World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Davidus
#124435
shaman sincs

V9ykn8_TZL0

ronihun
#124434
ez érdekes pont azon gondolkozom h huntert,palát v roguet csináljak érdekes h ez a három nincs még pont.

...

#124433
Új kieg a láthatáron:

World of World of Warcraft(WoWoW)

Enjoy<#vigyor2><#idiota><#idiota>

Davidus
#124432
wotlk class változások összefoglalva
hunter, pala meg rogue még nincs benne

V9ykn8_TZL0

Davidus
#124431
f&f alpha kliens

V9ykn8_TZL0

[HUN]Crassus
#124430
lol ezmiez?

World.of.Warcraft.Wrath.of.the.Lich.King-EMUPEDiA

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

panther112
#124429
Nem, Sylvanas, most épp egy török guild-ben.

k O T T A
#124428
10fõt könnyebb összeszedni tény de én szeretm ha rendes melee groupban hömpölyög a dmg. nekem ez tetszik. jó az igaz, h midenkinek más jön be
za hangulatos tényleg de nekem 25fõsben jobban bejönne😊

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

Narxis
#124427
BS-en játszol te is?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

panther112
#124426
Nem tudom, én nem tapasztaltam ilyen linkségeket sem a 10, sem a 25 fõs guildjeimben. Nem megjelenni idõben, készületlenül jönni, nagyon komoly -dkp-t volt volna maga után, majd gkick. Mondjuk egy elég erõs realm-en játszom, nagy az elvárás az emberekkel szemben minden valamire is való guildben.

sector512
#124425
Szerintem is jó ötlet a több 10 fõs raid. Sokkal jobb a hangulat mondjuk ZA-ban, meg kevesebb a tökölés, kevesebb az idegeskedés is. Meg ugye ha egy guild komolyan akarja tolni a 25-ös raideket elég sok aktív tag kell mert valaki tuti lesz mindíg aki nincs épp online. Így pedig mindíg becsúszik valaki aki nem vágja annyira/nincs elég gearje/béna stb. Nekem pl a ZA-s first killek is voltak olyan jók mint mondjuk egy Al'ar.

PSN: s3ctorHU

Davidus
#124424
Scalp (Rank 1) ?? Skinning Knife Attempts to skin the target alive, causing them to bleed for 72 damage over 6 sec

Miner's Revenge (Rank 1) ?? Mining Pick Hurls your pick axe at the target, inflicted 45 to 55 physical damage, ignoring any armor. 30 yard range, 5 minute cooldown.

<#idiota>

V9ykn8_TZL0

Davidus
#124423
PC Gamer: What else is changing?

Tom Chilton: We're also going to be doing away with spell-damage only type of gear. We'll moving to a system that, as part of your talents, player will be able to convert healing into spell-damage and vice-versa as part of their talents. That way, they can use the exact same gear, but their talents just adapt what it does.

