World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lacee
#126780
nekem már megy.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Narxis
#126779
Nem tudni, tegnap este még ment.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Fehercsoki
#126778
Jó de meddig?

Narxis
#126777
Átmenetileg nem mûködik.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Fehercsoki
#126776
Mia fasz van a wow-europe.commal?Lejárt az accom és nemtom feltölteni.

#126775
Meddig tart amíg rájönnek hogy nemlehet beloggolni?
[HUN]Crassus
#126774
próbálnám a napi BG-t összehozni/AV :S/,mert reggel 7x nem sikerült😄

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#126773
Auth nincs?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

panther112
#126772
omg

QuippeR
#126771
AoC-ban vagy Crysisben

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

picket
#126770
A lockomnak gyorsan fogy a manája, hol találnék str-t adó cloth-os cuccokat hogy leküzdjem ezt a problémát?

ಥ_ಥ

TDC Geronimo
#126769
"ûberbrutál gépen is bebeszaggat a wow nem" 4 év múlva az AoC se fog 😊

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#126768
Végül is 1680x1050 max grafikán kimondottan szép a wow.Persze nem egy AoC de az az idén jelent meg a wow meg négy éve.Az AoC Botond állitása szerint ûberbrutál gépen is bebeszaggat a wow nem ha van megfelelõ mennyiségû memória a gépben és jól van konfigurálva a videókártya képességeihez képest.

Nertgear a kattintósdit az elején felejtsd el.Ne nyilakkal mozogj és egérrel kattingass hanem találd meg magadnak az ideális keybindeket és minden gyakori képességét a karakterednek úgy bindelj.Sokan a wasd kiosztást használják és az 12345.. gombokra van berakva a kivánt spellek, támadások de ha neked más kényelmes akkor simán állitsd át.Jómagam az rdfg-t használom és akköré rakosgattam mindent igy nem kell vagy nagyon ritkán shift+ ozni nagyjából elférek a billentyûkön és nem törnek ki az ujjaim sem.Az egeret a karaktered irányitására használd az arra való.Mobot másik frakciójú játékost se klikkelve targetelj ki azt is úgy bindeld, alapból ugy emlékszem hogy a tab ra van bindelve az elsõdleges target azt állitsd oda ahol neked kényelmes.
QuippeR
#126767
te meg hülyeségekbe kötsz bele, na 😛

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

#126766
ÓÓ, mindenki itt ajnározza a Death Knight kasztot. Majd meglátom akkor is ilyen overpower lesz-e amikor egy rugó "shadow dance"-el vagy mivel szarrá fogja ambush/backstab-belni szerencsétlent lvl. 80-on. Aztán meg majd jön a "nerf Rogue, mage, warlock...stb." szöveg. Szerintem erre mérget lehet venni<#idiota><#banplz>

picket
#126765
"Van rá esély, hogy 256 Mb rammal elfut a játék? 😞" - Erre reagáltál.
Majd kicsit késõbb: "Nemrég egy elég régi notebook-ról (szintén 256mb ram) voltam kénytelen wow-ozni. Az utak mono szürkék, semmi élsimítás, semmi fény..." - Külön kiemeled a 256 mb ramot, aminek még mindig semmi köze a felsorolt dolgokhoz. Ha 256 mb ramod van egy gef999324 graf kártyával, akkor csillog-villog tû élesen (és akad), vagy leveszed a grafikát nullára (és ugyanúgy akad). Ram miatt azért akad, mert állandóan swapel. Max a textúrák mérete befolyásolhatná ezt, meg a draw distance. Egyszóval hülyeséget beszélsz, és még anyázol is utána. Legalább húznád meg magad csendben.

&#3237;_&#3237;

Lynx_TWL
#126764

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

TDC Geronimo
#126763
"bár sztem az aoc,witcher.. is wow alatt van"

linksz kiütöttél te biacs

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Lynx_TWL
#126762
szerintem a wownak jobb grafikája van a crysisnál

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

panther112
#126761
Játszottam egy párral, bár valóban, ahogy azt már valaki más is írta, a 99%-uk játszahatatlan. Viszont kipróbálás szinten rengeteget másik fantasy játékot feltelepítettem, a grafikájuk mind elmaradt a wow mögött (bár sztem az aoc,witcher.. is wow alatt van).

panther112
#126760
És én hol írtam azt, hogy köze van hozzá? Néha tényleg ledöbbenek, hogy emberek miket képesek hsz-ekbe belelátni, csak azért, hogy valamit (ált. a másik fél számára kellemetlen, leleplezõ, stb. megjegyzést) beírhassanak egy fórumba.

