World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#126731
Igénytelen vagyok. 😊
Köszi.

Egy csápokkal kapaszkodó fénygömblélek. Három részből álló, ötdimenziós.

GamerAdams007
#126730
Maxon is de nem mind1?

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

panther112
#126729
Ha nagyon leveszed a grafikai beállításikat igen, de úgy tényleg ronda (nagyon).

#126728
Van rá esély, hogy 256 Mb rammal elfut a játék? 😞

Egy csápokkal kapaszkodó fénygömblélek. Három részből álló, ötdimenziós.

tigeroo
#126727
vagy vérpistabá
panther112
#126726
Hát igen a wow-ot eredetileg nyugdíjasokra tervezték, csak nagyon kiszorultak szegények😞 ma már csak elvétve találkozni 70 évesekkel😞 nagyanyám is abbahagyta mert felhígult a társaság.

Lynx_TWL
#126725
10 év múlva mindenki vérpisti lesz

๏̯͡๏﴿

PiszkosFred
#126724
A szulok warhammerezni fognak, nem lesz idejuk taslikat osztogatni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Lynx_TWL
#126723
na állj a sarokba az óra végéig

๏̯͡๏﴿

Narxis
#126722
<#zavart2>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

bodesz
#126721
naja...nekik már nemlesz életük csak a kockaság kb...elõre sajnálom õket.de télleg ahogy beszélgetek velük olyan mintha nem is tudnának semmit a világról csak a wow van meg hogy matyiznak kb de kajak ilyeneket irogattak.nemértem a szülõk ezt hogy hagyhatják ...

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

Ioles
#126720
Nah így már világos, így tudtam én is😊, köszi mindenkinek a segítséget, lehet 1x-2x befogok még írni feltöltéssel kapcsolatban ha nem világos vmi😊

tigeroo
#126719
igen. a játék ingyenes (hisz leis töltheted a hivatalos oldalról)
a cd kulcsért fizetsz, amivel csinálhatsz accountot.

ha két gépen akartok egyszerre játszani, akkor két különbözõ account kell (amihez elõbb megkell venned 2x a játékot plusz 2 burning crusade plusz a feltöltés)
Ioles
#126718
Nem akarok lámáskodni tényleg csak nem akarok kiadni +7000 Ft-ot. Akkor ha megrendelek 1 példányt azzal létretudok hozni 2 accot?-mert tudtommal 1 kódsorozat van a dobozban amivel 1-et lehet nem?(lehet rosszul tudom)

lololol
#126717
mi itt mind egy példánnyal játszunk évek óta.

#126716
Hehe, ezen jót röhögtem, fél év és tele lesznek a fórumok olyan kommentekkel, hogy "azér' szar a wow, mert csak 4-5 éves hülyegyerekek játszanak". 😄 Szép kis evolúció, anno a léhûtõ huszonéves egyetemistákat szidtuk, késõbb amikor ezekbõl lett sok õk szidták a 18-as korosztályt, aztán azok a 14 éveseket, most meg már ott tartunk, hogy a 10-12 évesek a hülyék. 😄
Szülõi taslik tömkelege kell mindegyiknek.

Ioles
#126715
Azt tom persze hogy 2 account kell de ehhez 2 példány is kell mert az aktiváláshoz szükséges kód abban van ahogy tigeroo írta nem?, de akk most melyik igaz?😄

PiszkosFred
#126714
egy peldany eleg, de egy account nem.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

tigeroo
#126713
1 példány, 1 account, 1 játék, 1 gép
Ioles
#126712
Sziasztok újra!

Ma rendelém a játékot, de lenne elõtt egy kérdésem amiben nemvok teljesen biztos. Úgy emlékszem, h ha két fõ akar játszani két külön gépen akkor nem elég 1 példány ugye?

Forolto
#126711
Kérj meg egy haverodat,ha van,hogy húzzon végig az insán.Én ezt csinálom.

bodesz
#126710
1re jobban elmegy a kedvem a wowtól mióta a roguemat húzom.amikor solozok nopara de ha insta vagy akármi végig 10-12 éves kis verebekkel találkozok elég idegesítõ...

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

Forolto
#126709
Najó,a választ ugyis tudod,szal nem megyek bele.😊

Kicsit elszomorít,hogy mindenki a DK val foglalkozik,orrba-szájba öntik a videokat is róla.

Davidus
#126708
nem tudok. valami hibát nyom az msn:p

V9ykn8_TZL0

Forolto
#126707
Csak gondolom a DK miatt.