V9ykn8_TZL0

panther112
#124422
Csak egyetérteni tudok. Egy raid nem attól lesz jól, avgy rosszul felépített, hogy hány fõre írják meg, hanem attól, hogy mennyire elmések a boss fight-ok, mennyire kidolgozott a sztorija, milyen a hangulata... Kara, ill. ZA véleményem szerint tényleg kiemelkedõ raid-ek, látszik rajtuk, hogy rendesen kigondolták, és ki is dolgozták õket a fejlesztõl. SSC/TK-val sincs semmi bajom, nekem a nagy negatív csalódás BT volt. MH-t mondjuk nem nevezhetném a nagy pozitív csalódásnak, mert eleve sokat vártam tõle.
(10 fõs azért nem hülyeség egyébként, mert könnyebben össze lehet szedni 10 normális játékost, mint 25-öt. Ha kellõképpen kihívást tud jelenteni a raid minden tagjára nézve a 10 fõre optimalizált bossfight - márpedig, ha rendesen van kidolgozva, kigondolva, akkor tud - akkor nem tudom miért jobb a 25 fõs. Csak egy példa, a mostani guildemben volt 2-3 szerencsétlen hunter, akik állandóan wipe-olták a teljes raid-et Archimond alatt, egy év volt mire kiszûrtük õket. 10 fõsben nagyobb az egyéni felelõsség/feladat, gyorsabban kiderül, ki mit nem csinál megfelelõen, ha úgy tetszik nagyobb a nyomás a raid tagjain. Persze nem azt kell nézni, hogy egy-két t6 dps helyettesíthet karában 1-2 másik dps-t, és ezért friss 70eseket tudnak felgearezni. A raid-ek elõbb-utóbb elavulnak. Karahzan, ZA is elavult raid-ek ma már. És nem a mostani run-ok alapján kéne õket megítélni, hanem mondjuk az alapján, amikor mág zöld-kék-lila gear-ben jártak az emberek oda... nem hiszem, hogy így kisebb játékélményt/kihihívást jelentettek, mint mondjuk mh/bt. Viszont sok olyan kifejezetten jó emberanyaggal rendelkezõ kis guildet láttam tönkremenni, akik nem tudtak 25 fõsekre váltani. A 10 fõs raid opció ezeknek a kis guildeknek jelenthet nagy elõnyt. És aki esetleg ezeknek a jól menõ, de kis guildeknek a játékteljesítményét vitatná el kell, hogy mondjam, hogy a tagok nagy része, ma top guildekben van, és ott is a jobbak közé tartoznak. Viszont a 'nagy guildekben' néha olyan betanított segédmunkásokkal találkozni néha pug-okban, mgt runokban, hogy az ember tényleg csak néz. Azt hiszem a 10 fõs felállásban ilyen elképzelhetetlen.

#124421
na ez baromi nagy hülyeség már bocs.
én raideltem 10 fõsben, 25 fõsben, sõt még 40 fõs raid instában is, szerintem eddig a 10 fõs volt a bestof.

ssc-tõl és tk-tól, már a gondolattól is hánynom kell, hogy még 1x oda betegyem a lábam, de kara-ba még most is szivesen lejárnék, holott már kivûlrõl fujom az egész instát.
ugyanigy pre-bc korszak elött is sokkal jobban kedveltem zulgurub-ot, mint pl. bwl-t vagy aq-t...

#124420
nem hiszem el,miért van ott aza rohadt .temp??!! 😞
#124419
helyem is van ésa lemez is hibátlan de azt a ".temp"-et nem tudja eltüntetni és ez okozza a bajt és nem tudok rájönni miért van
aki esetleg tudja,help
Mighty
#124418
Hejjj, ne is mondd. Legyártott kb 500 vizzel server crash, ami fél óráig tartott, nagy élmény volt 😊

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Count Adyn
#124417
Pedig de jó volt raid elõtt 40 perccel elkezdeni vizet gyártani 2 esével az egész raidnek😄DDD

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#124416
...az age of gépigény nekem nem jött be.
Na majd a Warhammer Online<#hehe>

#124415
Huu a negyven fõs raidek<#vigyor2>10 percig buffoltunk-potiztunk-ettünk és mire rendbe volt az összes buff a paladinok kezdhették elõröl az egészet.Kb a classbalance abból ált hogy ki onlány ill a trashen a társaság negyede afk-olt.A hátam közepére nem kivánom azt az idõt vissza.

Picket senkit nem köteleznek arra hogy bg-zen.Az hogy lila valami valóban nem azt jelenti hogy jó is de a questes itemeknél tutira jobb.A játékban már jóideje el van különitve a pve és a pvp tartalom.Minap egy hyjal-bt s gearelt ork warriort vertem le ugy wsg-n hogy 1800 hp -t vert le a huntadomról a 12k ból.Az 5/8 t6 os paladinomat ugyanugy 2 hitelik hiába van jó pve gearje a kettõnek már rég nincs köze egymáshoz.

