World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#124385
nem nem, ez fenyõ miki remake: "egy lépést sem ismételek..." ^^

GamerAdams007
#124384
/agree

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#124383
Jah, napi kvesztekhez még csak annyit. Most, hogy van ilyen lehetõség és mégis sírnak, hogy "farmolni" kell, az elfelejtette a wow classic-ban, amikor ilyen egyszerû pénzszerzési lehetõség még nem volt. Na ott aztán tényleg komoly dolog volt Naxxramas-ra összefarmolni a szükséges cuccokat.

PiszkosFred
#124382
Neked farm fobiad van. Nem akarsz jelentkezni a Dallas remake castingra? Cliff Barnes szerepere kituno lennel...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#124381
Lesz valaha olyan MMO, amiben nem kell majd "farmolni"? Kötve hiszem. Ha mégis lesz akkor a következõ dolgot tudom elképzelni róla: Van ugye az a játékos, aki rohadt sok idõt el bír tölteni a játékban. "farmol" a felszereléséért, azért, hogy "attunement" vagy mi legyen bizonyos instákhoz. Farmol azért, hogy megfelelõen felszerelve tudjon raid-elni. Bemegy azzal a csapattal, akik hasonló mennyiségû idõt töltenek "farm"-olással. Aztán bezsebelik a "jól megérdemelt" lootot vagy kvesztrevardot.
Ezzel szemben van ugye az, aki nem szeret farmolni, csak néha néha belogol, elinstázgat, elkvesztelget. Raidre nem is nagyon megy, mert ugye ahoz is farmolni kell, meg amúgy is bármilyen tevékenység, ami 10 percnél tovább tart és monotonná válik az már farmolás ugye úgyhogy hagyja a fenébe. DE ácsingózik a T4-6-os cuccok után, meg a gladiátor set után meg a többnyire repuból vagy badge-ekbõl megszerezhetõ fegyverek és felszerelések után és rögtön jön a szöveg, hogy "ugyanannyit fizetek, mint õ, neki miért lehet? Nekem miért nem?"
Aztán a cuccok árát lefelezik meg "kommersz" cuccokká degradálják és az, aki heteket, hónapokat "farmolt" érte az idegösszeomlás kerülgeti, hogy majd ugyanolyan cuccokban feszít a heti 3-4 alkalommal fellogoló játékos, mint az, aki minden nap 4-6(8-10) órát tud játszani.
Nekem az a véleményem, aki nem szán annyi idõt arra, hogy a karakterét felkészítse több órányi farmolással a T6 szintû instákra, az ne akarjon überforthewinoverpower cuccokban feszíteni, és két orknyi nagy pallosokkal, meg Exalted-en megszerezhetõ epic mounttal villogni. Aki nem szeret farmolni az elégedjen meg azzal, amilye van. De ha többet szeretne elérni, akkor könyörgöm tegyen érte.

Narxis
#124380
Szerintem meg nem. WoW-ozol még? Vagy játszottál vele valaha is? Ellopták a karaktereid? Vagy mi ez a világfájdalom amit érzek a hozzászólásaidban?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Mighty
#124379
Én pl AV-ra várakozás alatt átruccanok a szigetre és megcsinálok pár questet, öldösöm a démonokat, SP bejárat mellett, ahol kb 2-5 percenként spawnol a bánya. Pár HK is belefér itt 😊
Bár én nem szoktam sûrûn retalentozni, ez a tevékenység bõven fedezné szerintem.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

picket
#124378
Szerinted a napi küldetés nem farmolás, szerintem meg igen. Az, hogy goldot farmolsz, mote of huszadikelemet, vagy gazokat, az nekem teljesen mindegy. Erõforrás érdekében, nullához konvergáló játékélmény mellett idõt égetsz el, mint Igor télen a szenet, amikor -30 van Szibériában. Tehát mennyi idõt farmol (gyk. "napi küldizik")?

ಥ_ಥ

bodesz
#124377
aki hülye az sokat farmol és alig van goldja mindig.aki okos nem farmol vagy csak keveset és sok sok sok goldja van 😄

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

Narxis
#124376
Semennyit, napi küldizés óta csak az farmol aki mazochista.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

picket
#124375
Tehát akkor az állandó retalent miatt csak hány százalákát kell farmolással töltenie a játékidejének?

ಥ_ಥ

#124374
Jól<#idiota>

Tafaya
#124373
Azért lol, ha jól hallottam wow zenét használtak a Kész átverésben 😊

Tatyla
#124372
hát végülis ja mert mostmár van felguard anno nekem még nem volt 😊

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

PiszkosFred
#124371
~100g = kb egy oras daily a "szigeten" 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

bodesz
#124370
amúgy.affli majd 50körül demo talent és onnan 70ig demo az imba sztem.

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

bodesz
#124369
wowwiki.com
classes
warlock
talent builds
...
ittis van keresõ beírhatod oda is hogy warlock tuti találsz vagy 4-5 talentbuildet

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

Tatyla
#124368

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#124367
Hellosztok, valaki letudna írni nekem egy jó warlock talentet? nem raidelésre hanem szintezésre 1-70ig ami erõs és sokáig bírja. köszi szépen
#124366
Szia gereee93! A piros felirat a banner alatt nem tréfa.

