World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#124692
Ebbe a "spelleket is le akarom fordítani" dologba szerintem nem kéne belefogni. Le is írom miért. Aki játszik a játékkal (eredeti szerverekrõl beszélek) azok az angol nevén használják. A játékosok 99.9%-a így ismeri...még itt magyarországon is. Ha teszem azt lefordítod a varázslatok (spells?)/képességek (abilities?) angol megfelelõjét magyarra és valaki benyögi bármelyik csatornán, a kutya nem fog tudni neki válaszolni mert senki nem tudja majd mirõl van szó. De ezt már feszegették itt mások is korábban, de mindég ugyanazt a választ kapták.
Próbálkozni lehet, de hogy mennyire lesz az hasznos a játékosok számára....hááát.

#124691
Bocs bocs talent calculatort, jogos
ronihun
#124690
de milyen calculator?

...

#124689
Csá all!

Szeretnék csinálni egy complett magyar wow calculatort, csak sajna nem vagyok egy ász angolból így lassan fog haladni a fordítás, és mivel még nem ismerem csak a Paladint ezért nem biztos, hogy pontosság. Próbálom fun szerveren kipóbálni õket, de lassan halad, még a palába sem kezdtem bele, most kezdem az elején az egészet.
Kérlek segítsetek, mert egyedül sokáig tart.

A spelleket is le akarom fordítani, arra is lehet jelentkezni. Fordítóknak a neve szerepel majd a programban, így kérlek majd miután fordítottatok egy rész, küldjétek egy teljes neveteket, beceneveteket.

[email protected] ra küldjétek légyszi ha segítetek. És kérlek továbbítsátok a hírt. a www.ferawow.extra.hu,ra csinálok egy gyors lapot ott meg lehet nézni, mit nem fordítanak még.

Kössz elõre is.

Ja nem fikázást kérek segitséget.
Tudom, hogy le lehet könnyen fordítani, de nem mindenkinek.
Shortstop
#124685
ilyesmit várok én is de semmi beindulás. ugyanolyan lassan csinálja

ronihun
#124683
hát szerintem néha elég hsznos.pl ha kevés volt a hpm benyomtam és gyorsan ledaráltam az ellenfél hpját

...

Shortstop
#124682
rogue-nál ez a slice and dice ér valamit vagy ért valaha valamit?

#124681
Ezért visszajöhettél 😄

GO AoC...kvajo! Végre egy olyan cucc minöségileg ami leverheti a WoW-ot a trónjáról 😊

ronihun
#124680
omg

...

#124679
szaba75 hol meik oldalon talán ?=)
és ugye budapest szerver ?😉

Tatyla
#124678
hát ez kész,egy fél óráig röhögtem...<#eplus2><#nyes><#nevetes1><#hehe>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

QuippeR
#124677
digitális where-is-waldo! zseniális!

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

picket
#124676
Az enyém meg kisnyúl.

&#3237;_&#3237;

#124675
CSáó aki wow -ozik az keressen engem a nevem Nickie! lvl 60
tigeroo
#124674
PJack
#124673
úgytudom ezt alapból belehet állítani az interface-ben.

Pain is inevitable. Suffering is optional.

Rage47
#124672
melyik az az addon, ami a loot tartalmát az egérhez viszi automatikusan?
#124671
jha meg spiritre

Narxis
#124670
A többet ésszel mint erõvel mondás alapján én az intellectre tennék.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124669
warriornak melyik talent jó fejlödésre?
illetve fury-nak kell agility vagy simán str+sta? vagy mittomén sorba mi kell?
bocsi csak warriorral nem toltam annyit
=D

ForsyS
#124668
😊

... pont ez a baj ...

PiszkosFred
#124667
Probald ki az AoC-t, aztan ha nem tetszik, meg midnig ott a wow 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

bodesz
#124666
hát nemtom én már nem játszottam 2hónapja kéne már vmi 😄
de indulok is GCért 😄

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

The Garrett
#124665
en meg pont most gondolkodok rajta hogy wotlk ig nem fizetem már be, ha lejár juliusban. 😛

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Narxis
#124664
Elég ha 1-re koncentrálsz.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

bodesz
#124663
na végre.ma megyek gct venni.wotlk ig kéne még 2 70es kari 😄 simán meglesz.akár még 3is :o

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

DJ RX7
#124662
birkanyáj

:3

#124661
Frostmane szerveren vagy magyar ally klán? Bent vagyok egy angolban, de azért jó lenne magyarokkal beszélgetni :-)

ForsyS
#124660
ez marhajó... eddig nem volt netem 😊. szóval fogalamam sincs, mirõl beszéltetek eddig... kicsit visszaolvastam, de nincsen türelmem 46 kommentet végigolvasni

... pont ez a baj ...

