World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....
Az általad megadott információk alapján bármi lehet a baj, a szó szoros értelmében.
És nem szedi a patchokat se!
Mi lehet a baj?
Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....
ಥ_ಥ
ಥ_ಥ
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
mégiscsak bennevan 13óra munka...
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
alt karinál ez baromi fontos dolog szvsz...
21-rõl 19-re? twink?
a twinkek szarok, meg aki erre veri ki, azok is jó nagy fa**lámák.
ha más miatt, akkor sry -.-
gmtõl leher kérni delvl ? XD 21rõl 19re 😛
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
szerintem...
ha az alli nem jön be , akkor megyek visssza
hordát már unom... 70es troll mage után.. wotlk ig megszerzem a pvp rewardos epiceket de inkább allizok most
vettem s2-t 4/5 jelenleg xD
de allimat huzom most inkább
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
Nincs rossz út, csak választás és nincs rossz választás. Teremtések vannak!!!
Nincs rossz út, csak választás és nincs rossz választás. Teremtések vannak!!!
legalább 200 ilyen kis helyen
Nincs rossz út, csak választás és nincs rossz választás. Teremtések vannak!!!
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
ráadásúl most s4 start is, szeritnem az s4 vendorok beintettek a blizz-nek, beszóltak, hogy "nyasgem, f@szt megyünk mi árulni, irány a strand" <#vigyor3>#vigyor3>
én is igy teszek 15h után, javaslom inkább nektek is ezt <#kacsint>#kacsint>
"The trees move. Do you not see it?"
lewtwh0re
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
van már druidom az csak pve meg 1 lockom(hpfff)az pvp de nemnagyon tolom mert nemtetszik annyira bár lehet csak geareletlensége miatt talán most s4 be rágyúrok nemtudom :S
(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)
