166745
  • hitman1028
    #163657
    legionba vége felé már csak azokat csináltam amik nem tartottak sokáig,addigra már minden maxon volt
  • Bandras DaSilva #163656
    Pedig érdemes WQ-ket csinálni mert az elején főleg, lehet jobb cuccokat is szerezni, a nyaklánc szintet is emeli szépen és ezen felül meg jó sok reput is ad. Egy idő után mondjuk unalmasak, de akkor abba lehet hagyni őket egy darabig.


  • hitman1028
    #163655
    wq-k a repuk miatt kellenek,velűk a legegyszerűbb húzni
  • jazzy
    #163654
    Teljesen egyetértek és köszi az ötleteket, kipróbálom őket. Én speciel priest vagyok disc/holy main. Nem szeretem a shadow talentet és bár most nem kell külön specenként artifact fegyvert erősíteni, nem akarok váltogatni 3 percenként (elmegyek wqzni, bejelentkezek dungeonre, 1 wq kész amíg behív).

    Én konkrétan nem csináltam WQ-kat eddig, csak és kizárólag azt, ami ilvl upgrade volt garantáltan. Ezért a nyakláncom is a lehető legkisebb szintű. Nem a kedvenc elfoglaltságom egyedül ütni egy elit mobot 1,5 percen keresztül, ami egyébként meg se sebez, csak simán kicsi a sebzésem, amikor ezt 5 playerrel 30 másodperc alatt megcsinálhatom és ugyanaz..

    Ha a 2 program működik rászánom magam viszont, köszi mégegyszer :)
  • dantor7
    #163653
    World Quest List -> ha bemész a területre, feljön az ablak, search, kapsz egy kódot, azt kell beírni. Illetve ezzel a kóddal hozod létre a partit, ha épp nem találta. Miután létrehozok egyet, 10 secen belül tele a parti.

    World Quest Party -> ezt még kevesen használják, de valahogy megkerüli a looking for group toolt, helyette az LFR-rendszert használja VALAHOGY :D, de ez pikkpakk talál partit, ha van. Terjesszük!

    És FU blizzard, most komolyan.
    Ezerszer elmondták, hogy a játékot sokfélék játsszák sokféle indokkal.
    Én raidelni szeretek. A world questeket (meg valamennyire a dungeonöket) azért nyomom le, mert erősíti a karakteremet. Leszarom, hogy kihívás-e, leszarom, hogy fun-e, de megcsinálom.
    Namost, van az az időmennyiség, amennyit hajlandó vagyok a játékra szánni. Ha a raideléshez ez az időmennyiség lényegesen megnő akkor vesztenek egy subot. Sokan mások is vannak így.
    Nem értem, minek nehezíteni EZT a részét a játéknak. Akkor csinálják meg olyanra, hogy legyen egy nap összesen 5 World Quest, de azoknak legyen 15-20 fázisa, kelljen használni a képességeinket aka mage tower, és ne lehssen partizni. Tessék, ott a "kontent".
    De nem ez van, hanem repetitív, brainless fosok, aminél az egyetlen nehézség az, hogy ha véletlenül behúzom a fél zónát és menekülhetek ~1 percig, majd vissza, és ugyanúgy elalszom közben.
    Miért rossz az BÁRKINEK, ha ezt a 25 éve is rémesen szar "játékstílust" (vagyis: nincs se kihívás, se normális reward, mert azért az a 200 azerite amikor már 25.000 kell mosolyogtató) valahogy a playerek MEGKÖNNYÍTIK EGYMÁSNAK?
    Kevesebb lesz a subscriber? Nem.
    Magyarázzák hogy sharding meg ugrálnak a playerek ide-oda és ez tönkreteszi a szervereket blalba. Na hagyjál békén, ha EZ teszi tönkre akkor kapcsolják ki hogy 1 órán belül 10-nél többször válthass szervert. Annyi kézenfekvő megoldás van.

    Jön az érv, hogy nem mindegy hogy 3 perc egy WQ vagy 1 perc? Nem, mert ha egy nap megcsinálok 20-at, az hirtelen +40 perc. Per karakter.
    Nem értem ezeket a kiöregedett fejlesztőket akik mindent jobban tudnak mint maguk a playerek...
  • jazzy
    #163652
    Nem teljesen értem miért vették ki a WQGF-et, egyedül world questelni nem jó.
  • TBTPumpa
    #163651
    "A Battle for Azeroth kiegészítőből az első napon világszerte 3,4 millió példányt adtak el, ezzel pedig új rekord született a cég életében."

    #HaldoklikaWoW
  • XenHai
    #163650
    2 karakternek már eszmei értéke van . A shaman vanilla és bc (resto) main volt. A DK meg wotlk main.
    Most azon agyalok ,hogy lehet van még Champion's Seal a 4 db 80 as karikon lehet tudom upgradelni a Heirloom cuccokat.


