World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sector512
#124635
Hát ha bc-s contentel is játszani akarsz rendes szerveren akkor meg kell venned, egyébként nem sok értelme volt az alapjátéknak sem.

PSN: s3ctorHU

#124634
Nyugi meg veszem a BC is eredetibe! 😄
edios
#124633
Azt mondjuk, hogy fizess érte, vagy ne gyere erre a fórumra.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#124632
Akkor most azt mondjátok hogy vegyem meg eredetiben a BC-t is?
#124631
De én nekem egy barátom segített és a Sima wow-ot meg vettem a Burning Crusadet azt pedig letöltöttem torrentel. és akkor nem eredetin akartam játszani hogy ne keljen fizetni ls azért tört szervert is írtam be a reaml hoz.
De a Bc a patchokat se akarja letölteni!
És még nem is reggeltem a wow oldalára!
Shortstop
#124630
semmi probléma nincs a hunterrel, ilyen téren szerintem. nem kell hozzá a piros gomb, anélkül is elég meleg tud lenni. (tapasztalat)

Fehercsoki
#124629
Lock jobb mert az mindig erõs nemcsak 2 percenként 18 másodpercre.

#124628
köszi

AMD 6000+, 2giga ram 800Mhz, MSI K9A2 Neo-f, Galaxy 8800gt

sector512
#124627
Ja amiket írtál arra hunti a legjobb, esetleg lock.

PSN: s3ctorHU

Shortstop
#124626
hunter

#124625
Heló! most kezdeném a játékot, de nem tudom milyen karaktert válasszak. Olyan kéne ami távolharcba jó. és kb minden tulajdonsága közepes (a lehetõségeken belül, pl nem hal meg gyorsan, de öl mint az állat) Ti mit ajánlanátok? Elõre is köszi

AMD 6000+, 2giga ram 800Mhz, MSI K9A2 Neo-f, Galaxy 8800gt

sector512
#124624
Érdekes ez az állandó bankkártyás probléma, én nem is nagyon értem. Mikor én megvettem a gamét, elõször regeltem egy trialt meg letöltöttem, felraktam. Utána megvettem a játékot és mikor lejárt a trial meghosszabbítottam a játékohoz kapott kóddal, semmi bankkártya számot nem kért.

PSN: s3ctorHU

shaime01
#124623
pvp servere menj ^^

DJ RX7
#124622
Ahhhhaaaahaaa <#ravasz1>

:3

edios
#124621
Most lõttem:

FAIL

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

tigeroo
#124620
tört wowot nem szabad használni!!
ha rájön a blizz a dunába fog lõni, szerintem gyorsan telepítsd újra
Narxis
#124619
arathor, alli > all

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

tigeroo
#124618
eyy eddig tartott a wow nélküli élet..
január óta nemtudom eladni, hát minek porosodjon itt a cd?<#gonosz1>
leporoltam, most települ..ha minden jól megy akkor kezdek egy teljesen új karit (neptulon vagy arathoron több az allisok száma?)
#124617
Valaki meg tudja mondani hogy honnan lehet letölteni a Word of Warcraft Burning Crusade 2.0.3-tól a 2.4.2 verzióig a patchokat?
Pls írjatok e-mailen vagy ide a forumba! E-mail: [email protected] vagy MSN: [email protected]
Köszike!
Esetleg az lehet a baj hogy Eredeti WoW-ra telepítettem Tört verziót?
Mert ezt írja ki: Patch can't be applied because it is missing data for: "enGB". If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (SetLanguage)
Mi lehet a baj lécci segítsetek!
Lacee
#124616
tesztszerver alfa kliense, gondolom

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

JaSoN HuNTeR
#124615

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

shaime01
#124614
quest megcsinálása után lv20n

k O T T A
#124613

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

Shortstop
#124612
rogue hogy tanulja meg a méreg használatát?

ForsyS
#124611
😄

... pont ez a baj ...

s0n1c
#124610
mindig volt/van/lesz fotm kari és a sok gyökér mindig relollolni fog az éppen aktuálisra, gondolom kitalálod, hogy miért van így...
MarkBlade
#124609
Emlékszem mikor még a sámánokat szidták.. aztán jött a pala.. utána a lock..most a Druidnál tartunk? <#zavart1>
Narxis
#124608
varázslat :>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124607
mert így találták ki? <#idiota>

antgecc
#124606
Egyébként meg elég nagy faszság alapból, hogy formaváltással leszedheted poly-t, lassító effecteket. Nem látom benne a logikát, hogy ez miért is mûködik így.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

shaime01
#124605
csak a sebbeségedet limitálja nem lassito effekt..

