World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BEAST
#127485
<#miaz>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#127484
😄DDDDDDD

anti hero

BEAST
#127483
😄DDDDDDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#127482
volt neki meg 2005 ben, de azzal is bena volt, szopattak a magek es ezert rollolt egy allys maget, aztan azzal szopattak a hunterek, akkor lett hunter es igy tovabb, aztan kikotott a warlocknal es a warriornal. ami ugye nc.

Narxis
#127481
Szívesen máskor is.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Disk
#127480
Köszönöm a segítséget mindenkinek.

Fehercsoki
#127479
Google tud.

#127478
tudd még valaki az uj kiegészitöröl képeket mutatni? engem érdekellne. köszi elQre is.

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

k O T T A
#127477
26 expertise fincsi
amúgy hitcaprõl vannak infók vagy marad a9%kétkezesnek és 28% dw-nek a bossokon?

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

k O T T A
#127476
látszik nem volt még rugód😊
shs build mondjuk tényleg eszméletlen pvpre de azért a 3 gomb és az easy mod picit erõs

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

vki
#127475
A honlapon mikor kéri azt a bizonyos három számot, akkor van mellette egy kis help, ami megmutatja, hogy pontosan melyik háromra is gondolt. Amúgy egy nagyobb számszorból kell az utolsó három számjegy. De ez általában el van választva (leglábbis MasterCard-nál)

ACER Aspire 5738ZG

Disk
#127474
Hát van egy csomó szám mellette... :S Nem értek hozzá.

TVelvet
#127473
én is azzal fizetem, Visa Elektron, az a lényeg, hogy hátul az aláírásod mellet kell lennie 3 számnak ha megvan, akkor tudsz fizetni.
Disk
#127472
Hm.. És ha olyan "elektronikus kártyát" igényelnék? Vagy azzal se megoldható?

#127471
otp junior szerintem keves ahhoz.

#127470
es shieldwall is 5 perc cd 50% damred.

Disk
#127469
Hello!
Ez elõtt sosem játszottam a Wow-al ,de most elkezdett érdekelni.Az lenne kérdésem ,hogy nekem OTP Junior kártyám és azzal lehet-e valahogy fizetni a havidíjat?
Gamecardról tudok ,de az a megoldás nem igazán tetszik.

Davidus
#127468
# Recklessness now increases the critical hit chance of the next 3 special ability attacks by 100%, lasts 12 seconds, cooldown reduced to 5 minutes.
# Retaliation duration reduced to 12 seconds, charges reduced to 12, cooldown reduced to 5 minutes.

V9ykn8_TZL0

#127467
go vissza a boltba es reklamalj! mar ha tenyleg vetted😛 amugy minden kod egyedi szal lofaszra sem mennel a mi kodunkkal😛

#127466
sziasztok,,tudna e valaki nekem segiteni???a world of warcraft-hoz kéne a belépésnél a regisztrációs kód,,mert nem volt abba a csomagba amibe vettük!
Magh
#127465
Nagyon helyes, hogy kiveszik a sok random kacatot. Mondjuk jópár Glyph operál ilyen 5-15% chance-el, ami zavaró lehet, mert elég erõsek is vannak közöttük. Pushback: ideje volt kigyomlálni ezt a már két éve is elavult mechanikát, de a res talenteknek meg ilyen szintû védelem mellett tényleg nem sok értelmük marad, de a 70-100% közötti értékeik miatt nehezen nevezhetõk RNG-nek.

Más: tailoring (és LW, BS) is kap unique statokat. Cloak enchant, glove és bracer slot. Megtörik a JC+Ench dominancia.

Davidus
#127464
ha így halad a criteken kívül nem marad RNG<#eljen>

V9ykn8_TZL0

Davidus
#127463
Davidus
#127462
valószínû hogy a spell pushback resist talenteket kiveszik vagy átalakítják
-1 RNG

V9ykn8_TZL0

#127461
koszonom a valasz helyess volt mostmar mace-l apritok😊

BEAST
#127460
<#wilting>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Shongi
#127459
1.nos ezt elnéztem, na bumm megesik
2.nem kötöttem bele senkibe, csak kimondtam amit akkor gondoltam ennyi, bocsánat ha valakinek ez megsértette a törékeny érzelmi világát, dehát ez egy fúrom, van ilyen
3.részemrõl lezártnak tartom ezt a kis beszélgetést, nem látom értelmét hogy emiatt spammeljük a topicot

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

#127458
hello mindenki koszonom a válaszokat!amuugy hordas vagyok de nem kéne rogton egymas torkanak ugrani😊

Davidus
#127457
Spell casting and spell channeling pushback has been changed to the following:


* When casting a spell:

o The first and second hit will add .5 secs each to the cast time.
o All hits after the second will have no effect.

