World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
...
World of World of Warcraft(WoWoW)
Enjoy<#vigyor2>#vigyor2><#idiota>#idiota><#idiota>#idiota>
hunter, pala meg rogue még nincs benne
V9ykn8_TZL0
World.of.Warcraft.Wrath.of.the.Lich.King-EMUPEDiA
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
za hangulatos tényleg de nekem 25fõsben jobban bejönne😊
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
PSN: s3ctorHU
Miner's Revenge (Rank 1) ?? Mining Pick Hurls your pick axe at the target, inflicted 45 to 55 physical damage, ignoring any armor. 30 yard range, 5 minute cooldown.
<#idiota>#idiota>
V9ykn8_TZL0
Tom Chilton: We're also going to be doing away with spell-damage only type of gear. We'll moving to a system that, as part of your talents, player will be able to convert healing into spell-damage and vice-versa as part of their talents. That way, they can use the exact same gear, but their talents just adapt what it does.
V9ykn8_TZL0
(10 fõs azért nem hülyeség egyébként, mert könnyebben össze lehet szedni 10 normális játékost, mint 25-öt. Ha kellõképpen kihívást tud jelenteni a raid minden tagjára nézve a 10 fõre optimalizált bossfight - márpedig, ha rendesen van kidolgozva, kigondolva, akkor tud - akkor nem tudom miért jobb a 25 fõs. Csak egy példa, a mostani guildemben volt 2-3 szerencsétlen hunter, akik állandóan wipe-olták a teljes raid-et Archimond alatt, egy év volt mire kiszûrtük õket. 10 fõsben nagyobb az egyéni felelõsség/feladat, gyorsabban kiderül, ki mit nem csinál megfelelõen, ha úgy tetszik nagyobb a nyomás a raid tagjain. Persze nem azt kell nézni, hogy egy-két t6 dps helyettesíthet karában 1-2 másik dps-t, és ezért friss 70eseket tudnak felgearezni. A raid-ek elõbb-utóbb elavulnak. Karahzan, ZA is elavult raid-ek ma már. És nem a mostani run-ok alapján kéne õket megítélni, hanem mondjuk az alapján, amikor mág zöld-kék-lila gear-ben jártak az emberek oda... nem hiszem, hogy így kisebb játékélményt/kihihívást jelentettek, mint mondjuk mh/bt. Viszont sok olyan kifejezetten jó emberanyaggal rendelkezõ kis guildet láttam tönkremenni, akik nem tudtak 25 fõsekre váltani. A 10 fõs raid opció ezeknek a kis guildeknek jelenthet nagy elõnyt. És aki esetleg ezeknek a jól menõ, de kis guildeknek a játékteljesítményét vitatná el kell, hogy mondjam, hogy a tagok nagy része, ma top guildekben van, és ott is a jobbak közé tartoznak. Viszont a 'nagy guildekben' néha olyan betanított segédmunkásokkal találkozni néha pug-okban, mgt runokban, hogy az ember tényleg csak néz. Azt hiszem a 10 fõs felállásban ilyen elképzelhetetlen.
én raideltem 10 fõsben, 25 fõsben, sõt még 40 fõs raid instában is, szerintem eddig a 10 fõs volt a bestof.
ssc-tõl és tk-tól, már a gondolattól is hánynom kell, hogy még 1x oda betegyem a lábam, de kara-ba még most is szivesen lejárnék, holott már kivûlrõl fujom az egész instát.
ugyanigy pre-bc korszak elött is sokkal jobban kedveltem zulgurub-ot, mint pl. bwl-t vagy aq-t...
aki esetleg tudja,help
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
Na majd a Warhammer Online<#hehe>#hehe>
Picket senkit nem köteleznek arra hogy bg-zen.Az hogy lila valami valóban nem azt jelenti hogy jó is de a questes itemeknél tutira jobb.A játékban már jóideje el van különitve a pve és a pvp tartalom.Minap egy hyjal-bt s gearelt ork warriort vertem le ugy wsg-n hogy 1800 hp -t vert le a huntadomról a 12k ból.Az 5/8 t6 os paladinomat ugyanugy 2 hitelik hiába van jó pve gearje a kettõnek már rég nincs köze egymáshoz.
Alt gearelésnél elsõsörben bg rõl öltözködik az ember vagy kiszenveded azt a 2-3 hetet mig megfelelõ geared lesz vagy lfg heroica, karahzan alt gruul-maggi és a tokeneket pvp setre váltod.Sok módja van a beszerzésnek viszont mindegyik idõigényes.Amennyiben valaki full t6 ban akar"ili" pengékkel a hátán 2 nap alatt masirozni fel s alá sw vagy undercity elött annak meg ott van a tört "szeró".
Az újítás pedig szerintem jó lesz nem ugyan az a loot de aki a lootért játszik az keressen oylan guildet ahol elviselik, viszont ugyanazt a bosst leölheti light mint teszem azt az überkocka hc raid arc igy "énodaelnemjutoksoha" kezdetû népdalnak is vége lesz.