#126759
sztem ilyen szórakoztató elég rég nem volt, mint pl ma

anti hero

Lynx_TWL
#126758
egész topik egy nub

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#126757
úgy tudom törölni kell valamelyik mappát és jó lesz...

#126756
-.- de questhez van...

PiszkosFred
#126755
Hat ne tamadd meg azt a franya mobot.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

picket
#126754
te meg núbozz le valakit :p
ma is az "ide lõjjetek" pólómat vettem fel :o

&#3237;_&#3237;

picket
#126753
<#wow2>

&#3237;_&#3237;

picket
#126752
Élsimításnak kb annyi köze van a ramhoz, mint fûnyírónak a medvesajthoz.

&#3237;_&#3237;

Lynx_TWL
#126751
siralom úristen mi megy itt, crassus potsolj bgs képeket légyszi, wildor szakértsd meg, hogy melyik kaszt a leggyengébb épp amivel játszol...

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#126750
hi all!
lehet h nem eredeti wow-hoz tartozik, és ha igy van sorry!
hogy birom megcsinálni, hogy ne legyen wowerror, ha megtámadok egy mobot?
thx!

#126749
tokmindegy milyen grafikara vagy felbontasra veszed le, 256 mega rammal szenvedes lesz minden hely ahol 10nel tobb jatekos/npc talalhato meg egyszerre. 1 giga mondhato a minimumnak. nekem 512megaval is szenvedes votl anno.

Lynx_TWL
#126748
<#wow3>

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Ioles
#126747
Illetve ha casterrel vagy(mágia használó kasztok) akor rákattintasz meszebbrõl az ellenségre és elkezded lõni a meglévõ spelljeiddel.

Ioles
#126746
Rákattintasz jobb egér klikkel az ellenségre és az automatikusan üti, közben pedig az action barban kirakott spelljeidet használod kedved szerint.

tigeroo
#126745
wow 2 screenshot, tûéles textúrák. bár az UI még elég alfa állapotban van...



gnóm junik kaszt : wood chopper
Narxis
#126744
Nincs is túl sok játékra érdemes darab.<#levele>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Netgear
#126743
Én még csak most kezdtem, de nagyon tetszik.....
Hol van róla magyar (manual) leírás?
Hülye kérdés de.....hogy kell támadni, és harcolni? Mit kell csinálni?
Kijelölöm, és támadom, de nyomogatni kell valamit? vagy csak nyomni az egeret és magától támad? Mi az a kör alatta? Üdv.

HP Elitbook 8730 IntelCore&#8482; 2Quad | 4x2,5GHz 2x6MB cache | 4GB RAM | 500GB SSD | Blu-Ray | NVIDIA&#174; Quadro&#8482; FX3700M 1GB |

The Garrett
#126742
akkor nem játszottál még túl sokkal. 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Narxis
#126741
<#eljen>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#126740
Köszi a választ mindenkinek, azért délután teszek egy erõtlen próbálkozást, hátha..😊 bár már ezek után úgy tûnik, nincs semmi remény. <#rinya>
<#nyes>

Egy csápokkal kapaszkodó fénygömblélek. Három részből álló, ötdimenziós.

panther112
#126739
Sztem meg a wow-nak van a legszebb grafikája az összes fantasy játék közül.

Narxis
#126738
Nem ronda.<#ejnye1>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

tigeroo
#126737
GamerAdams007
#126737
Úgy értettem maxon is ronda.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Count Adyn
#126736
1 giga ram alatt nemsok értelme van szvsz, csak szenvedés lesz

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

panther112
#126735
Nemrég egy elég régi notebook-ról (szintén 256mb ram) voltam kénytelen wow-ozni. Az utak mono szürkék, semmi élsimítás, semmi fény... elég kiábrándítóan nézett ki.

#126734
<#vigyor>

Egy csápokkal kapaszkodó fénygömblélek. Három részből álló, ötdimenziós.

panther112
#126733
Ez eléggé függ a felbontástól is, 1920x1200-n játszom, és az új területeken néha 20-30fps-re is leesik (2gb ram, de elég ócska videokártya). Amúgy pont a memória a legfontosabb, hogy normálisan fusson a wow.

The Garrett
#126732
jobban jársz, ha megveszed inkább a wow képregényeket. Az élmény kb ugyanaz lesz.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.