166745
  • Daermon
    #163697
    Heti cap hamar meg van. Az azerite + 1500 repu a 7th/hb.
  • hitman1028
    #163696
    islandon csak azeritet lehet gyűjteni mást nem
  • Daermon
    #163695
    Mennyi bajod van :D
    Amúgy mire meg lesz a rapu bőven kész az achi.
  • Plata
    #163694
    Legalább az a rohadt ready of war ne kellene.Tegnap csináltam meg azt az idióta war campaign elejét hogy 3 foothold meglegyen a wq-k miatt.
    De ez az island expedition vagy mi egy trágyarakás.
    Csak a törp érdekelne ebből a retkes kiegből amiatt csinálom csak.
  • TBTPumpa
    #163693
    Dat cosplay:


    Augusztus 30-ai hotfixek

    + két új Allied Races elérhető:
    - Mag’har orcs
    - Dark Iron dwarves



    Követelmények:
    - Reach level 120
    - Become Exalted with the key subfaction from your side’s War Campaign:
    -- Alliance: 7th Legion
    -- Horde: The Honorbound
    - Complete the War Campaign in Kul Tiras and Zandalar and earn the Achievement Ready for War (earnable on both Horde and Alliance).
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.09.01. 07:59:38
  • Fpocok
    #163692
    Mobil app szerint van valami worldboss? 340 epik ring az alaploot.
  • Daermon
    #163691
    Mit tudtok sírni a loot miatt :D
  • shaba23 #163690
    csináltam egy tank DK-t, 7 normal dungeonból 2 loot. Nem vagyok motivált. Nagyon jó, hogy instant behív tankként, de minek?
  • hitman1028
    #163689
    pedig a negyedik fejezet ad sok reput,mikor megalakul az order of ember
    én a mytic dungikba el vagyok átkozva,eddig össszesen 2szer adott valamit a nem utolsó boss,mindig csak az utolsó boss jut nekem
  • TBTPumpa
    #163688
    Zene péntekre:
  • Plata
    #163687
    Tegnap toltam Dustvar sztorit,két első epizód meg is van,de ez a dustvar rém rossz hely.
    Kevés a mage karim hp-ja,ha sokan jönnek akkor gáz van,sőt néha már három vacak jószág is gáz.
    Jó szegénynek elég szar cuccai vannak.A legjobb itemje egy 350-es trinket amit akkor találtam amikor 120 lett.
    Tegnap is voltam négy instában de csak egy pacsker lett a jutalmam.Egyébként instába még repu miatt is mentem volna de nem kaptam reput.Legionban reput is kaptunk instában,de itt semmi.
    Mivel kicsit elegem lett dustvar-ból másik karival is át mentem BfA területre,de nem kapok vele xp-t ha archology-t csinálom,sem pedig pet battle után.
    Ezekért már nem jár xp vagy csak a karim bugos?
    Pet battle és archeology mindig adott xp-t,dudumat ezzel húztam egy csomó szinten mert untam a küldizést.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.08.31. 08:22:34
  • hitman1028
    #163686
    de a repűléshez majd ugyis meg kell csinálni az egészet,jobb túl lenni rajta minél előbb
  • Plata
    #163685
    Hát az zsír.Akkor először elmegyek dustvarba,legalább friendly legyek az ottani pofákkal,akkor lesz talán WQ,utána tiplizhetek zandalarba WQ-zni éjjel nappal.
    Mert ebbe a kiegbe csak ez az egy dolog érdekel,a dark iron törpicsek.
  • hitman1028
    #163684
    annnyira azért nem a war campaign egyes kűldijei csak a 7dik legion reputációja növelésével érhetők el
  • Plata
    #163683
    Jah az jó.
  • hitman1028
    #163682
    zandalari oldalon nincs igazán sztori csak pár kűldi van allisként
  • hitman1028
    #163681
    https://www.wowhead.com/dark-iron-dwarf-allied-race
  • hitman1028
    #163680
    a war campaign kell végig
  • Plata
    #163679
    Dustvar-t próbáltam huntival de nem tetszett.
    Bár egyik másik küldiről nekem dragon age vagy witcher ugrott be.
    De gondolom dark iron törphöz végig kell tolni a zandalari sztorit.
  • hitman1028
    #163678
    zandalari wqkból jön igazán,mindegyik után kapsz
    sztem dustvar a 3 közűl a legrosszabb
    nekem tegnap lett meg a ready to war,már csak exalted kell a 7dik légóval xd
  • Plata
    #163677
    Ezt próbáltam.
    Nincs ui addonom,szeretem az alap ui-t.
    Sajna így minden actionbar eltűnik.

    Köszönöm a többieknek is a tippeket.
    Sajna a harmadik zónába is elkell mennem küldizni.Másik kettőben azt hiszem honored lettem már.
    Kicsit sok a küldizés.
    Még a zandalari küldit is tolnom kellene.
    Gondolom légió repu onnan jön.
    Kellene nagyon a törp faj unlock.
  • Bandras DaSilva #163676
    Itt is lesz hozzá küldi, csak reput kell növelni. A quest képernyőn írja, hogy mi kell még. Ha megszerezted a kellő reput, akkor adja a questeket.
  • PiszkosFred
    #163675
    Ezt hasznald, es ne a fo action barra tedd, ami eltunik ilyenkor, hanem mondjuk az alsokra vagy ha ui addont hasznalsz (dominos, stb.) akkor barmelyikre, amelyik aktiv, es nem rejtett. Nyilvan a macrot is bindeld be, egy konnyen elerheto gombra.