Alt gearelésnél elsõsörben bg rõl öltözködik az ember vagy kiszenveded azt a 2-3 hetet mig megfelelõ geared lesz vagy lfg heroica, karahzan alt gruul-maggi és a tokeneket pvp setre váltod.Sok módja van a beszerzésnek viszont mindegyik idõigényes.Amennyiben valaki full t6 ban akar"ili" pengékkel a hátán 2 nap alatt masirozni fel s alá sw vagy undercity elött annak meg ott van a tört "szeró".

Az újítás pedig szerintem jó lesz nem ugyan az a loot de aki a lootért játszik az keressen oylan guildet ahol elviselik, viszont ugyanazt a bosst leölheti light mint teszem azt az überkocka hc raid arc igy "énodaelnemjutoksoha" kezdetû népdalnak is vége lesz.

A pr0ság meg nem abból áll hogy három allis-hordás bever egy másik farkciójú játékost 2 másodperc alatt a bg viszont sajna errõl szól a legvérmesebbek pedíg a legszarabb gearel rendelkezõk.Amennyiben a blizzard rájön hogy a behivórendszer ugy ahogy van szar ill kicsit a battlegroupokat normálisabban osztja el a szerverek közt akár a bg-k is élvezetesek lehetnének ismét.Per pillanat még mindig a legjobb onlány játék a wow az age of gépigény nekem nem jött be.
picket
#124414
Lehetne tömjénfüsttel emlegetni a sok pozitívumot is, de minek, ha ekkora logikai bakikat követnek el a játék (tovább/vissza)fejlesztése során?
Persze ha van valami megvitatni valótok a játék más aspektusával kapcsolatban, és nem csak képeket akartok linkelgetni, amik sorolják a játékba legközelebb bekerülõ epix legyezõket, ásókat és ágyékkötõket, akkor szívesen olvasom (és akár hozzá is szólok) azt a témát.

&#3237;_&#3237;

Narxis
#124413
Játszol még?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124412
Te picket, valami trauma ért ezzel a játékkal kapcsolatban vagy mi a fészkes fene van? A hozzászólásaidat olvasgatva az tûnik ki számunkra, hogy ebben a játékban semmi pozitívum nincs<#wow2>. Már csak az a kérdés, hogy játszottál-e vele és ha igen miért nem?<#idiota>

picket
#124411
"A játék arrafelé tendál hogy aki napi 1 órát játszk az is simán full epixben rohangálhat" - Attól, hogy valaminek lilán írják ki a nevét, még nem lesz jó cucc. És az sem szimpatikus, hogy napi egy órával 2-3 hónapon keresztül játszod érte a lábtörlõt.

Lényeges félmondat: "természetesen nem ugyanazokkal a lootokkal" - tehát ismét lila lesz a neve színe, hogy jobban érezd magad.

"Aki egy órát wow ozik naponta azt qrvára nem érdekli hogy van e enchant a cuccán fel van e gemelve, az bemegy lvl up ozik vagy ha hetvenes akkor megy 2 kör bg t és kezdõdik a barátok közt" - Közben felmossák vele a bg-t a "pr0" játékosok, mert annyival "skillesebbek" (2x annyi HP, 2x annyi sebzés a kikockult cuccok miatt). De ehhez mosolyognia kell, mert jól szórakozott (vagy nem?).

A többi mondanivalódat nem értem, szerintem csak sok betû egymás után, és ha igaz is, akkor sincs semmi köze a hozzászólásomhoz.

&#3237;_&#3237;

Narxis
#124410
lol

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Mighty
#124409
Jó, akkor te majd nem mész a 10 fõs raid-ekre.

Egyébként meg godolom voltál 40 fõs raid-ben anno. Mi a faszt keresel 25-fõsben? 😊 Tudod, az a törpe raid, a 40-es az igazi, a tauren fajta.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#124408
Esetleg helyhiány, vagy karcos lemez. Telepítsd újra a gépet végsõ esetben.

k O T T A
#124407
aki raidelt már 25fõsben az a 10fõsöket szarra sem értékeli
kis gnóm szar raidgroupok kellenek a halálnak

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

#124406
és igy nem tudok menni végre eredetire!😄
és ez nagyon fáj nekem
#124405
lenne egy kérdésem:
mit tegyek akkor ha a wow telepitésekor a mappa neve (WorldofWarcraft.temp) és ezt képtelen átnevezni a program 99%-nál
és a fájlok is temp fájlok és foggalmam nincs mit lehetne tenni,
pls help!
#124404
hello all
bodesz
#124403
karakter nevét lehet változtatni
amúgy meg accról accra akkor lehet karit átrakni ha a tied mind a 2 acc.a név email is ua vagy hasonló adatok ua stb
persze mindez pénz
a blizzard nem szereti a karakterekkel való kereskedelmet...

