World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Magh
#127435
Én annyit tudok, hogy nyíltan kijelentették: nem lesz akkora HP-pool ugrás, mint a TBC-ben, és a relatív sebzés megnõ. A top rank spellek/képességek sebzése már adott, és nagyon nem illik hozzá 25-30k HP.

Davidus
#127434
1 év? illidan 4 hónap volt

V9ykn8_TZL0

TVelvet
#127433
azt mondták teljes T7 az naxx lesz. És amekkkora az az insta eltudom képzelni.
#127432
Loatheb speciális eset ugyanúgy ahogy a bc-ben hkm mage addja vagy az illidari tanács mage tagja.Ezkere mind 12k ub hp kell a mágus "tanknak".Egy átlag mage most t6 ban 9k ub hp val bír kb.A 30k annyira nem is elképzelhetetlen tankoknál van a guildünkben is warrior aki most is hozza az ub 20k hp-t.
A kérdés inkább az hogy lesz e olyna mértékû itemizáció mint a bc esetében sima quest itemeknél ill a kis insták 71-79 ig milyen droopokkat adnak.80-tól gondolom a mostani karahzan mintájára lesz egy 10 fõs "felöltözõs" insta ami a t7 elsõ elemit is tartalmazza.Onnan meg a standard 25 fõs raid insták, és kb a megjelenés után egy év mulva lesz betéve arthas is a játékba mint raidboss.
TVelvet
#127431
9.3% crit chance??! nem kicsi az egy kicsit?
TVelvet
#127430
te lyn nem akarsz adni nekem egy beta key-t? cserébe elintézem, hogy megölhesd Crassus-t na?😊
Magh
#127428
Jó, nekem meg preTBC raidbuffban Loatheb killen több életem volt a mage-el, mint most S3-ban. Nyilván unbuffed értékekrõl beszélek 😊

Lynx_TWL
#127427
nagyon gonosz vagy <#sir>

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#127426
én azt a játékot ott tartom bukottnak, hogy két oldal verseng egymással = balansz az nem lesz

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

[HUN]Crassus
#127425
még anyád zabigyereke sem akit én csináltam neki? mostohatesód neked is....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Shongi
#127424
Drood raiden most is képes közelíteni a 30k-hoz, persze nem pvp de ettõl még reális amit írnak.

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

Magh
#127423
Én a mágusommal top PvP gearben olyan 15-16k körüli HP-poolra számítok, és nem szeretnék senkit 20k fölött látni, különben a nagy damage növekedés semmit nem ér. Már így is necces, ha azt nézzük, hogy egy Frostbolt hitel 2500 körül, ami nem éri el a teljes HP 15%-át sem, míg egy 3 sec greater heal 6k+. Páran a jobb fórumokon 30k-t mondanak druid/warr-nak, viccnek is rossz lenne.

#127422
Sok pici magyar guild van az arathoron horda oldalon is.Tényleg a wow.hu a barátod...<#vigyor2> A freelancers szimpatikusnak tûnik igaz senkit sem ismerek onnan.Crasus majd segít õ õshordás és valamiért pvp onnal szaladgál állandóan.
#127421
Nem kicsit sokalltam be BG-n. Az ally egy káknoob, AV-n kívül nem tud nyerni sehol. Van nekem egy tauren sámánom aki 44-es és imádok vele játszani. A nordrassilon van, de ott a magyar horda közösség gyakorlatilag nulla. Arra gondoltam hogy átviszem az arathorra (ha már pvp szerverre nem lehet). Ismertek olyan magyar klánt az arathoron akiknél 44-en csatlakozhatnék és nem feltétel a full T6 meg heti 9 raid? tudom, a google meg a wow.hu a barátom, de elõbb szerettem volna itt (is) érdeklõdni, hátha...
Davidus
#127420
halls of stoneban(lvl77-79 insta) már esik sunwell ápgréd.

V9ykn8_TZL0

picket
#127419
Ha így lesz, akkor sok noob dobja majd a kiegészítõt, mert "nincs loot".

&#3237;_&#3237;

#127418
Látványosabb hp növekedést mindenesetre<#vigyor2>,természetesen mivel a dk új class igy nagyon nincs mihez hasonlítani.A paladinomnak ugy 4,5-5k hp a volt a kieg elött és 64 en kezdtem el lecserélgetni a t2-t questes itemekre.A kép szerint a dk-d 77-es és ezért keveseltem a hp -at.Akik bétáznak aztmondják a mostani t6 akár 80-as szintig is jó max pár kiegészitõt érdemes cserélni és majd az elsõ 10 fõs raid insta az ahol érdemi loot is dobódik, remélem nem így lesz.
BEAST
#127417
lehet 😮

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

antgecc
#127416
Akkor Warhammer Online-ozni fogunk?

