166745
  • Conqvistador
    #163417
    Húú ez nagyon durva volt. Még sok ilyen videót.
  • CrashBoostZoom
    #163416
    Az ilyen dolgok mindig jól néznek papíron de mivel mindkét oldalon fizető játékosok vannak ezért igazából sosem győzhet egyik oldal sem. Így viszont csak felesleges időpocsékolás az egész.

    Amúgy meg mivel már olyan kibaszott nagy hero lett minden játékos karakter beállítva, hogy egymáson kívül már csak világb@szó dolgokkal fogunk harcolni. Jobb ha erre most felkészülsz, hogy ne érjen meglepetés a jövőben.
  • Panzeradler #163415
    Blizz rohadtul ért a cinematic videó gyártáshoz, ha nem lenne meg bfa már, itt tuti megvettem volna.
  • Fpocok
    #163414
  • Conqvistador
    #163413
    Amúgy lehet én tudom rosszul hiszen a Lore elég mély összetett de mintha úgy derengene, hogy nem Jaina árulta el az apját, hanem Ő maga vívta ki a sorsot azáltal, hogy Kalimdorban háborút kezdett és Jaina csak a békét a status quo-t akarta fenntartani és ezért nem állt az apja mellé. Most meg a videó alapján elég gonosznak van beállítva. Akkor most mi is a helyzet?
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2018.08.02. 23:59:03
  • Conqvistador
    #163412
    Igen ilyen a háború sajnos. A 2. VH volt az a pont ahol az emberiség elérte azt az erkölcsi mélységet ahol kijelenthető, hogy megérdemelnénk, hogy kihaljunk, mint emberiség. Ami a Warcraftban a Slyvanas kontra világfa az anno a valóságban a Németek és a holokauszt vagy a Szövetségesek Drezda-Tokió-Hirosima háromszög. Amikor átlépsz egy olyan fajta gyűlölethatárt ahonnan már nincs visszaút és már mindent szabad, ott megszűnik a lélek örökre. Vajon van e Sylvanasnak visszaút ebből a sötétségből egyátalán?
  • LeWyTy
    #163411
    A sztoriírókat zaklatják a World of Warcraft feldühödött rajongói.
    Most melyik játékról van szó? World of Warcraft... nem?! A háború a lényege nem???... az meg ilyen. Bár én se pont Sylvanastól vártam volna ilyet.
    Én örülök hogy végre egymással háborúznak nem valami másvilági zöldlámpás világb@szó démonnal.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.08.02. 23:40:07
  • Conqvistador
    #163410
    Elgondolkozva sok reakción a nézők csalódottsága is érthető. De bizonyos módon Sylvanas megőrülésére is van magyarázat. Jelenleg úgy érzem most érte el erkölcsi mélypontját és minden gyűlölet, keserűség, csalódottság, bosszú, egyben manifesztálódott benne amikor a világfát felgyújtatta. A történetírók helyében a következő kiegben ha ebben még nem is, de valahogy egyfajta revelációt, egy fordulatot vagy bármit várnék ami kiemeli Őt a többi sötét főgonosz közül. Hiszen mégse Sargeras, sem Arthas sem Gul'dan...
    Sylvanas a legfontosabbat veszítette el a reményt. Van olyan jó a Blizz történetíró brigádja ha nem hányja csapja össze a munkát, hogy valami epic fordulatot csavart beletegyen majd. Ha másképp nem is de egy esetleges halálával békét nyerjen háborgó lelke, vagy egy újabb fő gonosz Azerothra jövetelekor jóvá tegye jóvátehetetlen bűnének egy részét. Ti mit gondoltok?
  • undY1ng #163409
    Küldik miatt annyira nem érdemes kipróbálni a patch-et? Gondoltam rajta, hogy a start előtt még meglesem.... de már alig 2 hét.
  • TBTPumpa
    #163408
    For the Horde!


    For the Alliance!
  • picket
    #163407
    Ilyenek ezek az achievementek, ha valaki először téved egy új területre, akkor az egyszerűbbekből gyorsan be lehet sokat gyűjteni
  • Conqvistador
    #163406
    Én inkább a hölgyet csomagolnám ki :D Jönne az explorer meg a raid achievment rendesen :D
  • Fpocok
    #163405
    Van új NVIDIA driver BFAhoz.
  • TBTPumpa
    #163404
    Blizzard elkezdte kiküldeni a Battle for Azeroth gyűjtői kiadásait:
  • LeWyTy
    #163403
    Kaptam egy jópofa call to arms mailt Magától Silvanastól.
    El is gondolkodtam.... mire lehet számítani ető a kiegtől? Mi az általános vélemény? Jó lesz? Megéri?
    Menő az új topic dizájn.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.08.01. 23:26:21
  • Fpocok
    #163402
    Eddig a kedvencem. Csak az nezzemeg aki latta uj videot.
  • hitman1028
    #163401
    mától
  • drop
    #163400
    nekünk mikortól elérhető?
  • TBTPumpa
    #163399
    Amerikában él a War of the Thorns esemény második felvonása:


