World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Davidus
#125474
hogy linkeljem ha kilápsz msnrõl?😄

V9ykn8_TZL0

Tatyla
#125473
<#eplus2><#hehe>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Botond
#125472
Miért pont bosch? 😄
Davidus
#125471
anyátokat azt

V9ykn8_TZL0

panther112
#125470
Miután megadott magáról olyan személyes adatokat h Születési név:TatylaTM lehet is szabadon keménykedni.

Botond
#125469
Kemény vagy, mint rambó3. -.-
Tatyla
#125468
kábé leszarlak...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

panther112
#125467
Köszönöm kedves TatylaTM, mert ugye ezen a néven vagy feltehetõleg anyakönyvezve...

panther112
#125466
egy fotó megítéléséhez mi szükség van személyes ismeretre? Szerintem pl. Sztálin nem volt különösebben szép ember, pedig csak fotón láttam, akkor ez már nem si egy érvényes megállapítás?

Tatyla
#125465
te ugyan ilyen vagy úgyhogy kábé ennyire érdekel a te véleményed...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

panther112
#125464
Megállapította, hogy neki azok az emebrek, az a társaság nem tetszik, nem szimpatikus. Ill. hogy rondának találja õket. Ezzel mi a baj? És pláne miért kéne hozzá publikussá tennie az adószámát is?

Tatyla
#125463
neked is csak ismételni tudom magam,akinek tök üres az SG-s adatlapja is az csak rejteget valamit,akkor az miért fikáz másokat?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#125462
ismered személyesen,vagy csak képek alapján alkotsz véleményt,ezt tisztázzuk már légyszíves,én ott voltam nemrégiben a klántalin nem a frostshock napon és egytõl-egyig jó arcok.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

panther112
#125461
Azért szerintem akkor, abban a kocsmában maradt volna ideje holtrészegre innia magát egy alapos vizsla után is.

The Garrett
#125460
de milyen szar lehet wardennek bemenni a kocsmába, és mire végigmér mindenkit hogy korrektül néz-e ki, már be is zárt a hely.<#fogmosas>

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Narxis
#125459
beszólt

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lynx_TWL
#125458
nemszólszbe

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

panther112
#125457
Nem kell ordítani, ezt a Föld lakosságának igen nagy hányada emondhatja magáról...

Lynx_TWL
#125456
ÉN SZEBB VAGYOK NÁLATOK

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#125455
tanulság: privát (tulajdonképpen blog) oldaladra csak olyan fotókat rakhatsz ki, ami wardennek tetszik

<#kuss>
panther112
#125454
Láttam a fotókat, semmi extra, még a Zsebes is ott volt😊

#125453
leszarom, hogy tetszik-e a véleményem, vagy sem
;d

anti hero

panther112
#125452
Jajj, én olyan helyekre nem járok😊

Davidus
#125451
átballagsz blackravensre és megkeresed?

V9ykn8_TZL0

panther112
#125450
Légyszíves valaki linkelje ide ezt a hírhedt fotót.

#125449
Nem tartozom a frostshock olvasói táborába nem is tartom sokra õket.Jelen esetben is egy tallentfát néztem de nem is releváns ez a történet szempontjából.Viszont ha már arra jártam körbenéztem hogy "a férgezés" (privát blog azt ír a fõsámán vagy ki a tököm amit akar mert az övé persze) óta mennyit tudott esni a szinvonala de kb stagnál.No és elértünk a képekhez.Tegyük fel bemész egy sörözõ kerthelyiségébe vannnak ott mindenféle emberek magasak-alacsonyak-kövérek-soványak viszont nem az ugrik be kapásból hogy ennyi kiba.. randa ember egy helyen ezeket a képeket elnézve viszont ez ugrott be.Most tettem egy próbát megnézettem a képeket két kollégámmal egyik férfi a másik nõ mindkettõnek az volt a benyomása elsõre ugy hogy foggalmuk nincs mi az a wow vagy kik ezek hogy csúfak, ill aki fotózta õket lövése nincs a fotózásról (belföldi tourisztikával foglalatoskodó cég vaggyunk)