    /target Paper
    /click OverrideActionBarButton3
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.08.29. 14:30:32
  • hitman1028
    #163674
    nem kell ez a kűldi
    wq hoz friendly kell a három frakcióhoz
  • Plata
    #163673
    Macro-t csináltam zeppelinre.
    De mikor ráülök lóra a macró eltűnik.
    Egyébként otthagytam egyenlőre.
    Stormsong valley után tiragarde sound is kész.Az összes küldi kész kivéve ez a lovas,120 lettem de a játék nem jelzi hogy hogyan tudnám unlockolni a World quest-eket,térképen egy darab wq sincs.Legionban volt hozzá küldetés meg ugye reput kellett farmolni,de most nem ír semmit.
    Stormsong valley tetszett,de tiragarde sound nem nagyon jött be.Főleg hogy sokszor találkoztam olyan hellyel amit egyértelműen csak át másoltak cataclysm vagy draenor kiegből.Kicsit kiábrándító volt.Vashj'ir-t amúgy is utáltam cataclysmban,erre visszaköszönnek azok a barlangok.Na meg egyik másik bánya az egy az egyben a garrisonban található bánya.Csak a sínt vették ki belőle,de attól még ugyanaz.
  • TBTPumpa
    #163672
    Mindenki nyugodjon le!
    Tegnap megérkezett az első rendelésem az EU-s Geartstore-ból.
    Megjöttek a pólók, a méret is passzol. Öröm, boldogság van. Csak ajánlani tudom mindenkinek, de inkább a követős futárszolgálatot válasszátok, ez a postai küldeményezés ez tetű lassú (másfél hét szállítás raktáron lévő termékkel), követhetetlen, de legalább olcsó.
  • PiszkosFred
    #163671
    +macro a zeppelinre
  • sata75
    #163670
    Ugratgatni kell és úgy kiütnio hoggert a hordóból, akkor nem csak 1 pontot ad. 2 akadály egy hordó ha ezt tudod tartani simán megvan zeppelin nélkül is.
  • Plata
    #163669
    Elakadtam egy küldiben,Nortwington Estate küldi a neve Best in Show,300 pontot kéne elérni abban az idióta lovas küldiben,de nekem nem jön össze sehogy.
    Van annak valami trükkje,hogy több zeppelin jöjjön?
    Ha mákom van jön 3 zeppelin de inkább csak 1-2.Az meg öszvissz 100 pont és 300 kellene.
  • ShaiHulud
    #163668
    ilvl-tol is skalazodnak a mobok hp-i es sebzesei.
  • hitman1028
    #163667
    mivel a legendary effektek 115ön megszűnnek
  • mariakandras
    #163666
    Mar regota ugy erzem, hogy az npc-k szovegei es a gyakorlat nincsenek osszhangban, questeles kozben nagyon sok fight ugy van megcsinalva, hogy el sem lehet rontani, mikozben a nagy hosi eposz traktalasa folyamatos. Egy HC geart pedig nem nehez osszehozni, azert elvarnam, hogy abban ne egy felisten legyek ha kimegyek a varosbol es csak nehany eldugott helyszin adjon kihivast.

    Kevesbe eros class es rosszabb gear nemigen van, egyszer kezdtem egy ijaszt, de full feher meg szurke gearben is 2-3 loves volt mindenki es az xp is ugy jott, hogy a questek negyedenel mar mehettem uj helyszinre.
  • LeWyTy
    #163665
    Ja!.
    Bekapcsolod a War modot és menekülhetsz az ellenséges frakció pvp raidjai elől 2 mob között.

    Te mazoista vagy?
    Azt szereted ha az erőfeszítéseid ellenére sem lesz eredménye a befektetett idődnek miszerint könnyebben ütöd a mobokat?
    (Mármint nem értem a koncepciót.... ha a world questekre gondolsz akko ugyan azt a vackot ismételgeted... nem mind1 már meddig tart?)

    Az itemLVL nem tudom mennyire számít, de nekem úgy tűnt 110-en könnyeben ütöttem le azt a mobot amit 120-on sokal nehezebben.
    Ha meg kihívást akarsz akkor játszál kevésbé jó class-al szarabb gearben.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.08.27. 19:50:48
  • mariakandras
    #163664
    Sziasztok! Az uj kiegben van a jatekmenetre vonatkozo olyan valtozas, hogy sima kulteri barangolas kozben tobb a kihivas es nem 2-3 utes egy ellenseg sima hc gearben? Heirloomos itemek megszunnek? Lehet normalisan (lassan) szintezni, aki arra vagyik? Koszi! :)
    Utoljára szerkesztette: mariakandras, 2018.08.27. 19:44:37
  • undY1ng #163663
    Void elfét se bántam meg... nagyon badass a kinézet.
  • Daermon
    #163662
    Mountot kapod egyből, mint a többinél.
    A tmog meg mindenkinek más :D Nekem dark ironé az első olyan tmog, hogy elgondolkodtam a felhúzáson.
  • undY1ng #163661
    Ahhj megér egy tmog és mountot a lvl 20-ról kezdő dark iron dwarf felhúzása? :/
  • Conqvistador
    #163660
    Vagyis így születtek meg a nagák?
  • TBTPumpa
    #163659
    Nézhető magyarul is:
  • TBTPumpa
    #163658
    Friss: