World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Próbálkozni lehet, de hogy mennyire lesz az hasznos a játékosok számára....hááát.
Szeretnék csinálni egy complett magyar wow calculatort, csak sajna nem vagyok egy ász angolból így lassan fog haladni a fordítás, és mivel még nem ismerem csak a Paladint ezért nem biztos, hogy pontosság. Próbálom fun szerveren kipóbálni õket, de lassan halad, még a palába sem kezdtem bele, most kezdem az elején az egészet.
Kérlek segítsetek, mert egyedül sokáig tart.
A spelleket is le akarom fordítani, arra is lehet jelentkezni. Fordítóknak a neve szerepel majd a programban, így kérlek majd miután fordítottatok egy rész, küldjétek egy teljes neveteket, beceneveteket.
[email protected] ra küldjétek légyszi ha segítetek. És kérlek továbbítsátok a hírt. a www.ferawow.extra.hu,ra csinálok egy gyors lapot ott meg lehet nézni, mit nem fordítanak még.
Kössz elõre is.
Ja nem fikázást kérek segitséget.
Tudom, hogy le lehet könnyen fordítani, de nem mindenkinek.
...
GO AoC...kvajo! Végre egy olyan cucc minöségileg ami leverheti a WoW-ot a trónjáról 😊
és ugye budapest szerver ?😉
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.
Pain is inevitable. Suffering is optional.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
illetve fury-nak kell agility vagy simán str+sta? vagy mittomén sorba mi kell?
bocsi csak warriorral nem toltam annyit
=D
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
de indulok is GCért 😄
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
... pont ez a baj ...
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
van egy hyjal summit nevû 25-fõs instance, ez a cavern of times-on keresztül érhetõ el
Hyjalos háttérinfók itt
ಥ_ಥ
Van egy kis problémám a wow-val. Játék közben ien 10-30 secre megáll a kép. Elég jó gépem van, CoD 4 majdnem fullon megy ilyen 40 személyes mapokon lagg nélkül
Paladin
- Summon Warhorse is now available at level 30.
Warlock
- Summon Felsteed is now available at level 30.
mindenki készüljön!
a pala meg lock mount Q-t is 30ra rakják a köv patchben jöv héten?
mert h csak annyit irnak h mount on 30? ebböl nem igazodok ki.
és BOCSÁNAT ha tul szar a kérdés! és nem törtözök én pfujj pfujj phew pfujj
hú. na megis volt. szerintem semmi extra, nem megeröltetö. 1 fokkal jobb mint a " hol van az elf abban a pókos barlangban az elején?".
eldöntötted hogy akarsz a játékért fizetni vagy sem?
ha nem akarsz fizetni, akkor menj tört szerverre, de hogy a tört kliens meg a tört pecsek, meg a tört realmlist hogy mûködik, nem tudjuk, mivel mi nem használunk törtöt. nem hülyeség a piros felirat fent. ebben nem tudunk segíteni.
ha a fizetõset választod, és csak az alapjátékot vetted meg, akkor ne kavarj be a törtös letöltéseiddel, mert hiába ügyeskedsz, játszani nem fog engedni. felrakod az alapjátékot, elindítod, és leszedi a pecseket automatikusan. ennyi....