World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

TVelvet
#126880
lool, épp ezt akartam írni. 😊
#126879
Keyloggerek nem arról híresek, hogy a fileokban matatnak. Csakis a bill lenyomást logolják.

k O T T A
#126878
hát sztem nem nem kell túlzott mértékû intellect halhozás én gyakorlatilag warrior gearben vagyok a ret seal mana talent nélkül és nincs managondom ez van horda oldalon sob ftw
alli meg szop seal of commanddal(muhaha)
amúgymeg endgame savagery? wtf??? mongoose vagy executioneer ezerszer jobb
hitcap meg 9% bossokon kétkezessel proton kinyomd a 3 pontot aztán a maradék 95 hit ratinget nem olyan bonyolult összeszedni hitcaphez

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

#126877
nem szerversideon menti le a usernamet😄 szal sokat nem ertel ezzel.

Narxis
#126876
Van már Bongos 3 is.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

antgecc
#126875
Sztem Trinity a best, de egy idõben összeakadt vmi addonommal, így helyette Bongos2-t használok a mai napig.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

#126874
és mibõl gondolod hogy a cucc nem néz be a \world of warcraft\WTF\Account mappába, csak úgy sportból?

bár ezeknek az account tolvajoknak a mûködését nem ismerem, de szerintem ezek nem a billentyûleütést csekkolják, hanem lehallgatják a kimenõ csomagforgalmat, és ellopják a már kódolt felhasználónév/jelszó párost amit a szervernek küldtél - elküldi egy másik helyre is. Onnantól kezdve meg tökmindegy hogy te mit varázsoltál, hogy írtad be a jelszót, egérrel kattintgattál e, átírtad e hatszor, vagy fejenállás közben letöröltél négy karaktert miközben eléírtál három másikat

GamerAdams007
#126873
Bartender 3 a legjobb szerintem, de van bongos, titanbar, flexbar, stb.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#126872
hát ez se rossz, csak nálam most atm. 2 db acc van (enyém + havaré, aki most éppen külföldön melózik), s mivel váltogatni kell az accnevek között, igy elég gáz lenne ez a megoldás.
nameg ezért a win-t se raknám újra...

#126871
guild-buy

#126870
Én erre találtam egy olyan megoldást, hogy ugye megadtam acc nevem meg hogy eltárolja, majd újraraktam winfost. Namost ha el is viszik a passt, az accot nehéz lesz kitalálni 😄

#126869
maximum ötöt lehet rendelni

[HUN]Crassus
#126868
😛 én pvp-ben gondolkoztam😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Narxis
#126867
Minimum 5-öt kell rendelni, nem? Vagy guild-buy?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#126866
nah, 1-2 nap és itt az auth. token-em, yee 😊
(rendeltem, mert valahogy nem lennék happy, ha valaki lefosztaná csutkára a cca. 8 db 70-es karimat)

picket
#126865
let's make things better (#126864) 😄

ಥ_ಥ

picket
#126864
Iagazad van, az nem high end gear.
Viszont a manna égbõ hulló étel. Amire te gondolsz, az a mana, és rohadtul egy N.

ಥ_ಥ

#126863
-a
nem macea, hanem mace x)

(jah, most beszóttam' 😛)

#126862
Annyira nem high end.Olyan cuccokból összelehet szedni amit offspecbe el lehet vinni raiden, egy gond van csupán hogy nagyon a manna rovására megy.T4 retri gearben volt vagy közel 8k mannám a mostaniban éphogy 5k maradt.A mostani retri gearemben van két t6 item (kesztyû-gatya) ugyhogy az a setbonus aktiv és ad vissza mannát de kb ezzel ugy ki is merül az intet adó itemek száma, a többi olyan qkázott cucc mint a motheres chest ami valamiért minden héten esik és már a kutyának sem kell.Két fegyvert használok a kael-es kardot meg a ros-os macea-t de vadul be fogom gyüjteni arcsiból is a kardot, de az összvissz 2x esett március óta.Most brutalluson szopunk és egyik guild társam volt olyan szerencsés hogy retriként tolhatja.Neki jóval jobb az off geraje és meg van a hit capje bossokra is, az õ ub ap je közel 2400.Növelhetné is ha a macea-re nem executionert rakna hanem teszem azt savageryt.

Nem vagyok benne biztos de ugy emlékszem hogy az sct-vel lehet kiiratni az agrót is.
Shongi
#126861
Az a vicces hogy amcsiban volt az a földrengés, hogy ez miért zavarja az EU servereket azt jó lenne tudni...

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

vki
#126860
Érdekes, hogy a RealmStatus szerint élnek a szerverek. Na mind1. Jóccakát mindenkinek. Bye!

