World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#124954
ott a pont! <#worship>

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

Tatyla
#124953
értelmes magyarok pl. be se loggolnak a hun chat-re...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#124952
Azt is meg lehet érteni, ha valaki csak magyarokkal akar játszani. Tudtommal sokan csak ezért mennek arra a szerverre.

Ott tényleg sok a magyar. De akkor minek kell külföldit bevenni a csapatba? Sok magyarból össze lehet hozni egy partyt.

Gondolnám. Mert amelyik szerveren én játszom fõként ott valószínûleg összesen nincs öt magyar. De nincs is baja senkinek a magyarokkal.

Bloodscalpon meg bizonyára pl. az oszrákokkal nincs gond.

Nem tudom hol játszanak tömegével a svédek, de ott meg könnyen lehet, hogy nekik a legrosszabb a hírük.

Szóval nem tudom mi az ideális. Amelyik szerveren nicnsenek magyarok, ott biztosan nincs is jó hírük, de nem is tud az ember magyarokkal játszani. Ahol meg sok a magyar, ott lehet, de fennállhatnak az általad vázolt problémák.

Aztán meg nagy igazság, hogy általánosítani nem helyes.

A példádban szereplõ svéd helyében azt gondolnám, hogy balszerencsémre találkoztam pár angolul nem beszélõ külföldivel. És semmiképpen nem azt, hogy minden magyar köcsög.



shaime01
#124951
képzelj el egy átlagos bloodscalpos svédet.
Belép a partyba

Hun1: hellosztok
hun2: csá
swe: hi
hun1: ugye mind magyarok vagytok?
swe: please english.
hun2:KUSSOLJÁL KÖCSÖG SVÉD GECI KRVA ANYÁDAT
hun1:szarnoob svéd geci mit ugatsz itt össze vissza
You have been removed from the group.

Azért "szégyenlik" a normális magyarok magukat bs-en. és ez minket minõsit nem öt. mint irtad mindenhol vannak bunkok ahol a magyarokat utálják azon a serveren 80%-ban.

#124950
Sziasztok!

Én nem hiszem, hogy lenne bármiféle speciális magyar probléma a játékosokkal.

Segítõkész meg bunkó játékosok mindenhol vannak, nem a nemzetiségtõl függ.

Aki sokat játszik magyarokkal nyilván velük van a legtöbb hasonló tapasztalata.

A magyarok nem különbek, de nem is rosszabbak másoknál.

Ha egy külföldi csak azért lépne ki a csapatból, mert magyar vagyok, az ugyan nem engem minõsítene, hanem csak õt.

Azért ott még nem tartunk, hogy szégyelni kellene.
GamerAdams007
#124949
Az kb egy egyszerûsített combatlog mod addon lehet

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#124948
tehát végülis ez a gyerek igy oda lehuzta de én láttam más videóban hogy pl oldalt van és mondjuk az utolso 20at mutatja

#124947
wm playerrõl valmiér nem tok screent csinálni XD

Lacee
#124946
tegyél szerintem, nem értem mi kéne <#vigyor2>

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#124945
sziasztok egy olyan addont keresek ami plz az adott utolsó 10-20 dmg-et mutatja adott/kapottat és belehet állítani hogy hova kerüljön de ha igy nem ugrik be rakok rola screent

The Garrett
#124944
forditva. 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

GamerAdams007
#124943
Ah megvan ^^

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

GamerAdams007
#124942
Plz link ha van stream

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Tatyla
#124941
Nihilum most öli live-ban Kiljadent ....

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

dartonita
#124940
Botii...
Te maradj az AOC-nel azt javallanam 😊

Fudelassu a wow eu honlap.

Botond
#124939
Ide már mindenkit beengednek? -.-
panther112
#124938
Még néhány retalent és 25-öt fog kérni a "tanár".

dartonita
#124937
Hatarozottan kevesebbszer halok miota prot-ra valtottam.Picit megutkoztem azon mikor a tanar 1g-t akart kerni a teljes talent ujrapontozasra,de akkor ez majd kesobb.
Ma vegre ugy tunik sikerul upgradelni az accot is normalisra.
Reszkess Arathor 😄

Me0w
#124936
Na, most bejutottam, 1 perc utan disconnect... ez lol

Together we'll fly someday...

Me0w
#124935
En majd' minden realmra be tudok jelentkezni, kiveve BS=t 😊 Sracok ott allnak Netherpsite elott es engem varnak =)

Together we'll fly someday...

#124934
de jó beléptet és szerot akarok váltani és azt írja hogy session expired 😄 miageci

Fehercsoki
#124933
Dejó pedig pont most raideltünk volna...

#124932
Csodás, akkor most mehetek sörözni a haverokkal<#idiota>

Tatyla
#124931
login szerver meghalt ja...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Pyotr
#124930
az authentication serverrel van gond😞

&#9608;&#9608;

Fehercsoki
#124929
Nekemis:S

#124928
Srácok BS-el mi van? Vagy csak én nem tudok bejelentkezni? Authentication-nél megáll.

