World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mighty
#127535
Hallottatok mar msn-rol bazmeg? Miert kell teleszemetelni egy forumot? Ez nem chat, idiotak.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#127534
muhaha

#127533
ezmost jóvolt 😄

TVelvet
#127532
Ahhh pazmeg... Féééélelmetes.. Nick please do something!
Narxis
#127531
<#bohoc>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Tatyla
#127530
az uccsó 20-30 postot sirva röhögtem végig,istenem hogy mennyi hülye is játszik ezzel<#banplz><#taps><#eplus2><#hehe><#ticking>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#127529
na már ne írj mer játszom aszt se írd hogy ok na csá
Narxis
#127528
oksa, holnap kastélynál 3-kor

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127527
aha Night Elf
#127526
na meek játszani csá csuma holnap kastély bejárat 3?
Narxis
#127525
nekem jó, majd ott talizunk. milyen fajt kezdtél? nit elf?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127524
holnap hánykor? mondjuk 3(15:00)
#127523
és csak játékban vok ijen lenge ruciban
Narxis
#127522
okok

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127521
oksa majd holnap
Narxis
#127520
fázni fox

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127519
és én bugyiba meg meltartóba vok
Narxis
#127518
ok, de most nem tok, tesom játszik majd megbeszéljük,oks?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127517
Én gellia vok Gellia oks és elõbb felcuccolok és meek
Narxis
#127516
ok, akkor majd keress Serminator néven,ok?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127515
elõbb veszek v mit szintet lépek és meek
Lacee
#127514
nem irigylem foglaltnicket 😛

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Narxis
#127513
áá nem jó az a név foglalt, te milyen néven vagy?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127512
oks írok winswiperen
Narxis
#127511
talizzunk a kastélynál, majd Pofánrugó néven keress

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127510
csinálok eggy karit és ... hol talizunk és mi a neved?
Narxis
#127509
englis

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127508
milyen englis ?
Narxis
#127507
De nem tudunk. 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127506
benn vok meek a kassstélyba ott talizunk
Narxis
#127505
Én Bloodscalpon vagyok, nem jösz át oda? Ott van a legtöbb magyar. 😉

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

TVelvet
#127504
Én nem ezt mondtam? Az a lényeg, hogy hátul az aláírás mellet jobbra kell lennie 3 számjegynek.
#127503
talizunk? a nevem gellia és talizhatnánk annak a marhanagy kastéjnak a bejáratánál tod még a kezdõhej csak a d... nemtom milyen kastély
#127502
Lightbringer-szerver
#127501
pill megnézem és beírom várj nem csak 5,4 lehetek tegnap kezdtem
Narxis
#127500
10-es szinttõl tudsz te 😄 és igen, csak bestiákat 😛 Melyik szerveren vagy?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127499
csak bestiákat lehet mi?tudtam
#127498
hú hát akk...a night elf hunter el vok és mikor tok akk álatot szeliditeni? mégcsak 8 as szintü vok mert új a kari
Lacee
#127497
hát egyeteme válogatja, nekem pl szept 15 körül 😊

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Narxis
#127496
Kérdezz tesa.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#127495
Szerintem ez a szeptember 1-es beszólás már nagyon gyenge. Az egyetemistáknak is akkor kezdõdik a szorgalmi idõszak. 😊 Mondjuk nem mindegyiknek. 😉

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#127494
de néhány dolgot asszem még kérdeznék...
#127493
:I na elrõl ennyit
panther112
#127492
Akkor nézegesd õket, amennyit csak tudod, mert már közel van szeptember 1.

#127491
ja am... mindeggy meek játszani
#127490
fiuk a játékban a nõi kariaimnak csak melltartó és bugyogó vagy XD naon zsír,de orkal trollal zombival ne kisérletezzetek.XDXDXDLOL de a human,night elf a legjobb bikinibe XDXDXDLOL
Zsoltika 007
#127489
Otp junior ugye visa electron amivel lehet.

De azért írjátok csak a hülyeséget neki.(ez a többi marhának szól akik úgy szólnak hozzá valamihez hogy fingjuk sincs róla)

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

#127488
Sziasztok!
Elcserélném/eladnám az accountom
lv70 DPS warrior az arathoron horda oldalon ZA gearben 60%os flying, mellette egy 61 es shaman +ragnaros serveren egy 50 es rogue.

Ha érdekelne MSN em: [email protected]

cserénél server ali/horda mind egy köszönöm! 😊
Syron
#127487
én ma jöttem haza nyaralásból, 2 hétig távol voltam és 968 új üzenetet írt.. 😄

Botond
#127486
117 új üzenet. Termékeny hétvége volt. -.-