  • Shion
    #163649
    Én most a hosszú hétvégén kezdtem el játszani, szintén újrakezdő vagyok (2010-ben toltam 10 hónapig egyhuzamban, azóta csak egyszer néztem vissza pár hétre). Én 1-es szintről indítottam egy Warlock-ot, hogy újra belerázódjak. Tegnap este már 57-es voltam, így bár level 120 még igencsak messze van, de szerintem nagyon gyors most már a fejlődés. Az 57-es szinthez mindössze 8 pályát pucoltam le (minden küldetést megcsináltam), főleg szólóztam, mivel dps-ként szinte esélytelen, hogy Dungeon-ba bekerüljek (így a dungeon xp-k most nincsenek benne a fejlődésemben). Nekem is csak 2 db heirloom cuccom van (+20% xp), ráadásul level 40 körül jutott csak eszembe, hogy fel is vegyem őket.

    Ha jól tudom, Legion-ban bevezették azt szintezési megoldást, hogy a kis pályák már nem csak szűk tartományban használatóak (pl. 15-20-ig), hanem egészen level 60-ig vagy 80-ig. Így a régi 15-20 pálya most már 15-60, így a mobok és küldetések mindig ugyanolyan szintűek, mint te. Emiatt mindig piszok jó xp-t adnak a küldetések, bárhova is mész. Ez szerintem nagyon kényelmes megoldás és biztosan hozzájárul a gyors fejlődéshez.

    A fentiek alapján szóló küldetésekkel is gyorsan lehet haladni, de +dungeon és +pvp xp-vel még gyorsabban. Így reálisan 2-3 hét alatt fel lehet kockulni egy karaktert egy veterán játékosnak szerintem. Ha ennyi időt is sajnálsz rá, akkor Character Transfer vagy Level Boost használata ajánlott.
  • TBTPumpa
    #163648
    Blizzard at gamescom 2018 | Videogames Live - élőben pörögnek a Blizzard játékok zenéi
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.08.22. 18:27:18
  • TBTPumpa
    #163647
    GamesCom infócunami:
    - Blizzard is supposed to announce that WoW has 10+ million active subscribers.
    - Patch 8.1 called "The Tide Whispers" and comes with Nazjatar, a new raid with Azshara, and a total of 9 bosses.
    - We should also get 2 new dungeons:
    ------ The Shadowlands - focuses on Bwonsamdi & Vol'jin lore.
    ------ Nazjatar: Sea of Stars
    - Crestfall & Zul'Dare are new outdoor questing zones and each faction has their own story.
    - Crestfall is an Alliance zone, populated by isolationist Kul Tirans. Reaching Exalted reputation with the new faction unlocks Kul Tiran Humans.
    - Zul'Dare is the Horde zone. The island held an ancient holy site for the Zandalari, the Halls of Loa, but had been taken and settled by Kul Tirans in the past. Horde players must retake the island and probably reach Exalted with the faction in order to unlock Zandalari Trolls.
    - The patch trailer should be narrated by N'zoth.
    - Kul Tiran Humans & Zandalari Trolls will be gated behind Exalted reputation standing with the Nazjatar Resistance faction associated with the new quest hub.
    - Blizzard will unveil a Genn Greymane cinematic, similar to Old Soldier. It's supposed to feature Genn, Katherine Proudmoore, and Taelia Fordragon. It focuses on family and flashes back to his son in Gilneas. Baby Jaina and Katherine also make an appearance. The cinematic ends with Genn pulling up a chair in front of Saurfang in his Stockades cell.
    - The end of the presentation shows off Anduin and Sylvanas in her banshee form fighting. More information is probably going to be revealed at BlizzCon.

    WoW fejlesztők: "We’re not going to do to Sylvanas what happened with Garrosh." Azaz Sylvanas nem Garrosh 2.0

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.08.22. 14:23:50
  • Daermon
    #163646
    Ha ragaszkodsz valamelyik karihoz, akkor server transfer, és szinteződj vagy boost.
    Ha nem, akkor csinálj karit Ragnán és szintezz vagy boostold.
    Szerintem szintezz egyébként, boost jó lesz késöbb re. Nem maradsz le semmiről.
  • XenHai
    #163645
    Sziasztok.

    Volna pár db kérdésem. Újrakezdő vagyok wotlk-ban szálltam ki. Horda oldalon BS-en vannak a karaktereim.
    Agyalok ,hogy Ragnára át pártolok. Mennyi idő alatt lehet most húzni 80-ra és 110-re karikat 1-2 Heirloom cuccom van. A 110-es boost goldot is ad valamennyit , repu egyéb dolgok? Érdemes mozgatni a 80 karikat (10K goldnál nincsen több) vagy kuka az egész és inkább boost ?

    Üdv
    XenHai
  • TBTPumpa
    #163644
    Szeptember 12-én bejelentik a BlizzCon Virtual Ticket tartalmát:
    "The Virtual Ticket content stream will kick off on September 12th with a special all-access unboxing stream, revealing the goody bag items, as well as the digital Overwatch item.
    Then through September 12th through October 30th, Blizzard will be releasing a slew of unique videos highlighting wonderful parts of the community, similar to last year."
  • Fpocok
    #163643
    JÖN A FERAL BUFF!!! Már majdnem rerolloltam.

