World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#124904
1680x1050wide miatt van csak középen.. amugy meg nincs semmi addon .. de bartenderrel amugy is középre raknám

ronihun
#124903
h lehet igy középre rakni az action bart?

...

GamerAdams007
#124902
BS-en se megy semmelyik bg...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Lacee
#124901
valami gebasz van a BG-kkel, arathoron nem lehet belépni sehova. szerintem várj egy-két órát, és kiszabadulsz...

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#124900
ilyet se csesztem még,de komolyan mondom... eye of storm közbe ugyebár valami történt és megállt minden... pár wow resi után kitett sw-be, de mindig eye of stormos képernyõvel töltbe... mind1 erre kimek sw elé kipróbálni jó-e a bow, minden fasza, na elkezdem ujra rakni az addonokat... felrakom az elsõt kilpek . belépek . eye of stormos képernyõ és kitesz egy ilyen helyen.


olyan mintha sw elõtt lennék a farkasok alapján , mert ott léptem ki, de eye of stormos bigyõ... stuck ( cant do while moving) . hs can do while moving.. ujra ctrl+alt+del belépek ugy probalom . cant do while moving..... ujra kitöröltem a 3 mappát de ugyan igy jön be !!! WTFFFF????!?!?!?!?!?!??!? nem akarok megint gm-re várni hogy holnap kiszabaditson...

picket
#124899
fgsfds

ಥ_ಥ

#124898
tudok angolul beszéltem velük csak miután elküldték ezt a levelet ezt a wtf-ös dolgot nem értettem hogy mit kell vele csinálni de köszi hogy leirtad

#124897
Ha nem érdekel, amit írok, minek válaszolsz rá? :-)

Véleményemet fenntartom, gondolom te is a tiedet.

Feleslegesen fárasztjük egymást.

Astalavista.
#124896
Hát valóban nehéz ez a játék azoknak, akik egy kukkot nem tudnak semmi idegen nyelven. :-)

Azt írják azért van problémád, mert egyéni felhasználói felületet használsz. Pl. valami lökött addont.

Megoldás:

1. Lépj ki a játékból!
2. Töröld le a \World of Warcraft\WTF mappát!
3. Töröld le a \World of Warcraft\Cache mappát!
4. Töröld le a \World of Warcraft\Interface mappát!
5. Indítsd újra a játékot! Ez létrehozza automatikusan a fenti mappákat alapbeállításokkal.
6. Állítsd be újra a neked tetszõ beállításokat a menükben!

Ennyi.
Shortstop
#124895
"21. század küszöbén azért az angol vagy a spanyol szerintem elengedhetetlen."

Spanyol? Te Európában élsz? Mert itt a spanyol csak egy ország nyelve és sehol máshol nem beszélik, nincsen semmilyen nemzetek közötti közvetítõ szerepe. igen

Nem anyanyelvi beszélõk számár Európában az angol, német és a francia nyelvnek van csak jelentõsége, így ebben a sorrendben. Illetve a keleti végeken van még kicsit ilyen szerepe az orosznak. köszönjük hogy ezt megosztottad igaz senkit sem érdekel

Spanyolnak sehol semmi. biztos jobban tudod mivel egész életedet kõbányán élted le

WoW-ozni amúgy lehet valóban spanyol nyelven is. Nem sok magyar lehet a spanyol szervereken. angol szerverre sem azért mész mert magyarul beszélnek. hmmm. lehet velem van a gond. ismerek olyat aki spanyol szerveren játszik, szereti, és képzeld nem magyarul beszél ott

Én német nyelvû szerveren játszok (Destromath) ott sem sok magyar van.
kit érdekel?

Annyi elõnye van a német szervernek, hogy aki angolul vakerászik az 99%-os valószínûséggel kínai bérmunkásjátékos.
ez tényleg nagyon nagy elõny, neked ebbõl milyen elõnyöd származott?

#124894
Nagy vonalakban azt mondja, hogy valamelyik addon okozza a gondot. Töröld ki (mozgasd át máshová) a Wtf.cache és az Interface mappákat, és konfigold újra a játékot, mert a beállításaid elvesznek.
(Ha ez megoldja a problémádat, utána kezd el egyesével visszarakni az addonokat és meglesz melyik okozta)
#124893
na a 2ik levélre megis beszéltem a gm-ekkel a problémám😊 küldtek egy ilyet, de ezt igy nagyon nem értem:

Lacee
#124890
nem a wowról beszélt szerintem, hanem úgy en bloc a világról, ahol azért eléggé fontos a spanyol, gondolj egész közép- és dél-amerikára (lassan északon is egyre inkább 😊)

nem fogunk ezen összeveszni, de szerintem a francia egy hangyabokányit elterjedtebb az EU nyelvezetben, mint a német. mindegy, nem is ide tartozik...

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#124889
"21. század küszöbén azért az angol vagy a spanyol szerintem elengedhetetlen."

Spanyol? Te Európában élsz? Mert itt a spanyol csak egy ország nyelve és sehol máshol nem beszélik, nincsen semmilyen nemzetek közötti közvetítõ szerepe.

Nem anyanyelvi beszélõk számár Európában az angol, német és a francia nyelvnek van csak jelentõsége, így ebben a sorrendben. Illetve a keleti végeken van még kicsit ilyen szerepe az orosznak.