ACER Aspire 5738ZG

#126859
ma már kb 3jára csinála ezt.. elvileg földrengés volt és gondolom ez most "kicsit" bekavart nekik😊

vki
#126858
Akkor ma már nincs game. Kár. Nincs Bloodscalpon valamelyik hordás klánba tagfelvétel (level és class független)?

A wow-hungary-n néztem, írtam is, de az illetõ még nem jelentkezett be.

ACER Aspire 5738ZG

TVelvet
#126857
Engemse.
vki
#126856
Hm... csak engem nem akar beengedni, vagy már ideje korán elkezdték a karbantartást?

ACER Aspire 5738ZG

#126855
valaki tud adni egy addont ami az actionbart módosítja?

[HUN]Crassus
#126854
korábban volt egy addonom ami bejelzett "AGGRO" felirattal és ki is targetelte az illetõt aki rámtargetelt😛 van most valami mûködõ hasonló addon? /ACE-s lenne a legtutibb..../

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#126853
2000-2200 AP, UB? az már a high end gear.....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

GamerAdams007
#126852
Azon nincs semmi idõ meg cd stb, olyan mintha kaját akarnál venni a vendornál, mindig van nála, és mindig ott van.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#126851
sziasztok arra lennék kíváncsi, hogy haris pilton mennyi idõnként, mennyi idõre adja el az itemeket? mármint a gigantik begre gondolok (nem tom leírni)

#126850
A paladin strenghtbõl kapja az ap.-t így próbálj meg strenghtes itemeket beszerezni, viszont kell még neki min 79 hit rating nem árt egy 30% ub crit sem.Az elfogadható ap ugy 2000-2200 ub.
#126849
Sziasztok.Megtudnátok nekem mondani,hogy a paladin "melee attack power"-nek kb mennyinek kellene lennie 70-es szinten?
És ezt mivel lehet növelni, mert én úgy veszem észre ,hogy nagyon keveset sebzek úgy általában.
Köszi elõre is.
TVelvet
#126848
csak hülyül..
Looooser
#126847
lehet h már voltak de sztem jók XD




      pumpált πna... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#126846
Tök jó hogy annyi kulcsot osztottak ki hogy behalt az egész beta server/login

#126845
Ööö lehet azt, hogy egy karaktert átviszünk egy másik szerverre, vagy mirõl is szól ez a transzferes dolog? 😊 A Bloodsclap-on van egy Dwarf hunterem ami 18-as <#nevetes1> De remélem akkor hamarosan kész a magyar WoW, és ez a magyar nyelvû wow, hogy lesz? Egy patch-ben vagy miben?

GamerAdams007
#126844
Mining + Blacksmitht választanám én, és pvp szervert, mert onnan ha késõbb transzferolni akarsz, akkor mehetsz akárhova, pve szerverrõl pedig csak másik pve szerverre. (Bár ha jól emlékszem volt róla szó, hogy lehetõvé teszik pve->pvp transzfert is.)

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Narxis
#126843
Bloodscalpon vannak a legtöbben, már készül a Blizzard a magyar nyelvû WoW-al de az csak a Bloodscalp szerveren lesz elérhetõ.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#126842
És melyiken vannak a legtöbben? 😄 Most kezdtem (újra) a WoW-ot, mert kb. 2 hetet játszottam vele amikor elkezdtem utána eltettem 😄 és most vettem elõ megint 😊És az Arathoron sok helyen lehet azért találkozni magyarokkal? 😊
Amúgy egy ember paladinnak mi legyen a foglalkozása?

rhazid
#126841
arathoron is vannak sokan köztük én is :q

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

TVelvet
#126840
Váá, mikor küldik ki a beta keyeket. 😞(

Most kaptak jopáran beta key mondjuk, csak nem a köznép. 😞
GamerAdams007
#126839
Ragnaros, és azthiszem Neptulon-on is vannak jópáran.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#126838
Sziasztok

Valaki megtudja mondani melyik szerveren van sok magyar a Bloodsclap-on kívül?

#126837
Furcsa hogy még sehol sincs kinnt a lvl80 pvp set meg a DK tier8, pedig ezek is benne vannak a peccsben

Khabbas
#126836
Lol mekkora ötlet 😄
Powerlevel hellyé fog válni 😊

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

Forolto
#126835
t3.A t2 a terminatoros pengevállas,punkfejes.😊

#126834
a gilisztás <#idiota>

TVelvet
#126833
Az, de jolnézki, szerintem ráillik. 😊
Fehercsoki
#126832
Hehe ez nem DK gear hanem warri t2 asszem.

TVelvet
#126831
nesztek pár kép, (sajna csak tört szerverrõl)
remélem örültök hogy szét spamolom a topicot. 😊