    A küldetéssorozat teljesítése után a Hordás karakterünk kap egy War-Torn Reins of the Undercity Plaguebat mountot, a Szövetséges karakter pedig egy Smoldering Reins of the Teldrassil Hippogryph mountot.
    Ez a két mount csak korlátozott ideig (konkrétan a BfA megjelenéséig) érhető el!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.07.31. 22:36:43
  • TBTPumpa
    #163398
    Gyorsan csaptam alá magyar feliratot:


    Meg a múltkori Jaina-s kaland alá is:


    A magyar felirat eléréséhez kattints a Feliratok gombra.
    Nem vagyok tévedhetetlen illetve profi fordító sem, a kritikákat és javaslatokat szívesen fogadom. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.07.31. 22:18:46
  • Caliph
    #163397
    csöppet megkattant,keresi az ellenséget mindenáron,most hogy a légiónak is annyi

    még a forsakenek között is tisztogatott,hogy megpróbálja fenntartani a hatalmát. Mivel a valkyrokkal is füstbe ment minden,halottak kellenek neki a seregbe.

    Remélem lesz egy Jaina - Sylvanas párbaj valamikor-hacsak a horda nem lép előbb és pucolja ki mint bukott warchief...

    És Sylvi meg van győződve róla hogy az élő rokonokkla egy forsakennek semmilyen kapcsolata nem lehet normális,még egy rakás forsakennek igénye lenne rá-volt is erre egy kezdeményezés valamelyik könyvben Anduin részéről

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2018.07.31. 21:48:52
  • TBTPumpa
    #163396
    Garrosh 2.0

    Egy kérdésem van: Miért?
  • Daermon
    #163395

    Hát... Ez ölég gyenge lett.
  • Conqvistador
    #163394
    Na ez nem hangzik rosszul.
  • TBTPumpa
    #163393
    Július 30. Hotfix

    Csökkentették a szintlépéshez szükséges XP mennyiségét a 40-es szinttől a 100-as szintig.
  • TBTPumpa
    #163392
    :)
  • Beni521
    #163391
    Lehet rosszul fogalmaztam, vagy nem adtam elég kontextust, a kérdésem nem arra irányul melyik résznél tart a questline, hanem, az egyszerűség kedvéért mondjuk, hogy csak hordába van 110-esem - ezért allival nem csinálom meg a Darkshore-os (meg Undercitys..?) questline-t -, akkor azért az allis karaktereimmel is megkapom a mountot, vagy csak a hordásokkal?

    #163389:

    Undercity/Stormwind-ben kezdődik, de ha belogolsz automatikusan beadja elvileg a szokásos felugró kis quest ablakban.


    Utoljára szerkesztette: Beni521, 2018.07.30. 16:15:39
  • hitman1028
    #163390
    még csak az első rész van,kicsit elhúzzák
  • Plata
    #163389
    Hol kezdődik a prepatch küldi?
  • Beni521
    #163388
    A prepatch questline-ért járó mountot megkapom alliba is, ha csak hordásként csinálom meg, vagy allis karival is meg kéne csinálni?
  • Plata
    #163387
    Há ménem szótá,én mindig szívesen vitatkozom.
    Mondjuk vesszünk össze azon hogy a piros paprika mért nem kék.
    Egyébként ha már van event a játékban,az ad is valamit?
    Őszintén szólva nem volt kedvem megnézni.
    De ha érdekes jutalom lenne lehet megnézem.
    Ha nem pvp.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.07.30. 13:41:07
  • jazzy
    #163386
    Köszi TBT, jó az új design, illetve végre látszanak a fórum gombjai normálisan. De legalább megjött a megszokott picket gif, ami minden hozzászólásban alap kell legyen, mert izgalmas úgy olvasni, írni, hogy közben mozog az a szar a képernyő alján :(
  • picket
    #163385
    Attól még itt voltam amúgy, csak az utóbbi időben nem nagyon volt forgalom (parázs vita, meg anyázás még kevésbé). Azért meg tényleg nem érdemes nézegetnem a topikot, hogy a hóba taposott falloszról készült screenshotot kitöröljem

  • hitman1028
    #163384
    de még igy is erős sztem
  • hitman1028
    #163383
    mm-et eléggé gyengítették
  • hitman1028
    #163382
    nem kell hazamenni ,csak ki kell lépni és vissza
  • Plata
    #163381
    Retri palát nézd meg itt,Bm hunterem van.
  • DonPedro22
    #163380
    Meg van :) megkaptam az üzit....
    Lenne még pár kérdésem mert tényleg lemaradtam, :) jelenlegi meta szerint retri pala milyen talenteket használjon? a Hunterből most melyik az erősebb/jobb dps? Survival vagy Marksman?
  • Plata
    #163379
    Nézd én már nagyon sok karit felhúztam legionban,a legtöbb allis volt és most pár hordás,de mikor 98-asok lettek draenoron haza teleportáltam akkor felugrott a kis küldi ablak,amiben ott volt a király vagy mittomén ki levele hogy hé te fafej támad a légió gyere verjük el a szájukat.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.07.29. 10:53:12
  • DonPedro22
    #163378
    akkor elnézek OGba mert ott még nem voltam mióta beléptem :)