World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Botond
#126468
Ez van. Ujjaim lezsibbadtak jól mindenesetre.
lololol
#126467
randyrun.com ATHENE koddal kedvezmenyt is kapsz

TVelvet
#126466
Haliho!
Skacok nemtud valaki egy lehetõleg "biztonságos" oldalt ahol US Dollárba lehetne venni gc-t, és nem euróban? (another stupid question, az us gc jo eu acchoz?😊 ).
#126462
mazo állatok.
de azért gratu, ez dicséretre méltó teljesítmény 😄

#126461
skillesek lehetnek ha dru/rugo felallassal ilyen jo ratingjuk es statjaik vannak😄

http://eu.wowarmory.com/team-info.xml?r=Darksorrow&ts=2&t=Nemam+Pojma&select=Nemam+Pojma

Botond
#126460


2 shotoltam õket. -.- Meg még ütöttem e között a két ütés között vagy 12 milliót, de lényegiben 2 shotoltam õket. -.-
#126456
1. van egy olyan mint jcnél a prospect, abból lesz ez a pomace, majd ezeket lehet tintává alakítani

2. herbának még semmi

3. még semmi info errõl

350+ first aid tanulása 100g lesz (meg gondolom a többi secondary profé is)
többi prof 35g

#126452
olyan gonosz vagy :p

anti hero

#126451
az mmo-championra felkerült pár szkrinshot inscriptiön-ös dolgokkal kapcsolatban. az oké hogy a tinták peacebloomból meg silverleafbõl vannak, de van ott egy halom hasonlóan lowlevel cucc (25-ös skill kell hozzá), amihez alabaster pomace meg dusky pomace kell... ezeket a vendor árulja, olyan mint a cérna a tailornál?

valamint miután a skinningnek és a miningnek van hozadék passzív statja, van-e a herbalizmusnak is?

továbbá van-e bármi arra vonatkozólag hogy az achievement pontokat mire és hol lehet elkölteni (bár ha minden igaz, ez nincs még benne a bétában... bár az inscription sincs benne, aztán mégis szivárognak az infók)

ennyi, köszi ^^

Forolto
#126450
Nem küldtél dalt.😛

#126448
Haha az a megtévesztés!

Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)

Jockey
#126446
ha nem lesz narancssárga pvp armour türkiz fejfedõvel, nálam továbbra i esélytelen a wow kieggel együtt:p

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

[HUN]Crassus
#126445
most mondják be 13:00-kor😛)

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

The Garrett
#126444
ennyi erõvel a danubiuson is bemondathattad volna.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

[HUN]Crassus
#126443
KONTÁR-nak BS-re üzenem,hogy szívesen tartok BG taktikai órákat......

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

picket
#126442
Vigyázz, mert Crassus sokat krittel :p

ಥ_ಥ

picket
#126441
Te még lvl 60 vagy, mit ugacc? <#idiota>

&#3237;_&#3237;

#126440
Hát nem tudom, hogy ki vagy de pvehez közöd sincs a leírtak alapján és gyanítom pvphez sincs. Csak a a spapos talentezésed crit/dmg hozzászólva:
1. Nincs középút pvp és pve között spapnál. Se talentbe se cuccba
2. Ezt a talentezést honna szülted mégis?<#szomoru1>Mert ez pvere nevetséges kb 5 fõsbe is elvérzel ilyen talentel. Mostmár azt is meg kell kérdeznem, hogy spapról csak hallottál?(mert olvasni biztos nem olvastál róla ha ilyen talentezést leírsz ide)
Belegondolni is rossz, hogy ilyenek játszanak spap-pal mint te...és sajnálom a csapatod.

Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)

ThisZip
#126439
Noggenfrogger Elixir

resi a láthatóság ellen <#idiota>

\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél!\" (ismeretlen)

Randelz
#126438
Aha..kösz

bodesz
#126437
resist lehet cuccon.adhatja buff is pl locknak vagy huntinak vagy nemtom milyen classoknak ad még buff +resit.adhat resit még elixir is sztem

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

Randelz
#126436
Echant-on kívül hogyan tudom növelni a resistjeim?

