166745
  • jazzy
    #163617
    Szerintem korrekt válasz volt..
  • torrente111
    #163616
    kösz okoska. egy nincs elég lett volna.
    Utoljára szerkesztette: torrente111, 2018.08.19. 10:33:21
  • Fpocok
    #163615
    Igen. Fenn a trón terem alatt, ahol vannak a portálok, menj át orgriba és ott lesz.
  • torrente111
    #163614
    sziasztok. zandalaron van ah? kösz
  • Fpocok
    #163613
  • MarkBlade
    #163612
    Morcosnak tűnik.. :)
  • hitman1028
    #163611
  • jazzy
    #163610
    Másnak is nagyon lassú az AH? Ragnaroson próbálom.
  • Plata
    #163609
    Ha randomra nyomtam nem hívott be,de ahogy csak 1 instát választottam ki,azt ami a küldihez kellett engem is behívott mage karival azonnal.Este kipróbálom újra,hátha.
  • MarkBlade
    #163608
    Nem tudom. Tank kari 1 sec és behív. Minden szint felét ott verem be.
  • Plata
    #163607
    Hát ezen most jót röhögtem.
  • TBTPumpa
    #163606
    "old wow sub"
  • Plata
    #163605
    Szerintem a random dungi finder defektes.
    Mage karival küldizni mentem,jelentkeztem random dungeonra,kiírta hogy 53 perc Average wait time.
    Úgy hagytam és küldizgettem,sosem hívott be,a küldikben eljutottam oda hogy egy instába küldött,mivel random nem hívott be úgysem így kinyomtam,majd a listából kiválasztottam a küldihez szükséges instát.Be nyomtam jelentkezést,gondoltam kimegyek kávét főzni,úgysem hív be egyhamar,francokat,egyből behívott,fel sem tudtam állni a székből.
    Randomra miért nem tudott akkor behívni eddig?
  • TBTPumpa
    #163604
    Alliance oldalon feliratoztam néhány videót.
    Szigorúan spojlerben (és időrendi sorrendben), mert sokak számára egyik-másik az lehet:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Jaina's Nightmare (magyar felirattal)


    Arrival to Kul Tiras (magyar felirattal)


    Jaina's Visions (magyar felirattal)


    The Pride of Kul Tiras (magyar felirattal)



    Jó szórakozást!
    Remélhetőleg nem fordítottam félre sok mindent... :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.08.18. 13:40:28
  • Vicodine
    #163603
    Kis helpet szeretnek kerni. A szervervalasztonal (realm) csak taiwani szerverek kozul tudok valasztani. A Blizz launcher elejen hiaba van europara allitva a cucc. Probaltam ugy is, hogy kivalasztom az amcsi régiót, akkor is csak taiwani szerokat dob be valasztasi lehetosegnek. Hogyan tudok eu szerot valasztani?
  • TBTPumpa
    #163602
    YT-on már belehallgattam a szénné tömörített MP3-as verzióba, de azt nem gondoltam volna, hogy a 24 bites, 48KHz-es változat ilyen dinamikusan és gyönyörűen szól. Ez valami elképesztő, amit a Blizzard ismét összehozott zenei téren.
    Nem is csodálom, hogy ezt nem nyomták ki CD-re.
  • TBTPumpa
    #163601
    A gyűjtői változatot vásárlók innét tölthetik le a Battle for Azeroth zenei anyagát!

    Digital Deluxe kiadáshoz elvileg nem jár, csak a fizikai gyűjtői változathoz.

    Ezek a formátumok játszanak:
    MP3 – 128 kbps
    MP3 – 320 kbps
    WAV – 16 bit, 44.1 kHz
    WAV – 24 bit, 48 kHz
  • TBTPumpa
    #163600
    Gearstore-ban van már kirakós is:


