166745
  • jazzy
    #163457
    https://wow.gamepedia.com/Azsuna_storyline
  • DonPedro22
    #163456
    Amiket jelöl a térkép csak mellék küldik...
    Küldik
    Az a kettő amit jelöl a Maritime Law és a Study Hall: Combat Research
  • TBTPumpa
    #163455
    Elérhetőek a Battle for Azeroth gyűjtői kiadása mellé csomagolt könyvek!
    A Good War (Horde) - Robert Brooks
    Elegy (Alliance) - Christie Golden
  • Fpocok
    #163454
    Pedig a jel azt mutatja, hol kell folytatni ha egyszer elfelejtetted melyik küldi jön.
  • DonPedro22
    #163453
    A térképen 3 felkiáltó jel is van de nem hinném hogy bármelyik is azt a küldit adja, belekezdtem pár mellék küldetésbe
  • Fpocok
    #163452
    Nincs a térképen egy felkiáltójel? Mindig kéne lennie egynek.
    Amúgy meg megnézed melyik chapter nincs kész, rákeresel wowheaden és megnézed hogy kezdődik.
  • DonPedro22
    #163451
    Azsunában a story progress 2/5 és nem tudom kinél kell felvenni a kövi questet hogy folytassam... Azsuna versus Azshara következik. Valaki tudja esetleg?
  • DonPedro22
    #163450
  • mate23
    #163449
    ok kosz az infot
  • LeWyTy
    #163448
    pffffff. legközelebb több szódával.

    Még nem játszható az "uj patch" vagyis nem tudsz még fejlődni aug14. után próbáld.
    Azt meg hogy a "carater menunol az hogy feljesztfel" eltünt nincs ötletem.
    Talán már régebben(ittasan) felhasználtad a "feljesztfel" lehetőséget.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.08.06. 16:56:04
  • mate23
    #163447
    Udv!
    megvettem a az uj pacthet es beritam kodot es eltunt a carater menunol az hogy feljesztfel es nem jelent meg a xp sav es nemtudok tovab fejlodni?!
    mi lehet a baj?
  • Fpocok
    #163446
    Ó... Blizzard :DDD

  • DonPedro22
    #163445
    A játékot meddig lehet előrendeli? a megjelenés előtti napig?
  • Plata
    #163444
    Érdekes.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.08.05. 13:52:12
  • hitman1028
    #163443
    saját karakterekből lehet party portét összeállitani
    https://calltoarms.worldofwarcraft.com/en-us/


    Utoljára szerkesztette: hitman1028, 2018.08.05. 12:31:58
  • shaba23 #163442
    BfA Hunter Guide

    Utoljára szerkesztette: shaba23, 2018.08.04. 18:05:06
  • Vorrhess
    #163441
    Nekem denevér van, leszed 1 enrage, és 1 magic effectet 10 secenként.
  • DonPedro22
    #163440
    Tudtok ajánlani hunter petet? nem tudom mit lenne érdemes befogni, ami gyors és jók a tulajdonságai
  • TBTPumpa
    #163439
    Pocok kedvenc csatornája:
  • TBTPumpa
    #163438
  • TBTPumpa
    #163437
  • TBTPumpa
    #163436
    Az új Cinematichoz is összedobtam egy magyar feliratot:
  • TBTPumpa
    #163435
  • LeWyTy
    #163434
    Koncentrációs táborban.
  • LeWyTy
    #163433
    Engem az előző 2 kieg pont ezzel vesztett el... Hogy én vagyok a fővezér meg legjobb a saját classomban... ugyan úgy ahogy minden másik player is. Ugyan már hogy gondolhatták ez komolyan? Nem illik bele... Ez nem egy singleplayer game... én ugyan olyan senki szeretnék lenni mint mindenki más és csak adjanak lehetőséget hogy fellülmúlhassam a többi playert valamivel. Ennyi. Miért kell túlozni? Lehet nem is BfA-zni fogok hanem vanillázni ...ott lehetek egy ugyan olyan senki mint mások
  • Plata
    #163432
    Mi a túró,szóval amikor kis karit kreálok akkor elméletileg az a múltban lesz és ahogy a kari szintje nő majd úgy eszi meg a penész a fát.
    Azt hittem már az elfek is elwynn forestben fognak kezdeni.
  • hitman1028
    #163431
    de ott fognak,a táj majd dinamikusan változik,mint ahogy silithus is csak később lesz másmilyen
  • tigeroo
    #163430
    szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró szeró
  • Plata
    #163429
    Bronzebard.