* When channeling a spell:

o The first and second hit reduces current duration by 25% of total duration each.
o All hits after the second will have no effect.

V9ykn8_TZL0

Lacee
#127456
az a felsorolás egy lehetséges válasz volt stevedark kérdésére, ugyanúgy, ahogy a TB-s megoldás is. az eredeti postban nem szerepelt, hogy hol kereste eddig. Ha te annyiból, hogy "a weapon mesternél nincs mace", meg tudtad állapítani a frakcióját akkor gz.

ha pedig ok nélkül belekötsz másba, akkor meg... szerintem ne más szemében keresgéld a szálkát 😊

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

BEAST
#127455
Szerintem olvasd at megegyszer 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Shongi
#127454
"darnában,sw-ben és if-ben" ez nem elég egyértelmû?

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

Shongi
#127453
totem alatt minden kis bizbaszt értek amit a ranged helyére kell rakni, de nem lehet vele lõnni és nem is wand😄DD

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

Lacee
#127452
írta bárhol is, hogy ally oldalon játszana? naugye, ennyit a leugatásról.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Shongi
#127451
Azta kurva ez ám logika hordás városban biztos megtanítják neki😄 Amõgy warri tud minden fegyvert használni kivéve a wand meg a totemek.

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

Fehercsoki
#127450
Szia!Thunder Bluff-ban tudod megtanulni.

torrente111
#127449
hi.warrim nem volt még.de a warri tud 1 kezes macét használni?mert ha darnában,sw-ben és if-ben sem tudod megtanulni akkor szerintem nem .

#127448
Hello mindneki!!Kovetkezö kérdésem lenne a jatekban egy egy warriort viszek ket fegyverrel,dualosan ,furysan kaszabolok.De szeretnek egykezes mace-t is hasznalni ezt hogy vagy hol tanulhatom ki ,mert weapon mesternel nincs mace tanulás!?!?Kosszi elöre is a segitseget😊

Soultrain
#127447
Értem ,hát köszi ,akkor maradok a papnál😊

#127446
70es human mage pve klánt keres ragnán

Get a life!

#127445
viszont letszukseglet tier6 instakban es felette, mint mana battery.

Shongi
#127444
Spap olyan jó közepes dps-ben, de tény hogy már nem tud bekerülni a top-ok közzé, persze ez gear és skill függõ is😄

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

Narxis
#127443
Nem akarom megbántani a barátod. .S

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Soultrain
#127442
Szevasztok!
A sh priestbe vetett bizalmamat ma elvesztettem, beugrottam egy arathoros cimborámhoz és kikértem a véleményét karakter generálás elõtt, és azt mondta h a shadow pap a dps lista végén kullog:S Nektek errõl mi a véleményetek?

#127441
szerintem warriort cc-zni amennyire csak lehet, palabol kikenyszeriteni a bubit, addig utni shamant, aztan vissza full nuke palara akit ekkor stunlockban tartani amig csak lehet, shaman addig healeli mondjuk a palat, de mortal debuff miatt picsa hamar eltunik majd a manaja, mivel shaman nem hires arrol hogy lhw-vel sokaig birja, kozben ofc figyelni mana tidera.

TVelvet
#127440
Neee!!! Corrupted ashbringert akarok 😞((( Azok a hangok amikor proccol, valami eszméletlen. 😞(
#127439
Summa summárum jó lesz az õsz mindenféle szempontból.Megjelnik a who is szeptemberben,igaz az egész másféle játék lesz mint a wow (legalábbis nagyon bízom benne).Valamikor karácsony körül kiadják a lich kinget is és köztes idõnek esetleg még ott lesz a gta IV is.
Davidus
#127438
nem teória hanem tény hogy az összes raid insta 10/25 fõs😄

V9ykn8_TZL0

#127437
Bt megnyitását a blizzard is elhamarkodotnak itélte és gondolom mégegyszer nem ismétlik meg.Naxx elméletileg 10 fõs insta lesz habár van valami olyna teória miszerint minden raid instának meglesz a 10 ill 25 fõs változata.Amennyi munka volt naxxban és amennyire kevesen jutottak el odáig nemcsodálom hogy nagyobb szerepet kap.Most hetvenen is érdekes igaz nem 40 fõvel 4/8 + t6 os raiderekkel legalábbis a 4 lovas.Remélem bentratják ezt az eventet is mert messze messze a legjobb fight az egész játékban, de ugy tudom hogy a 4 lovas ill kel thuzad már nem lesz raidboss az új naxxban.
Davidus
#127436
Spirit Shard reward system for all raids and dungeons based on Wintergrasp PvP

BCben csak Auchindounban volt ilyen

V9ykn8_TZL0