World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Ott tényleg sok a magyar. De akkor minek kell külföldit bevenni a csapatba? Sok magyarból össze lehet hozni egy partyt.
Gondolnám. Mert amelyik szerveren én játszom fõként ott valószínûleg összesen nincs öt magyar. De nincs is baja senkinek a magyarokkal.
Bloodscalpon meg bizonyára pl. az oszrákokkal nincs gond.
Nem tudom hol játszanak tömegével a svédek, de ott meg könnyen lehet, hogy nekik a legrosszabb a hírük.
Szóval nem tudom mi az ideális. Amelyik szerveren nicnsenek magyarok, ott biztosan nincs is jó hírük, de nem is tud az ember magyarokkal játszani. Ahol meg sok a magyar, ott lehet, de fennállhatnak az általad vázolt problémák.
Aztán meg nagy igazság, hogy általánosítani nem helyes.
A példádban szereplõ svéd helyében azt gondolnám, hogy balszerencsémre találkoztam pár angolul nem beszélõ külföldivel. És semmiképpen nem azt, hogy minden magyar köcsög.
Belép a partyba
Hun1: hellosztok
hun2: csá
swe: hi
hun1: ugye mind magyarok vagytok?
swe: please english.
hun2:KUSSOLJÁL KÖCSÖG SVÉD GECI KRVA ANYÁDAT
hun1:szarnoob svéd geci mit ugatsz itt össze vissza
You have been removed from the group.
Azért "szégyenlik" a normális magyarok magukat bs-en. és ez minket minõsit nem öt. mint irtad mindenhol vannak bunkok ahol a magyarokat utálják azon a serveren 80%-ban.
Én nem hiszem, hogy lenne bármiféle speciális magyar probléma a játékosokkal.
Segítõkész meg bunkó játékosok mindenhol vannak, nem a nemzetiségtõl függ.
Aki sokat játszik magyarokkal nyilván velük van a legtöbb hasonló tapasztalata.
A magyarok nem különbek, de nem is rosszabbak másoknál.
Ha egy külföldi csak azért lépne ki a csapatból, mert magyar vagyok, az ugyan nem engem minõsítene, hanem csak õt.
Azért ott még nem tartunk, hogy szégyelni kellene.
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Ma vegre ugy tunik sikerul upgradelni az accot is normalisra.
Reszkess Arathor 😄
Together we'll fly someday...
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
"The trees move. Do you not see it?"
Itt ujra kell tanulgatni mindent,egesz mas.De tetszik.
13as szinten asszm meg nem gaz 😊
Koszi!
Akinek van human palaja,kisegithetne azzal,hogy erdemes talentelni.
Tudom hogy leteznek mindenfele kalkulatorok,de en inkabb a tapasztalatokra alapoznek.
elõre is köszi a válaszokat
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
Regeltem egy trial accot az Arathor eu-s szerveren,de valami felelmetesen le van butitva,szinte semmi funkcio nem elerheto.Inkabb idegesit mintsem kikapcsolodasnak megfelelo lenne.
Szoval ugy dontottem megveszem a jatekot,ezzel kapcsolatban szeretnem megkerdezni,hogy szerintetek hol erdemes es mennyiert.
Elore is koszi.
Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....