Ezért kérdezlek titeket,hátha több infótok van.😊


The Garrett
#126706
5 fos contentbe minek offtank? 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

BEAST
#126705
gyere msn :o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Davidus
#126704
miért kerülne ki az offtank szerepbõl?

V9ykn8_TZL0

Forolto
#126703
Bazd,minden kasztból van lassan 70-es karim,ne mond mivel szeretnék játszani,mert minden kasztal szeretek. 😊)

tigeroo
#126702
végre egy új oltás, repül a tíz pont.
QuippeR
#126701
"erõssebb"
enyém meg elvégezte az általános iskola második osztályát.

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

Forolto
#126700
Köszi,ilyen véleményeket keresek.Valahol olvastam,hogy ha hiler is,nem pap.
Sámán lenne a jó választás?Vagy Paladin?
Druida gondolom kikerül az offtank szerepbõl és beáll a hilerek soraiba,vagy ahogy most lentebb olvastam a balance ágat erõsítik?
Szóval ilyen infókat szeretnék tudni,véleményeket.Ha tudtok osszátok meg velem.😊

tigeroo
#126699
amivel szeretsz játszani bazd
ez egy játék, még az önéletrajzodba sem tudod beleírni<#idiota>
Forolto
#126698
Itt nem csak a raidre gondolok,hanem az 5 fõs instákra,PvP-re.Ugy általánoságban kérdeztem,nem konkrétan high end területre.

Én azt látom,hogy mindenki a DK val foglalkozik,mert új és hogy milyen jó,de a régi kasztokról nem sok infót találtam.(Lehet nem jó helyen kerestem)

Lacee
#126697
hát ha mindenki az új kaszttal akar majd fejlõdni, akkor szerintem érdemes healert húzni, a tank vagy dps-t leszámítva arra biztosan alkalmatlan a DK.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

The Garrett
#126696
es szerinted errol milyen info legyen, amikor még a max szintet sem lehet elérni betaban, nemhogy raidelni?

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Forolto
#126695
Fent van a mottoban az én apukám erõssebb.

De ha már itt tartunk.Próbálok keresgetni Beta infókat,de még sehol nem találtam arra utalást,melyik kaszt lesz igazán támogatva és melyik fog a feledésbe merülni.
Ezt arra értem,hogy milyen kasztot érdemes elösször feltolni 80-ra (DK most nem számit),hogy ne azt kapd,bocsi de te nem férsz be a csapatba.

picket
#126694
Szerintem meg lottózz, mert azt is kb ilyen valószínûséggel tudod kitalálni, mint hogy ki kit fog elverni. Mellesleg mi fogjuk elverni a f@szodat csalánnal, ha mégegyszer megkérdezed az ud drake mountot <#idiota>

&#3237;_&#3237;

picket
#126693
Leeroy >>>>> lynx

&#3237;_&#3237;

bAguziB2
#126692
csáó all


Undead Drake mountot honnan tudok szerezni majd?

amúgy szerintem a retris pala elveri majd a balance/feral druidot

Norbi507
#126691
Ja, igen azt tudom😄 (elfelejtettem 😛)

\"Itt tavaszi-tekercs, hallasz?..\"

ThisZip
#126690
Shattrattban van egy be csaj, akit úgy hívnak, h Haris Pilton. xD

\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél!\" (ismeretlen)

Norbi507
#126689
Hm ezt te hol találtad?😄

\"Itt tavaszi-tekercs, hallasz?..\"

[HUN]Crassus
#126688
Tank is jó CC 3 mobot legalább fogni kell warrival😛😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

ronihun
#126687
Haris lemaradt egy s

...

ronihun
#126686
nme tudom volt e már de én ezen felnevettem Achievement ablakba:
My Sack is "Gigantique"
Equip Hari Pilton's "Gigantique" Bag

😄

...

#126685
nah hat nicns vip szarom, szoval szerksztes sincs😛

es igen wotlkban a balance dru lesz az elemental shaman legjobb baratja 😊 5% crit es 6% nature damages debuff.

#126684
raidre meg ott a 3% hites buffja (bar ugye erre csak akkor lehet epiteni ha a balance dru 100% os attendancevel kepes letezni😊)

#126683
ez nem igaz, balance dru igen is nagyon szep dpst tud tolni (persze nem wrath spammel😛 )

amiert nem szoktak balance drut vinni, mert nincs ccje (leszamitva a cyclonet) es ugye a sok nyomorek nem kepes kipucolni egy gagyi 5 fos instat 3 cc nelkul.

Norbi507
#126682
Belinkelni szinte ugyanazt 😄

\"Itt tavaszi-tekercs, hallasz?..\"