World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#125424
sziasztok! kezembe került egy wow trial dvd 14 nap próbával, feltelepítettem és elkezdett patchelni, az elsõ adag lejött felment ( bár már ott is kiírt vmi unable to craete mtommén milyen exe fájl, de semmi gáz ne mvolt, mert elkezdte újra indítás utn szedni a köetkezõ ptach adagot is )
A második patch lejön, elkezdi feltenni magát mire a végén:
The file "C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\World of Warcraft\World of Warcraft.lnk.Temporary" could not be created. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Create)

és biz. nem is megy tovább a dolgo újra indítás után megint beolvassa a leszedett 600 x mb pathet, tenné fel és ugyanez az üzi. vajh mitõl lehet ez? tudtok vmi megoldást?
thx
#125423
Láttam, köszi<#idiota>Egyenlõre olyan, mint a Thai konyha...az íze jó, de szokni kell<#idiota>

Narxis
#125422
lol

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

dartonita
#125421
Vaaaaa armorsmith lettem.
A gatyam rament,semmim nem maradt,de sikerult <#idiota>

#125420
Yak, elindult a fórumod, ha még érdekel

AnarchoiD
#125419
"Zsombor" egy sotet paraszt .. konyorgom! FIXTV! 0 szinvonal. Vagy eljart az ido es ti mar a fixtv-n felnott nemzedek vagytok, es elsokezbol kaptatok a hulyesegeket toluk ? 😊

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

#125418
auch 😄

\"There\'s a devil waiting outside your door (How much longer?) \" --------------------------------------------------------------------------------------------------- - Ensirion -

Lynx_TWL
#125417
oh snap 😄😄😄:d

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

BEAST
#125416
kesz 😄DD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

The Garrett
#125414
zsombor szerintem csak poenbol irt ilyet. 😊
elég rég képben van az online jatekokban, nemhiszem hogy ennyire hülye lenne.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Botond
#125413
Csak magasabb adókulcsok kellenek, és jó lesz minden. 😄
Botond
#125412
Veled mizu? Újítottál már egy frissebb vgat?😊
ThisZip
#125411
A:SD:ASD:A:SDA:SD:ASD

\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél!\" (ismeretlen)

Narxis
#125410
“Fekete Zsombor videojáték-szakértõ, a Level Up szerkesztõ-producere a virtuális játékterek tanulmányozása során arra a meghökkentõ következtetésre jutott, hogy a magyarországi gazdaságban nehezen helyet találó roma népességnek is munkalehetõséget lehetne biztosítani az online szerepjátékokban való “bérjátékkal”. Szerinte állami szerepvállalással géphez juthatnának, vagy közösségi pontokon léphetnének be a virtuális világba a játékra “betanított’ romák, és a fejlesztõkkel kialakított együttmûködési kereten belül “termelnének” odaát, az online térben. A nyelvtudás hiánya zavaró lehet, hisz a játékok nyelve legtöbbször az angol. Erre Fekete szerint az lenne a megoldás, hogy “kell készíteni egy magyar nyelvû leírást, aztán a többit megtanulják egymástól. Nem kivitelezhetetlen! A játékosok 40 százaléka amúgy is a játékokból tanult meg nyelveket!”"

blackravens.hu( õk meg Népszabadságból)

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Count Adyn
#125409
Én már D2 zök kínomba hogy legyen már D3 😄D

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

shala
#125408
ki az aki elcserélné d2-t aocra?😄
ez egy égi jel, fel kell raknom a d2-t, és izé d3>d3 😄

non potest pluere aeternum

Tatyla
#125407
off

eladó az AoC accom két kis karival 32-38,DOBOZOS.
nyíregyháza és környéke személyesen is megoldható irányár:5k HUF!

vagy elcserélem original Diablo II.+Lord of Destruction-ra!

on

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Davidus
#125406
azért ütött el mert nem wowozol

V9ykn8_TZL0

#125405
Ja már olvasom, hogy kölcsön kell neki adni a WoW DVD-t arról telepít és a kódra kep 10 napot😊
#125404
Technkai kérdés. A játékhoz adtak, egy 10 napos free trialt, amivel meghívhatom egyik barátom. Õ hogy tud acountot csinálni? Letölt valami free verziót a wow oldalról?
BEAST
#125403
sc2 > d3, te is tudod -.-

Es jossz majd jatszani te is, mert muszaj :o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Lynx_TWL
#125402
elütött egy autó és semmi bajom.
ez egy égi jel arra, hogy ne wowozzak soha evah :> (d3 4presi)

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

BEAST
#125401
majd meglatjuk, wow kiegig meg van ido ... sok :d

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

bodesz
#125400
sõt még a taurenek nyûzni is lehet és tejet lehet belõlük lootolni.

