World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#124852
Melyik szerveren (PvP) vannak magyarok? Melyiken érdemes karaktert indítani? Bloodscalpról hallottam már, de az egyik ismerõsöm azt mondta, hogy inkább azt hanyagoljam.

GamerAdams007
#124851
When it's done...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#124850
ha esetleg használsz tûzfalat, akkor nézd meg, hogy engedélyezted-e már neki a kapcsolatot. ha még nem, akkor tedd meg, mert különben nem lesz wow-od. <#wink>

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

shaime01
#124849
nem

#124848
meg e tudjátok mondani e hogy mikor lesz e a következõ patch amelyben a mount level 30on lesz elérhetõ e?

Narxis
#124847

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124846
Igazából ez The Burning Crusade játéknál van mert 2.0.0 a verzió és nem tudom meg csinálni hogy 2.4.2 es legyen!
#124845
Feltelepítetted? Csináltál accountot? Mi a hibaüzenet? Mikor jön az adott hibaüzenet? Az ikonra való duplakattintás után? Elõtte? Login után?

Az általad megadott információk alapján bármi lehet a baj, a szó szoros értelmében.

#124844
Lécci segítsetek nem tudok játszania wowal amikor minden eredeti!
És nem szedi a patchokat se!
Mi lehet a baj?
#124843
vajon mikor hozzák már rendbe blizzék a cuccokat? jó lenne, ha végre meg tudnám hosszabbítani az elõfizetésemet és indulhatna a dara. reggel értem vissza Magyarországra és igazán jól esne, ha összeraknék a játékot....

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

Fehercsoki
#124842
Meglehet venni S1-t goldért?

picket
#124841
Ezt a vitát remélem nem itt akarod megnyitni, mert kb 0.01 embert érdekel, de most is akkora zöldséget beszélsz, mint eddig minden hsz-edben.

&#3237;_&#3237;

picket
#124840
"bennevan 13óra munka..." - Én azt hittem játék. De ha munka, akkor mennyit fizetnek érte?

&#3237;_&#3237;

GamerAdams007
#124839
S1 cuccokat kivették a játékból teljesen? Én úgy tudtam goldért lehet majd venni, pl. a repus pvp cucc helyett.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

bodesz
#124838
miért most töröljem vmi???
mégiscsak bennevan 13óra munka...

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

#124837
és akkor még nem szóltam a human spirit buffról ami ugyan nem nagy szám, de jó, de ami még fontosabb a diplomacy racial, amitõl sokkal gyorsabban szerzed a reput.
alt karinál ez baromi fontos dolog szvsz...

21-rõl 19-re? twink?
a twinkek szarok, meg aki erre veri ki, azok is jó nagy fa**lámák.
ha más miatt, akkor sry -.-

bodesz
#124836
akkor alliba pvp re csak human rugó.ty az infót
gmtõl leher kérni delvl ? XD 21rõl 19re 😛

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

#124835
stoneform jó, de szerintem perception + racial expertise > all, szóval, ha alli rugó, akkor human > dwarf.
szerintem...

#124834
Nem tom ért-e a C#-hoz az aki írta a hozzászólást, de annak leírom a C#-ot annyira lehet weblapra tenni mint a Java-t, csak a C# jobb, mert a C++ és a Java közös továbbfejlesztése.
#124833
nem, most télletg allizok mert hordát unom 😞 de legalább van 70esem
ha az alli nem jön be , akkor megyek visssza

Fehercsoki
#124832
Priest az jó de hordás legyél ally szar.

#124831
én a neptulonon kezdtem night elf priestet 12es 😄
hordát már unom... 70es troll mage után.. wotlk ig megszerzem a pvp rewardos epiceket de inkább allizok most

capaszabi
#124830
pvp-re stoneform rugónak a legjobb sztem, bár kérdés cserébe hánysz e a kinézet miatt minden 5 percben...

capaszabi
#124829
account management megy valakinek? o.O

Narxis
#124828
Csak allit húzz.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124827
ÉN IS BENT VAGYOKH
vettem s2-t 4/5 jelenleg xD
de allimat huzom most inkább

bodesz
#124826
jóh mán néked

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

DarkHorSe
#124825
ÉN MÁN BENNE VAGYOK A WOWOBA !

Swedish people are albino monkeys&#65279;

PiszkosFred
#124824
touche

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#124823
😄DDDDDDDD

bodesz
#124822
nekem nem írja sehol.oldal nemjöbe és wowba nemírja baloldalt.akk sry

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

#124821
szerver = realm

picket
#124820
szeró? :o

&#3237;_&#3237;

#124819
olvasni tudni kell.. kivan írva hogy az összes szeró 2 órás csúszásban van és 13:00-IG fog tartani a dolog... mondjuk már mennek a szerók, de engem bs-re még mindig nem enged be

#124818
😄😄😄😄

Nincs rossz út, csak választás és nincs rossz választás. Teremtések vannak!!!

#124817
mire lesz BS.. addigra összes akciós ruha elfogy :?(

Nincs rossz út, csak választás és nincs rossz választás. Teremtések vannak!!!

#124816
aztakurva mennyi ember van a hall of legendsben 😮OO
legalább 200 ilyen kis helyen

#124815
INDULNAK 😄😄😄

Nincs rossz út, csak választás és nincs rossz választás. Teremtések vannak!!!

bodesz
#124814
mind1.+1nap a feltöltéshez minimum 😄

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

#124813
minden valamirevaló patch elött ez van.
ráadásúl most s4 start is, szeritnem az s4 vendorok beintettek a blizz-nek, beszóltak, hogy "nyasgem, f@szt megyünk mi árulni, irány a strand" <#vigyor3>

én is igy teszek 15h után, javaslom inkább nektek is ezt <#kacsint>

Calver
#124812
akkor már ezt is linkelhetnéd <#szomoru1>

/cry
/wrist

"The trees move. Do you not see it?"

#124811
Legalább egy ETA-t kitehetnének :/

lewtwh0re

#124810
legszebb öröm a káröröm^^

bodesz
#124809
amúgy nyilván elbaszott vmit a blizz hogy már lassan 1óra és nincs 1szerver se de mégcsak oldalse 😄

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

Narxis
#124808
Még szerencse különben a héten se lenne szerver.<#falbav>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

bodesz
#124807
s4 már jóideje a rendszerben van.ahoz nemkell patch hogy s4 legyen és s2 honorért legyen

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

Fehercsoki
#124806
meg S4?

Fehercsoki
#124805
Mi?PTR-en?De nem úgy volt hogy ma lesz patch meg S2 honorból meg?

Narxis
#124804
Szerintem nyugodtan hagyhatod NE-n, nem a perception fog megmenteni arénában. BG-n meg tök mindegy, hogy van-e. Pve-re meg tényleg nem kell.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

bodesz
#124803
igen énis ezen gondolkozok hogy most mi legyen.haggyam és legyen pve rugó vagy mégis pvp.nemtudom azaz igazság.
van már druidom az csak pve meg 1 lockom(hpfff)az pvp de nemnagyon tolom mert nemtetszik annyira bár lehet csak geareletlensége miatt talán most s4 be rágyúrok nemtudom :S

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)