#124365
nem lehet hogy aznap (ma) adtad le?
nem a felvétel dátuma számít, hanem hogy mikor adtad le... mint minden napi kvesztnél
más ötletem nincs

panther112
#124364
Ez szerintem nevezhetõ end-game karakternek, és átlagban kb. napi 1,5 órát játszom egy ideje. (pvp-t igaz már egy jó ideje abbahagytam, mert nincs kedvem heti 100 aranyat farmolni retalentre)

#124363
16 napi q van felvéve szóval ez sem lehet gond
#124362
Kérdésem lenne...
Felvettem a cookingot és 365-nél járok vele. 2 napja shattrathban felvettem a cooking napi q-et megcsináltam, de ma nem adja az npc. miért vajon?
DJ RX7
#124361
#124360
Hello mindenki. Letöltöttem a WoW burning crusadet és nemtudja elinditani az install-t nemtudom miért. B6I fájl-ként szedtem le és nemlátja a gépem.
Elõreis thx a segitséget.
#124359
Simán regelsz, és amikor meg kell adni a fizetési módot, akkor bankkártyás fizetésre mész, és megadod hogy visa electron, mivel a Junior is az. Simán elfogadja, és nem is von le róla pénzt, csak a köv hónap elején ha akarsz játszani.

#124358
Akkor jó a junior is? 😮 áhh biztos baszsus az úgy nagyon jó lenne 😄 letod írni pontosan h h kell onnan feltölteni az accot?
#124357
Nekem van sima Visa kártyám, de nem akartam azt megadni. Elõástam valahonnan a fiók aljáról az OTP Junioromat, és miután lefújtam róla a port, simán mûködött. Elfogadta a Blizzard.

#124356
Hellosztok, érdeklõdnék h 18 év alattinak lehet sima VISA-s kártyája nem tudjátok? Jah és, én úgy tom h a sima wowhoz adnak 1hónapot ajándékba nah szal oylat lehet csinálni h én triallal játszok megvezsem a wowot beírom a kódod meg minden h ne legyen már tial és úgy játszok? h azt az egy hónapot kelljen elõször lejátsznaom, mer bankártyáról akarok fizetni, de az nem fog megjönni jövõhétre és nem akarok 8.000et kibaxni 2 hónapra amikor kártáyról sokkal olcsóbb. elõre is köszi. pls válaszoljatok nagyon fontos lenne 😊
Narxis
#124355
<#eljen>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lynx_TWL
#124354

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#124353
áhá, tényleg, köszi és ezúton kérnék bocsánatot is, igyekszem az elkövetkezendõkben a hülyeséget felejtõsre venni! Még egyszer kössz!!!😊
Lacee
#124352
le fogja tölteni a szükséges patcheket magától, csak várd ki. kézi letöltéshez: http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#124351
Sziasztok, én még új vagyok ebben a játékban, de szeretném ha segítene valaki abban, hogy hol találok PATCH-et hozzá, mert a 2.4-est csak így simán nem fogadja el!
#124350
End gamet nem lehet napi 1 órával játszani, a játékosok többsége pedig end gamet játszik

#124349
Nem, Human warrior. De majd fogok csinálni egy Undead-et is. Amúgy a 70 elérésében egyenlõre az is megakadályoz, hogy nem vettem meg a BC-t, csak az alapjátékot ^^

GamerAdams007
#124348
Van középút, csak nehéz megtalálni, esetleg nem akarja. 😊 Egyébként napi 1 óra játékkal is elérheti a 70-et, meg full honor geart, csak nem 1 hónap lesz neki...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#124347
ez így van

Davidus
#124346
baromság

V9ykn8_TZL0

Fehercsoki
#124345
Legalább hordás warrior?

#124344
ezt vagy tolod és kockulsz vagy nem tolod, köztes megoldás nem létezik, majd rájössz😊

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

#124343
Köszi. Végén blacksmith + mining lett.

#124342
"...Icci picci encsi lány..."

GamerAdams007
#124341
PvP-re engineering + mining. PvE ugyanez, vagy blacksmith + mining. Én mondjuk BS-t elég hamar (80as skill környékén) lecseréltem encsantra mert iszonyat mennyiségû matit kellett volna farmolni, és mivel ez a mainem, nincs mibõl venni. 😊 Meg encsit amúgyis szeretem...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Narxis
#124340
kovács, bányász

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124339
Szerintetek egy Warriornak milyen professiont kéne felvennie?

Narxis
#124338
Ajaj, élvezd ki amíg lehet, utána úgyis választanod kell, hogy való élet vagy 4. dimenzió.<#eplus2>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124337
Köszi lemaradt :-)

#124336
Nem hinném, hogy sok idõmet elrabolná. Esténként majd játszom vele, meg amikor jön a nyár, és vége a vizsgaidõszaknak úgyis csajokat fogok hajkurászni, meg haverokkal sörözök a Balcsi partján.