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

#127415
Nem tudom mit vársz lvl74> területû zöld quest geartõl. Ráadásul 4 cuccon 0 stamina van (átlagban olyan 30-40 a többin).

CTBar, az egyetlen "mûködõ" bar mod betaban.

#127414
Jahh a legfontosabb lemaradt, mi az action bar addonnak a neve amivel igy szétlehet tagolni a képességeket.
#127413
Érdekes,no nem a csontvázpapagájon repkedõ dk-d hanem a hp-d.Arról valóban volt szó hogy nem lesz akkora hp növekedés mint a bc ben de ez a mostani 10347 hp ez borzasztó kevésnek tûnik.Három hetvenes karakterem van és a legkevesebb hp val a paladinom bír holy gearban van unbuffed 9772 hp ,retri geraben 11,5k.A rugóm és a hunterem 12k környékén leledzenek igaz azoknak csak pvp gearjük van.Nyugtass meg hogy vagy a dk nak lesz kevesebb a hpa vagy te nem öltöztél a szintednek megfelelõ gearbe.
#127412
World of Farmcraft: Wrath of the Rókabõr.

Lynx_TWL
#127411
családtagok nem érnek!

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#127410
tiszta bug az egész egyébként: elsõ dk-s kvesztnél BEként allys trinketet kaptam.

és semmi újat nem mutat a béta, csak 10 új terület aminek örülsz két napig, aztán szarsz az egészre. (bcben is a legjobb az volt amikor BEkkel kiértünk 3an outlandra, és a 70eseket basztuk szájon skillbõl meg wtfpwnból)

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Davidus
#127409
jelengleg úgy áll de azért a spectral transformation nem szar😄

V9ykn8_TZL0

Shongi
#127408
Sehol nincs a tárgy nevében hogy <PH>, szóval így vagy úgy de benne marad.

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

Fehercsoki
#127407
WotLK-be akkor a sámánnak a Shamanistic Rage nemfog mindenre immunitást adni?=/

[HUN]Crassus
#127406
hát ha nem poén akkor durva😊 mondjuk sztem poénnak is durva😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Lacee
#127405
szegény.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Narxis
#127404
Ez de szar.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127403
csirkeee

[HUN]Crassus
#127402
neked

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#127401
ez már régi -.-

#127400
én csak azért irtam ezt le, mert még s3-ban mi is nyomtuk ilyen setup-pal, hogy ms warr+rugó+restodudu és ezt a setupot (mswarr
+ restosámi + holypala) csak úgy tudtuk legyõzni, hogy nukeoluk a warriort, mint állat, egyik healer meg cc-zve volt folyamatosan.
ha azzal ba**akodtunk, hogy megpróbáljuk kinyirni valamelyik healert, mindig bukta lett a vége...

davidus: l2read. nem mondta senki, hogy freedom-ot el kell lõni a sámánra. miért kéne? qrvára felesleges. az a warriornak kell(het). amit meg leirtál azt a los mókát meg max. blade edges arénában lehet eljátszani, arra meg van 33% esélyed, hogy azt kapod. én erre nem alapoznék... a lényeg meg a #127392-ben kb. jól össze is lett foglalva.

[HUN]Crassus
#127399
ezt ismeritek?
/fs-en volt/

Application Template
If you fill out everything, also silly questions, you have a very good chance.
We want serious answers. Good luck.



Your character(s)
Nick: Narzok
Race: Orc
Class: Warrior (11/33/17)
Spec: Much fury.

Unbuffed stats...
Armor: 8214
Health: 9189
Mana: I used rage.
Crit: 14.54%
Main stat: Attack Power
Hit rating: 27
Other noticable stats? ex. Spirit, Resilience, Defense: 54 spirit, 49 resillience, 46 defense.

Why this spec? I used since low garden and its working.
Do you have good gear for other specs? I can use all warrior spec with gear =)
Is it okay with you to respec if we need you to? No.

Profession #1: Herbalist (375).
Profession #2: Blacksmith (297)

/played with this character: Warrior.
Exalted factions: Orgilla. Low City. Orgrimmar. Ravenholt.
Armory link: 8214.
Other notable characters: lvl 14 Roge.