Persze lehet hogy igazad van és csak nekem tünnek ugy ezek a képek mint egy bosch album, de legalább nem vagyok egyedûl ezen véleménnyel<#vigyor2>
Narxis
#125448
Köszönjük fiúk.<#hawaii>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

picket
#125447
Köszönjük Emese a köszönjükemesézést <#idiota>

&#3237;_&#3237;

#125446
Köszönjük Emese.

#125445
A kategóriát úgy hívják, hogy privát blog. Akár egyik napról a másikra áttérhetnének a giliszták párzási szokásainak taglalására is. Ott van a kezedben a döntés, hogy nem növeled a napi látogatók számát. Már ne haragudj, de az árulkodó, hogy ha vki ilyeneken képes fennakadni, mint az arcok milyensége meg gnómozás, az biztos nem az offline elfoglaltságokat részesíti elõnyben, tehát nyilván jobban hasonul maga is a vakondhoz, mint pl. bredpitthez. Mondom ezt úgy, hogy személy szerint még ha fizetnének sem mennék el egy ilyen "buliba", de gáz vkit interneten "rondázni".

panther112
#125444
Tudnád linkelni ezeket a fotókat, már kíváncsi lettem😊

#125443
hehe kb, "bulis" fotók elég ijesztõek voltak :d

anti hero

#125442
sztem Hancu egy szuklatokoru balfasz

anti hero

Narxis
#125441
Csak azt éri el vele, hogy az egyik legellenszenvesebb a blogolok közül.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125440
egyébként én is csak átfutom a cikkeket általában, de szerintem nagyon sokat fejlõdött a blackravens.net amióta megnõtt a látogatószám
Hancu jól tolja, próbálja feltornászni a fiatalság értelmi szinvonalát ^^

#125439
jó kész vagy ^^
az egy guildnek a privát weboldala, ahova szabadidejükben irogatnak mindenfélét
nem közszolgálati weboldal, szal nem érdemes idegeskedned miatta, max nem nézed meg 😊

The Garrett
#125438
<#zavart2><#confused><#wilting>

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#125437
Jahh az egy teljesen "elfogulatlan" "objektív" honlap sok "okos" hozzászólással.Minap az új rogue tallentfát néztem és valami bulijuk alkalmából készült összeröffenés képeit is felrakták.Abszolute nem értem mit gnómoznak azok az arcok ennyi kiba.. randa embert egyhelyen csak greenaway filmekben látni.
#125436
blackravens googléz

occó e cigi és lötty érdeklődni pmben

#125435
Van jó magyar WoW oldal, amit érdemes olvasgatni?
The Garrett
#125434
friend list?

máshogy nem fog menni.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Smithwarden
#125433
Igen azt ismerem, de olyan kellene amihez nem kell semmi kulso programot felrakni, csodalkonek ha nem lenne valamilyen oldal vagy megoldas.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

The Garrett
#125432
Xfire, de ahhoz fel kell tennie nekedis meg havernak is.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

panther112
#125431
Elnézést, nem figyeltem😊 sajnos nekem csak mage-em van bt cleared gearben, de a realm pvp, ha érdekel írj privátot.

#125430
igen csak még pve-rõl pvpre nem lehet
Smithwarden
#125429
hali

Nem tudtok veletlen olyan weboldalt (vagy barmilyen modszert vagy addont) ahol meg lehet nezni hogy a haverom online van-e eppen?

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Botond
#125428
Szövegértés is régi találmány, mégis újdonság lenne neked. 😊
panther112
#125427
Transfer-t már feltalálták, szóval szerintem válogathatsz minden realm-rõl.

#125426
bloodscalpon vagy más pvp realmen vennék huntert! gear: hyal,bt
dartonita
#125425