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

Narxis
#124402
Nem. Az +8 euro asszem'.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124401
Sziasztok.

AZ lehetséges vagy van rá vmi esély hogy amikor accountrol accountra migrálok egy karit és ugyan arra a serverre csak másik accra akarom átteni hogy megváltoztassam a karakter nevét?
#124400
A játék arrafelé tendál hogy aki napi 1 órát játszk az is simán full epixben rohangálhat.A farmolás valóban az ismétlõdõ tevékenység de nem mindegy hogy x számú air elementált ölsz az aldor bázis felett smv ben vagy x szer ölöd le illidant.Mindkettõ farm csak az egyikhez nem kell guild a másikhoz kell.Az elsõt naponta 3678531341 alkalommal megtudod tenni naponta amásukat csak egyszer egy héten.

A következõ kiegészitõben a blizzard gondoskodik a teljesen casual guildekrõl is egy nagyon leleményes újítással, mégpedíglen minden raid instának lesz egy 10 fõs és egy 25 fõs változata.Ugyanazok a bossok ugyanaz a fight csak az egyik 10 fõre kalibrálva a másik 25 fõre természetesen nem ugyanazokkal a lootokkal.Így az end gametartalom mindenki számára elérhetõvé válik.

Farmra visszatérve.Aki egy órát wow ozik naponta azt qrvára nem érdekli hogy van e enchant a cuccán fel van e gemelve, az bemegy lvl up ozik vagy ha hetvenes akkor megy 2 kör bg t és kezdõdik a barátok közt.(das ist lieben frau babolcsai) ergo abszolute nincs szûksége farmolásra.

Aki 2-3 órát játszik annak meg belefér a játékidejébe hogy megcsináljon 10 olyan napi questet ami kb összesen fél óra ez a tipusú játékos sem fog ezen kivül farmolni mert enchantra -gemre futja ebbõl is, és mivel ah ban vásárolják meg a cuccost nagyjából körbepénzelik egymást a különbözõ szakmákkal.

A mostani endgame tartalomhoz kell egy fél hc szintû guild itt viszont ha nem is napi de heti szinten 3 nap legalább 4 órát játszol de már ölted illidant.

A teljesen hc guildek meg nem 4 órát játszanak naponta de viszont õk sunvell 2.-3.-4. boss magasságában járnak.

Van viszont választásod ezenkivül is lehetsz aréna király, bgtroll ha az a vonal jönne be jobban, és persze ha arra van ingerenciád hogy legyen a játékban 200.000 goldod akár olyan is lehetsz.Ki ki megtalálja azt amit ép szeretne.

Mint említettem a következõ kiegészítõben pedíg végleg megsznik ez a fajta kettõség hogy egy adott bosst csak a játékosok kis százaléka ölheti látom is már lfg Arthas kill need frostmourne light....

A teljesen hc guildek sunvellben járnak már a 2.-3. boss magasságában de õk meg nem 3-4 órát játszanak naponta.
#124399
Rakd fel a winchesterre az összes cd-t és onnan telepítsd.
#124398
Nah eltudtam inditani a telepítést és most otttartok, hogy kéri a 2-es cd-t. Letöltöttem 1 programot (isoBuster-t) és azzal nemtom, hogy lehet elinditani a 2-es cd-t.
Narxis
#124397
Én ezt úgy szoktam, hogy egyik nap daily, másik nap bg, harmadik nap valami insta, lehet bármilyen hc vagy nem hc, negyedik nap alt. Így sose untam meg egyiket se.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

