World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lynx_TWL
#126520
unholy+blood combo legdurvább, 4 mob sem visz le 90% hp alá

๏̯͡๏﴿

Lynx_TWL
#126519
borean tundrán kifogytak a készítõk az ötletekbõl ezért játékosokról mintázták a mobokat:

๏̯͡๏﴿

Lynx_TWL
#126518
sw kikötõ

๏̯͡๏﴿

Lynx_TWL
#126517
malav:

๏̯͡๏﴿

#126515
nem azt mondtam, hogy jól néz ki, hanem azt, hogy a hordás fajok közül (kivéve belf) az az egyik, ami a legtûrhetõbben néz ki.
mert valljuk be, hogy egy orrát földön húzó ork, vagy zörgõ csontú, szintén orrát földön húzó undead, vagy egy tökigszõrõs tauren nem túl épületes látvány.
bár van akinek meg ez jön be.
de az nem éppen én vagyok.
viszont a belf meg bejön. ezért lett a lock-om és huntám is belf.
a warriorom meg fem. ork, mivel belf lett volna az is, ha lett volna ilyen opció.
sajna nem volt, igy más alternatívát kellett választani. számomra ez volt az, ami még elfogadható volt.
end of story.

#126514
Szerintem csakis mooncloth legyél, ha magadnak nem csinálsz semmit. A 20 slotos bagekkel szarrá keresed majd magad.

Narxis
#126513
Szerintem mindegy.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Fehercsoki
#126512
Attól függ milyen kaszt vagy és milyen talenten.

picket
#126511
Dobj egy hatoldalú kockával, felezd el a kapott értéket, és kerekítsd felfelé.

ಥ_ಥ

#126510
ÍSrácok valaki tudna segiteni? most értem el tailoringben odáig h választanék spellfire, shadoweave, és mooncloth tailor, nos én magamnak warrni semmit sem akarok, mert ugye ott van a merci , valaki segitene eldönteni mégis h melyiket válasszam?

Get a life!

Jockey
#126509
hát nem fogaz ha valami cérnamérettel rendelkezel, sõt még örül is neki, nem kell fogpiszkáló..😛

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

s0n1c
#126508
jó az, csak ne fogazzon <#idiota>
Lynx_TWL
#126507
<< care

szted az ork nõ is jól néz ki, szóval bele se menjünk😄

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Narxis
#126506
Felmentünk gankelni, van ez így.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

[HUN]Crassus
#126505
2-0-ás vezetésnél feljönnek a nyomik a temetõnkhöz WSG-n a zászlónkkal.....ez new ally style??
kár,hogy 2 percet bírtak össz vissz😛

Miért nem lehet fair play-t játszani? nah mindegy biztos én vagyok a hülye,mert mindíg a szép csatákat keresem.

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#126504
Neoo.Leszurlak...kik ezek a bohócok?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

picket
#126503
az údét. lynx hordás :p

&#3237;_&#3237;

Csirke4
#126502
A gnómot?<#idiota>
picket
#126501
World of orientcraft, de vajon mit jelenthet az a szálloda, asztal, guillotine, mikrobi? <#idiota>

&#3237;_&#3237;

picket
#126500
Respawn? lol

&#3237;_&#3237;

#126499
gondolom majd az outland-i quest rewardok közé is beépítenek pár dk cumót.
amúgy meg who cares, kb. 3 napot leszek outland-en (vagy még annyit se, meglátjuk mennyit gyorsítanak a lvlup-on), aztán irány northrend...

már tárazom be a flaskokat, kajabuffokat, sharpening stone-okat, potikat a speedup lvl-hez...bár azzal a napi 20 perc gammával, amivel most játszok, elég sokáig el fog tartani 😄

Lynx_TWL
#126498
jól néznek ki a dk armorok, elég nevetséges lesz mikor kiszabadul a sok dk outlandre, és felhúzzák a rózsaszín bugyit a neonzöld farmernacira...

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#126497
vol 2

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#126496
töltõképernyõ (dugnám)

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#126495
baron meg mograine

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lacee
#126494
valaki adjon má' egy beta kulcsot 😄

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Lynx_TWL
#126493
öreg haverotok:

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#126492
minden új területen van valami monumentális, pontosabban minden az😄

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#126491
Akkor elnézést kérek tõled és vedd úgy, hogy nekik írtam. Csak legközelebb ilyen hülyeségeket inkább te se írj😊)

Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)

Acidlich
#126490
Na még egyMace spec

Lynx_TWL
#126489
story of ricky (legjobb film)

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Acidlich
#126488
Warri asking for buffs
Azért ez is odabasz <#idiota>

Mighty
#126487
Bankja valogatja. Van amelyik eurorol eloszor dollara, aztan forintra valtja. Van, ami eurorol egybol forintra. Aztan meg az is lehet, hogy hulyeseget mondok 😊

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

RupertMacy
#126485
Hát elnézést kérek kedve Spriest kedvelõ komától, de ezek a klánomban lévõ papoktól vannak, én szmélyszerint ugyanis még mindig plate armorra eszküszöm, bétát elnézve pedig clothosoknak annyi ..

To write love on her arms ..

Csirke4
#126484
46 min... úristen. xD
Ehhez tényleg grat.
Botond
#126483
1554es rating, s4 leggs here i come. -.-
#126482
Valuta

Get a life!

ejudith
#126481
Viszont azt nem értem, hogy havernak vhogy másképp számolja: pl most 2.6 k volt neki (G😎, nekünk meg 3.1 (és FR) :S ez mi alapján van???

A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost

TVelvet
#126480
az uj visa elektronokon ahol az aláírás van hátul, ha ott van 3 szám, akkor már lehet vele neten rendesen fizetni. paypal-al is lehet.
TVelvet
#126479
folyton rejeted van vagy a verifi cod szar neki, aztan má faszomkivan vele.
Tatyla
#126478
de lehet neki nincs hozzá webszámla...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

ejudith
#126477
Nekem is az van... és 3 accot is fizetek róla

A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost

Syron
#126476
enyémet igen 😛

TVelvet
#126475
az én visa elektronomat nem szereti a blizzbácsi.😊
Botond
#126474
Nekem 5g repair,palának 6. 😊
#126473
jah durationre jo moka lehetett😊

Tatyla
#126472
banki átutalás még mindig jobb, legutóbb hogy ilyen erõs a forint 3055 HUF-ot vont le a Blizz...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

TVelvet
#126471
akkor az sucks, de még így is olcsobb mint Mo.-n megvenni a gc-t
Tatyla
#126470
kétlem hogy mûködne...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

TVelvet
#126469
köszi, amint látom itt az US és az EU külön van véve, mekkora szopás, probálta már egyébként valaki, hogy "US" Gc-t vesz, és eu accon használja.?