    A night el karik most akkor hol fognak kezdeni?
    Gondolom nem a régi kezdő területen.
  • Conqvistador
    #163428
    Amúgy szerintetek melyik a legjobb Allis- EU szeró? Silvermoon vagy Arathor?
  • Conqvistador
    #163427
    Köszi, ennyire részletesen nem vágtam. Most így világosabb a helyzet.
  • Plata
    #163426
    Ühüm én is így gondolom.
    Stipi stopi a búráját.
    Jól fog kinézni class hallban a kandalló felett.
  • TBTPumpa
    #163425
    Ok, prepare for die!
  • Plata
    #163424
    Szimplán eszement undi.
  • TBTPumpa
    #163423
    Azért nem elfelejteni, hogy Sylvanas mindig is az irányító szerepét töltötte be, még a testvérei között is. Még Silvermoon védelménél is, utána is a Forsakenekkel. Illetve a mostani Hordás küldetéssorozatban is érdemes végigolvasni, amiket mond. Tud szervezkedni a csaj. Szóval nem hinném, hogy csak gyűlöletből teszi azt, amit tesz. Bonyolultabb karakter ennél, erre csak a Before the Storm könyv is ráerősít, nameg a Blizzard is azt mondta, hogy várjuk ki a végét! :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.08.03. 10:18:49
  • Caliph
    #163422
    Jaina mindig is a békét képviselte,még akár úgy is hogy a saját apjával állt véleménykülönbségben...Thrall jó társ volt ehhez,ő is inkább a békés rendezés híve volt,nem a háborúé...de aztán Jaina diplomáciája mindig zátonyra futott,Stratholmeban is próbálta meggyőzni Arthast,aztán az apja is utánna jött Theramoreba,aki háborús veteránként az orkokban csak az ellenséget látja.Próbálta mindenben meglátni a jót,még Arthast is kereste a lich king énjében,de ICC egy instájában Uther világosan elmondta neki hogy Arthas már nincs többé.
    Aztán Thrall is magára hagyta,otthagyván a hordát Garrosh irányítása alatt,aki nem egy diplomata alkat

    Aztán amikor Garrosh megtámadha Theramoret,Jaina minden kapcsolatát bevetve még a Kirin tort is behívta védeni,de mint tudjuk pont ez volt a warchief terve,hogy minél többen jöjjenek Theramoreba,aztán ledobta a mana bombát.
    Jainat az utsó pillanatban mentette meg Rhonin egy portállal,igy szemtanúja lehetett szeretett városa és barátai puszutlásának.

    Ekkor őszült ki,és haragjában egész Orgrimmart el akarta pusztítani,de mint ahogy egy szőke tincse is megmaradt,megmaradt a lelkében is a régi Jaina,igy mégsem rombolta porig az ork fővárost,pedig képes lett volna rá.

    Ezután lett dalaran és a hatok tanácsának vezetője,kiűzte a hordát dalaranból,mert a blood elfek segítettek Garroshnak a divine bell megszerzésében.
    Aztán a pandaria vége is,ahol Jaina oszlatta volna a hordát,és mégis Warian inti békés megoldásra,itt már egy másik Jaina jelenik meg...

    Én nem aggódok ,amig a szőke tincse megmarad,bár biztos irtani fogja a hordát,de szerintem nem haragból és gyűlöletből ahogy Sylvanas teszi
  • tigeroo
    #163421
    mi ez a zappy bio meme? :D ezzel van tele minden. ennek mi a története?
  • Fpocok
    #163420
    Valami blizzard event van ázsiában, onnan van a videó.
  • TBTPumpa
    #163419
    Ez így a semmiből jött. Sylvanas is benne van szerencsére. Blizzardnál nagyon rágyúrtak a marketingre ennél a kiegészítőnél. Még az Allis oldal kapjon egy Jainás cinematicot és csendben maradok a következő kiegészítőig.
  • Fpocok
    #163418