Calver
#124927
prot az inkább 40+ jó AoE grindeléssel, fõleg mert akkortájt jön Seal of Wisdom. addig ret a nyerõ, bár én 40+ is inkább ret maradtam, fõleg mert küldizés retrivel sokkal kellemesebb, valamint már a 40es hátassal is igencsak gyorsan haladsz (160 helyett 184% nem rossz ugyebár). valamint ha elkapnak egy pvp szerveren protként, ahogy épp 6 mobot ölsz... hát, sok szerencsét <#nyes>

"The trees move. Do you not see it?"

dartonita
#124926
Igen tudom,honapokig jatszottam palaval,csak...mashol 😊
Itt ujra kell tanulgatni mindent,egesz mas.De tetszik.

Fehercsoki
#124925
És 38tól lesz Seal of Wisdom amivel megse kell majd állnod manázni.

dartonita
#124924
Hm latod ez uj.Elkezdtem retrire talentolgatni abban a hitben h dpskent hamarabb felhuzom,de akkor ezek utan protolok es felveszem az egykezes skilleket.
13as szinten asszm meg nem gaz 😊

Koszi!

#124923
célszerû protection-re talentelve szintezni, és egyszerre több mobot ütni, mert retrin nagyon hamar elfogy a manád, és nagyon sokat meg kell állni inni (a mana így is elfogy, de legalább több mobot öltél meg). holy értelemszerûen kilõve szintezésre

dartonita
#124922
Ujabb kerdes merult fel bennem.
Akinek van human palaja,kisegithetne azzal,hogy erdemes talentelni.
Tudom hogy leteznek mindenfele kalkulatorok,de en inkabb a tapasztalatokra alapoznek.

#124921
nem

bAguziB2
#124920
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy, ha letöltö a wotlk-t a blizzard oldalról ,de nem regeltem a betara és nincs kulcsom de egy másik szerón használom az legális-e vagy sem.

elõre is köszi a válaszokat

dartonita
#124919
Koszi szepen

edios
#124918
CD GALAXiS

Alapjáték meg kieg egész olcsó, de GC még mindig sokkal drágább, mint bankkártya..

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

dartonita
#124917
Sziasztok!

Regeltem egy trial accot az Arathor eu-s szerveren,de valami felelmetesen le van butitva,szinte semmi funkcio nem elerheto.Inkabb idegesit mintsem kikapcsolodasnak megfelelo lenne.
Szoval ugy dontottem megveszem a jatekot,ezzel kapcsolatban szeretnem megkerdezni,hogy szerintetek hol erdemes es mennyiert.
Elore is koszi.

picket
#124916
"Nem szívesek vagyok egy partiban magyarokkal." -> "You racist bastard!"

&#3237;_&#3237;

#124915
Tény, hogy rengeteg gyökér van, akik minden lehetõséget megragadnak a többi játékos fikázására.... Mondjuk a Twisting Netheren játszó emberkék és a Bs-es kollégák között fényévnyi különbség van. Nem tapasztaltam annyi szemétséget, mint a Bs-en. Nem szívesek vagyok egy partiban magyarokkal. Sajnos rengeteget csalódtam már a magyar játékosok jelentõs részében. Ezek alatt a kiskölyköket értem, akik állandóan jártatják a szájukat és ezzel égetik a magyar mmorpg-s arcok táborát. Volt olyan, hogy a srác lelépett a partiból, amikor megtudta, hogy magyar vagyok. Azzal indolkolta, hogy már a töke ki van a sok bunkó seggfejjel. Fasza... <#falbav> Természetesen tisztelet a kivételnek! <#beka2>

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

Fehercsoki
#124914
Tehát pl nekem most járt le az accom és minden karaktert látok.

Fehercsoki
#124913
Szeritnem inkább a törlés mert a karikat úgyis látnod kéne ha nincs feltöltve az account.

capaszabi
#124912
2.

#124911
Helló mindenki.A régi accountomat már egy éve nem használom,de a rajta lévõ karimat el akkartam transferelni a mostanira.De az account managerben nem mutatja hogy rajta lenne.Ez azért van mert törölték ,vagy csak akkor nézhetem meg ha aktiválom?

#124910
UI scale
Sephi
#124909

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

#124908
Ezzel nem értek egyet. Tény, hogy sok ott a gyökér és lépten nyomon beszólnak a kezdõ játékosoknak, de hát istenem. Attól, hogy egy olyan szerverre mész, ahol nincs magyar még ugyanúgy beszólhatnak az emberek. Én maximálisan meg vagyok elégedve BS-el. Az igaz, hogy a BG-ket szinte mindég veszítjük, de hát istenem allynál ez már természetes<#idiota>

#124907
a bloodscalp az egyik legszarabb szerver. anno gondoltam, hogy kipróbálom az allyt a bs-en. körüleblül egy hétig játszottam ott és feladtam. ha valaki új arcként jelenik meg azon a szerveren, akkor nem fogja jól érezni magát. kalap szar....

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

Dopti
#124906
Blikk lolz Ütõs

#124905
na kemény 15 percébe telt a blizzardnak kiszabadítani😊 és addonok is felkerültek és végre tom a cbowot használni! ty mindenkinek aki segített