World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lacee
#124585
süt a nap?

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

PJack
#124584
<#hawaii>

Pain is inevitable. Suffering is optional.

Fehercsoki
#124583
<#hawaii>

Narxis
#124582
<#hawaii>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

shala
#124581
<#hawaii>

non potest pluere aeternum

#124580
Eladó 2 70es karim

HUNTER:
-Night Elf Female
-lvl70
-T5-T6 gear
-heroic kulcsok, kara, stb
-100% földi mount
-280% repülõ mount + Netherdrake
-Nordrassil PvE szeró

MAGE:
-Human Female
-lvl70
-kék cuccok
-100% földi mount
-60% repülõ mount
-heroic kulcsok

46.000 forint. alkudni talán lehet. valszeg lesz rajta 1hónap feltöltve.

érdeklõdni: [email protected]
#124579
a helyzet az, hogy azoknak, akik tudnak olvasni, valamint a hivatalos úton próbálnak játszani, nem kell faq. Az ismétlõdõ kérdések általában tört szerverre vagy bankkártyacsalásra vonatkoznak. Ezekben egyikben sem kívánunk segíteni. Ha pedig az angol nyelvvel van alapvetõ probléma (esetleg a szövegértéssel), akkor nem javasolt a játék, mert a késõbbiekben is csak hasonló problémákkal szembesülne a delikvens...

#124578
hivatalos szerver? a saját downloaderét használod? a gyári lemezekrõl telepítetted?
továbbá, mi a pontos hibaüzenet?
amennyiben az elsõ három kérdésre a válasz igen, kérlek mellékeld a választ a negyedik kérdésre. Sajnos a "nem megy, mi a baj" típusú kérdésekre meglehetõsen nehéz válaszolni, további információ nélkül.

#124577
hello.
kérlek segítsetek.2.4.0 van fent nekem és nem engedi a 2.4.1-et felrakni.
a wowerror.exe fájlal van gond.
már újratettem repaireltem de semmit nem enged .
plz. segítsetek

The Garrett
#124576
a piros betus szöveget nem olvassa el senki, akkor a faq-t se fogják...

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#124575
Úgy látszik megint bal lábbal keltél...vagy csak bal lábad van<#idiota><#nyes><#banplz>

picket
#124574
Támadnak a kínaiak!!! ogm!!1

De várjatok. Nincsenek fegyvereik, csak tapsolnak? <#nemtudom>

&#3237;_&#3237;

ForsyS
#124573
<#taps><#taps><#taps><#taps><#taps>ezt megmondtad neki <#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3>

... pont ez a baj ...

Shortstop
#124572
ha nem csak egy hónapot akarsz játszani akkor add meg a rendes kártyaszámodat és fizesd be. nemtudom mit problémázol 3000forinton mikor megvetted a játékot x-ezerért

ForsyS
#124571
Kéne egy kép egy jókis frostmage talent-rõl. Még sosem volt mage-m. Rugo, és warrior talentem a legjobb, de mage kéne. elõre is kösz.

... pont ez a baj ...

ThisZip
#124570
Hy all!

Nem kéne összeírni egy FAQ-t a legtöbbször feltett kérdésekrõl? (Hogyan kell accot csinálni, hogy mûködik a free trial, hogyan kell pénzt adni stb stb.)

A másik meg az, hogy a bannerban lassan ki lehetne cserélni BC logót a LiccsKingre.

\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél!\" (ismeretlen)

picket
#124569
-i megoldja minden problémádat.

&#3237;_&#3237;

#124568
Srácok megvettem ujra a wow-ot ujra kezdem re úgy akarom h ne keljen feltölteni az accot h letudjam nyomni az 1hónap free-t. Na most ott kezdeném h kaptam egy kis 10napos trial szerûséget azon minek van rajta kód??, mikor amúgy is lehet akárkinek reggelnie trial accot a wow-eu-n...ez az elsõ kérdésem. A második pedig az h hogy bírom kijátszani azt h ne keljen feltölteni az accomat ahhoz h az ingyen egy hónapot felhasználhassam?. Mondtak itt nekem fakie kártya számokat h ilyet keressek google.hu-n de nem találtam segítsetek plz elõre is kösz

Byez

Get a life!

GamerAdams007
#124567
Ez nem úgy volt, hogy lichkingbe lesz?

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#124566
ez igazából egy druid nerf <#idiota>

The Garrett
#124565
3-4 órával korábban kapunk mountot \o/

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Syron
#124564
hehe, "Mounts at 30?! Yes, it’s true: Apprentice Riding and mounts are now available at level 30. Training costs 35 gold."

Pyotr
#124563

&#9608;&#9608;

Shortstop
#124562
köszönöm

edios
#124561
Questhelper process beállításához

Beállítások menü elõhívása:

/questhelper settings

Innentõl egérrel a Route Workload Scale menü, és bõven lehet 100% alá menni, nem lesz nagyon érezhetõ különbség.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#124560
#124540 -re egy választ énis szívesen fogadnék.

Kurt97 1993-2012 Copyright All rights reserved.

edios
#124559
Nem csak nálad, nyugi. Fele kari nem elérhetõ mostanság.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#124558
bármien karit megnézek ezt írja

#124557
Character Data Unavailable

It seems like the character you are trying to view is not currently available on the Armory. Since the Armory data is periodically updated, this character needs to have been active recently for detailed character data to show up. Character profiles that have been updated recently may display this message as a result of high server load.

GamerAdams007
#124556
Nálam mûködik...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

GamerAdams007
#124555
70es twink?

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#124554
nem mûxik az armory, meg tudnám mutatni a haveromnak 70 es twink rugót az accon, hogy elhiggye hogy nem 20k ért lehet megvenni..

GamerAdams007
#124553
rofl rossz topikba írtam XDD

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Lynx_TWL
#124552
aréna fegyvereket lehet vásárolni helyettük

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

GamerAdams007
#124551
<#taps><#idiota>

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#124550
HI.
Mar nem lehet lvl 70-es GM fegyvereket vasarolni?

Lynx_TWL
#124549
XDXDASDASDASDADASD

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Narxis
#124548
<#fejvakaras> hmmm

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

picket
#124547
Lásd #124541, lol x)

&#3237;_&#3237;

Narxis
#124546
Nem fog.<#szomoru1>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124545
"milyen szinüvel?"

QuippeR
#124544
filctollal. következõ kérdés?

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

#124543
Hogyan kell olyat csinálni, hogy a nevem után oda legyen írva még valami?(pl. Hand of A'Dal)
Narxis
#124542
Mijaza a careometer?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

picket
#124541

&#3237;_&#3237;

Shortstop
#124540
azt hol kell állítani? nálam is borzasztóan visszafogja

Narxis
#124539
<#nevetes2><#nevetes2><#eljen> Jóak vagytok!!!

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124538
én csak vigyorogtam egy jót rajta.
fõleg a 2. képen tetszett a duma a party chat-ben 😄

#124537
Ezekhez csak gratulálni tudunk!

shaime01
#124536
<#levele>