Class questions:
- What gems should you use with your pve spec? Red gems.
- What is the most efficient pve spec for you, and will you be specced like that when participating in 25man raids? 11/33/17. (Much fury.) Yes.
- Which metagem you use for pve? I non't use metagem.
- How do you usually Tank/Dps? (Explain why you use what you do) I tank if only warrior and else dps.
- Why do you play a warrior? (Explain which aspects of the warrior you love and why, Examples may be used): I take high beating for monster so have much stamina =)
- Which stats would Prio over others, as protection/Dps warrior, Explain why? (Dodge,Parry,Block,Defense,Hit,Crit,Expertise,Attackpower)
Dodge, Parry, Block, Defense, Hit, Crit, Expertise, Attackpower. You forget stamina =)
- Which attack ability gives the most threat? Fear.
- Which consumables & Flask/pots would you use on bosses? Mage food. (From level 70 tabel.)
- Do you have any resistance gear for bosstanking? I still have MC stats in mine bank.


About you
Your age: 14
Date born: 94.
From: Small villedge out off Minsk. (south of east)
Why should we pick you? I was good gear!
More about yourself: I love Sum41, Panic in disco and Rasmus.

My father work mine, my brothers work mine, after two year I work mine also.

Free time: I play WOW 😄😄😄 and watching Sayler Mon.

How is your life and how are you doing? I was start mine after two year.
Do you disconnect a lot? Only when is father drawing the computer string. After mine time =)
If yes, do you know why? Father is drawing computer string!
How many FPS do you have in Shattrath? I no play FPS.
Normal play times: When father is mine. 05:00-17:00 (Minsk time.)

Former guilds: I was join MoX but need item better.
Why are you no longer in these guilds? I needed item better!

Is the account you are using originally yours? Account was of my brother but die in mine acsident, so I account =)
Do you share the account with someone? 1 brother.
Who else are able to access the account? Brother.
What is the password to your account? Slovitzka
What is the secret question and answer to your account? Slovitzka zé wryko?


You and PvE
How often can you raid? When father mine. (All day 05:00-17:00.)
How often will you raid? When father mine. (All day 05:00-17:00.)
Will you sign up for farm raids? Yes.
Will you sign up for progress raids? If I need item.
What do you do at weekends? Play WOW when father is mine, also eat with father and many brother after father get from mine.

Raid experience so far: Karazhan. Maraudon (with only 4!). I main tank many heroic (dungeon). Zul'gurom (level 70 maintank). Have was inside Serpent Shine Cave.

Which addons have you used for raiding, ever? I was never use bot!
Which addons should you be using in a raid? Nobody!
What are your thoughts about repair bills? If I become better item I no have to repair old items.


Knowledge
NB! These questions are purely for us to see what we can expect.
If you know wrong, we will correct you. So don't worry, though looking it up can't hurt 😉
What is the hit rating cap for casters? I hear warlock crit 12000 on youtube!
What is the hit rating cap for dual wielders? I hear rogue on youtube with 2k the black temple.
What is the hit rating cap for 1h/Shield, 2h, feral? Sheild has low damage!
If you were melee DPS, how would you position yourself to your target? Stand so I see target.
What is the global cooldown? Wensday 05-11.
What are your racial abilities and how do they work? Orc is Blood Fury. I press button for next attacks make more hurt on monster.
What does Blessing of Kings do? I take and give more beating to monster.
Does 'Blessing of Kings' scale with stamina? Yes.
Does 'Blessing of Kings' scale with bonus healing? No heal class!
Does 'Blessing of Kings' scale with attack power? Yes.
Which Blessings do you prefer using in a raid, and why? Main tank or dps.
Why is 'Power Word: Fortitude' and/or 'Prayer of Fortitude' buffed on the whole raid and not just the tanks? If priest has candels.
What is DKP (DragonKillPoints) and why do we use it? To know how much dragon you kill.


Diverse
Do you mind paying repair bills after raids? If father still in mine.
Why do you want to raid? I want MoX. But mine item is not "great".
Got any friends in the guild? Endorah.
Why would you like to join our guild? I want for item before help for MoX.
Why are you playing World of Warcraft? When father is mine.
What is your goal in World of Warcraft? Become one MoX.
Do you like gay bears? I hate gay!Narzok

Posts: 2
Joined: Wed Jul 09, 2008 10:24 pm

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

BEAST
#127398
Jah nekem is kb 1-2 napra kellene meglesni dkt meg a palat 😄 ... de epp 45% esely van arra hogy wotlk, 45% esely warhammerre, es 10% hogy leszarom mindkettot 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Davidus
#127397
ember az ilyen?😛 amúgy én már úgy vagyok vele hogy leszarom a bétát. ha kapnék kulcsot max 1-2 napig DK aztán ennyi elég is lenne. Northrendbõl már így is többet láttam mint amit akartam.
bugokat meg hajkurássza az aki pénzt kap érte