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

TDC Geronimo
#125399
oO

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

shala
#125398
gyere vissza te is noob, két három hónapot lehúzunk vele. (sc2-ig) Ruthiával tegnap már klánt kreáltunk 😄

non potest pluere aeternum

Lacee
#125397
#125394-t a bannerbe

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

picket
#125396
Miért érzem úgy, hogy egy kis pihenésre lenne szükséged? <#idiota>

&#3237;_&#3237;

BEAST
#125395
Aki gnom dk-t kezd az monnnyon le! ... amugy ha az aoc nem lesz szebb, jobb, szagosabb wotlkig, lehet nekem is dupla illi penges dkm lesz <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#125394
az egyébként igaz hogy a wotlkban a gnómokat majd ki lehet lõni crossbowból? És az hogy a taurenek úgy kapnak majd rested bónuszt, hogy a mezõn rá kell kattintgatni a fûszálakra? És a regisztrációhoz miért kér gamecard vagy bankkártyaszámot? És mi a huncsati jelszava? Vegyetek fel MSN-re!

#125393
rosszul tudod kérlekszépen, az alfában még úgy volt, de "megsúgom" hogy "az a baly" hogy a Sanyi már volt a bétás "szerón", és õ azt mondta, hogy a mukigecik oldalán fog harcolni. Nem a Sanyi, a DK! Illi pengékkel. Ja, és a Sanyi azóta már meg is vette amúgy, 10ezerért. Nem az Illi pengét, a wotlkót!

GamerAdams007
#125392
Na de melyik szövetségért?

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Narxis
#125391
Mindegyik a Szövetségért mert Szövetség rulz.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

JaSoN HuNTeR
#125390
<#rinya><#mf2>

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

PiszkosFred
#125389
A vertesszolosi pudvasretek-salatafogyaszto barati tarsasag jogaiert fog harcolni. Egyeb hulye kerdes?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

JaSoN HuNTeR
#125388
én azt nem értem amikor kijön a Wrath of The Lich king és inditunk egy Deathknight kasztot az kinek az oldalán fog harcolni?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Tafaya
#125387
Ez kb. olyan mintha valakit azért rúgnának ki az inkvizícióból mert túl erõszakos.

#125386
undead sámán...hmm...te már wotlk-kal tolod, mi? <#hehe>

#125385
elfelejtettem bocs 200FT és a lomtalanitáson kéne találkoznunk.

#125384
ment a pm az ajánlattal!

#125383
eladó lvl 3 imba undead shaman

Narxis
#125382
MMmmmmm torta.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

The Garrett
#125381
bizonyám!

Szia <name>

Szeretettel meghívlak a születésnapi zsúromra, amit a Revolution, háxolt wow szerveren fogok tartani. Nagyon remélem hogy elejösz majd te is!!!!44 Szüleim haza tudnak majd vinni utána kocsival, úgyhogy ez sem gond!!!. JA és egyébként lesz néégy!!444 féle torta is, ugyhogy mindenképp gyere!!444

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

GamerAdams007
#125380
Tört szerverekre még meghívó is kell, wtf?

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

PiszkosFred
#125379
Kuldtem. Elso ranezesre furcsa lehet, hogy ketyeg es visszaszamlal, de ne ijedj meg tole, az csak a korites.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Count Adyn
#125378
Najó én már félek

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#125377
Hello!
Ha valaki játszik a revolutionon akkor pls küldjön nekem meghívót!
Pls!
E-mail: [email protected]
Elõre Thx!
Count Adyn
#125376
Én csak lvl 11 est vennék<#rinya>

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Narxis
#125375
😄DD

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125374
Helló! Eladnám az accom! lvl 14.es Blood Elves mage! Akit érdekel írjon! Aki meg játszani akar és maga készíteni karaktert, az ne!😛