    We're currently working through a tuning package for Feral Druids.

    Specifically, we're adjusting Feral performance relative to other specs in dungeons and questing. Please know: we've been reading all of the incoming feedback and keeping a close eye on player results in-game.

    Thank you for all of this feedback. Much of it has been very useful in determining the substance of this adjustment.

    This is something that we're testing carefully, and probably won't be finished and available to put into the live game until later this week. I'll let you know as soon as we have final numbers, and I'll post about it a final time when it goes live.
  • LeWyTy
    #163642
    https://www.twitch.tv/videos/273230577?t=16m54s
  • TBTPumpa
    #163641
    Már elérhető Spotify-n a Battle for Azeroth zenei anyaga!

    A Warbringers: Azshara videót augusztus 24-én kapjuk meg!
  • Daermon
    #163640
    Shaman rework?
  • LeWyTy
    #163639
    Ők nyilván azok aki csak a bónusz miatt kapcsolják be a war modot.
    Lehet már tudni milyen lesz a shaman rework?
  • Myselor
    #163638
    szerencsére azt tapasztaltam hogy vannak normális allisok is nem csak azok az élvezkedő faszverő barmok.leveling alatt volt egy hely ahol 3db 120as faszkalap élvezkedett a fejlődőkön.viszont most csomó wq közben találkoztam allisokkal és semmi gond nem volt egymással.örülök hogy vannak még normális emberek is
  • shaba23 #163637
    Milyen napi láda? :)
  • LeWyTy
    #163636
    Elírtam... WM vagyis warmode...
    Mert nem az érdekel hogy mitől nem fog megtámadni hanem hogy tudom az aktust túlélni legalább 3 másodpercig.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.08.21. 10:50:34
  • Krassius
    #163635
    Tank DH spectral sight cd-n.
    Vagy warmode off.
  • MarkBlade
    #163634
    Most már nincsen pvp szerver. Kikapcsolod a pvpt és probléma megoldva.
  • Fpocok
    #163633
    Nem tudom mi az a WP off, de ha kikapcsolod war mode-t, az segít!
  • LeWyTy
    #163632
    A rouge féle random seggbe****ást hogy lehet kivédeni? Rohadt idegesítő.
    A WP off nem válasz!!!!
  • archetiz
    #163631
    Csak az app, nekem is időnként ap-t mutatott. :)
  • Fpocok
    #163630
    Má megint más mutat. Krvára remélem, hogy csak a companion app szar.
  • Fpocok
    #163629
    Nem nem. Mai volt. Mindegy, most megneztem ujra es megint fegyot mutatja. Furi.
  • hitman1028
    #163628
    esetleg ha 9 előtt nézted,az még a tegnapi volt
  • Fpocok
    #163627
    Mi a fene? Ne szopasson már ez a szar... Tényleg megváltozott napi láda rewardja? Reggel még egy fegyó volt, de nekem tök mást mutat comp app. Valaki megnézné ingame?
  • Vincentcloud
    #163626
    bakker ez évente 2x van, de jókor néztem meg akkor anno
  • jazzy
    #163625
    Én hordában húztam a priestemet, de most elgondolkoztam, hogy felhúzom az allis priestemet vagy druidomat :)
  • undY1ng #163624
    Hála a jó égnek, hogy allisként ilyen marhákat is lehet csépelni néhol. :P
  • MarkBlade
    #163623
    Pls ne legyetek ilyen ellenségesek. Béke veletek. Egy közösség vagyunk.:)
  • jazzy
    #163622
    istenem, megsértődött, aranyos, google a barátod, itt a válaszod
  • torrente111
    #163621
    szerinted. mivel nem az volt a kérdés ,hogy zandalaron kivül hol van ah, a te tukko fejednek biztos. tuti allis ratjik vagytok.
    Utoljára szerkesztette: torrente111, 2018.08.19. 16:08:29
  • Fpocok
    #163620
    Még egy hétig elérhető a spectral moose mount.
  • Fpocok
    #163619
    Annyira igaz :D

    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2018.08.19. 15:30:51
  • Plata
    #163618
    Mivel ma nem volt kedvem küldizni gondoltam unholy dk karimat elviszem BfA területre bányászgatni meg peteket fogdosni.
    Közben jelentkezem instára.
    Random instára jelentkeztem erre kiírta hogy 59 perc átlagos várakozási idő.
    Kinyomtam a randomot és bejelöltem a 3 elérhető instát és jeletkeztem,kiírta hogy 7 perc várakozási idő.
    Félórával később már csak 4 perc volt a várakozási idő.

    Végül majdnem egy óra lett a várakozási idő,de behívott,akkorára már majdnem háromnegyed szintet szedtem össze.
    Instában szintet is léptem,de az unholy dk piszok erős szerintem.
    Legionban nem éreztem ilyen könnyűnek és nagyon erősnek.