panther112
#124396
Mióta lekopott a billentyûk 30%-a kezdek összefüggéstelenül írni:/

panther112
#124395
Azért szerintem elég élesen különbséget lehet tenni, a teljesen primitív farmolás (mote pl.), a daily quest-elés (a szigeten lévõ questek hetekig érdekesek maradtak), vagy mondjuk a heroic dungeon-özés között. Persze egy idõ minden monotonná (kötelezettség szerûvé válhat, pl. a heti 1 kara badge run), ilyenkor érdemes elgondolkodni, hogy valóban szükség van-e megcsinálni a daily-ket, vagy azt a bizonyos kara runt... És amúgy a wow-on is lehetne bõven javítani a farmolás az egyik legkisebb hiányossága a játéknak. Mondom ezt annak ellenére, hogy alapjában véve pozitév a véleményem a játékról.

QuippeR
#124394
de végül csak nem sikerült, és mégis farmoltál játék helyett. 😄

(nem akarok beszállni a vitába, csak ez olyan érdekesen hangzik, mintha pillangókéssel mennél balhémentes buliba.)

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

#124393
3 éve játszok ezzel a játékkal és a kezdetektõl fogva magasról le....m, hogy "hûûdebaromisokatkellfarmolni". Akkor is és most is szerettem ezt a játékot farmolás ide vagy oda. Ha kellett valami akkor nekiültem és pár nap vagy hét alatt "kifarmoltam", ha nem tudtam megtenni akkor meg hagytam a fenébe és élveztem a játékot úgy ahogy volt/van. Jah, mondjuk lehet, hogy az is segített a dologban, hogy nem azzal a gondolattal léptem fel soha, hogy "jaaaaj, megint farmolnom kell" hanem azzal a szándékkal, hogy jászani fogok.

picket
#124392
"De sztem ez akkoris egy hülyeség." - Vigyázz mit mondasz, mert még kikiáltanak picket-szimpatizánsnak, és kiegyenesített kaszákkal, epic robogón üldözõbe vesznek az inkvizítorok <#idiota>

&#3237;_&#3237;

panther112
#124391
Pontosan ezt csináltam. Van csak pve, és csak pvp karakterem. De sztem ez akkoris egy hülyeség.

magus
#124390
azért örülök, hogy semmilyen kapcsolatban nem állsz a blizzarddal, és a wowot nem lineagenak hívják.

picket
#124389
Nem értem mi a bajod, csak 100g a retalent, 1 óra daily questekkel. És még marad fél órád pvp-zni, vagy pve-zni aznap. Inkább húzz fel még egy karaktert, és egyikkel pvp, másikkal pve.

&#3237;_&#3237;

picket
#124388
"aki minden nap 4-6(8-10) órát tud játszani" annak tehát több joga van, mint annak, akinek élete is van. Értem. Végülis van benne egyfajta logika, csak nem biztos, hogy ezzel a logikával lehet megtartani az elõfizetõket. Fõleg, hogy nem biztos, hogy az általad említett embertípus az átlag elõfizetõ.

&#3237;_&#3237;

panther112
#124387
Ebben teljesen igazad van, de ezt a 100g retalent-et én valahogy képetelen vagyok feldolgozni😊 Mélységesen ellenszenves elem a játékban.

panther112
#124386
Már ne is haragudj, de a T6-hoz vezetõ út nem a farmolásról szól, pláne nem a goldfarmról. Az aranyat ugyanis szinte semmire nem lehet elkölteni (semmi olyanra, ami elõre vinné a karaktered). Nekem felgyûlt 20ezer+ gold, vettem egy-két altnak epic flying-ot, cenarion mountot, stb. Ezektõl ugyan nem lettek 'jobb karakterek', és semmivel sem kerültek közelebb a mh/bt szintû raid-ekhez sem. Még régebben vettem a main-emnek 2 db craftolt itemet (azaz 1 itemet, és 1 receptet), talán ez volt az egyedüli olyan lépés, ami elõre vitte a karakteremet, és fizetni kellett érte.