Spanyolnak sehol semmi.

WoW-ozni amúgy lehet valóban spanyol nyelven is. Nem sok magyar lehet a spanyol szervereken.

Én német nyelvû szerveren játszok (Destromath) ott sem sok magyar van.

Annyi elõnye van a német szervernek, hogy aki angolul vakerászik az 99%-os valószínûséggel kínai bérmunkásjátékos.
Fehercsoki
#124888
Írj egy gm ticketet.

#124887
Nos, akkor feltöltöm a 3 képet 😊 amikor a badges cbow van a kezembbn akkor látszik hogy a skillek pirosak vagyis out of range, de ha elkezdtem volna nyomni õket akkor is azt irna 😊
bow:

egy akármilyen crossbow:

és végül a badges crossbow: ( skillek pirosak = out of range)

#124886
csa van valakinek akinek vista fut a gépén mer haveromnak nem megy fel a wow alapjáték csak a burnin kiegésztö segitsetek plssss
#124885
nem emlekszem má pontosan, de biztos jó Ikont tettél ki a spellbookból? merthogy lehet, hgoy más ikon kell bowos loveshez meg a crossbowoshoz, de lehet, hogy masik jatekra emlekszem =)

anti hero

#124884
érdekes... megnéztem más crossbowal tudok lõni csak a badgesel nem

#124883
sziasztok, eddgig bowom volt és most lett meg a badges crossbow de valamiért azirja hogy out of range amikor lõni akarok.. átváltok bowra azzal tok lõni .. vissza váltok nem tok... nincs valami ötletetek mi lehet a baja ? pedig cbow skill 350es

GamerAdams007
#124882
Nah ez az életbe nem jutott volna eszembe...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

HunnernesKonge
#124881
The Garrett
#124880
elvileg mar nem lehet használni semmilyen modelchange-t mert ban járhat érte. Gyakorlatilag saját felelõsségre használhatod.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Fehercsoki
#124879
Találtam egy ilyet:http://www.mmowned.com/forums/simple-model-edits/31222-model-reskin-druids-azeroth-new-shapeshift-skins.html
Ez legális?Ezért nem jár ban?

Narxis
#124878
Benne van WotLK betaban.<#wow2><#wow1><#wow2><#wow1>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

GamerAdams007
#124877
Herbalism 390/375 wtf?

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Narxis
#124876
<#nevetes1>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124875
És legyen 14EZER FORINT! mert ebbe igazatok van viszont.
#124874
Nos okés
-Wreckers R:Eonar
- Sajmon R:Alonsus
am ennek a gyenébb idegzetûnek ha érdekel felveszel és mondom a neveket meg a realmokat .... hülye low^^^...
#124873
igen Force a neve

#124872
8700 HUF körül van a WOW+BC a tesco-ban, tegnap néztem épp, szóval te egy kicsit nagyon el vagy tévedve -.-

#124871
Ha meg külön veszed, akkor kijön hétezerbõl
Ami egyébként poén, tekintve, hogy a Battle Chest csak annyival több, hogy van benne két strategy guide, de az is azért, mert nem tudják eladni 😊
#124870
Csináltam egy Human Priest karaktert Outlands serveren. Ismer ott valaki magyar guildet?

Lacee
#124869
mi az, hogy eredetit 20ért veszel? kb egy 8e a battle chest mostanság.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

GamerAdams007
#124868
Valszeg nem pont fullepic...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#124867
és armoryn hogy nézed meg ? ha nincs név ?😄
meg amugy nem azért de full epic 70es karakterek kerülnek 25-be szóval ha eladod 30ért a 2 karaktert én leszek az elsõ aki gratulál

Narxis
#124866
😄D

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124865
OKA: Kell a pénz keverõre ^^ Szal PLSPLSPLS jah és bankszámlás átutalással megoldható a pénz vagy akárhogy! írjatok
#124864
SZIASZTOK FONTOS!
ELADÓ!:
-EREDETI WOW
-2 70 es!
-Tauren Warrior
- Gnome Warlock

(eredetit 20 ért veszel ... én 30 éert adom 2 70 essel ... és egy 52 es BLood elf palával is)... Gondold meg Armoryn megnézhetitek ha érdekel:
-MSN: [email protected]
Narxis
#124863
JÁjá!!

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Tatyla
#124862
te csak tudod...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#124861
Inkább allyt csinálnék. Bár egy robot strucc mounton ülõ tauren jól néz ki ^^

bodesz
#124860
ha nincs értelme munka ha van értelme játék

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

#124859
és tudok segiteni stb .. 😛 irj ha érdekel 😄

#124858
gyere Vek'nilash -ra én is ott vagyok hordával 😄 sokan vannak , nincsenek csicskák , jó szerver .

HunnernesKonge
#124857
PVP: Bloodscalp, Ragnaros
PVE: Arathor
#124856
Nekem is ezt mondta, hogy 80%-ban idióták vannak, de azért kíváncsi lennék más alternatívákra is.

Narxis
#124855
Ne monggggxá má hülyeségeket, visszamennyé a blogodba.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Tatyla
#124854
de hanyagold,80%-ban idióták lakják..

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Narxis
#124853
Ismerõsöd hülye, ne hanyagold.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.