating pontokat ér, ami rögtön módosítja a csapat és a saját ratingedet.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

#124276
Srácok, ha valaki letöltötte már azt az Asheth által készített 160Mb-s térképpack-et, az linkelje be valahová, vagy küldje el nekem privi-be, ha tudja, mert az eredeti link nem mûxik, már törölték. 😞 Köszi

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

ronihun
#124275
az arena ratingek hogy nõnek? ha bizonyos pontot elérünk nõ vagy hogy megy ez?

...

Davidus
#124274
sehogy mert már törölték😛

V9ykn8_TZL0

Narxis
#124273
Loading..

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

picket
#124272
Sziasztok!

Aki most vette a wow-ot, az mielõtt regisztrálna küldje már el nekem a kulcsát. Ha meg már regisztrált, akkor a felhasználónév, jelszó, válasz a titkos kérdésre, kora, neme, (nõ esetén mellbõsége) adatokat.

Ja, és telepítés után van valami hosszú szöveg, ami alatt van egy "accept" meg egy "decline" gomb. Lefordítaná ezt nekem valaki, mert addig nem merek egyikre sem nyomni. És hogyan mozgassam a karakteremet, ha nincs se egerem, se billentyûzetem? És hány kérdést tegyek még fel, ami egy cserepes, piros muskátli IQ-jával megoldható lenne? És mit jelent az, hogy "google it motherfucker"?

ಥ_ಥ

#124271
mi általában ha master looter van és több embernek is kell a belinkelt cucc akkor rollozni szoktunk /roll és akinek a legmagasabb az viszi 😄 kegyetlen tud lenni (ha nem jön össze az ember szerencsétlennek érzi magát XD) de igazságos 😄 <#eljen>

Lacee
#124270
nvm, copy link + másik böngészõvel megoldottam

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Lacee
#124269
ezeket az imageshackes képeket hogy kéne megnézni? nálam mindig sárga békás üzenet van, hiába törlöm a cache-et.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Davidus
#124268
#124267
very nice pacee 😛

Davidus
#124266
😄

V9ykn8_TZL0

GamerAdams007
#124265
Szar a feje.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#124264
Kedves Belme!

Én a játék dobozában találtam a "kulcsot" a játékhoz. Szerintem te is találsz majd benne egyet, ha megveszed.

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

Davidus
#124263
#124262
Deathknight tier7-et bányászd elõ valahonnan, mai patchben már benne van csak megint mindenki alszik ~~

#124261
LF magyar guild bs ally! privat :/<#phone><#email><#wave>

Davidus
#124260
#124259
ok. Köszi Sanyi 😊

#124258
írsz neki whisperben, partychatre, raidchatre, saybe, akárhogy

GamerAdams007
#124257
😄DD

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#124256
ne haragudj, de mit nem értesz?
master loot van beállítva
sanyi a master looter
kiesik a cucc
sanyi belinkeli: <übertáp kard>
szeretnéd a kardot
erre a következõt mondod:
Sanyi! nekem kell a kard!

GamerAdams007
#124255
Szólsz neki, hogy kéne neked...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#124254
Elhiheted, hogy alaposan körülnéztem, mielõtt ide írtam. Wowwikit is megnéztem. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogyha master looter belinkeli a cuccokat, akkor azokra hogyan lehet rányúlni, hogy tudja kinek kell.

#124253
A tört verzióról ne itt keress infót!
Itt mindenki eredetivel játszik és nem fog segíteni!

teccikérteni?

#124252
master lootnál egy ember határozza meg hogy ki mit kap, a master looter. Õ osztja a cuccot.

további infó itt

valamint hasonló kérdések esetén célszerû szintén elõször a wowwikit zaklatni.

#124251
Jólvan. Látom a napi poén is sikerült ellõni. Ügyes, most már mehetsz is aludni.



Master lootnál hogy tudok lootolni, arra, amire szükségem van?

Narxis
#124250
Jaja.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124249
Vége az iskolának vagy mia szösz?
#124248
Hi. Master lootnál hogyan kell rálootolni valamire, amire szükségem van?

Csirke4
#124247
Rajta van a kézikönyvön.
#124246
hi!
Lenne egy kérdésem.
Nem tudja valaki a world of warcraft Authentication Key-ét?
Ha valaki tudja akkor leírnánekem?
Elõre is köszönöm!

DJ RX7
#124245
Questhelpert hol tudom beállítani? 😄

:3

DJ RX7
#124244
Jajó!

:3

GamerAdams007
#124243
Letöltöd az XPerl addont, felrakod, és beállítgatod.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

DJ RX7
#124242
Sziasztok!
Hogyan tudom a WoW-omat xperl féle külsõre beállítani?

:3

GamerAdams007
#124241
/target player
/cast Power Word: Shield

Amit te írtál az elvileg annyit csinál, hogy csak akkor nyomja a skillt, ha a target te vagy, ellenkezõ esetben semmi nem fog történni.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

bAguziB2
#124240
hy.
az lenne akérdés hogy amit lennt olvastam annak mi a lényege?
mert csak lvl30(szóval naon kezdõ...) vok én nem nagyon értem ezeket az instance,makró meg ilyen bizgentyûket. ha valaki tömören össze tudná foglalni nekem ezknek a lényyegét zt naon megköszönném. van olyan beállítás,hogy a pozitív(nekem jó 😊 spelleket aktiválja? válaszotokat elõre is köszönöm

ronihun
#124239
köszönöm a válaszokat

...

Lacee
#124238
a beállíátsok között van olyan, hogy ha nem friendly a célpontod, akkor automatikusan magadra castolja a pozitív spelleket.
alternatív esetben az alt nyomvatartását tudom ajánlani 😊

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

bodesz
#124237

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

bodesz
#124236
ezt találtam
/cast Power Word: Shield
ha a playert átírod a nevedre akkor sztem ráddobja

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)