    És új pólók is:
  • TBTPumpa
    #163599
    Spotify Premium előfizetést lehet nyerni egy oldal (Alliance vs Horde) és egy zene kiválasztásával:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.08.18. 10:57:18
  • Plata
    #163598
    Azt akkor éreztem nehéznek amikor nem lehetett repülni,mindig volt nálam sok goblin glider kit hogy ha eltévedek abban a lökött városban és le kell ugrani ne halljak meg.
    Argus sokkal rosszabb volt nekem,oda nem szerettem járni.
    De Broken Isles-en rengeteget wq-ztam,néha csak unalomból letoltam minden wq-t amit megláttam.
  • MarkBlade
    #163597
    De ez csak az egyéni érzésed nem a nehézséget tükrözi. Nem kötözködni akarok csak jelzem. A legnehezebb légiós map a Suramari..
  • Plata
    #163596
    Tudom,de az küldizéssel meg lett annak idején.Hordás fajok egyből elérhetőek lettek nekem,az allisokért meg egy csomót kellett vacakolnom.Legalább egy hónapig grindoltam a reput allis fajokért,hordást meg megkaptam egyből.Mert rég megvolt az exalted.Még suramarban is exalted voltam,highmountainban meg mindig szerettem küldizni és wq-zni,highmountainban csak szórakozásból is küldiztem.Mert azt a zónát nagyon szerettem.
  • MarkBlade
    #163595
    Az tudod hogy ez hülyeség.. Suramar és Highm. exalted kell hozzá.
  • archetiz
    #163594
    Ez esetben nem tudom, nekem is hasonló problémám volt, de honored fölött 3k-nál rögtön felugrott a quest.
  • Plata
    #163593
    Hordásokat könnyű megszerezni,szintezés közben összejön,de az allis fajokkal nehezebb,kell az argus sztori és exalted repuk.
    Allisokhoz arguson kell 2 repu exaltedre,ami nehezebb,a hordásokéhoz broken isle-n kell repu,az megvolt alapból.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.08.17. 20:40:53
  • LeWyTy
    #163592
    Nem tudom a questel mi van, de ha az új karakterek alatt az új fajoket érted azt nem fogod megszerezni könnyen. Ki kell mindet külön questrelni és repuzni.
  • mate23
    #163591
    csak az a baj hogy nincs ott q ahol kellene es meg nemtudom hasznalni az uj karaktereket
  • Vincentcloud
    #163590
    Hát ilyet se láttam még hogy valakit így oltsanak hogy kaminoi :D Most aztán jól megkaptad :D Gondolom valami star wars szubkultúrában ez nagyon nagy beszólás
  • shaba23 #163589
    Már a kaminoinál elvesztettem a fonalat, de itt már meg sem akarom találni :D
  • shaba23 #163588
    Írtam ticketet, most láttam meg, hogy tudom magam igazolni igazolvánnyal is, így legalább már megírni sikerült. Csak azt nem értem, hogy az authenticator eltávolítása miért nem account szinten mozog, miért kell gépenként eltávolítani. 3 gépen van wow, egyiken tudok játszani, másik kettőn kódot kér...
  • Plata
    #163587
    Igen,láttam mind a két válaszod.
  • shaba23 #163586
    Nem kell komolyan venned, nincsenek veled szemben elvárásaim. Pusztán a kíváncsiság vezérelt, és gondoltam megkérdezem. De már előtted válaszoltak rá ;)
  • Plata
    #163585
    Jah Kaminoi,csak nem tudok mobilról szerkeszteni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.08.17. 17:11:22
  • Plata
    #163584
    Ha nem írtad volna a no offense-t talán komolyan vettelek volna.
    Bár sanda gyanúm hogy te is egy kamionoi vagy.
    De a no offense benyögése után nem tudlak komolyan venni,bocs.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.08.17. 17:01:34
  • CrashBoostZoom
    #163583
    Ne is törődj vele. Ő mindig ilyen alpári és "én mindenkinél jobban tudom" stílusban nyilvánul meg a kommentjeid legalább 80%-ban. Másoknak is elegük van belőle a többi játékban is ahol vele kell játszaniuk de inkább ráhagyják.

    De amúgy igen. Senki sem tart pisztoly a fejedhez, hogy kötelező játszani. Ha nem tetszik akkor abba lehet hagyni és tolni valami mást helyette.
  • LeWyTy
    #163582
    Fingom nincs hordás vagyok.
    Gondolom ott ahol elősször is.
    De egyből kaptál választ erre a kérdésedre:
    https://www.wowhead.com/quest=49929/the-call-for-allies
  • mate23
    #163581
    hol tudnam uj bol fol venni q ?
  • shaba23 #163580
    Régebben használtam ezt a topikot, de már évek óta szinte csak olvasom. Viszont már régóta azt látom, hogy te csak sírsz mindenért, ami a játékban történik. Végig duzzogtad a legiont, és már most unalmas neked az új kiegben minden. No offense, de most őszintén, mi a fenének wowozol te egyáltalán?
  • Fpocok
    #163579
    contactolj blizz supporttal, add meg minden adatod amit tudsz, serintem segítenek.
  • shaba23 #163578
    Hali!
    Olyan gondom van, hogy új telefon, új gép, authenticator. Namost, az authenticatort az utóbbi időben nem használtam, ezért ki volt kapcsolva.
    Most viszont a régi gépemen akartam bejelentkezni, itt viszont kéri a kódot. Gondoltam azon ne múljon, felraktam telefonra az appot. Ugyebár van sms protection is, és app setuphoz sms-ben küldik a kódot. Itt kezdődik a gond, mert lövésem nincs, hogy amit ott látok számot (**)*** **22 ez mi a fax lehet, mert nekem sosem volt ilyen számom :) Jó, akkor ticket, vagy lechatelem a supporttal. viszont, hogy ide eljussak, meg kéne adnom az authenticator kódot, vagy választhatom az SMS protection kódot :( Na ilyenkor mi a fasz?