Zsoltika 007
#126435
Ennél jobban nem lehet mint ami itt lemegy néha. Szval nyugodtan 😄

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

#126434
Talán kiegbe megváltozik a "kihealelek mindent" dolog, ugyanis nem lesz + heal a cuccokon. Mondjuk szerintem ez is csak kieg végére jön, mert wotlk s1be simán használják a mostani s4et és a megerõsített alap heal-lel elég erõs lesz. Aki komolyabban raid-del jobb cuccai vannak pve-re mint bármelyik aréna/bg-s cucc.

Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)

[HUN]Crassus
#126433
van még egy csomó,de nem baszom szét a topikot😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#126432

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#126431
NEEEEEEEEEEEEEE😄 Gyháááááááá😄

Warri vs Frost mage

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

s0n1c
#126430
jahogy nincs :F
Davidus
#126429
51 pontos fury talent CD nélkül

V9ykn8_TZL0

Davidus
#126428
adj beta kulcsot és letesztelek mindent😄

V9ykn8_TZL0

[HUN]Crassus
#126427
ezmiez?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

s0n1c
#126426
btw warriort nem teszteled? kíváncsi vagyok mennyire lett használható a rend/aoe rend egy bloodletting/trauma buildel
s0n1c
#126425
de miért nem lehetett ezt base skillnek berakni? <#rinya>
#126424
grasshoppah! KURVAJOOO NEED!

anti hero

#126423
viszont van 2 szabadnapom ugy nez ki, ugyhogy rettenet-en leszek 😄

anti hero

Davidus
#126422
#126421
nem
😄

anti hero

shala
#126420
te voltál ?😄

non potest pluere aeternum

#126419
😄
nem

anti hero

shala
#126418
irtam neki,de le sem szart, vagy a régi guildunk már disbandolva van, és ezek vmi ratyik ?😄

non potest pluere aeternum

shala
#126417
most találkoztam egy crimson thrones playerrel , ki játszik sheila név alatt? 😊

non potest pluere aeternum

Csirke4
#126416
Fehér sebzés kell hogy kurvanagy legyen. legalábbis most.
Csirke4
#126415
combathemo ftw 😄
Lynx_TWL
#126414
fáj az igazság? <#gonosz1>

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

antgecc
#126413
Tyû de menõ valaki... megmondanád, hogy a mace, kard, fist mióta kötött combathoz? Mintha sub talentel nem lehetne használni.... <#lama>

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

RupertMacy
#126412
Ami meg a Dk-at illetti, hát ezért szenvedtünk 2 évet, hogy néhány egy hónapos kari elverjen simán .. brühühüüü

To write love on her arms ..

RupertMacy
#126410
Szépen megvitattátok a pvp vs. pve gear párharcot, és hát az az igazság, hogy van már bizonyos arany középút, ami mind a raidelésre és at arénázásra motiválna, mert, ha hiszitek ha nem (clothosok elõnyben) a legjobb úgy mond universal talent-gear összeállításhoz mindkettõben aktívan érdemes részt venni, fõleg mindez 2.4 óta .. legszebb példa a 40/21 frost magek esete --> abszolút nem socket-függõen 35% os az átlag crit chance 1300 fölött bonus dmg-el
0/13/48 destruction warlock --> cucc ugyanaz, 30% crit átlag 1000+ bonus dmg
30/31 shadow priest --> cucc marad, 27% crit átlag 900+ bonus dmg és healing

szal, csak úgy megjegyzem, türelem és csapat kérdése

To write love on her arms ..

Lynx_TWL
#126393
csak a faszlámák nyomtak combatot

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

shala
#126392
mindig is a daggeres rugó volt a menõ

non potest pluere aeternum

#126391
a blizz terve valami hasonló, ja...