Fehercsoki
#124604
Csakhogy ez kurvára nemlassít le...Csak te nem gyorsíthatsz.

PiszkosFred
#124603
/agree

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

s0n1c
#124602
mekkora kibaszás is ez, így van egy class, ami ellen nem tudsz gusztustalan mód elfutni instant formváltással bármilyen helyzetbõl, 1.8 elõtt volt jó a drood (gy.k. erõsen prebc), most meg csináltak belõle ilyen fotm majom classt max ezért jár a cg a blizznek
rhazid
#124601
valóban, fõleg azért mert van egy olyan gyönyörû spelljük mint a Sel Of Justice amivel ha le judgementel akkor bármit csinálok a droodommal (vagyis át váltok mongyuk travelformba) rohadtul nem megy le rólam pedig annak el kéne tüntetnie minden lassító hülyeséget szóval kösszépen blizzard

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

Narxis
#124600
Palákat nerfelni kell.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Calver
#124599
van egy ilyen zseniális talent paladinok "kincseskamrájában", hogy Sanctified Seals. ez maxon ad 100% dispel resistet az aktuális Seal-re, ezzel nagy mértékben elbaszva mindenki napját aki dispellelni/spellstealelni akar a paláról, lévén nagy eséllyel a nem dispellelhetõ sealre ugrik rá - legalábbis eddig. nos, ez ugy fog módosulni hogy a dispel/spellsteal átugorja a Sealt innentõl kezdve, mintha ott sem lenne. tehát ha el akarod picsázni a kicsi mageet aki mondjuk pont Frost Novázott, és benyomsz egy Blessing of Freedomot, jön a kicsi mage, és - mivel a Seal nem eszi meg a Spellstealjét - nagy valószínûséggel leszedi rólad.

csak ezek után nem értem mi a fene értelme van a dispel resistancenak. dobjuk ki az ablakon, hadd legyen a shamanoknak is egy jó napja és szabaduljon el a Purge mindenen és mindenkin...

"The trees move. Do you not see it?"

#124598
ezt most elolvastam négyszer, de nem értem... biztosan azért mert már marha álmos vagyok... mi a baj tulajdonképpen?

Calver
#124597
"Dispel effects will no longer attempt to remove effects that have 100% dispel resistance."

köszönjük blizzard. miért nem adják simán oda a Blessing of Freedomot a mageeknek? nem kéne itt szenvedni legalább pala nerfekkel, nekik meg nem kéne Spellstealelniük, hiszen mostmár úgyis automatikusan megkapják ha esetleg egy pala benyomja. akkor minek egy felesleges klikk? sõt, esetleg a szárnyakat sem ártana. biztos örülnének +30% damagenek.

/wrist

"The trees move. Do you not see it?"

Lynx_TWL
#124596
<#gonosz1>

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#124595
3_igen
ezt írja: The patch "pc-hdfiles\WowError.exe" could not be applied. (CRC mismatch: expected 0x93432d79, actual 0x3376339f.) If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (BNUpdate:😛TCApply)
To check this installation for problems, click the "Repair" button. The Repair tool can automatically fix many update errors.

Shortstop
#124594
gratulálok 😄

Lacee
#124593
afflit fejleszd, wowwikin találsz leveling buildet szerintem.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#124592
Hunterem már volt, az nem tetszett annyira.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#124591
1hónapot akarok jáccani és jelenleg nicns se bank kártyám se gc-re pénzem szval?

Get a life!

Narxis
#124590
<#hawaii>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

bodesz
#124589
huntert kezdj amúgyis ha gyorsan akarsz fejlõdni

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

bodesz
#124588
ez a kérdés 2hetente fejlön kb...wowwiki.com vagy keresgess itt a fórumba

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

#124587
Sziasztok!

Elkezdtem egy lockot, életemben elõször, nagyon tetszik egyelõre. A kérdésem, pontosabban a kérésem az lenne, hogy tudnátok küldeni egy jó talentkiosztást, ami a kezdeti fejlõdést picit megkönnyíti PvE-ben?

Azt tudom, hogy lock-al kicsit gyorsabban lehet fejlõdni a pet miatt, de egy jó talentkiosztás, ami talán a sebzést is megnöveli, még dobhat egy picit a dolgon. 😊

Köszi

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

picket
#124586
Nem, csak egyenhülyék <#idiota>

&#3237;_&#3237;