V9ykn8_TZL0

#127396
A szemet. :S

BEAST
#127395
Ne is mond, van olyan ismerosom aki bejutott warhammer es wotlk betaba is, anno o adta kolcson a warhammer betajat 1-2 napra, azota is lelkesen warhammerezik, de a wotlk kulcsot nem adna oda :C

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

picket
#127394
ja, és nekem 5 kulcsom van :p
és nem fizetek elõ :p

&#3237;_&#3237;

#127393
Furcsa ez az elet, betaban Te jatszol es en nem, live-on pedig majd forditva lesz. Remeljuk azert olyan is teszteli, akinek van koze.

#127392
Egyik dps-nek mindenkepp a warriort kell utni, de leginkabb mindkettonek (baromi jo cc-vel talan sikerul leburstolni a warriort az elejen). De a tokeletes taktika sem er semmit, mert ha azonos a gear es a jatektudas, akkor a team2 kb fixen nyer.

picket
#127391
Druida miért menne a sámán vagy a pala közelébe?
Egyébként meg értelmetlen agyalás, mert úgyis csak akkor lehetne eldönteni, ha egy ilyen felállással játszanának 100 meccset, és begyakorolnák. De csak 729 lehetséges felállás van 3v3-ban. Sok sikert a begyakorlásához. Amíg meg nincs begyakorolva, addig mindenki valamilyen mintára megy. Aki a warriort szereti elsõre ölni, az arra, aki a healert, az arra. Ezen kb annyira éri meg agyalni, mint hogy szép-e az ork nõ <#idiota>

&#3237;_&#3237;

BEAST
#127390
ezek a tc vitak mindig is tetszettek a wow topikban :p ... de tudod jol hogy joj > travel form barmikor! 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Davidus
#127389
ha ellövik a freedomot a sámánra onnantol már nem olyan nagy mûvészet elmenekülni a warrior elöl a druidának. joj 10 yard a cyclone meg 20.
belassitott pala ha megközelít 10 yardra akkor az l2p issue😄
druida futja a köröket a warriorral és néha berakja cycloneba/rootba(los is van a világon)


ha a rugót támadja a warrior akkor meg még ennl is egyszerrûbb mert 0 nyomás van a druidán

V9ykn8_TZL0

#127388
te meg a warrior nem fogod leroot-olni a druidával.
ha mégis, akkor blessing of prot vagy cleanse
vagy ha druidán figyel a natures grasp, akkor meg purge.
szevasz.
ha nem lock-olod le a warrior-t és a druidnak folyamatosan magát kell healelnie, akkor is buktad.
warrior 1 pummel-je, a rugó 2 stun-ja meg édeskevés ahhoz, hogy 2 healert lefoglalj elég idõre.

warden amit irt, azzal esetleg lehet valamit kezdeni még, de ott meg az a bibi, hogy mivel a stun-okon is diminish returns van, ezért nem fogod tudni elég idõre stun-olni a RESTO sámlit ahhoz, hogy akár esélyed is legyen leverni. közbe megy ugye a pala is heal-eli a háttérbõl.
ha sap-olod a palát, akkor nem fog kijönni belõle, ha van 1 kis esze, mivel a 10 sec édeskevés lesz, hogy leverjék a sámlit, ha kap egy blind-ot, trinket-et ellövi rá, s még mindig ott a bubija, ami alatt kényelmesen tudja szarrá healelgetni a sámánt.
ha ennyi idõn át a warrior szabadon kommandózhat (ciklon az egyetlen, amivel ilyen setup ellen ki lehet vonni pár secre a forgalomból, de ez édeskevés), akkor azalatt úgy szét vágja a druidát, hogy öröm lesz nézni.

+ még hozzá tenném azt is, hogy ha a palának van esze, azonnal felrakja a druidára a judgement of justice-t, aztán onnantól byby lótifuti.
azalatt meg úgy kapja szét a warrior, hogy öröm lesz nézni, mert elfutni nem tud, rootolni nem tudja, s ha nem pro fakecastos, akkor úgy beleszakítanak a ciklonjába is, hogy öröm lesz nézni (hammer of nemmozdulszmeg, pummel, earthshock).
+ root/ciklon ellen ott a sámánnak a grounding totemje is...

BEAST
#127387
Boldog szuletesnapot... nub :d

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

darki81
#127386
Üdv. Ha valakiknek kell TS szoba CA-val, az kaphat 😊
IP: nmre.sytes.net:8768
PW: lofax

wow 4 ever 😄

&#9733; d &#955; r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 &#9733;