A pr0ság meg nem abból áll hogy három allis-hordás bever egy másik farkciójú játékost 2 másodperc alatt a bg viszont sajna errõl szól a legvérmesebbek pedíg a legszarabb gearel rendelkezõk.Amennyiben a blizzard rájön hogy a behivórendszer ugy ahogy van szar ill kicsit a battlegroupokat normálisabban osztja el a szerverek közt akár a bg-k is élvezetesek lehetnének ismét.Per pillanat még mindig a legjobb onlány játék a wow az age of gépigény nekem nem jött be.
Persze ha van valami megvitatni valótok a játék más aspektusával kapcsolatban, és nem csak képeket akartok linkelgetni, amik sorolják a játékba legközelebb bekerülõ epix legyezõket, ásókat és ágyékkötõket, akkor szívesen olvasom (és akár hozzá is szólok) azt a témát.
ಥ_ಥ
Lényeges félmondat: "természetesen nem ugyanazokkal a lootokkal" - tehát ismét lila lesz a neve színe, hogy jobban érezd magad.
"Aki egy órát wow ozik naponta azt qrvára nem érdekli hogy van e enchant a cuccán fel van e gemelve, az bemegy lvl up ozik vagy ha hetvenes akkor megy 2 kör bg t és kezdõdik a barátok közt" - Közben felmossák vele a bg-t a "pr0" játékosok, mert annyival "skillesebbek" (2x annyi HP, 2x annyi sebzés a kikockult cuccok miatt). De ehhez mosolyognia kell, mert jól szórakozott (vagy nem?).
A többi mondanivalódat nem értem, szerintem csak sok betû egymás után, és ha igaz is, akkor sincs semmi köze a hozzászólásomhoz.
ಥ_ಥ
Egyébként meg godolom voltál 40 fõs raid-ben anno. Mi a faszt keresel 25-fõsben? 😊 Tudod, az a törpe raid, a 40-es az igazi, a tauren fajta.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
kis gnóm szar raidgroupok kellenek a halálnak
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
és ez nagyon fáj nekem
mit tegyek akkor ha a wow telepitésekor a mappa neve (WorldofWarcraft.temp) és ezt képtelen átnevezni a program 99%-nál
és a fájlok is temp fájlok és foggalmam nincs mit lehetne tenni,
pls help!
amúgy meg accról accra akkor lehet karit átrakni ha a tied mind a 2 acc.a név email is ua vagy hasonló adatok ua stb
persze mindez pénz
a blizzard nem szereti a karakterekkel való kereskedelmet...
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
AZ lehetséges vagy van rá vmi esély hogy amikor accountrol accountra migrálok egy karit és ugyan arra a serverre csak másik accra akarom átteni hogy megváltoztassam a karakter nevét?
A következõ kiegészitõben a blizzard gondoskodik a teljesen casual guildekrõl is egy nagyon leleményes újítással, mégpedíglen minden raid instának lesz egy 10 fõs és egy 25 fõs változata.Ugyanazok a bossok ugyanaz a fight csak az egyik 10 fõre kalibrálva a másik 25 fõre természetesen nem ugyanazokkal a lootokkal.Így az end gametartalom mindenki számára elérhetõvé válik.
Farmra visszatérve.Aki egy órát wow ozik naponta azt qrvára nem érdekli hogy van e enchant a cuccán fel van e gemelve, az bemegy lvl up ozik vagy ha hetvenes akkor megy 2 kör bg t és kezdõdik a barátok közt.(das ist lieben frau babolcsai) ergo abszolute nincs szûksége farmolásra.
Aki 2-3 órát játszik annak meg belefér a játékidejébe hogy megcsináljon 10 olyan napi questet ami kb összesen fél óra ez a tipusú játékos sem fog ezen kivül farmolni mert enchantra -gemre futja ebbõl is, és mivel ah ban vásárolják meg a cuccost nagyjából körbepénzelik egymást a különbözõ szakmákkal.
A mostani endgame tartalomhoz kell egy fél hc szintû guild itt viszont ha nem is napi de heti szinten 3 nap legalább 4 órát játszol de már ölted illidant.
A teljesen hc guildek meg nem 4 órát játszanak naponta de viszont õk sunvell 2.-3.-4. boss magasságában járnak.
Van viszont választásod ezenkivül is lehetsz aréna király, bgtroll ha az a vonal jönne be jobban, és persze ha arra van ingerenciád hogy legyen a játékban 200.000 goldod akár olyan is lehetsz.Ki ki megtalálja azt amit ép szeretne.
Mint említettem a következõ kiegészítõben pedíg végleg megsznik ez a fajta kettõség hogy egy adott bosst csak a játékosok kis százaléka ölheti látom is már lfg Arthas kill need frostmourne light....
A teljesen hc guildek sunvellben járnak már a 2.-3. boss magasságában de õk meg nem 3-4 órát játszanak naponta.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
(nem akarok beszállni a vitába, csak ez olyan érdekesen hangzik, mintha pillangókéssel mennél balhémentes buliba.)
The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.
ಥ_ಥ
ಥ_ಥ
ಥ_ಥ