#124659
Köszönöm szépen h megtiszteltél ezzel a válasszal. Most nagyon vidám vagyok.

The Garrett
#124658
affli

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#124657
Warlocknak melyik talent jó fejlödésre? mert én 50en áttalentolnék Demo-ra... csak h addig affli vagy destro?

Tatyla
#124656
Halálzóna oda soha többet nem lehet belépni,olyan mint Chernobil,csak az instás megoldásban lehet oda menni mivel akkor visszamész az idõben...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

ronihun
#124655
60 napig

...

Randelz
#124654
A "60-day game time card"-al 60napnyi játékidõt játszhatsz, vagy 60 napig?

Randelz
#124652
Kösz.Az üresen hagyott területre gondoltam.

Lacee
#124650
bm hunternek elemantal LW vagy dragonscale a jobb? leather cuccok adnak agit, mail pedig intellectet, elvileg mindkettõ kéne, nem?

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#124648
van egy hyjal nevû map tán felwood mellett, na azon nincs semmi. Az egy üresen hagyott terület, amire a fejlesztõk késõbb tehetnek valami zónát ha épp kedvük szottyan, anélkül hogy azon kéne gondolkodni, hogy hogyan bõvítsék a térképet

van egy hyjal summit nevû 25-fõs instance, ez a cavern of times-on keresztül érhetõ el

Hyjalos háttérinfók itt

picket
#124647
Taskmanagert elindítod játék közben, amikor beáll a kép, akkor megnézed, hogy mi viszi a processzort, és összehasonlítod a wow (akadás nélküli) processzor használatával. Ha megvan a tettes process, akkor rákeresel neten, hogy mi õ, és mit lehet tenni vele. Ha a wow megy fel 100%-ra, akkor vagy addon probléma, vagy nem tudom, esetleg graf kártya.

&#3237;_&#3237;

Randelz
#124646
Bocs elõre is a hülye kérdést, de mivan hyjal on?

#124645
Helló mindenkinek.Én karit akkarnék cserélni vagy venni ha máshogy nem megy .Van 70 rugóm horda oldalon és 70 lockom allyn .Ally oldalon lévõ érdekelne ,leginkább druid , pala ,hunter.Ha valakit érdekel írjon privátba.

#124644
ugyanilyen problémám volt nekem is... lefutattam vírus írtást azóta nem igazán csinálja

#124643
oks köszi

Fehercsoki
#124642
Az nem q simán csak megtanulhatod trainertõl és igen mostantól lvl 30on.

#124641
te hol tolod?

#124640
köszi toomy

Arnoux
#124639
Hello!

Van egy kis problémám a wow-val. Játék közben ien 10-30 secre megáll a kép. Elég jó gépem van, CoD 4 majdnem fullon megy ilyen 40 személyes mapokon lagg nélkül

#124638
Szerintem igen, legalábbis patch notes-ban ezt írják mindkét kasztnak külön:

Paladin
- Summon Warhorse is now available at level 30.

Warlock
- Summon Felsteed is now available at level 30.

#124637
most felteszek egy kérdést!!
mindenki készüljön!

a pala meg lock mount Q-t is 30ra rakják a köv patchben jöv héten?
mert h csak annyit irnak h mount on 30? ebböl nem igazodok ki.
és BOCSÁNAT ha tul szar a kérdés! és nem törtözök én pfujj pfujj phew pfujj

hú. na megis volt. szerintem semmi extra, nem megeröltetö. 1 fokkal jobb mint a " hol van az elf abban a pókos barlangban az elején?".

#124636
egy kevés ellentmondást vélek felfedezni

eldöntötted hogy akarsz a játékért fizetni vagy sem?
ha nem akarsz fizetni, akkor menj tört szerverre, de hogy a tört kliens meg a tört pecsek, meg a tört realmlist hogy mûködik, nem tudjuk, mivel mi nem használunk törtöt. nem hülyeség a piros felirat fent. ebben nem tudunk segíteni.

ha a fizetõset választod, és csak az alapjátékot vetted meg, akkor ne kavarj be a törtös letöltéseiddel, mert hiába ügyeskedsz, játszani nem fog engedni. felrakod az alapjátékot, elindítod, és leszedi a pecseket automatikusan. ennyi....